Reklama

prodlužování vlasů

Kristi (Pá, 9. 7. 2004 - 18:07)

Ahoj, v Praze (Natur-hair). Ale nadseni bylo jen pocatecni, strasne mi potom vypadaly vlasy a proridly, takze nedoporucuju.

Helena (Pá, 15. 4. 2022 - 20:04)

já doporučuji prodloužení "dočasné" a to pomocí clip- in pásku, účel to splní a vlasy to neničí

Lenka (Pá, 9. 7. 2004 - 16:07)

Ahoj Kristi,prosím tě kde ti delali ty vlásky já je mám taky,ale z Brna a je pro mně cesta na přešití přes celou čr,neznaš místo nebo človíčka,co dělá dobře a přitom je blízko.

Kačula (Čt, 8. 7. 2004 - 08:07)

Tak jak to tady čtu, tak si asi vlasy prodlužovat nebudu.Sice toužím po dlouhých krásných vlasech, ale ne za každou cenu. Spíš mě napadlo což takhle naplést copánky.Třebas na 4 měsíce a pak nechat vlasy odpočinout a pak za nějakou dobu si je zase naplést.Myslíte, že to vlasům tak neškodí?A nevíte, kde to dobře udělají.Díky!!

Petra (So, 26. 6. 2004 - 01:06)

Mám prodloužené vlasy "trubičkami" = bondingem a mohu potvrdit zkušenosti ostatních. Měla jsem husté jemné vlasy na ramena a teď mám na hlavě chmýří. 200 pramínků stálo přes 20tis., jenomže v téhle chvíli (po 5 ti měsících) jich mám an hlavě už jen něco přes stovku, protože mám tak vyškubané vlasy, že další pramínky není kam přichytit. Takže kdo chce být 3 měsíce úžasný a pak několik let čekat, až se mu (doufám !!!) vrátí vlasy do původního stavu, ať do toho jde. Jo a ještě - člověku na první "inzerci" nedojde, že pokud chce prodloužit blond vlasy, budou chemicky odbarvené, takže 5 cm bude muset ustřihnout po měsíci ne kvůli pocitu, ale kvůli zničeným koncům. Navíc spojky, kterými jsou vlasy uchycené do pramínku zelenají. Tmavě zelené bužírky ve zlatých vlasech vypadají "moc dobře". A nemyslete si, že Vám je při posouvání pramínku někdo od té zeleně očistí, nebo že Vás ve studiu obsluhuje kadeřnice, která Vás následně upraví účes. Na www.vlasy.cz je diskuze "moderovaná" majitelem studia, které dělá bonding. Takže se v ní dočtete, jak strašně špatná je konkurenční metoda, ale pokud tam chcete vložit příspěvek o své nespokojenosti s jeho metodou, budety "vymoderována" klávesou DELETE.

Simona (Pá, 25. 6. 2004 - 13:06)

ahoj,četla jsem tvůj příspěvek,jsem z Ostravy,už rok mám prodluž.s Greth lenghts-keratin,teď,jsem si objednala nové pramínky u levnější firmy,ale nechtějí mě to ve studiu v Ostravě přidělat tím keratinem.Nevíš prosímtě,kde by se to dalo domluvit???Díky za odpověď,Simona

monika (Ne, 16. 5. 2004 - 20:05)

Ahoj Jano, ptala ses na prodloužení tvých 22 cm blonďatých vlasů, a která metoda je nejšetrnější. Já osobně, po tom, co jsem měla na hlavě od třásní počínaje, až po trubičky, keratin a vše co existuje ti osobně radím spíš ten keratin, trubičky jsem měla a byly docela blbý, protože mi po nich hodně prořídly vlasy, třásně zase byly nepřirozené, protože to není napramínkované na vlasech, ale tři řady trsů vlasů, nelíbilo se mi to, ale ten keratin je dobrej, netrhají se mi vlasy a každé čtyři měsíce si je nechávám předělávat a hezky mi rostou a hlavně se netrhají, po těch trubičkách jsem byla jak vypelichaná, možná proto, že ty trubičky jsou větší zátěž pro ty vlasy, ale každému vyhovuje něco jiného, když jsou vlasy jemné spíš bych volila ten keratin.

monika (Ne, 16. 5. 2004 - 19:05)

Ahojte, ptali jste se na č. salonu Rasta, je to tel. 606 834 208, podotýkám, že nejsem pracovnice od nich, která jim dělá reklamu, ale kupuji od nich vlasy, některé potvory ze salonu napr. Vivien si přímo v prodejně taky od nich kupují a pak to dávají zákaznicím na hlavu za 20.000 Kč. Pro ty, co chtějí ušetřit radím, kupte si v prodejně vlasy a třeba v salonu Ala, jsou to Rusky Vám to metodou keratin přidělají na hlavu za cca 5.600 Kč. V salonu Rasta jsem si to nechávala taky keratinem přidělávat, ale bohužel ty holky mají špatnej keratin a udělaly mi to škaredě, prostě se mi to nelíbilo, měla jsem to ve vlasech jak hnidy, ale u těch rusek v salonu Ala to dělají velmi kvalitně, aniž by se to nějak rozpadávalo. ahoj

jana (St, 28. 4. 2004 - 19:04)

ahoj, prosim potrebuji jen radu, je mi 22 mam pekne blond vlasy na ramena, ale chci je de;si, rozhodla jsem se o prodlouzeni, potrebuji vedet ktera metoda je nejlepsi a kdyz si je po pul roce zdelam jestli nebudu mit znicene vlasy dekuji jana brno

Peťulle (So, 24. 4. 2004 - 20:04)

Kde najdu tu prodejnu Rasta? a kde by mi je prodloužili? Mám je cca 8cm dlouhé. Díky.

Kačula (Út, 6. 4. 2004 - 08:04)

Ahoj, ja jsem svoje trapeni s malo vlasy vyresila jednoduse.Koupila jsem si prices.A ted jeste jeden, takze ten puvodni co jsem nosila asi 14 dni ted prodavam.Jestli mate nekdo zajem?Je dlouhy asi 50 cm, hnede barvy, prirodne zvlneny, stal 1390 a prodam za 500,- (mam paragon).Vypada to skvele.Jsem spokojena.Kdyz nekam jdu vypadam jak kocka a doma si ho sundam a ulevim vlasum.Kdyzto u napletenejch vlasu to nejde, to je vyhoda.Tak pa

Katka (St, 3. 3. 2004 - 07:03)

Nechala jsem si prodloužit vlasy, protože i ty moje jsou děsně jemné. Jsem spokojená, akorát jsem si je z délky 40 cm ostříhala tak 10cm, protože jsem se necítíla. Keratiny drží dobře a postupem času i změknou tak to nejsou takový tvrdý "hovínka" na hlavě. Ani mně se nechce platit za další nové vlasy, máte nějaký kontakt na tu prodejnu Rasta ? Protože jsem z Ostravy , tak napiště jestli je jen v Praze. Zatím Hezkej den.......

Ilona (Út, 2. 3. 2004 - 12:03)

Moniko, o tom samozřejmě vím, taky jsem to poté, co jsem v jednom nejmenovaném studiu nechala cca 60.000 ročně, takhle udělala, od firmy, která tady prodává vlasy jsem si koupila za 3.000 vlasy. Ovšem ve studiu mě dobře vypekly, nedřív mi odkývaly, že budu platit jenom pramínkování cca 5.,-Kč za pramínek + přidělání na hlavu. Zhruba 4.500,-. Pak po mě chtěly 19.000,-. Prý že z čeho by platily nájem........ Takže tam už nechodím... O Rastě jsem slyšela, narazila jsem teď na holky které s tím, že si přinesu svoje vlasy nemají problém a nechtějí mě takhle odrat.

monika (Po, 2. 2. 2004 - 20:02)

já to udělala chytře, koupím si je sama v prodejně Rasta už evropské v délce 70 cm za cenu 4000 Kč a pak jdu ke kadeřnici, která mi je vybranou metodou zhruba za 5000 Kč přidělá na hlavu, ušetřím 10, až 15 tisíc Kč a mám krásnou hřívu, ale málokdo ví, že si ty evropské vlasy může koupit pouze za 4000 Kč ve speciálním obchodě a nemusí dávat kadeřnici navrch ještě 10 000 Kč.

Kristi (Út, 20. 1. 2004 - 13:01)

Mám bonding několik týdnů a zatím jsem nadšená - 45 cm blond vlasy (evropské, 20 000Kč) by mi nikdy nenarostly, je to opravdu atraktivni, co to udělá s mými vlasy zatím nevím, hodlám se potom nechat ostříhat na mikádo a svojí původní barvu. V čem jsou lepší "uzlíky" ? Jak to vypadá ? Bonding jsou "bužírky cca 7 mm, vlasy musí být dlouhé aspoň 15cm.

Ilona (Út, 9. 9. 2003 - 16:09)

Ještě k finanční stránce - za 8.000 seženete tak vlasy asijské a ty nejsou tak kvalitní. Pokud chcete evtopské vlasy v rozumné délce - počítejte nad 15.000,-. Vlasy vydrží rok, maximálně, pak si musíte koupit nové. A každé dva měsíce počítejte, že dáte kolem 2.500,- za sundání a znovu nandání pramínků na hlavu. Je to opravdu dost finančně náročné...

Ilona (Út, 9. 9. 2003 - 16:09)

Přidám se do diskuse. Mám už tři roky prodloužené vlasy. Všem radím, pokud máte jemné a slabé vlasy, pryč od toho!! Totálně si zničíte vlasy. Vyzkoušela jsem metodu uzlíků i bonding. Při bondingu mi pramínky sjížděly dolů a nedržely na hlavě. Uzlíky jsou lepší, ale stejně - mám teď na hlavě tak třetinu vlasů, co jsem měla dřív. Pokud nemusíte, nedělejte to!!!

Michaela (St, 1. 1. 2020 - 23:01)

Díky, že jste napsala svoji zkušenost, uvažovala jsem totiž o prodloužení...

Pet (Po, 28. 7. 2003 - 23:07)

Mozna je tu vetsi moznost ale taky vetsi zatez na penezenku:) ale za necely mesic pojedu domu a tam se uvidi. Jinak ti moc dekuju za informace a za tu adresku...hned tam mrknu:) mej hezkej den...

Eliška (Po, 28. 7. 2003 - 12:07)

Draha Pet, ty mas v USA rozhodně větší možnosti než já tady u nás, ale touhle tématikou sem se dost zaobírala a došla jsem asi k tomuto:* každé umělé prodloužení není pro vlasy příliš dobré, protože se tím víc namáhá vlasový kořínek (je na něm větší zátěž) * metod je hodně - Bonding, naplétání, našívání...Jako nejméně nápadný a přitom neničící vlasy se mi zdá ten bonding, ale musíš počítat s větší finanční zátěží - tak od 8000 kč ale výsledek stojí za to. Podrobnější informace a fotografie najdeš na www.natur-hair.czDRŽÍM PALCE NÁM, BUDOUCÍM DLOUHO- A HUSTO-VLÁSKÁM! :o)

Reklama

Přidat komentář