Reklama

Nevěra v lázních

Dana (St, 26. 3. 2014 - 09:03)

Nevím, jak může někdo takto popisovat pobyt v lázních. Toto je zatím nejhorší a nejvíce lživá diskuze, kde si nějací úchylové léčí své komplexy. 99% lidí, jede do lázní za odpočinkem a příjemně stráveným časem a to i s novými přáteli, kdy nezáleží na pohlaví. Určitě tam nejezdí tupci, jací se zde vyskytují a píší samé smyšlené báchorky u kterých se zřejmě ukájí. Vy, co zde píšete blbosti o sexuálním řádění v lázních, se nechte léčit a pro svou odchylku od normálních, si veberte jinou diskuzi, toto není sex seznamka. V lázních je krásně a mám ráda, když jsem obklopena lidmi, mám spoustu fotografií, chodíme na vycházky, na vínko i něco ostřejšího. Někdo tady zmiňoval Lůčky, