Reklama

prodlužování vlasů

Kačula (St, 30. 3. 2005 - 08:03)

Ahoj holky, chci se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti s prodluzovanim vlasu takovejma malinkatejma pliskama?Moje kadernice rika, ze se ji zda tato metoda nejlepsi (keratin je spinavej,pri sundavani trubicek se pry vlasy serezavaji apod.)tak nevim, ale asi vlasy nici vsechny metody co?!diky za vase nazory a odpovedi...:-))

Jana (Út, 29. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj holky, mám už asi měsíc prodloužené vlasy keratinem a chtěla bych je zase dát dolů (sama), vím, že na to existuje speciální vodička, ale zajímalo by mě, jestli jste někdo nezkoušel jinou metodu.

Jana (Út, 29. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj Petro, také mám prodloužené vlasy keratinem a dostala jsem i příručku, jak se o ně starat apod., kde píšou , že se s nimi do sauny nesmí - spoje opravdu povolí. Jana

Petra (Ne, 6. 3. 2005 - 11:03)

ahoj holky,nevíte zda se s vlasy prodlouženými keratinem může chodit do sauny?Jestli ty spoje v tom horku nějak nepovolí?

Dany.) (Út, 1. 3. 2005 - 19:03)

ahojk.))tak sem si pečlivě pročetla vaše příspěvky.)a vidím že každá máte spoustu zkušenostích..jak dobrých tak i špatných.)takže v tom mám docela zmatek!a proto bych chtěla jestli by jste mi nemohli...ještě poradit.)napsat teda co je nejlepší a tak..protože sem z toho všeho vážně jelen.)Takže mám blond(ne tu žlutou blond)vlasy nad ramena.Bylo mi řečeno že mám vlasy husté a také docela silné(když je mám čerstvě umyté)já bych řekla že i v celku poničené ale!a ještě k tý barvě..nosím odrosty protože nemám ráda uplně celistvou barvu až od kořínku vlasů.)líbí se mi to vzhlědově!Vlasy bych si chtěla nechat prodloužit asi nějak k lopatkám!a proto se vás milé duše ptám>>>1)jaká metoda je tedy nejlepší?tedy takový aby mi nezničila uplně vlasy(jak ste některé psaly hrůzné zkušenosti)2)je tedy nej si koupit vlasy v obchodě a nechat si je někde přidělat?.hlavně kvůli ceně!3)napište mi prosím jak to máte udělaný vy..a jak ste spokojený.)já vím že jsem docela otravná ale chtěla bych si ty vlasy prodloužit,ale hrozně se o ně bojím.a proto se chci předem pořádně informovat.)děkuju hrozně moc všem co napíšou.)a jestli nektera mate i svou fotku..poslete).a jestli můžu poprosit.)..nešlo by o poslat na mail..ta odpověd.)kenjinka"seznam.cz

marcela (Út, 1. 3. 2005 - 12:03)

Telefon na kadeřnictví Great Lenghts v Ostravě je 606691570.

šárka (Po, 28. 2. 2005 - 19:02)

ahoj,poslala bys mi prosím kontakt na to kadeřnictví?moc díky

marcka (So, 26. 2. 2005 - 13:02)

Držím ti palečky. Jak jsem psala, z 30 cm jsem je nechala strihnout na 20 a mam je po ramena.Na tech dalsich 50 praminku jdu pristi patek.

Petra (So, 26. 2. 2005 - 11:02)

Ahoj Marcel,ani nevíš,jak jsi mě potěšila.Jak už jsem psala nechávám si 11.března taky prodloužit vlasy v Ostravě v G.L.Jsou tam fakt super a když jsem se dívala na předělávání,tak měl každý vlasy v pořádku.Budu mít délku 40 cm,tak doufám,že to nebude moc dlouhé.Někdo se tady ptal,zda to jde na splátky,tak to fakt nevím.Mě to vyjde na 14000,-Dostala jsem to jako svatební dar,jinak by asi nehrozilo,že bych si to mohla dovolit.

