Reklama

Tramal

Vil (Čt, 17. 6. 2004 - 21:06)

Dobrý den, já jsem dostal Tramal kapsle na bolesti nohou a teď se přidaly i záda, kolik prosím si musím vzít kapslí, aby bolest přestala ? Je to velice nepříjemné. Děkuji.

Petr (Út, 9. 3. 2004 - 14:03)

Nehozí.Očkování proti opiátům nemožné! :) Proti koksu jo, jdou ovlivnit receptory, ale ne proti opiátům. Opiáty se totiž vážou na opiátové receptory, na které se váže i tělem produkovný endrfin. Kdyby se tyto receptory zablokovaly, lidi by měli takové deprese, že by skákali z oken po stovkách. A k tomu látek působících jako morfin jsou dnes už stovky o síle, o jaké se vám ani nesnilo. Třeba m99 10000 * silnější než morfin. Používají se na uspávání slonů, nebo co si myslíte, jakou látku použili při likvidaci teroristů v tom divadle v rusku nebo kde tro bylo. Koncentrované opiáty, takže smůla, drogy tu byly od nepaměti a počet uživatelů stoupá bez ohledu na to co tvdrí drop in a podobně. A ted už se pomalu rozmáhá podomácku výroby syntetický opiátů takže nastanoou zlaté časy. Vem si že morfium se už hromadně zneužívalo před sto lety, vem si že se to rozmáhá, vem si pokrok v chemii, neustálou výrobu nových drog a jediné čím to vláda může zbrzdit je hrozba vězení, nic víc už dělat nemůže, dnes jsou za to vysoké tresty ale obchod kvete sorry, já vím že vás to sere, ale nedá se nic dělat. Kdyby vláda byla schopna obchod s drogami zastavit už se tak dávno stalo. Prostě a jednoduše. Dokud budou lidi co se rádi sjedou a budou lidi co jsou ochotni riskovat vězení za tučné výdělky z drog, tak není šance že to skončí. NIKDY :) Jaký poct štěstí mě zapalvuje při představě drogové scény za pět let, podle mě drogy tuto zemi za pár desítek let zničí, ale to už mi bude jedno. Museli byste mě vidět jak se teĎ bavím, zas jsem popustil uzdu fantazie nemůžu se přestat smát. Jo, už jste slyšeli že se podařilo vyšlechtit nějaké baktetie, které produkujou nějaké halucinogeny. Už nevím kde jsem to četl ale hned bych se nakazil. To by byla zbra%n pro teroristy. Mějte se, blázni!

Fany (Út, 9. 3. 2004 - 13:03)

Peťko, proč se pořád sereš do diskuze? Co Tě žere? Že bys podvědomě věděl, že po Tobě zůstanou jen hovna a sliz?¨Co se týče Tvojí vize budoucnosti, já to vidím takhle:při vážném ohroženíodsuny feťáku, koncentráky a tresty smrti. Přeci se příroda a lidstvo miliony let tolik nanamáhaly, aby jizkurvili a zdegenerovali feťáci.Ostatně už se vážně vědecky pracuje na tom, že v budoucnosti bude existovat něco jako očkování proti závislosti, takže nějaké šlehání bude prd platný.Zatím jsem viděla jen přípravek proti účinku kokainu, ale věda jde dopředu, tak se těš ...za 5,10 let jestli se dočkáš

Petr (Ne, 7. 3. 2004 - 16:03)

