Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Tak jsem dorazila.
1. Erika 2. Radek 3. Syn Deža

:-) (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Ona se nezmění, ale změní se věk a zkušenosti.

změní se nebo ne? (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Nemyslím, že by se ona změnila. Doufám, že jí změní věk a zkušenosti

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

Když se podíváte o pět let zpátky, je vidět určitý posun. Věkem je člověk klidnější, já taky věřím, že se zklidní a přestane mít ty tlaky. Ale znamenalo by to konec drog. A pokud možno se zbavit Sergeje. Takže se taky hlásím k těm, kterým se nelíbí, že si tady někdo dělá z minulosti Miluny prdel a nevnímá jak moc jí to může ubližovat. A její netové "kamarádky" cvrkají blahem, že se mohou účastnit ponižování Miluny.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Znáte čumile, přísloví: Čistému vše čisté?

Milunu (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

nelze ponížit.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Anonyme, každého lze ponížit. A každému lze ublížit. Jsem rád, že se toho neúčastní Kači. To by mě na ní mrzelo.

opáčko (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

povídka, která ... (anonym)
V dalším kole našeho Quizu jsme se snažili zplodit otázky tak, aby i největší rýpalové jako Lilly, Haleš, Sany a spol,. mohli odpovědět pouze jedním slovem. Tedy tři otázky, tři slova. Echh, Tři dpovědi tři slova. ,,,,,,,1. Jaké jméno používala Eržika na polep baget, které vyrobila ve výrobně studené kuchyně? (Ano Eržika tehdy poměrně dlouhou dobu pracovala).,,,,,,,, 2. Jak se jmenoval muž, který byl synem budoucí partnerky Jituny a zároveň otcem budoucího (i když potraceného) dítěte Jituny (k oplodnění došlo bez pohlavního styku jen rukou)?........ 3.Jak se jmenoval otec chlapce, kterého Jituna zaslíbila svému životu jakmile chlapec dosáhne patnáct let?...... Tak, a máme vás, bando
odpovědět
26. Červenec 2020 - 12:04

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

Ještě k tomu pomáhání Milu. Ono se tady na to často někdo ptá a nedivím se, vypadá to, že se tady jen bavíme a vykecáváme na její úkor....... Takže např. Když M. porodila své třetí dítě, tak během pár týdnů byla znova těhotná. Žila někde po chatách v lese, u nějaké těžce nemocné paní kde ji pak opravdu našla policie a vedla se diskuze co s narozeným dítětem. Tehdy mistní přemluvili Milu, aby souhlasila, že dítě nepůjde do děcáku, aby ho mohla jen navštěvovat, ale že konečně přikývne na to, aby si jej měl v péči jeho otec....Klaplo to, protože u soudu ani nebyla.Když se pak za dalšího půl roku po nějakém těžké WC mejdanu narodila dvojčata, neměl se o ně opět kdo starat. A místní osazenstvo přemluvilo Milunu, aby svolila k adopci pro dvě prý velmi krásné holčičky. Diskutabilní? Opět byste museli znát tehdejší situace a vyhodnotili byste, že ze vší hrůzy, která děvčata čekala bylo toto řešení nejlepší. ....Někilokrát se podařilo M. přemluvit, aby zašla k mudrovi a začala brát AD, bohužel vždy když jí otrnulo, tak byl konec. A to nepočítám úsměvnou pomoc jako co dělat když je zima mráz a mám v bytě rozbité okno nebo jak vyhubit moly, které jsou v každé její domácnosti....Každopádně posílání peněz nepřipadá v úvahu, bydlení, návštěvy kdysi ano, dnes už taky ne ....ale zaslat oblečení nebo jídlo....samozřejmě ano. Ale není zájem.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

Lallo já si myslím že Miluna tenkrát nevzala pomoc protože se za prvé se nechtěla trhnout trvale do jiného města od dětí a za druhé pomoc od poldy to mi k Miluně nejde dohromady,tak se třeba nechtěla s někým takovým seznamovat.Je lepší pro ní Ota nebo starší paní.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

Ale ne. Ona tehdy žila s Alicí a k tomu mudrovi to měla tak max 50km autem Jirkovou Audinou. Jarin nebyl takovej ten opravdovej polda, on se jen tak prezentoval.Mimochodem velmi chytrý a rovný člověk. ...Každopádně MIlu nikdy neprotestovala, jen se na to vykašlala, protože měla ten den nějakou pařbu tuším.

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

L.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Rejpat jsi začala jako první, běž raděj také k vodě. Tak plav.

Čumitel (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Nemel. Týna se jen zeptala. Pro blbku kopíruju: ' To mě zajímá. Kdo jí (konkrétně) poskytl pomoc? Oblečení, peníze, střechu nad hlavou? ' Do nikoho neryla, tak ji napodob a zmiz.

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Díky. Koukám, že jsi jeden z mála, co umí číst. :-)

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

Ja se domnivam, ze cist umim. Take jsem ti jiz odpovedela. A zadala te o odpoved na moiji otazku, ale zatim marne.;) :)

A ty myslis,ze by to melo na zivot Miluny nejaky pozitivni dopad, kdyby ji nekdo dal penize nebo strechu nad hlavou? Ze by se neco zmenilo k lepsimu? Ze by se predevsim ona zmenila?

Pro slepou Sany (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Týna (anonym)
Odpověď na A ty myslis,ze by to melo na...
Nemyslím, že by se ona změnila. Doufám, že jí změní věk a zkušenosti. Ale myslím, že by jí v určitých fázích života pomohlo třeba oblečení.
odpovědět
26. Červenec 2020 - 12:48

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Jooo, tak "slepa" Sany se Tyne omlouva, prehledla jsem to.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Zatracená banda, Nic vyhlašovat nemůžu, prej až se objeví další skalní aspoň Haleš, Budw, Ria, Vianka....

anketa (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

:-) Ale no táák, oni si to přečtou zpátečně. Třebas jsou u vody.

Reklama

Přidat komentář