Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

TNF (St, 14. 1. 2015 - 16:01)

No,co tomu říkáte???Je to zajímavé, škoda, že je to ve stylu péřovky na letní večer, asi bych si ji i koupil, kdyby byla tlustší. Nebo ji mít jako spodní pod víc nacpanou, ale to by zas nebylo ono.

Gemini (Po, 12. 1. 2015 - 17:01)

Výrobce je zde:http://www.ai-storm.com/eu/it/?redirectedale kde to koupit u nás, to netuším ...Ale na moje gusto je málo "naducaná" :-)

Lenkanabal. (Po, 12. 1. 2015 - 11:01)

Mám na mysli:...No,co tomu říkáte???

Lenkanabal. (Po, 12. 1. 2015 - 11:01)

Chtěla bych se zeptat,kde se...Mám na mysli: www.youtube.com/watch?v=iKNaB2J7iUs

Co to je? (St, 12. 6. 2013 - 15:06)

ahoj :) kdo se přidá?...Nějakej potápěč?

pitr (Út, 11. 6. 2013 - 22:06)

ahoj :) kdo se přidá?...Ja bych se přidal ta kombinéza je úžasná.

vem si polárník (Po, 12. 1. 2015 - 08:01)

Chtěla bych se zeptat,kde se...Pokr. Nebo herolezce v jakých se pohybují podmínkách a nikdo takový nesmysly nenosí !

to je pěkná blb (Po, 12. 1. 2015 - 08:01)

Chtěla bych se zeptat,kde se...za chvilku bys to tak zadýchala , že by ti ńáký průzory byly akorát k hovnu a až se ti tam vysrváží voda budeš stejně klepat kosu !

Lenkanabal. (Po, 12. 1. 2015 - 08:01)

Chtěla bych se zeptat,kde se dá koupit ta bunda co má kapuci úplně uzavíratelnou a plastové průzory na oči. Před nedávnem zde byl odkaz na youtub. Případně jaký má název?

Leskleoteplovač (Pá, 9. 1. 2015 - 02:01)

jsi byl venku v té nové...Ano byl jsem venku v té nové kombineze a super. A také mám oteplovačky a použivám pleny značky Seni.

Nuptse (Čt, 8. 1. 2015 - 23:01)

Jen jestli ostatní nemaji...Hřejou tak akorát prd. To aby sis vzal termoprádlo, technickou mikinu, tuhle pseudopéřovku a přes ní ještě něco, jinak v tom chcípu zimou. Schválně jsem si to koupil a stojí to za prd, hlavně, že je vše těsné jak šprcka a je to in. Péřovka má byt nadýchaná a tlustá, aby se vytvořila izolace a bylo teploučko. Všechni se můžou podělat z toho aby bylo všechno slim na tělo (doma mám taky takové bláznivky) a pak v tom klepou kosu, když mají někde venku čekat na bus a pod. Keců o Michelinech mají ale dost a já se jim stejně v duchu směju z teplíčka mé tlusté bundy.

pitr (Čt, 8. 1. 2015 - 22:01)

V těch moderních...jsi byl venku v té nové kombinéze?

Leskleoteplovač (Čt, 8. 1. 2015 - 21:01)

V těch moderních goretesovich se spotim. V kombineze netahne na zada a jsem v teple. Dnes jsem byl venku kombinezu na sobě a čepicu s kožiškem bilim uvnitř přes uši prodloužená a bilou šalu omotanou a rukavice palcové světlé modré sustakové uvnitř bilí kožišek, a v kombineze jsem měl plenku jednorazovou pro jistotu. A bylo mě fajn super prochazka.

KM (Čt, 8. 1. 2015 - 19:01)

Jen jestli ostatní nemaji chripku proto, ze ty moderni bundy nevypadaji na to ze hreji, ale ve skutecnosti hreji a v kombineze se akorát zpotis a prochladnes.

David (Po, 10. 6. 2013 - 11:06)

ahoj :) kdo se přidá? http://www.youtube.com/watch?v=Ov9tAiWCmjc

pitr (Út, 6. 1. 2015 - 15:01)

Koupil jsem si tuhle...Kombinéza je moc hezká to že má légu na druhou stranu to vůbec nevadí,ja to mam u kombinézy taky jen si u ni zapínám zip druhou rukou mam kombinéz vic a obráceně to mam jen u jedné.

Leskleoteplovač (Po, 5. 1. 2015 - 21:01)

Koupil jsem si tuhle kombinezu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=78552273&tab=9 akorad že má ta kombineza legu na levou stranu, jestli to vadí, jsem kluk.

Jarda S. (St, 5. 6. 2013 - 14:06)

Tak jak vy ostatní...Můžu se zeptat,jakou máš masku a v jaké koncentraci dýcháš kylík? Opravdu ti to pomáhá? Kde měníš tlak.láhev?

pitr (Ne, 2. 6. 2013 - 22:06)

Já jsem dnes vyrazil v...Já i dnes vytáhl kombinézu ráno jsem byl na burze a nebyl jsem tam v zimním oblečení jidinej a ani v kombinéze dnes jsem jí sundal tevrve přet chvílí byl jsem vní skoro celí den a bylo to super.

Pavel (Ne, 2. 6. 2013 - 21:06)

Já jsem dnes vyrazil v péřové bundě na procházku do přírody. Po necelé 1/2 honě začaly máčet ramena a domů jsem se vrátil už v téměř promočené bundě. A po návratu hurá do tepla a do náhradní bundy a doma jsem jen relaxoval.

Reklama

Přidat komentář