Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

anketa (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

:-) Ale no táák, oni si to přečtou zpátečně. Třebas jsou u vody.

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Anketko, vítěze musí vyhlásit autoři :))))) Co když je to špatně.

anketa (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Jej, tak to jsem zase vymňoukla. Snad mi bude odpuštěno. Ale dobře to máš uhádnutý Lallo.

odpověz (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

kritizovat umí každý, tak bereš si ji domů?

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Mně se líbí, jak si Rejpalka Bezejména myslí, že jí budu odpovídat. Očividně nepobrala mou první otázku.

pro Týnu (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Miluna je práce schopná, pracovala ve zdravotnictví, líbilo se jí tam, dokud ji nevykopli, pracovala u pasu ve výrobě, taky byla spokojená, jezdila donášku jídla, v pohodě, před tím různě u vietnamců, nebo obsluhy jídel. Proč by jí měl někdo finančně podporovat?

anketa (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Ha, Erika, blahopřeji výherkyni.

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Takže 1.Erika 2. Radek 3 Dežo.....vyhrála jsem něco?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

S čím jí pomohl Ota?

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

To bych taky rada vedela.
On pomaha hlavne sobe, kdyz Milunu zve k jeho rodicum.:D Je na ni totiz zavisly, to nevis, Tyno? Ze mel vytapetovany pokoj jejimi fotkami, atd. Ale penize ji take neda, pry nema. A bydlt s ni pry nemuze. Tak jak ji pomohl?

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Pokud vím, nechal je v zimě chvíli u sebe, když museli náhle opustit byt. To podle tebe není pomoc?

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Pro vác diskuzi tolik neznáme. 1. Asi před šesti lety jsme já a ještě zdejší kolegyně nabídly pomoc dvěma zdejším diskutujícím formou možné návštěvy, zpřátelení se, jedné z nic oblečení, případně peníze. Já a jistý přispěvatel, který to pak vzdal, přemluvil Milunu k návštěvě psychiatra, psychiatra vyhledal, objednal na konkretní hodinu. Tehdy jsme se chtěli s dotyčným i dát dohromady nějaké peníze jít jí nakoupit tehdy snad oblečení. Angažovala s e v tom i jeho manželka. Miluna dva dny před akcí oznámila, že tam (k lékaři) nepůjde. To se opakovalo ještě několikrát, již jen vyhledáváním lékařů, práce (mluvila jsem se dvěma firmami a našla jí dva byty, kde mohla bydlet, nezájem), sociálních programů, nabídkou zaslání oblečení, ale návštěvy již ne, důvod y netřeba uvádět......až budu mít čas a náladu popíšu vám co se konkretně stačilo v jejím životě změnit díky přispívajícím . Pokud ani to nebude stačit a budete nás odsuzovat a vysmívat se....pak se vzdám

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Klobouk dolu, Lallo. To jsem ani netusila. Ja jsem tu teprve asi 3 roky, odhaduji. Tak mi to uslo.

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

T jai nezažila, jak se Jarin, slušně postavenej policajt už na ty její věčné excesy naštval a protože jsme jediní tehdy z PRG, tak on objednal mozkoškraba, ale bylo to nadlouho a právě na nádraží ten den jsme se s Milunou měli nějak setkat, buď spolu nebo zvlášť.....už si to časově nepamatuju. Jenže mliuna na to napřed myslela pak schválně nemyslela a pak se na to vykašlala. To víš, domluv u známého lékaře návštěvu, na kterou se tak jak tak čeká....a pak nic.

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Sice se to strašně čte, ale tomu já říkám pomoc. Díky za odpověď. Kde se vysmívám?

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Omlouvám se, ležím v posteli a na prsou noťas, tak to tak vypadá. Napíšu kvečeru znova, co s edál dělo

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Lallo, jako odpověď mi to stačilo. Ano, snažila ses pomoci. A kde se já vysmívám a komu?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Týno tak znovu proč si ji nevezmeš domů ty ?

Lalla (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

To jsem psala ale už to ani nemůžu najít. Omlouvám se, asi jsem se blbě vyjádřila

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Ok. Nikoho neodsuzuji, nikomu se nevysmívám.

Reklama

Přidat komentář