Reklama

prodlužování vlasů

Julda (Út, 3. 5. 2005 - 18:05)

Ahoj, z teto diskuse jsem zmatena jako maly stene. Mam vazny zajem si nechat dat nove vlasy. Pouze kvuli zhusteni, prodlouzeni mi je sumafuk. Prachy jsou mi nastesti taky sumafuk. Ale: Nehodlam byt jako oskubana slipka a behat kazdych 14 dni na nejaky doplnovani. Umely nechty u me neobstaly, je to neprakticka kravina. Umely prsa jsou supr, nemenila bych. Ale s tema umelyma vlasama (teda pravyma, ale ne vlastnima) fakt nevim. Jde mi jen o to, abych tech svych pet chlupu nemusela kazdy rano myt a fenovat pres kulatej kartac, jinak nemuzu vyjit na ulici. Poradte prosim, jestli jsem vhodny aspirant nebo se na to mam vykaslat. Nezivim se telem, jen chci hustejsi vlasy, ktere budou vyzadovat min udrzby. Sve vlastni jsem nemela v zivote v culiku, protoze by to vypadalo jako pocuranej mysi vocasek. Jsem bruneta. DIKY MOC ZA RADY

Petra (Čt, 28. 4. 2005 - 13:04)

Magdi, platila jsem zálohu 5.000,-. A celkem to stojí necelých 17.000,- Drahé, ale kvalitní!

Magda (Čt, 28. 4. 2005 - 13:04)

Peťo a na kolik tě to tak celkem vyjde??

Petra (Čt, 28. 4. 2005 - 07:04)

Ahoj Magdi,ještě jsem tam nebyla na prodloužení, čekám až přijdou vlasy a ozvou se mi,ale už by to každou chvíli mělo být. Je to formou keratinem, takže myslím, že žádné trubičky, plíšky a pod. to nejsou. Mám je taky zničené, ale určitě víc jak Ty. Barvím si je blond a mám i 3x trvalou, takže si to dovedeš představit.... Přečti si pár stránek od zadu a ještě jedna Petra na tom byla a je spokojená i její kamarádka, která to má myslím 2 roky. Ty holčiny z kadeřnictví jsou moc fajn. Takže nestraš, doufám, že to bude držet co nejdéle. Ale je to i o pečování těch vlasů, takže nemám moc strach.

Magda (St, 27. 4. 2005 - 21:04)

Petro už jsi byla v té Ostravě?? mám totiž taky dost zničené vlasy barvením a nevím, jestli mi to na ně přidělají. Kámoška tam byla na prodlužení, má takové ty tenké trubičky (pruhledne), má blond vlasy. Bohužel ji do do 2 měsícu všechno sjelo dolů, takže už nemá z nových vlasů nic.

Magda (St, 27. 4. 2005 - 21:04)

Ahojky, potřebuju poradit.Chci si nechat prodloužit vlásky, jsem z Karviné. myslím se, že je výhodnější si vlasy koupit a donést je do salonu. Neznáte v blízkosti salon, kde mi to udělají?? Odjíždím do Italie a nevim, jestli se to tam nevyplatí vic?? dikajs za názory.

Petra (Pá, 22. 4. 2005 - 08:04)

Ahooooojky Petři, tak jsem už tam byla 18.4. a podepsala jsem i smlouvu. Vlnité mají, tak jsem ráda. Mám obj. 125 pramenů délky 30cm. Říkala mi, že by vlasy mohly přijít do 14-ti dní, objednávají se každý čtvrtek, což bylo včera. Moc bych to chtěla už na pátek příští týden 29.4., nepamatuješ si, jak dlouho jsi na to čekala?

Kačula (Út, 19. 4. 2005 - 09:04)

Tak ja se z toho zblaznim, uz jsem si myslela, ze mam konecne vybranou metodu tu snad nejlepsi (ring extension) a ted zase nevim :-((Kamaradka mela trubicky, ale padaly ji praminky a kdyz lezela, tak ji tlacily do hlavy, tak uz fakt nevim jakou metodou, mam jemne vlasy a ridke asi bude pro me nejlepsi tak 80-100 praminku, aby nebyla velika zatez na vlasy, ale jak je pridelat to fakt nevim, kazdej taky vychvaluje neco jinyho.....

Petra (Po, 18. 4. 2005 - 18:04)

Ahoj,mám 100 pramínků v délce 40cm.Mám rovné,ale po umytí se zvlní,tak je vždy trošku vyžehlím.Určitě si můžeš vybrat i vlasy vlnité.Nejlepší bude,když se zajdeš poptat přímo do salonu.Pro Káču:opravdu nedoporučuji ring ext.seřezává to vlasy jako žiletka.

markéta (Po, 18. 4. 2005 - 18:04)

Mám evropské vlasy.150 pramenů,nezacuchává se to.Do Vrhclabí jezdí autobusy,je to cesta na Spinlerův mlýn. Ahojky

Petra (Čt, 14. 4. 2005 - 09:04)

Ahoj Kačulo,do toho bych nešla, přečti si z 13.4. názor od Petry a uvidíš. Je to pravda, protože taky mám 2 známé, co mají Tvou metodu, kterou chceš a JDE TO VIDĚT, jinak je to dobrý. Já bych si taky chtěla koupit vlasy, ale nevím jaké bych měla. Mám totiž trvalou a blond vlasy, takže nevím nevím. Dnes budu volat do Ostravy, kde to dělají a zítra tam sjedu se podívat ať se na mě mrknou. Ale bojím se, protože v Havířově jsi mi to netroufala udělat.Dej si jinou metodu. Po těchto diskuzích a zkušenostech holek, které si tady přečteš, si určitě vybereš lepší!!!!