A takové kecy s tím lexaurinem že ničí mozkové bunky. Proc tu každý psychopat posedlý alternativními metadami a přírodními prostředky, které jsou na hovno, což vám řekne každý člověk co tomu rozumí, kecá ty své nesmysly. Prostě řekněme si pravdu. Takové ty bylinky a tak jsou uplně na hovno, když dnes máme léky s látkami určenými na přesný problém. A jak tu chytrá jiřina nadává na to, že mladí a lidé v depresích díky mým příspěvkům začnou fetovat. A proč by neměli. Ať si dělají co chtějí, informací o tom mají dost. Díky těm nezdravě zdravím posedlým lidem vznikají fámy že kdo si dá jednou něco dobréjo, má návyk a je chudák. Pravda je taková že chudáci spíš budou když budou neustále v té své nudě, v depresích, žrát bylinky a kecat o zdravém životním stylu. Řeči typu : Mám deprese, ale nechci je řešit prášky, ty jsou špatné, musím najít problém tyto deprese způsobující a ne jen přechodně házet do sebe hnusné prášky které můj problém nevyřeší. Hmm, zní to sice pškně, ale realita je taková že těmi svými kecy jen serete ostatní. Už jen z principu, abych nebyl jako vy si něco šlehnu, budu naprosto v ráji, cítit se tak jak vy nikdy nebudete, a věřte že ne! Nikdy se nebudete cítit tak dobře jako někdo, kdo si dá třeba heroin. Vašimi pomluvami se z něj stala nejhorší droga, synonymum jistého pekla, ale lidi co zkusí ví své. Já se přiznám že jsem ho ještě neměl, ale až ho seženu, tak nezaváhám ani vteřínu abych si nešlehl. Ať chcípnu, hlavně že se alespoň pár hodin budu cítit štastně. A jsou lidi, co berou heroin celý život a nemají žádný problém, třeba jednou týdně, ale o tom už se nepíše, co? Takže žerte zeleň jako dobytek a lidi co se chcou cítit v pohodě neotravujte svýma řečma, které zavání komplexy z toho, jak máte hnusný život. Vše nejhorší přeju bylinkožroutům. A ať se vám to líbí nebo ne, drogy tu budou čím dál více. Ze dvou důvodů. Více lidí bude přicházet na to, že pravda o drogách rozhodně není tam, co hlásají protidrogové organizace a za druhé, jejich výroba bude mnohem snažší. Vemte si že dnes, hlavní zástupce opiátů na drogové scéně heroin se musí dovážet z avgánistánu a kdoví odkuď, protože tam se pěstuje mák, ze kterého se vyrábí. Ale! Dnes už jsme schopni vyrobit látky učinkující jako morfium z celkem dostupných chemikálií a je jen otázkou času, kdy se bude běžně vařit třeba tilidin hydrochloridum, látka, jejíž výrobní cena je 40 korun za 10ml, a z toho se člověk sjede třeba 20*. Věřte, že tyto časy už klepou na dveře. Tyto látky se rozšíří jako alkohol, stanou se chtě nechtě součástí společnosti jak o káva.

Petr (Ne, 7. 3. 2004 - 15:03)

Jirino Jirino. Polib si prdel! Mladí lidé si přečtou mé názory a začnou fetovat, že. Starej se o sebe a že teď zrovna nemáš chlapa, je to sice smutné, ale prosím neřeš si svou sexuální flustraci na mě. OK?

Jirina Spurna (Ne, 7. 3. 2004 - 14:03)

Rada bych upozornila, ze tahle debata je o NEUMYSLNE VZNIKLE ZAVISLOSTI NA TRAMALU a ne o vymenach nazoru kde sehnat drogy. Je mi lito, ale skutecne pokud o tom chcete diskutovat, udelejte si vlastni debatu(a strazce webu at zhodnoti, jestli je to podle reguli nebo ne- to je jeho vec a jeho odpovednost). S tim nema svoboda jednotlivce co delat. Kazdy je za svuj zivot zodpovedny a muze si s nim delat co chce, ale mel by mit ohled i na druhe, kteri mohou diky jeho " pravu na svobodu projevu" pocitit zvedavost a zacit neco fetovat. Do jiste miry jsme odpovedni i za sve okoli, zvlast kdyz muze jit o velice mlade lidi, nebo lidi v depresi. Proste nepokladam debatu, na tema: kde sehnat drogy za fer vuci ostatnim, kteri v teto diskuzi chteli debatovat o neumyslne zavislosti na tramalu. Jirina.

