Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 00:07)

Pro místní. Jestli se jí chcete zbavit, vůbec nereagujte na nás, co nás neznáte. Hlavně Miluna a Ota mají sklon každýmu odpovídat. Nedělejte to. Jedině pak jí to tady přestane bavit. Diskuse je tady docela fajn, pro mě škoda Kačy. Je mi bližší povídání Andrey a Kačy o rodinném životě a běžných starostech, než povídání Aleše o feťačkách, co ho přeblafly. Je to tady o Miluně, to je bez debat, ale sešli se tu zajímaví lidi. :-)

Andrea (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Jo holka to neboj to oni mají rozpis co kdo má dělat,oni i uvaří,mají to v popisu práce.To je nadsázka, umí vařit i manžel, já bych jinak nestíhala.Jo někdy se to nedá jíst ale nedám to najevo.Ja si odpočinu u mého tvoření, dneska jsem se rozkecala, chtěla jsem rozvolnit atmosféru.Milu,Sergej bez řidičského průkazu to je tedy problém,no práce se určitě najde,sice Písek je malé město, ale kdo hledá,najde

Miluna (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

U nás Andy pršelo hodně a byla bouřka.Je mi jen trochu líp že nepije.Mě jinak to jeho pítí deptá,tak proto mi chytaj ty stavy,z jeho pití a z Korony.Když vidim že je lepší a snaží se tak se mi uleví.Víš Andy jestě v dubnu když sem s nim měla ty ošklivý hádky tak sem mu v dubnu říkala ať přestane byt zlej že to nedávam a tenkrát mi odpověděl: To je tvuj problem že to nedáváš...A včera sem mu říkala že jestli bude dal pít tak že mi utrápí a na to odpověděl: Ne nebudu,nechci tě trápit..Takže já Andy nevim a nerozumim jak se může takhle proměňovat?? Jinak si mi taky překvapila jak si fakt hubeňounká.To si Andy ještě zhubla? Já zhubla od dubna další 3kg,tak už fakt taky nevim čim to je.Ja vždy vzpomenu na hiv a mam z toho divnej pocit.A Bianko na to jak to tu dlouho znam tak čumim že si tady měla problem s bábou a ještě někdo až jste to museli řešit s PČR.Jako čumim,co se tady taky nedozvim.Kdoví teda kolikrat sem tady tej bábě naletěla i já.To jako mi nebaví ta představa že si tady někdy píšu s nějakym pošukem:-( Tim spamovánim se aspoň prozradí co je ona ale horší je když začne psát normálně,to pak nejde poznat,jestli teda někdy píše normálně.

Sledující (Út, 28. 7. 2020 - 21:07)

Milčo, ona byla na psychiatrii. Pak se trochu zklidnila a začala nad tím co píše přemýšlet. Hlavně nedávej žádný kontakt nebo indicie, co by k tobě vedly. Párkrát to tady na tebe zkoušela hezky, ale hned jak se chytneš a odpovíš, otočí a začne deptat. Po Biance jde pořád, teď přibrala ještě Kaču. Když neodhalíš kdo jsi, může ti ublížit jen slovem a to hoď za hlavu.

Miluna (Út, 28. 7. 2020 - 21:07)

Asi si něco pamatuju že to zkoušela.Jenže já bych se od nějaký báby kterou ani neznam nenechala vydeptat.Mě vydeptaji nejvíc lidi který musim potkávat nebo kdyby mě někdo deptal koho tu už znam.A jak se vůbec dostala k Bianky fb? Bianka jí naletěla nějak? Andy ta firma mu řekla že může nastopit v září,jenže to ještě nevěděl že se mu stane tohle.Takže teď mu nezbývá než čekat jak mu to dopadne.Ale peníze zatim jsou.

Andrea (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Sany,je to nejvíc, každé naše dítě je jiné 3 kluci a holčina,ta je divoká a snad ani nemá čas mě tu pusu dát.Jo a teď jsem byla na zahradě a mám tam ke sběru snad 5 kilo rajčat, já se picnu,zase práce no budu mít měsíc dovču, sloužila jsem jako blázen tak budu zavařovat lečo, kečup, však to znáte, čekám na déšť,furt nicMilu,dnes jsi spokojená viď, ráda tě takhle vidím

Sany 11 (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Tak tohle uz davno nedelam, zavarovat.... To tak nekdy pred 30 lety. Dnes uz jsem na to lina, priznam se. Ale chapu, ze velka rodinka ma vetsi spotrebu a hodi se mit neco doma. Tak je musis trochu zamestnat a nedelat vsechno sama, at si odpocines. Ono jim to neuskodi. :)Aspon se neco priuci.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Spamuje Joska, ale lidem tady škodí Kača, už to pochopte, to jsou dvě rozdílné osoby.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Joska spamuje i na Arianě a Ravenovi. Tam to zase hází na Arianu. V čem Kačka škodí? I předtím než se do ní znovu bezdůvodně navezl Aleš, tak moc času neměla, i psala proč. Ale nikoho neurážela. Byla jednou naštvaná na Otu, když omakával bezvládnou Milunu, ale pak se spolu bavili normálně. A pak na Aleše, ale tomu se nedivím. Andy, Pils jsou také zapřažené, moc často nepíšou. To snad není trestný.

