Reklama

plodné a neplodné dny

Zdeněk2 (Čt, 9. 8. 2007 - 12:08)

Pokud žiješ jako každá jiná zdravá žena, nevíš nikdy, kdy otěhotníš, i když se budeš chránit. V období kolem menstruace je nebezpečí otěhotnění nejnižší z celého cyklu. Záleží ovšem také na tom, kolik dnů jsi krvácela a jak dlouho trvá celý Tvůj cyklus. Nejbezpečnější milování je ale v prvních dnech menstruace a toho řada děvčat využívá k tomu, aby mohly milovat naplno.

Aneta (Čt, 9. 8. 2007 - 10:08)

Chtěla bych se zeptat měla jsem nehráněný sex asi 3dny po menstruaci je možné že bch mohla otěhotnět děkuji za odpovědět..

D. (Čt, 9. 8. 2007 - 00:08)

zkuste se podívat sem,určitě tam najdete pár užitečných informací http://www.futurebaby.estranky.cz/

Alex (Pá, 27. 7. 2007 - 07:07)

Chtela bych si spocitat plodne dny, ale nejsem si jista delkou sve menstruace. Po vysazeni HA vzdy nejdrive 3 dny jen spinim, pak prijde opravdu menstruace, ktera trva 3-4 dny, a pak opet dalsi 3-4 jen spinim. Spineni je opravdu velmi slabe, kdezto menstruace velmi silna. Tak nevim, jestli do cele delky menstruace zahrnout i to spineni :o)
Diky za radu

Zuzka (Čt, 5. 7. 2007 - 09:07)

Jo, holky,když po miminku toužíte 6 let a pak najdete někoho, s kým ho i mít můžete a chcete, je těžký na to nemyslet.....
Práci mám, starostí v ní i doma až nad hlavu. Myslím si spíš, že bych se potřebovala dostat trošku do klidu a pohody.
Enigmo, i já Ti držím palce. Ono to přijde, až bude ta správná chvíle. Mne třeba moje rodina tvrdí,že na to nemám vhodného partnera,že příroda si to zařídí....(nemají mého přítele moc rádi,takže by nás nejraději viděli od sebe....)Samozřejmě jsem jiného názoru,ale ukáže čas.
Hodně zdaru a práce,ať myslíš na jiné věci :-)

Návštěvník (St, 4. 7. 2007 - 19:07)

my jsme se snazili 2 roky.pak jsme se rozhodli ze pojedeme na dovolenou a meli jsme ji zaplacenou ja se tesila a nakonec jsme neodjeli protoze jsem otehotnela,je fakt ze jsem se najednou upla na tu dovolenou a bylo to tu!

Enigma (St, 4. 7. 2007 - 14:07)

To sis, Zuzko, odpověděla naprosto přesně. Zásadní problém je psychika. Slyšela jsem strašnou spoustu případů, kdy chtěli a dlouho nic a pak ona buď dostala novou práci, měla někam odjet, kupovali byt - a najednou to bylo! Prostě to chce se na to neupínat, ikdyž je to těžké, já vím. Taky se snažíme o dítě a pořád nic..Držím ti palce

Zuzka (St, 4. 7. 2007 - 11:07)

Hm, zásadní problém,kdo chce, má smůlu a kdo nechce, jde to samo.:-)
Tak se moc nedři na baráku, šetři se. Pa

petra (Út, 3. 7. 2007 - 14:07)

ahoj víš jakej mám recept, jestli jsi si všimla podle datumů tak nejsem zastánce moc sexu, upřímně jsme to ani nechtěli, stavíme barák a ono to najednou přišlo:-)

Zuzka (Út, 3. 7. 2007 - 08:07)

Petro, promiň včera jsem se nepodepsala.
Jenže,pokud to máš nepravidelně,počítá se to blbě,ale pořád by měl platit ten 14-tý den od prvního dne menstruace.
Znám to, s tím si užívám do dnes. S práškama to nesouvisí. S těma snad ani nejde,aby jsi měla velký výkyvy...

Počkej,na tuty...mám za to, že Ti ani doktor neřekne 100% který z těch dnů jsi otěhotněla.

Jinak já mám otázku na Tebe.:-)
Nechceš mi dát recept?Snažíme se cca 2 roky a stále nic. Vůbec bych neřešila, který den to bylo.
Zajdi k doktorovi,ale myslím,že Ti neřekne naprosto přesně,který den se zadařilo.
Měj se hezky.

PETRA (Po, 2. 7. 2007 - 14:07)

JENŽE JÁ UŽ PRÁŠKY NEBERU ROK TAKŽE TO MÁM NEPRAVIDELNÝ. O TO MĚ JDE VÍŠ? ZA POSLEDNÍ MĚSÍCE TO MÁM 30,38,30,25. PROSTĚ TO POTŘEBUJI VĚDĚT NA TUTY KDY JSEM OTĚHOTNĚLA.

