Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Lenka, Lenkanab (So, 1. 6. 2013 - 16:06)

Tak jak vy ostatní prožíváte dnešní den,když je takové hnusné počasí? Já jsem se už dopoledne zachumlala do péřové kombinézy a užívám si jí,i když doma. Asi tak na hodinku jsem si dala na pusu kyslíkovou masku a trošku jsem se zregenerovala inhalací kyslíku.Mám doma kyslíkovou láhev s maskou,kterou většinou používám při "běhání" na orbitreku,vydržím tak mnohem víc a zároveň si hezky propláchnu mozek. Můj email: [email protected].

lesk (Po, 29. 12. 2014 - 22:12)

Lenkanabal -jestli to je pravda jestli nejsi nějaký kluk co jenom píše povídky. Nějak se mi to nechce tomu věřit tomu že to píše holka.

xx1 (Ne, 28. 12. 2014 - 19:12)

Včera jsem byla venku...Jsi lesba???

Lenkanabal. (So, 27. 12. 2014 - 19:12)

Co všechno jsi měla na...Včera jsem byla venku sama,dneska po obědě jsem šla ven s mojí kámoškou,s tím,že si užijeme hezké mrazivé odpoledne.Stavila se pro mě doma,přišla v péřovce,oteplovačkách,s kuklorolákem na hlavě,přes pusu měla ještě šátek.Já jsem si vzala moira elasťáky a triko,vysoký slabší rolák a na vrch kombinézu.Na naléhání kamarádky jsem si zavedla nové vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním/kterého se ona hned zmocnila/,zajistila jej tampónem,vzala jsem si plenkové natahovací kalhotky,přes ně stahovačky.Rolák jsem měla vytažený až na nos,přes obličej zčásti zakrytý rolákem jsem si uvázala šátek s dvěma obšitými otvory pro oči,na hlavu napařila kulicha a vyrazily jsme ven.Zčásti jsme šly po městě,sledovaly reakce lidí,každý byl tak nějak zachumlaný,tak že jsme ani moc nebudily vzrůšo.Potom jsme zamířily za město do přírody,vrátily jsme se skoro za tmy.Kamarádka s ovládáním od vajíčkaa v kapse zkoušela mojí odolnost,po několika pokusech jsem se náherně udělala,když jsem jí říkala,že už to stačí,tak mi poštěla vibrace znovu a znovu až jsem se opět...,přičemž jsem se i počůrala do plenkovek.Ještě,že jsem je měla.Bylo to hezké odpoledne.

Lenka (Čt, 30. 5. 2013 - 14:05)

Sice v džínách ale pod...... a do ruky méďu Mr. Beana a jsi kompletní.http://www.slevohit.cz/team.php?id=21

xz (Pá, 26. 12. 2014 - 18:12)

Poletuje snížek,je na...Co všechno jsi měla na sobě,jak dlouho jsi byla venku?

Lenkanabal. (Pá, 26. 12. 2014 - 13:12)

Poletuje snížek,je na nule,už jsem oblečená,zajištěná a vyrážím na celoodpolední výšlap v kombinéze...

** (Čt, 25. 12. 2014 - 15:12)

...Takovou babu mít doma....

** (Čt, 25. 12. 2014 - 15:12)

...Takovou babu mít doma....

Leskleoteplovač (St, 24. 12. 2014 - 11:12)

Tak jsem dnes zadal dvoum...dokazal by švadlena ušít Zimní fusak s lesklym sustaké a u vnitř bilí kožišek na postavu 164cm

Jarka (Po, 27. 5. 2013 - 17:05)

Sice v džínách ale pod nimi jsem měl akrylové termopunčocháče, takže zima mi nebyla ale klidně jsem to unesl.

pitr (Po, 27. 5. 2013 - 00:05)

Já dnes vyrazil ven v lyžařský kombinéze a bylo mi vní krásně teplo a včem ste byli venku [email protected]

Gemini (Pá, 19. 12. 2014 - 20:12)

https://www.youtube.com/watch?v=cr4lfGCza8s

jiříčku (Út, 16. 12. 2014 - 03:12)

Tak jsem dnes zadal dvoum...božínku chlapečku-vycákánkuješ se do nich nebo tam pustíš bobánka?

Oblečení (Pá, 24. 5. 2013 - 09:05)

...Dámy, tak co jste během dnešní mrazivé noci a ráno měly na sobě[email protected]

Jiří (Po, 15. 12. 2014 - 13:12)

Také bych chtěl retro...Cena je vysoká u těch péřových kalhot ze Slavospotu z popradu, ale ty kalhoty co mě šije švadlena mě přijdou za materiál + práce na 1500-2000kč, což je přijatelná cena a navíc opravdu padnou na tělo jako ulité a navíc si určuji jak budou barevně provedené.

Leskleoteplovač (Po, 15. 12. 2014 - 12:12)

Tak jsem dnes zadal dvoum...Také bych chtěl retro oteplovačky a neco takového http://www.crazysensations.com/de/index.html ale cena je vysoká.

Jiří (Čt, 11. 12. 2014 - 13:12)

A co péřové...Nevím! Na péřové kalhoty jsem se jí neptal, ale až půju na zkoušku tak se jí můžu zeptat. Jinak jsem si nechal ušít péřové kalhoty na míru os Slovenské firmy Slavosport z Popradu a jsem s níma velmi spokojen, akorát upozorňuji na cenu 250eur.

Lenkanabal. (Čt, 11. 12. 2014 - 07:12)

Tak jsem dnes zadal dvoum...A co péřové kalhoty,zvládla by ušít? Ráda bych si rozšířila šatník o alespoň ještě jeden kousek.

Jiří (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

Tak jsem dnes zadal dvoum švadlenám výrobu retrooteplovaček. Ušijí mě je na míru a cena bude také přijatelná. Už se těším na procházku v nich a možná i něco více...?

Reklama

Přidat komentář