Kačula (Čt, 14. 4. 2005 - 08:04)

Ahoj holky, tak jsem si koupila evropske vlasy 100 praminku a asi si je necham pridelat novou metodou ring extension za 2 000kc, jsou to 4mm plisky, ktere se s praminkem nacvakaji na vlasy,kdyz se pak sundavaji, tak se plisky klestickama rozcvakaji, takze je to bez chemie a bez rozrezavani trubicek, pry je to jako byste mely sponky, tak uvidim, co si myslite?Dekuji za nazory!!!

Petra (St, 13. 4. 2005 - 14:04)

Ahoj Petři,tak to jsi me navnadila. Díky za kontakt a chtěla jsem se ještě zeptat kolik máš pramínků. Asi máš rovné vlasy, že? Nevíš, jestli to dělají i blond vlnité. Bojím se, že mi to neudělají, když mi to nechtěla udělat v tom Havířově.

Petra (St, 13. 4. 2005 - 10:04)

Ahoj,to je dobře,že ti to v Havířově neudělali,protože jsou ty vlasy za chviličku hrozné a ty spoje jsou strašně vidět.Kámoška je má a je nešťastná,protože má teď na hlavě chomáč zacuchaných vlasů.Já jsem maximálně spokojená.Úplně jsem se s těmi vlasy zžila a nejvíc mě těší,že kdo mě chvilku neviděl,tak vůbec nepoznal,že to nejsou moje vlasy.Už se taky nebojím,že bych byla po sundání plešatá.Necítím,že by to byla pro vlasy zátěž.Adresa je:Kratochvílova 1/562,Moravská Ostrava-je to za Sýkorákem směrem k soudu.Tel:596 420 173

Petra (Po, 11. 4. 2005 - 15:04)

Ahoj Market, tak to jsem ráda, že to máš tak dlouho a jsi spokojená. Zkusím té paní zavolat, ale mohla by jsi mi napsat jak bych se tam dostala? Jede tam nějak vlak?

Petra (Po, 11. 4. 2005 - 14:04)

Ahoj Petři,chtěla bych si taky nechat prodloužit vlasy. Jsem z Havířova, tak do Ostravy bych to měla kousek-supr. Nenapsala bys mi na ně kontakt a adresu? Byla jsem i u nás v Havířově - Šumbarku a tam mi řekla, že si netroufá na mé vlasy po trvalé. Mám je po ramena, blond, vlnité po trvalé a chtěla bych to na úrovni prsou. Asi změním barvu na špinavý blond ať to nejde tak poznat. A jak jsi spokojená? Díky Petra

Petra (Čt, 7. 4. 2005 - 17:04)

Ahoj Jani,tak jsem si až dnes přečetla odpověď,že se do sauny chodit nemá a já už tam tak 6x byla a nejde to na vlasech nijak vidět.Můžu se zeptat odkud máš tu příručku,mi nic nedali.

Pandora (St, 6. 4. 2005 - 22:04)

achoj vsichni, tak jak ctu vase nazory a zkusenosti, dochazim k nazoru, ze nejlepsi je vlasy nechat narust prirodne. Mam blond vlasy, nechala jsem si je jednou prodlouzit kanekalonem a uz bych do toho nesla ani za milion, e s ti akorat prace. Koupila jsem si prices, ne moc dlouhy, ktery vypada prirozene a hlavne mi nenici vlasy, vyzkousela jsem uz spoustu barev, mela jsem nekolikrat rasta copanky (na ktere si mimochodem nemohu stezovat, teda pokud nemam na mysli rozpletani) a nyni jsem zcela spoojena. kdyz jdu ven, nasadim prices a vypada to krasne. Kdyz potom prijdu zase ho sundam, aby si vlasky odpocinuly od zateze a jsem bez prace, pouze musim jednou za tyden prices procesat a prostrikat specialnim kondicionerem. dalsi nemalou vyhodou je, ze jsem za nej dala ctvrtinu ceny nez za prodlouzeni umelymi vlasy.

Kačula (St, 6. 4. 2005 - 08:04)

A kolik pramínků máš přidělaných a jsou to vlasy evropské nebo asijské a nezacuchávají se ti?Děkuji za odpověď, za tu cenu by se to snad vyplatilo udělat si výlet do Krkonoš... :-))

markéta (Út, 5. 4. 2005 - 11:04)

Zdravím Vás, já mám vlasy prodloužené 2 roky a jsem spokojená.Mám je metodou trubiček,ale jen plastových,ne kovových,takže se mi do vlasů nezařezávají.První prodloužení mne stálo 7 500.Jsou to vlasy 40 cm dlouhé a v ceně je práce i vlasy. Musím říct,že paní kadeřnice je moc šikovná,vlasy mi hlavně i upraví a zastřihne.A na přepletení chodím 1krát za tři měsíce a to stojí 1500 korun.Kadeřnictví je ve Vrchlabí v Krkonoších,ale přístup a ceny se s Prahou nedají srovnat.Kontakt je paní Stránská 608374114

Reklama

Přidat komentář