Reklama

Tramal

Zuzka (Pá, 24. 10. 2003 - 14:10)

možná tvůj psychiatr nebo obvodák, možná mu to zkus říct a uvidíš!!!! třeba tě bude zásobovat, třeba pochopí tvou bolest, třeba se na tebe vysere, ale tohle je realita hochu!!!! přeji ti mnoho štěstí!! spíš mi připadáš jako schizofrenik! Šťastné hledání...čehokoliv

Petr (St, 22. 10. 2003 - 20:10)

Tak nevím kdo to tu píše za mně. Já se ptám na jednu věc a žádné vaše blbé rady mě už nezajímají. Kde mám narazit na někoho v Ostravě, kdo mi prodá prášky? To je vše a nic jiného nechci slyšet.

Tereza (Út, 21. 10. 2003 - 20:10)

Chlápku,ty jseš fakkt magor a nic víc.Já,jako hnusnej herák,ti tu píšu a ty nic.Jdi si raději sehnat angličáka,ten ti pomůže víc...A vy ostatní,snad už to hloupé mládě nebudete dál řešit,stejně chce hlavně to.Myslim tim samozřejmně Petra

Zuzka (Út, 21. 10. 2003 - 12:10)

Ale Pavle: dyt ty jsi uz heroin mel ne???? nebo snad ne????????????????Rozmysli si co meleš!!!!!!!!!!!!!!!!

Petr (Ne, 19. 10. 2003 - 23:10)

Jak jsi se ptala jestli mám přátelé tak ne. Možná si někdy zajdu s někým do hospody, ale to je vše. To bys nevěřila, jaké jsou lidi bezcharakterní svině, ale to nehodlám rozebírat. Mám dotaz ohledně heroinu. Můžu z něj očekávat podobné stavy (já vím že budou asi silnější, ale jestli podobné) jako třeba když si dám opravdu hodně (1g) tramalu? Je to ještě lepší? A kde si ho můžu sehnat, nemám vůbec ponětí, jak se shání? Jak poznám dealera? Díky za odpověd?. Jo, a můžu ho třeba kouřit, nechci si hned na poprvé píchat?

Inteligent (So, 18. 10. 2003 - 14:10)

Lidi, měli jste někdy opium. Je po tom sice naprostá pohoda, člověk se cítí nejuvolněněji jak může, ale ráno je kocovina jak z chlastu.

petr (So, 18. 10. 2003 - 14:10)

Závisláku! Fakt za 100??? A kde bych to měl podle tebe shánět. Jsem z Ostravy a vůbec nevím, kde? Nemáš nějakou radu. Třeba místa kam bych měl chodit. Moc díky za tip.

Honza (So, 18. 10. 2003 - 09:10)

Čau jmenuji se Honza a jsem zavislí už 2 roky myslim si ze už jsem straceny případ.Moc mě mrzí kopat do sebe furt nějaký klepky.Nejdřív to začalo ve 14 kdy jsem skusil s kamošema trochu morfinu,codeinu,Dhc continus,diazepan až ted pervitin,heroin,braun,už jen čekám kdy to se mnou šlehne.Je mi stoho pekně blbě.Tramal v našem městě koupíte volně od plata 100 mg.za 100 korun a to už do závislosti žene.Za rok v hrobě.Hans zavislí tramalák feták.

Zuzka (Čt, 16. 10. 2003 - 14:10)

To Petr: tak tahle odpověd je opravdu ubohá a dost slabá, nevěřím ti z toho ani to první písmenko na začátku....kluku ty seš fakt MAGOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja (Út, 14. 10. 2003 - 23:10)

Dobre je tu masirujes,ale myslim,ze Ti malokdo veri.Cus

petr (Út, 14. 10. 2003 - 20:10)

Konečně jsem si ten herák sehnal. Je to fakt super. Sice jsem si ho zakouřil (nechci si moc píchat aby to nepoznali rodiče), ale ten stav stojí za to. je to ta nejlepší věc co může být. Když si ho dám tak jednou týdně tak doufám, že nebudu závislý? Radím vám, skuste to, nebudete litovat!!!