marketa (So, 26. 2. 2005 - 06:02)

Aneta:no mě to neklaplo ale chtela bych vidět to tvoje háro,už ti to funguje?třeba mě to přesvědčí a půjdu do toho!

marcela (Pá, 25. 2. 2005 - 09:02)

Ahoj,zcela nahodou jsem se dostala na tyhle stranky a priznam se, ze jsem vydesena......Nechala jsem si prodlouzit vlasy v salonu v Ostrave metodou Great Lenghts (jak jsem si precetla z vasich prispevku, asi tedy keratinem?). Mam zatim jen 50 praminku za 130 korun za praminek. Uprava stala 500,- a 500,- specialni kartac. Mam blond vlasy, praminky se nedaji rozpoznam, perfektne to do sebe zapadlo. Delku jsme zvolili 30 cm, ale pak jsme je o 10 cm strihli, cili to mam po ramena. JSEM NADSENA! Mam objednanych dalsich 50 praminku, aby mi kadernice mohla prodlouzit i boky, zatim to mem jen vzadu.Na spoje jsem si uz zvykla, prvni noc to bylo esne, priznavam. Hlavu jsem si myla uz 3x, rozcesat i upravit to slo skvele.A ted ctu, jak se mi znici vlasy a jsem mrtva strachy...Ozve se mi nekdo z Ostravy, kdo ma blond vlasy a uz je ma predelane? Znicily se?Ja bych se asi zblaznila, kdybych se musela dat ostrihat nakratko, kratke vlasy je moje nocni mura...Taky jsem se v salonu byla divat na predelavku a nevidela jsem zadne znicene vlasy???

jitka (Čt, 24. 2. 2005 - 12:02)

a ve kterem salone?

jitka (Čt, 24. 2. 2005 - 12:02)

a ve kterem salone?

marketa (Čt, 24. 2. 2005 - 11:02)

Aneta:jo mame konzultaci za sebou,ale nic z toho nebude,ja chtela jen spodni radu o 30cm a vypocitali my 14000,a kamaradce 30000

Aneta (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

Dovoluji si nesouhlasit. V případě blond.....ano evropské. Ale v případě tmavých až tak velké finanční výdaje nejsou nutné. Mám tmavé, a také velice jemné vlasy a indické jsou opravdu dobré. Můžu je natáčet a dělat s nim úplně všechno co chci.Nesmí se na ně dávat jen trvalá a ta v dnešní době už opravdu není zrovna IN. Mám 50 cm dlouhé a jsem spokojená. Mezi tmavými evropskými a tmavými indickými není téměř žádný rozdíl. Vlastně ano....je to rozdíl...ale v ceně.Ke struktuře jemných vlasů se mi hodí. Dokonce mi byly vybrány a doporučeny a byl mi vysvětlen rozdíl, který je u tmavých vlasů hlavně v ceně. Přeji hezký den.

magda (Út, 22. 2. 2005 - 00:02)

Mám jemné vlasy,husté sice,ale jemňoulinké a tedy bez objemu.Poté,co jsem se rozhodla si je nechat zahustit a prodloužit,jsem si o všech metodách sehnala pro a proti a jednoznačně jsem se rozhodla pro bonding,tj.metodu Bond plus.A šla jsem do extrému - 55cm:-).Nemůžu si hřívu vynachválit,je super a ten pocit-královský!!!Vlasy se chovají jako vlastní,musíš ale volit evropské jako já,jsou ale nejdražší-od 125cm za pramínek,mám 200ks.Vlasy jsem vyměnila zatím jen jednou komplet.CCa 1xza 2 měsíce je nutné stažení a připojení blíž k pokožce hlavy.To jsou další výdaje.Ale protože mě finanční stránka netrápí,nevadí mi to.Pokud jsi na tom stejně,jdi do toho,odmítni jiné,než evropské vlasy,protože pokud máš vlasy jemné,nehodily by se ti ke struktuře a navíc s nimi nejde dělat tolik,co s kvalitními evropskými a hlavně si najdi renomovaný salon-držím palce.