Petro (Po, 2. 7. 2007 - 14:07)

Neřeš,jsi v tom, mnohé z nás Ti tiše závidí.
Proboha,základní věci,které by jsi měla znát už od puberty....Menstruace by měla chodit po 28 dnech(dejme tomu,začneš 1.1.07 a zkončíš cca po týdnu 7.1.07,znovu by jsi to měla dostat 29.1.07)Což snad víš.Každá z nás by měla.
Plodné dny u většiny žen bývají zhruba v půlce cyklu +/- pár dní ( 14-tý den od prvního dne menstruace) pokud to přiblížím k příkladu,tak by jsi měla mít plodné dny cca 14.1.07. Pokud máš menstruaci pravidelnou počítá se to pořád stejně,jen se Ti krapet mění datumy,protože kalendářní měsíc má 30 a 31 dní (výjimkou je únor) kdež to lunární má 28 dní....

Takže je jedno,jestli jsi otěhotněla 19.5.,nebo 20.5. ono se to nedá vždy říct přesně na den,obzvlášť,pokud máš sex vlastně téměř denně.

Jinak Ti gratuluji mamino a pokud by to byla holka.Do života ji připrav pořádně a to nejen co se týče menstruačního cyklu.Hodně štěstí

PETRA (Po, 2. 7. 2007 - 13:07)

JÉÉ JÁ JSEM ALE POPLETA,NĚJAK SE MI TO POMOTALO TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU:-)5.5.(ODPOLEDNE) TAKŽE SE TO POČÍTÁ AŽ OD 6.5 JSEM DOSTALA POSLEDNÍ MENSTRUACI. OD TÉ DOBY JÍ NEMÁM. POHLAVNÍ STYK JSEM MĚLA 18.5.,19.5.,20.5. PAK 27.5.,29.5., 1.6.,9.6.,13.6.,15.6.,22.6.. COŽ TO ŽE JSEM MĚLA PLODNÉ DNY V TOM KVĚTNU SI SPOČÍTAT UMÍM, ALE DÁL NĚJAK NE. PROSÍM, PROSÍM. DĚKUJI JAK ZA TENHLE TAK I ZA PŘEDEŠLÉ ODPOVĚDI ZDEŇKOVI2

Zdeněk2 (Po, 2. 7. 2007 - 13:07)

Je to jasné. Otěhotněla jsi 19. 5., protože to bylo 14 dnů po menstruaci a to je doba, kdy je nebezpečí otěhotnění největší. Teď jsi tedy 7. týden těhotná.

PETRA (Po, 2. 7. 2007 - 13:07)

DOPŇUJI SVŮJ DOTAZ, POSLEDNÍ MENSTRUACI JSEM MĚLA 5.5.

Zdeněk2 (Po, 2. 7. 2007 - 13:07)

Pokud bys otěhotněla 25. 6., není možné, aby se to projevilo v testu už 30.6. Otěhotněla jsi tedy zřejmě 19. 5. Nic bližšího k tomu není možné říct, protže jsi neudala, kdy jsi měla menstruaci a tedy plodné dny.

PETRA (Po, 2. 7. 2007 - 12:07)

DOBRÝ DEN, CHTĚLA BYCH SE INFORMOVAT JESTLI JE MOŽNÉ UŽ ZA 10 DNÍ PO SEXU CÍTIT A MÍT NEVOLNOSTI (DĚLALA JSEM SI TEST A JSEM TĚHOTNÁ. S PŘÍTELEM JSEM SPALA JEN DVAKRÁT 19.5. A 25.6. TEST JSEM SI DĚLALA V SOBOTU 30.6. A VYŠEL MI ŽE JSEM TĚHOTNÁ. DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Jitka (Čt, 21. 6. 2007 - 19:06)

Šárko, to ti přece na dálku nikdo nemůže říct. Můžeš mít plodné dny uprostřed cyklu, stejně tak jako dřív nebo později. Evidentně umíš používat internet, tak si o plodných dnech najdi nějaké informace, jsou toho kvanta. Říká ti něco měření bazální teploty nebo ovulační testy? Pozorování děložního hlenu? Jedině tak zjistíš, kdy máš ovulaci.

Šárka (Čt, 21. 6. 2007 - 18:06)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budu mít plodné dny poslední menst. 3-5.6 a cyklus mám po 42 dnech. Děkuji za odpověd

Zuzana (Po, 23. 4. 2007 - 14:04)

Diky za odpoved. Ptala jsem se protoze jsem mela ted prvni den menstruaci a dalsi 4 dny uz vubec nekrvacim.Prvni den menstruace jsme meli s manzelem pohlavni styk.Mam pravidelny cyklus 28 dni.Tri deti.Je mi 34 let.Tak nezbyva nez cekat do pristiho mesice.

Reklama

Přidat komentář