Zuzka (Ne, 12. 10. 2003 - 20:10)

Ahoj Terko, kouká, že tady už není pomoci...je dobré poradit někomu za kolikl a co si koupit...Musím přiznat, že se na tebe na jednu stranu zlobím, ale na druhou stranu jsi upřímná a to se cení. Asi jsi toho dost prožila a vím jak se cítíš. Já jsem se zařekla, že nikdy už si nic nevezmu at uz je to jenom blbé hulení nebo houby atd...všecko je s tím spojené, ono ty depky a halucinace se vracejí pořád co? Ono flaše jsou hnusná věc. Moje kámoška natom byla hodně špatně...těžká závislost nejprve na tramalu..poté pervitin poté heroin..několik pokusů o smrt...díky bohu nepodařených...možná mi ted neuvěříš co ti napíšu, ale věř, je to 100% pravda..byla tak nadně, že byla už napůl mrtvá....jednoho dne uvěřila v boha a den ze dne přestala brát, neměla jediný dojezd, jkediné halucinace a nyní jsou to dva roky co je naprosto čistá..je to moje nejlepší kamarádka a jsem ráda, že takhle dopadla..dnes říká, že je to zázrak..věří dodnes. Já jsem nevěřící, takže nemůžu pochopit jak to, ale ta holka byla na dně, byla chodící troska a...však víš. Jsem vděčná bohu i za ní, takže i tobě přeji štěstí. Ahoj Zuzka

Tereza (Ne, 12. 10. 2003 - 19:10)

Petře,rozumim ti a chápu tě.Z podobných důvodů jsem taky začala fetovat(viz muj první příspěvek)...Zajímá mě,co od heráku opravdu čekáš?Jestli "zlatou",tak ti doporučuju hned se zvednout a jít si ho koupit tak za litr.Ten tě jako nováčka nitrožilně určitě dodělá.Jestli ho jen tak začneš brát,dak dopadneš jako já,nebo jak říkala Zuzka.Prostě dávka-chvilka klidu-schánět prachy,protože tak za 4h budeš muset mít zas.O áčkáš předpokládam jsi seznámen.Když máš štěstí a někdo se o tebe bude starat,budeš srát a blít do záchoda,bude ti někdo utírat litry potu podávat kousíčky jídla a pití.Když budeš sám,tak se budeš posrávat do postele a zvracet možná zvládneš vedle.A samozřejmně ta nejšílenější bolest k tomu.Tak to jenom to drobátko k abstákum.Jinak si připrav a najdi si na těle hodně žil,ty se taky hodně rychle opotřebovávaj a ty šlehy přes záněty a pod hnusný věci,taky dost bolí.Pak už to všechno prostě nevydržíš (plus ty krádeže atd k tomu) a zdechneš,nebo vyhledáš pomoc jako já.Tím ale nemam-nemáš vyhráno,sice se ti život dá skvěle dohromady,ale ty depky jsou tu pořát (a ty hnusný žily taky,protože závislosti na jehle jsem se bohužel nezbavila a pomocnej Subáč si furt šleham)...Chci to taky tady zabalit,ale furt se někde ve mě rodí naděje na ten leší život.Takže druhá varianta pro tebe je dojít si k psychologovi(minimálně) a nechat si přeorat myšlení...a to všechno nemyslim zle,jen vim,jak je ti a taky vi,jakej je to hnusnej boj.

Zuzka (Ne, 12. 10. 2003 - 10:10)

Odpoveď: Jsem ráda(nyní) za každé nové ráno, to, že poznám zse něco víc a zase nové lidi a tak, ale to stejně nemůžeš chápat jako já nechápu moc tebe. Dokonce se někdy těším tak, že se ani nemůžu dočkat a taky nemůžu spát, ale tím, že se těším na "něco". Maličkosti mě dokážou povzbudit. Strašně jsem spokojená nyní se svým životzem udělala jsem vělký kus práce se sebou samou..pomocí Homeopatické léčby..ona zkoumá a léčí nejen fyzickou bolest, ale bolest psychickou..prozradím ti, že jsem od dětství měla psychický problém, který se týkal zneužití a další problémy jako rozvod rodičů...bylo toho moc nechápala jsem co tady dělám...až tato Homeopatie mi stryšně pomohla pochopit sama sebe a svět jako takový..dokud nebudeš mít rád sám sebe je marné snažit se o lásku druhých či k nim být ve vztahu..je to strašně zamotané tento svět. Věřím, že jsi zmatený a chápu včechny tvoje myšlenkové pochody, prožívala jsem něco podobného..nyní s přítelem splácíme byt, který je drahý já čekám na práci, protože dělám pořád rekvalifikaci po návratu z Anglie, je toho taky dost. ale bude lpe a jsem štastná, že jsem něco dokázala sama a nejsem závislá na ostatních, Uvědom si, že není umění žít třeba z podpory rodičů, rodiny atd...ale SÁM nejlépe poznáš, že jsi NĚKDO a to ty jistě jsi!!!!!! Ono období školy je strašně, já bych se osobně už do školy nevrátila nesnáším to tam, asi šptně vzpomínky, uvidíš, že ti možná práce a každodenní stereotyp přinese něco víc!!!! Máš nějaké přátele????Ale opravdové???

