Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

A nepochopí a nepochopí, kobliha jedna.

tak (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

chce to jediné, jako u Josky nereagovat, neodpovídat, kašlat na něj, utluče se sám.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Ale pán se vyjadřoval jasně. Já chápu o co mu šlo. Pochopila to i tvrdohlavá Sany. Pak se rozloučil. Tak na koho nechceš reagovat :-)?

No čumile (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Tak se ti to podařilo. Konec další diskuze. Kvůli jednomu šaškovi. Ale šlo to rychle, co?

PŘECE (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

to zde kvůli jednomu volovi nevzdáme. Může vzít Milunu za ruku a odvést je k psychiatrovi a pak si ji vzít domů a starat se o ni.

lalla1 (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Nic, končím, loučím se, na nějakou dobu se stáhnu. Čau

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Bud tady, Lallo ...... :) :) :)

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Takže jdu raděj k televizi. :-) Hezký večer přeji. ps: Jsem abstinent a nekuřák, ale nikdy neříkej nikdy, že.:-D

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Ježíš Bianko neřeš to, tady je každému jasné, že to nejsi ty

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Ale víme, co dělala bez kousku citu. A pořád ještě dělá.

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Já myslím, že povídkáři zde mnohdy vyjádří takové zoufalství z bezmoci. Jak se tady mnohdy snažíme jí pomoc, i když je to házení hrachu na zeď. A to i tehdy, když víme, že bychom jí nijak pomáhat neměli, že nemá smysl a možná ani není správné vynakládat energii a čekat na změnu. A oni to tady tak nějak vystihnou tu absurditu našeho snažení a Miluny života.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Proti povídkám jsem nenapsal ani slovo. Mám problém s vytahováním minulosti. Znovu píšu, nikdo neví, co Miluna doopravdy cítí.

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Vis, to je tezke... samozrejme to nikdo nevi. Ale Milunu samu velmi casto nezajimalo a nezajima, co citi ostatni, s kterymi mela co do cineni a nejednou jim ublizila. To je pak obcas tezke, ji setrit. I kdyz si presto myslim, ze ji povetsinou zdejsi stale, neanonymni osazenstvo neublizuje, ze ji naopak, kdyz vidi jiskricku nadeje , fandi a dava ji to i najevo.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Ano, to i vnímám, že se snažíte fandit. Ale nechápu ten potlesk za vytahování minulosti. Miluna vyrostla v prostředí, kde jí cit nebyl dán. Tak ji budene trestat? Já fakt mám pocit, že se zlepšuje. A třeba je to i kvůli tobě.

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

To bych si opravdu netroufla, si myslet, ze bych na tom mela zasluhu. Ja pisu vetsinou, co si myslim. Takze nekdy pochvalim, nekdy opacne. Nemazu med kolem pusy.
Kazdopadne mas pravdu, ze ji prostredi( a lide okolo ni)hodne ublizili. Ale na druhou stranu, kdyz o tom premyslim, samozrejme uplne laicky, tak k minulosti je potreba se vracet a brat si z ni ponauceni a nesnazit se ji prikraslovat. Ale samozrejme nam neprislusi si z toho delat zabavu.
A mam take pocit, ze se zlepsuje, oproti tomu, co bylo pred lety. Ale stale je jeste na zacatku a bez odborne pomoci bude zase hur a hur. A je to skoda.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Jenže jak ji k tomu psychiatrovi dokopat. To je otázka.

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

To zde bylo jiz xkrat probirano a nic nepomohlo. To je porad dokolecka dokola. Po "dobrem", po "zlem". Miluna lze sama sobe do kapsy. Nezbyva, nez jen prihlizet.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

A prosím neubližovat. Hezký večer.

proč (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

jsi sem lezl? Nikdo na tvoje názory nebyl zvědavý a s tou kritikou běž do háje. Léta to zde, i bez tebe, fungovalo, tak proč se do náš sereš?

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Tak teď za mé známé IP. Bylo, je, a bude. Myslím si, že na tohle vlákno přinášíte uvolnění, a jistý pohled jinam. Nebudu asi pochopena, což jsem upozorňovala, už když jsem tady nastoupila pod mým novým nickem. Jste skvělí, Miluna si svou pověst na tomto vlákně vytváří sama. Podle mě ji neuražíte, jen popisujete její život s kterým si nedá rady a vlastně ji tak nějak vyhovuje i když by si jej mohla vlastní silou zlepšit. Pište dál, ráda vás čtu.

Reklama

Přidat komentář