Helena (Po, 1. 3. 2004 - 13:03)

Devcatko nestastne, uz ti nekdo rekl, jake vedlejsi ucinky ma Lexaurin?Ze nici mozkove bunky?Ja ho brala leta a kdyz uz jsem si skoro nevzpomela, jak se jmenuji, tak mi tu jobovku sdelila lekarka, ktera se zabyva cinskou medicinou. Asi uz nenapravim, co je nevratne, ale nespavost a problemy s tim spojene resim alternativnimi metodami.Prestala jsem lekarum duverovat.Myslim, ze jejich leceni je jen byznys pro ne a farmaceuticky prumysl.Zijte zdrave a zbavte se rychle te zavislosti. Jde to.

elis (Ne, 29. 2. 2004 - 19:02)

Taky Tramal občas beru (na bolesti zad) a nikdy bych nevěřila, co je to za svinstvo nebýt tohoto chatu. Naštěstí mě ale nikdy nenapadlo ho zneužívat, přestože přiznávám, že jsem se po něm taky cítila příjemně. Díky za varování.

Petr (Ne, 22. 2. 2004 - 20:02)

To me taky nepadlo to snupat. Myslis ze je to ucinnejsi? Nebo by se to dalo mozná kouřit jako herák či peří. To maximální množství myslím že uvádějí 400mg za den. Už když jsem to měl poprvé tak jsem si dal 600 takže bych se toho zas tak nebál. Jaký je teda nejúčinnější způsob jak se sjet kromě přímo do žíly? Šňupat? Podělte se a napište jaké léky jsou vaše oblíbené. jo a s ostatníma drogama, na to bych se vysral. Sháněl jsem herák, nakonec jsem sehnal dealera, koupil jsem si psaní za 500, těšil jsem se jak si zakouřím, a byla to mouka, takže už nikdy nekupuju nic kromě prášků. Ty jsou zaručené, nikdo vás neokrade a vezmete si přesně tolik mg kolik potřebujete.

Maxwel (Pá, 20. 2. 2004 - 13:02)

Ahojda lidicky. Co se tyce Tramalu jsem si uzil sve... Dostal jsem ho, ano je to zaruceny oblbovak a je to jakes¨i analgetiku, a to velmi pusobive. Po nekolikach davkach jsem dostal alergickou reakci a to dosti neprijmnou. Myslel jsem ze mi puknou zily a praskne mozek. Silene... Odvezla me zachranka a byly radi ze jsem nedostal mozkovou mrtvici. Existuji lidi jako ja co maji na Tramal alergii jako asi ja. Takze bacha na to... Bylo to fakt dost neprijeme. diky vsemka a ahojky. hezkej den. cus.

Martin (Út, 17. 2. 2004 - 14:02)

Léky se scháněj špatně to jo já mam třeba známou ve zdravotnictví a ta mi donesla vspousty opioidních analgetik (morfinů subutexů timgesiců rohypnolů atd) pro člověka bez kontaktů je skoro nemožné tyto léky sehnat snad jen vykrást lékárnu :-) neni ani za potřebí si to hned pustit do žíly stačí šňupnout nebo nechat rozpustit v puse jako bonbon (ovsem trochu vetsi mnostvi nez uvádí lékař ale bacha né víc než co píší za max. moznou dávku na letáku) to pak vychytáš sám. subutex beru od člověka co se léčí na heráku má toho dost a na předpis 5 balení zaplatim 1000kč a 3 z toho si nechám takze v poho ... zase napísu

Petr (Po, 16. 2. 2004 - 23:02)

MArtine. Jaké bys ještě doporučil prášky a kde je sháníš? Já s tím mám dost problémy. Taky k tomu tramalu nirtožilně to zas není o tolik silnější. On se dobře vstřebává i střevy, takže píchat si ho nemá moc smysl. Sehnat stálý přísun prášků je nadlidský úkol. Tak napiš co je dobré? Měl jsi už třeba MST-éčka? NEbo Valoron?

Petr (So, 14. 2. 2004 - 22:02)

Ümo, krávo. Asi tě sním!!!! Umo, miluju tě, chci si tě vzít!!! Umo, nech mě žít !!! Umo, jsem Uma!!! Muo, jsi nula !!!