Petr (Pá, 10. 10. 2003 - 20:10)

Já už se nezměním. Ty jsi sand spokojená s životem? Co tě na tom světě byví, vždyť je to jen přežívání. Ráno vstaneš brzo, protože musíš, je ti špatně, pak jdeš do školy nebo do práce, přijdeš třeba ve čtyři domů. Je ti pořád špatně, buď se musíš učit nebo se díváš na televizi, k tomu ješte jiné starosti, kterých není málo, jdeš spát a ani nemůžeš usnout, protože víš, že se to bude opakovat a tak to je každý den, celý život. A to za něco stojí?!? A nic jiného v životě není. KDybych se nenarodil, bylo by to lepší. Jeden kámoš už to skoncoval, skočil z okna. Věř mi, že bych to hned udělal, ale asi by to mrzelo lidi kolem mě, tím bych jim ten život více zkazil tak pro to to udělat nemůžu a to mě štve, že ani v tmhle člověk není svobodný. A ještě k tomu ty hrozné deprese. Dobré drogy ti alespoň pár dnů zpříjemní. Když jsem si dal fakt hromadu tramalů, všechny problémy se ztratily, všechno mě bavilo, stálo to za to. Nic jiného mi nepomůže, tak proč to odmítat. Zamysli se nad tím a řekni si třeba proč žiješ, proč ráno vstáváš? Nebylo by lepší se neprobudit? Jsem velmi zvědavý na odpověď.

Zuzka (Pá, 10. 10. 2003 - 13:10)

Ahoj Pavle.....ráda bych tě poznala...chápu, že můžeš takhle přemýšlet, já jsem kdysi taky chtěla skoncovat se svým životem, něvěděla sem proč tady jsem, proč vůbec tady jako působím na tomhle světě! Smrt by pro mne byla hrozná úleva!!!! vem si všechny ty lidi, které jsi jmenoval..oni něco dokázyli a byla to doba, kdy režim byl jinej.bylo to celé jiné, dneska máme mnoho šancí se aspoň někde upíchnout a jet do ciziny..byla jsem rok v Anglii..proč něco něskusíš??? Uvažoval jsi otom? poznáš jinej svět jiné lidičky, je toho moc co jsi ještě neviděl a nepoznal a tím, že se tady budeš sám obviňovat a litovat...nějakou cenu máš i pro mne a to tě neznám!!!!!! Možná to všechno bereš jako trapné řeči atd.... ale když už jsi tady, tak něco dělěj...znám mnoho lidí kteří se chtěli pod vlivem drog zabít, přeávkovat...nikomu se to nepovedlo!??? Ono totiž tak či onak se máš v hloubce svého srdce upřímně rád a to mi nezpařeš..ať už tomu někdo řekne pud sebezáchovy či jinak..funguje to!!!!!!!! ¨jen nechápu, že pervitin, hulení atd..odsuzuješ a heroin a jiné omamné látky se ti zdají být skvělé..proboha, dyť jsi je nezkusil a nevíš jaké prožitky můžeš cítit!!! je to možná krásné chvilku, ale poté se ti dávky zvedaj anemáš peníze, ani si ty drogy potom neužíváš, nastřelíš se a zase hledáš prachy,drogy, už ti to nic nedává ani ten krásný pocit pak není..jen ZÁVISLOST. Je toho tolik kolik bych ti toho chtěla říct. Setkal jsi se tváří v tvář s opravdovým "feťákem"? Zkusil jsi s ním prožít chvíle po nastřelení a chvíle na dojezdu????(myslím nezfrčenej)????????? Je mi tě opravdu líto, vím, že se trápíš a máš v hlavě zmatek jen doufám, že bude zase lépe, hrozně bych ti přála abys svět nebo jen život tvůj viděl trochu jinak.zatím papa

Zuzka (Pá, 10. 10. 2003 - 12:10)

Ahoj Terezko,předem ti chci řícz, že ti držím palečky, upřímně! Díky, že jsi to tady napsala....

