Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Kde jste , Vianko, byl Quiz 3 a chyběla jste. Máte černý puntík za absenci stejně jako Haleš. Ne, sranda, máme vás rádi

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Dííky. No já žiju, vážím si každého dne, do kterého se probudím a většinou jsem venku. Covid neCovid.

Mia 22 (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Pište, piště, pište, rádi vás čteme, na anonymy nehledte.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Za koho píšete?

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Takže vážení, zcela vážně. Dnes se nějakou podivnou shodou okolností vyskytlo několik návštěvníků, anonymů atd,. kteří mají dojem, že nějakým způsobem škodíme jejich oblíbencům. Takže v první řadě, hlavní hrdinka naší povídky je fiktivní a pokud vám z nějakého důvodu připomíná někoho z vás, je to skutečně podobnost zcela náhodná. Naše povídka vzniká nezávisle na tomto vlákně, píše ji život a částečně i já a moji kolegové a to opět opakuji, za mrzký peníz. Máme vás stejně jako hrdiny našich povídek rádi a nejradši máme naši Jitunu, která nás stejně jako vás jednoduše fascinuje. Pokud je ovšem vaší vůlí, abychom zde dále úryvky, nově ankety a kvízy z naší povídky neuveřejňovali, abyste vy nebyli napadáni jen za to, že se s námi bavíte, pak, OK, přispívat nebudeme. Uvidíme, jak kdo a z kolika IP adres se vyjádříte. (Zatím jsou negativní reakce ze dvou IP, prověřil náš ajťák a to je naštěstí málo).

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

A těch anonymních pozitvních reakcí je z kolika IP?

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

To není podstatné. Spíš mám obavy, že po vašich slovech se stáhnou ti, kteří mají koule roky sem psát pod jedním nickem. Ono vyděsit lidi, vzbudit v nich pocit viny a nechuti je velmi jednoduché. Vztahy jsou velmi křehké a je snadnější je rozbít než vytvořit.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

To je velmi podstatné. Nezajímá mě Sany, Lalla, atd., ale z kolika ajpin jsou ty nechápavé příspěvky. Protože nechci věřit, že to psalo víc lidí. Tolik blbů najednou? A prosím o napsání konce mé IP adresy, abych vám mohl věřit. Děkuji.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Doufám, že jen žertujete, na to si budete muset najmout svého ajťáka, případně bonzáka, informátora nebo jak se říkávalo. Jak se říká, nic ve zlém. A moc nám nevěřte, píšeme povídky, většinou si nevidíme na špičku nosu, nebaví nás to a děláme chyby. Vlastně je to taková charita echmm

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Myslel jsem si, že ty ip adresy taháte z prstu. Pak je mi to jasný.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Jasně jasný :) Ale zase máte náš respekt, že jste rytíř, to se místním přispěvatelkám jistě líbí. Nebo by líbilo, kdybyste je neurazil....jak ono to bylo...no nechme to na nich

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Takové rýpnutí :). Však ty víš jak to bylo.

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Naprosto vám rozumím.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Ano, ta si svou hodnotu snížila a snižuje sama.

? (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Kde vidíš v tom kvízu ponižování?

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Otázka č.2 je pro mě nepřijatelná. Nikdo z nás neví, jak doopravdy ta situace tenkrát Milunu bolela. Ponižovat člověka za to, co mu bylo či nebylo do života dáno je ubohý. Když tady Povídka.. shrne co se tu aktuálně děje, ok, to je i vtipný, ale kvízy z minulosti, ubohost. Co bylo, bylo.

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Mala uvaha, na tema co bylo, bylo. Mas pravdu, ze prostredni otazka mohla/mela byt vynechana, tedy dle meho nazoru. Ale mozna ani ne tak kvuli hlavni akterce pribehu, nybrz kvuli mlademu klukovi ,ktery to odnesl tenkrat s plnou paradou a jeste se to na nem odrazilo dal. On sem jiz nechodi, tak by se mozna o nem psat nemelo. Ma zivot pred sebou a snad se jeste vzpamatuje. Nevim, zda by se Miluna mela citit ponizena, clovek by si spis rekl, ze by mela pocitit bolest nad ztratou nenarozeneho ditete, coz si ale prave u ni nejsem na 100% jista, ze to v tomto pripade tak bylo. Ale nechci ji krivdit, mozna se pletu. Kazdopadne jsem presvedcena, ze Radek to tenkrat odnesl o dost hure a "diky" Milune. My ostatni tu fungujeme povetsinou jako nastavene zrcadlo, do ktereho se Miluna obcas nucene podiva, i kdyz se ji to samozrejme nelibi. Ale ona ma tendenci pak sama sebe videt pres ruzove bryle a za vse vzdy mohou ostatni. A to se, bohuzel nezmenilo. Nesnazi se na sobe neco zmenit. A kdyz, tak jen na chvilku. Jeste porad se snazi zit na ukor jinych. Je mi lito, ale tim, ze ji budeme posilat penize, davat strechu nad hlavou, atd., ji rozhodne nepomuzeme. Naopak.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Respekt. Zvážíme, zda v kvízech pokračovat.

Čumil (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Právě, že nikdo neví co doopravdy Miluna cítí, tak mi to připomínání minulosti připadá jako hyenismus. Navíc Miluna o sobě píše, že je blbá na hlavu a tak mi připadá ubohý si z ní dělat legraci. Zkrátka vše by mělo mít své meze.

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

Ne není to hyenismus. Ohledně rad a nabízené pomoci tady už bylo psané. Snaha byla jen u zdejších. Když je nemocná na hlavu, má se jít léčit, spolupracovat s lékařem, což viditelně nedělá. Meze?
Překročila meze tím, že se chce nakvartýrovat ke zdejším ženám. I tohle by mělo mít své meze.

Reklama

Přidat komentář