Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anketa (Po, 27. 7. 2020 - 18:07)

Vyhlašuji anketu.Kdo by vám zde nejvíc chyběl? Jmenujte dva lidi.

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Sany, Lalla

Luboš (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Miluna,Ota,Aleš

čtenářka (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Milča,Mia

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Tri. Andrea, pisnerka a ta kacka

bianka (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Tak tohle má každý jinak. Já si myslím, že tady patří všichni, kteří se dovedou podepsat. A znají hranice slušnosti. I ta Káča, i když začíná být rozjířená. Ale možná místo ní píše někdo jiný. A určitě sem nepatří ty rozbušky.:-)

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Ach Bio,ty furt nechapeš že to tady kurní Josába?

! (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Jdi do háje. Vyhlaš si to třeba rozhlasem.

Sledující (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Já ne ale ty už vůbec ne, sommerisko

Kača (Po, 27. 7. 2020 - 17:07)

Aleš JE debil. A tím se loučím. Už sem psát nebudu, mám svou rodinu a potřebné lidi, kteří o materiální pomoc stojí.

nojono (Po, 27. 7. 2020 - 18:07)

to už zde několikrát bylo, že končíš a zase se sem přisereš. A debil jsi ty a nikomu by jsi zde nechyběla. Tak se přesun k své rodině a pápá a už se nevracej.

-Aleš- (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

Povídkáři píšou jedinečným stylem, kde se prolíná ironie s hyperkorektností. Bohužel někteří jedinci toto nejsou schopni pobrat, ale místo aby taktně mlčeli, tak se nepřejícně snaží aby tenhle humor z diskuze zmizel. Potíž je v tom, že až si vyčistí diskuzi od těchto pro ně nepohodlných přispěvatelů, tak se počet diskutujících zredukuje a hrozí, že diskuze zanikne. Takže zničí diskuzi s pocitem dobře odvedené práce.

Miluna (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

Alešku tak co jaký máš od Zbyndi nejoblíbenější video? Mě je špatně od hlavy zase už po několikátý za pár dní.Jinak už jsme se Sergejem zase spolu a je na mě hodnej tak se snažim nějak to vše vydržet a aby se mi nehnusil.Když nepije tak se mi přestává hnusit ale sex jsme spolu měli zatim jen ručně.No péro mi v sobě chybělo nebudu říkat že ne.

-Aleš- (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

On má všechna videa zajímavý, popravdě jsem zatím viděl tři. To tě chápu, že ti chybí sex. Já teď mám taky sexuální abstinenci. Sice ušetřím hodně peněz, ale ženská je lepší než pravačka (v mým případě levačka). Od té doby co zmizela feťačka jsem měl jenom dvě. Ona byla originál, sice není tak hezká jako ty další dvě, ale s ní jsem se i zasmál a byla ke mně přítulná. Snad se teda ty pověsti o ní nezakládají na pravdě a žije, byť v kriminále.

Miluna (Po, 27. 7. 2020 - 16:07)

A ta feťačka to byla ta jak ti převážně dělala orál a měl si jí tu i na fotce? Mě sex ani nechyběl ale Sergej sám mi začal před usnutim dráždit ,nejdřív mi hladil na těle a najednou mi začal prstit tak jsme na to šli pak ručně a ten zásun mi pak začal chybět.Jinak nevim co teď dělat,on se učí vařit a já asi vypadnu večer ven.

-Aleš- (Po, 27. 7. 2020 - 16:07)

Jo to je ona, jak o ní říkají, že umřela. Ona ten orál uměla fantasticky. Ona byla moje jediná jistota, kdykoli jsem jí mohl zavolat. Někdy jsem se s ní viděl obden. Teď už nemám nikoho. Buď ráda, že to můžeš mít kdy chceš, rukou je to lepší než nic.

Miluna (Po, 27. 7. 2020 - 16:07)

Tak to je mi za tebe líto protože co si Alešku pamatuju měl si jí dlouho tak jste na sebe byli zvyklý.Hodně jste chodili i do auta viď.A jak se ti ztratila? Neozývala se ti,vyplej mobil a ty co jí znaji ti řekli tamto? Jo máš pravdu i rukou lepší než nic ale otázka je jestli se toho zbaví toho problému co se mu udělal.Dnes nepije,strašně si přeju aby to vydržel a nezklamal mě a fakt dal pokoj s pitim.Já nevim že Rusové a Ukrajinci jsou takový píči (píči ne jako nadávka ale že dost pijou)

-Aleš- (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Ji hledali policajti kvůli tomu, že na někoho šla s nožem a ten napadenej to šel ohlásit. To, že ji zabásli mi jedna holka potvrdila, viděla jak ji nakládají do auta. A asi za týden, když jsem se na ni ptal, tak mi dvě holky nezávisle na sobě tvrdily, že je po smrti. To mi právě připadá divný a spíš si myslím, že už sedí. Buď ve vazbě nebo ji už odsoudili. Zatím nevím nic novýho, protože teď mám od sexu pauzu a holky nevyhledávám.

-Aleš- (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

Lalle se divím, že se hned stahuje kvůli nějakýmu multinicku. Před pár týdny se mě tady taky takovej snažil vytočit, že prej jsem na kluky. Jenom jsem se tomu smál a ignoroval jsem ho. Nejhorší trest pro tyhle lidi, kteří by si chtěli diskuzi stvořit k obrazu svému je, že si jejich alter eg nikdo nevšímá. Pod svým nickem si prudit totiž nedovolí.

-Aleš- (Po, 27. 7. 2020 - 14:07)

A taky jsem pro aby se povídkáři nenechali odradit (a nejenom oni). Vždycky chytře a vtipně diskuzi oživí. Na rádoby moralisty nasrat.

Reklama

Přidat komentář