Andrea (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Milu, ráda tě vidím,chlapi guláš zkrátka umí výborně dochutit,tak sis mlsla viď.Kluk je puberťák ale vlastně není,je to knihomol a klidný kluk.Pubertu má pohodovou, mluví se mnou dost otevřeně až někdy koukám, že nemá ostych se se mnou takhle bavit, tak a jdu si dát rýžový nákyp, mňam

Miluna (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Jo něco na tom bude viď Andy že to chlapi umí.Nebojí se pořádně hrábnout do koření.No bylo to výborný od něj.Jen mi je líto že nevim jak mu to dlouho vydrží aby byl takovej.Dneska sem ani do garáže nemusela odejít protože nepůsobyl negativně.A to koukam u kluka jak to s nim máš,to ja bych taky chtěla aby mi říkal všechno ale nedozvim se od kluka nic.Vůbec ho vlastně neznam jakej je uvnitř.Kolikrát jen koukam co napíše na fb a říkam si že bych to do něj neřekla a tak.Prostě já ho neznam,nevim jak se chová v kolektivu.Jen vim že je taky klidnější typ.

Miluna (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Já ani nevim jak mi je,hrozně se to střídá.Byla sem se Sergejem venku a pak pekl a vařil a samé dobroty mi udělal tak mi to trochu potěšilo že byl zase normální a nepil.Nevim na jak dlouho mu řidičák zabaví,teprve se to bude řešit tak nevim jak mu to dopadne.Vzhledem k tomu že má vybranou firmu řidič/skladník tak je to pěkně blbý kdyby mu zabavili třeba na půl roku až rok,tak má po téhle práci.Andy tak to ti řekl krásně syn a kolik mu je let? A my měli guláš co vařil on a docela ho ochutil dost dobře.Pils takhle sem tě dlouho neviděla psát,tak to je dobře že taky píšete.Jak to pokračuje s domem a ukrajincem? Alešku a ta tvoje vytáhla nůž jako po konfliktu a nebo ji přeskočilo,co myslíš? Otíku koukala sem,je to strašný,Korona se nám na jihu pěkně rozjíždí.Už nám taky vrátili roušky,defakt všude mimo obchodů.To jako nechápu proč rovnou nedali i obchody?

-Aleš- (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Ona mi v době, kdy ji už hledali policajti říkala, že nějakej chlápek napadl její kamarádku. Tak tam přiběhla a prý mu dala nůž na krk, jinak mu prý nic neudělala. To je její verze. Jedna její známá mi zase tvrdila, že feťačka chlápka bodla a tekla mu krev. Tak si vyber, každopádně chlap to šel ohlásit na policajty. Kdo ví jak to skutečně bylo. Ale jestli tu holku napadl, tak z toho bude mít sám oplítačky. A co se týče toho viru, tak dneska jsem četl, že v celé ČR je 16 lidí ve vážným stavu. To má být jako ta pandemie smrtícího viru o kterým se pořád píše? Už si ani nevzpomínám o čem novináři před tím psali, to se museli hodně nudit. Musel jsem vytáhnout knížku od Kinga Svědectví abych měl aspoň pocit opravdové pandemie.

Andrea (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Ahoj Pils,jsem v jednom kole a mé 45 kilové tělo cítí únavu, teď ke mě přišel můj nemocný synek, položil si mi hlavu na rameno a řekl mi,mamko mám tě hrozně rád takže teď i brečím ale šťastně brečím,musela jsem to někomu říct, už mlčím

Sany 11 (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Andrej, tohle je nejvic, vid? V tu chvili clovek vi, ze by pro ty deti udelal prvni posledni.
Nas synek nam taky daval dost zabrat, zaplatpanbuh se to ted dost zlepsilo, snad s tou dospelosti uz z te puberty vyrostl a kdyz nekdy prijde, obejme me a da mi pusu na tvar a rekne mi, ze me ma nejradsi na svete, tak si to uzivam, dokud to nezacne rikat nejake jine. :)

Pils (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Andrej, to je krásný! ty děti jsou tak bezprostřední a prostě úžasné! Moc ti to přeju, protože vím, že jsi bezvadná máma. Moje tělo o dost těžší než tvoje v neděli vypovědělo službu a normálně jsem se sklátila, protože už ani nepamatuju, kdy jsem si odpočinula, asi na dovolené a ta je nenávratně pryč. Kéž by přišel aspoň prodlouženej víkend!

Pils (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Andrejko - ahoj! Dlouho jsem tě tu nezahlédla. Myslím, že Milu asi není v pohodě, když nepíše. Kdoví, jak to tam teď vypadá. Snad z toho všeho nějak vybruslí.

Radsi anonym (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Milunko, na jak dlouho přišel Sergej o řidičák? Bude to mít vliv na jeho pracovní flek?

Ignorovat...ha ha (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

"čtenáři a čtenářky, 8.11.2008
nereagovat a vydržet , nic jiného !!
Stará garda z Abecedy, 8.11.2008 19:11:37
Ano, absolutně nereagovat! Vůbec na nic. Je to zbytečné, neboť paní trpí bludy. Prostě vydržte a ignorujte veškeré její příspěvky. Pište si jen mezi sebou, jako by její příspěvky neexistovaly. Nečtěte je! Je to těžké, ale jde to. Jiný způsob vyoutování není."

Andrea (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Milco,jsi v pořádku?Ozvi se, ať o tobě víme.Nevim,co máte proti Káče,pro mě je to normální ženská, která má ráda svoji rodinu o kterou s láskou pečuje,je mi blízká smýšlením.Ja teď přišla z téměř 14ctky a ležím jako mrcha fakt nemůžu.Zitra volno a Milu, zítra jen špagety s kečupem a sýrem, lečo z mrazáku a upeču chleba,Milu ozvi se

Reklama

Přidat komentář