Petr (So, 14. 2. 2004 - 21:02)

Dík MArtinne za rady. Skusim to a pak napisu. Jo a napis jak ti pusobi ty tramaly nitrozilne, já jsem měl ty padesátky a teda řeknu ti nic moc.

Uma (Pá, 13. 2. 2004 - 12:02)

Martine,asi jsi mě nepochopil a jestli jsi feťák ani se nedivím, protože droga zatemní mozek a ten prostě stagnuje a člověk mele pořád to samý dokola: nechte nás žít, hleďte si svého, každý má právo na svůj život atd bla bla...Podepisuji to, že svoboda jednoho končí tam, kde se naruší svoboda toho druhého, takže člověk prostě nemůže být "absolutně svobodný"a jde především o slušnost k tomu druhému. Co se týká toho negativního myšlení, které mě přisuješ. To přece není pravda, ale pravda je, že jeden feťák v naší rodině stačil během půl roku udělat nešťasných několik lidí, kteří ho měli rádi a někteří jěště mají.Trvá to už několik let a jen díky jejich tzv. pozitivnímu přístupu k životu (nic jiného totiž nezbývá) a milosrdnosti přírody, že totiž člověk nemůže být neustále smutný a existuje cosi jako zapomnění, jsou v pohodě.Pa a pochlap se Uma

Martin (Pá, 13. 2. 2004 - 07:02)

Umo, kazdej ma pravo jed si svuj zivotjaxe mu zachce takze hled si sveho a dost tech negativnich myslenek kterymi nicis nejen sebe ale nevedomky i ostatni kolem Pa Pa

Pavel (Čt, 12. 2. 2004 - 23:02)

Čau Petře,buď v pohodě a nerozčiluj se nebo si budeš muset zase píchnout... V žádném případě tě nechci od ničeho zrazovat, žij jak umíš a dělej si co chceš. Jen bys nemusel psát do veřejné diskuze svoje připitomnělé postpubertální názory. Tahle diskuze je pro lidi, co s tím něco chtějí dělat. Ne v tom jet dál. Ale to ty asi neumyslíš, ty drogový mesiáši.Takže se měj jak chceš a běž se svými názory někam na smetiště.Ale teď mi vlastně dochází, že za to vážně asi nemůžeš. Inteligence ti zřejmě nedovolila pochopit, že toto je diskuze související se snahou se závislosti zbavit. Musíš hledat na netu nabídkové katalogy drog, pokud nějaké najdeš. A pozor...zdá se mi, že už je to s tebou vážné. Drogy se totiž projevují i na psychice a intelektu. Jen chci naznačit, že si musíš dávat bacha. Ten pokles je u tebe už vidět!

Uma (Čt, 12. 2. 2004 - 13:02)

Bože, ať už všichni feťáci táhnou do prdele a vytvoří si nějaký svůj Fetunion a neotravují. Kromě vopruzu nic neumí, takže jak to vidím, do pár měsíců by vychcípali hlady nebo špínou a byl by pokoj, ale ono je asi pro ně lepší být nechutnou pijavicí, že ?

Uma (Čt, 12. 2. 2004 - 13:02)

Bože, ať už všichni feťáci táhnou někam do prdele a vytvoří si svoje nějaký Fetuninon stát a neotravují. Nic neumějí, sami se neuživí, takže by,jak to vidím, do pár měsíců vychcípali hlady a špínou a byl by pokoj.

Martin (Čt, 12. 2. 2004 - 08:02)

Subutex se da sehnat na cerno za 1000kc krabicka 7kusu prasku po 2mg v jednom - pulka tohoto prasku te zbombi na celej den (24hodin)pak jsou jeste 8mg a nejmensi 0,4mg vzdy po 7 kusech cena je primo umerna mnostvi latky v tablete ale na predpis je to pouze za 1/4 ceny na cernem trhu jo a kalcia se neboj je to tzv. lekarska sadra a je snadno rozpustitelna ve vode jinak mam tramal v ampulich 2mg ale jeste jsem si je nedal tak ti dam pak vedet

Reklama

Přidat komentář