Tereza (Čt, 9. 10. 2003 - 22:10)

tak jsem si přečetla to vaše dlouhé téma na Tramal,a tak opravdu nevím,co jsi mam o tom myslet...Abych se trochu uvedla(bohužel nic ke chlubení),tak s drogama jsem začala okolo 15ti tet-pervitin.Když mi došlo,že ty věčný stíhy se nedaj vydržet donekonečna a perník dělá z lidí opravdový magory,dala jsem si pauzu...asi tak pul roku...Pak přišly ty "vaše" různé prášky,ale spíš diáky,a chlast.Pak tablety,který po půl ročním braním typu -snídaně-oběd-večeře- taky tomu mozku nepřidaj,přišel heroin.Fakt krása,voraz ode všeho a od všech,ale na jak dlouho...S větší chutí méně peněz(asi to znáte z brožurek:-))..Takže krádeže,každodenní lítaní atd...Abych to hodně zkrátila,ted jsem na subst. léčbě a peru do sebe Subutex=bohužel furt ještě nitrožilně.Věř mi,že s tím,abych nepřemejšlela nad sebevraždou každou vteřinu,bojuju každým dnem.Nechci se tě nějak dotknout,ale jakej ty řešíš problém,že to tady chceš zabalit?Nějaký Tramaly bys musel požírat po kilech,jen aby jses neposral v autobuse,když bys zrovna neměl na vkládku heráku.Takže si to s tím přáním potkat dobrýho Déčkaře s heroinem ještě rozmysli...

Petr (Čt, 9. 10. 2003 - 18:10)

Zuzko - Ty to vůbec nechápeš. Já ti věřím, že to tak můžeš cítit, ale já jsem jiný než ty. Věř mi nebo ne, já bych se závislosti dočkat chtěl. Mým největším snem je zemřít z předávkování, a to hodně brzy a teď si nedělám srandu. Určitě to nepochopíš, ale tenhle život a svět je hnusně zkurvený a stojí za nic. Já nechápu někoho, jak si může vážit života. Když ho člověk ztratí, tak mu to už stejně nevadí tak proč bych si měl vážit něčeho, co když ztratím mi nebude vadit. Uvědom si konečně, že takovýma řečma o nějaké životní cestě a smyslu života se toho pocitu zhnusení tímhle světem nezbavíš a věřím, že ho máš. Jak řekl Kurt Cobain, pravý búh, je lepší shořet než pomalu vyhasnout a já doufám, že teda shořím hodně brzy. No, brzy, snad až ve 27. Zemřít ve 27 svým vlastním přičiněním by pro mě byla největší čest a drogy jsou tou nejlepší cestou, jak tak skončit a ještě si užít. Budu jako Jim Morrison, Janis Joplin, Jimi Hendrix, Kurt Cobai, J.M.Basquiat. Ti všichni ve 27 zemřeli a to není náhoda.Možná teď trochu moc píšu, ale jsem zrovna na dojezdu a všechno mě sere. Tak se alespoň prosím tě zamysli nad tím tvým smyslem života a pokuď to opravdu uděláš, nemůžeš dojít k ničemu jinému než že smrt je tím smyslem. Takové ty prázdné kecy, jako že láska a tak, za to bych střílel. Měj se a vrať se k drogám. PS:Lysohlávky, perník a tráva je svinstvo. To bych si nikdy nedal.

Zuzka (Út, 7. 10. 2003 - 17:10)

to Petr: jsi jeste asi nedospělí, nechci tě poučovat, jen ti hci trochu ukázat názor druhé strany. nemyslím si, že to co píšeš je ve skutečnosti pravda, nejspíš jsi prodělal v životě velké trauma. Jsem o něco starší s drogama zkušenosti již mám..at je to marihuana,lysohlávky, pervitin......Dnes jsem ráda, že to skončilo, tak jak to zkončilo, jsem ráda, že jsem zdravá a život se začíná také vylepšovat. Jaké máš plány do budoucna? Čekat na selhání tvého imunitního systému, psychické vyčerpání...závislost....v horším případě smrt???? Asi nemáš mnoho zkušeností a nevíš kudy se vůbec máš vydat!?? Každý svého štěstí strůjce..to si pamatuj. Zamysli se trochu nad smyslem života, možná ho teď nevidíš, ale je to teprve 19 a to co jsi zatímprožil je minimum toho co tě ještě potká. Je hezké experimentovat s drogama tabletkama a vším tím svinstvem, ale pozue na krátkou dobu. Hodně lidí takto žije a kdo pochopí, že takhle to nikam nevede je a bude trochu štastnej..ten kdo to nechápe dojde tam odkud se bude hodně špatně vracet..chtěla bych ti popřát aby ti něco nebo někdo trochu pomohl v putování...ať už životem nmebo jenom tebou samotným. ahoj Zuzka

Reklama

Přidat komentář