Denny (Po, 21. 2. 2005 - 23:02)

no ja jsem si to nechala udelat v salonu za 4 tisice a vubec nejsem spokojena, teda vlastne jo. taky jsem to zkratila, ptoroze jsem se v tom vubec necitila.ale ted uz je to v pohode. mam to kratsia mam to spis zhusteny nez prodlouzeny. no uvidime, udelali na me taky trochu podraz, protoze praminky jsou na svetle ve dne trochu nazelenaly, mela jsem predtim 3x copanky a bylo to lepsi, ale tohle po me uprave taky snad nevypada spatne. pa

Aneta (Po, 21. 2. 2005 - 17:02)

Markéta: Ahojky, tak jak dopadla dnešní konzultace v natur hair? Spokojená? Já se omlouvám pořád za ty fotky, ale prostě mi to nejde....mám tu nějakou chybu a před chvílí jsem volala kámošovi a přijde se na to zítra podívat, takže musíš ještě pořád vydržet. Vlnité jsem si nenechala prodlužovat. Rovné, ale jde o to, že ty indie se ti po umytí, když budeš chtít a lehce si je pomačkáš rukama, trošinku zvlní a vypadá to teda mnohem lépe než kdyby to bylo úplně rovné. Ale jinak jsou samozřejmě normálně rovné. Záleží jak si je uděláš a učešeš. Já teda momenťálně kroutím i na spirálové natáčky a jsem max.spokojená. Tak s fotkama musíš vydržet. Dej vědět co na konzultaci, když budeš mít čas. Papa

Klára (Ne, 20. 2. 2005 - 18:02)

Já jsem si to nechala prodloužit přes jednu kamošku ve Zlíně u holky,která se to teprve učila. Chytla jsem se té ceny /2 tisíce/ a už když jsem jela domů, už mě to mrzelo. Jsem blond - odbarvená. Barvu mi vybrala zodpovědně, to jo, nebyl vůbec poznat rozdíl. Jenže já se v tom ani trochu necítila. Měla jsem to, tak jak říkáš, napleteno miniaturními copánky od hlavy a pak rozpuštěné. Jenže jednak jsem to měla moc dlouhé, takže hned doma jsem zkracovala. Nejvíc mi vadilo, že mi dotyčná holčina trochu mystifikovala tím, že to vydrží 3-6 měsíců a pak se to přeplétá a že se může kanekalon použít dvakrát. Je to blbost. Začne se to cuchat a krepovatět. Po 3 měsících to začne odrustat a copánky začnou být vidět. Pak se to musí přeplést, ale rozhodně se musí použít kanekalon nový. Vydržela jsem asi půl roku, pak ještě jednou.....to už slečna byla dost zkušená tudíž zdražila z původních 2 tisíc na 4 tisíce. Jenže já se nedám, takže jsem k ní přijela a pěkně jsem jí vypucovala žaludek za to, že mi podala zkreslené informace. Ona to dělá na černo, takže dostala ze mě strach a ještě jednou mi to přepletla a to zcela zdarma. Dnes už to mám pryč a uvažuju a pravých vlasech. Tam je napletení o dost dražší 8 - 15 tisíc podle pramínků, ale vlasy se nemusí měnit. Pak už platíš jen za práci jednou za 6 měsíců asi 2 tisíce - podle salonu. Volila bych metodu AIR PRESSURE. Dělají to v Praze nebo v Ostravě.A kde sis to nechala dělat ty? A za kolik?

Denny (Ne, 20. 2. 2005 - 17:02)

a jak jsi to mela prodlouzeny?taky zacatkem copanku a potom spusteny, me uz to taky zacina trochu lezt na nervy, pritel je nadsenej, ale jinak se mi zda, ze mi moc nechytli barvu, v blond se to chyta hur. a mam to teprve nekolik dni a uz jsem to ostrihala, kde ti to delali? a jakou barvu si mela kanekalonu a jak dlouhe a proste vsechno o tom. dik za odpoved

Reklama

Přidat komentář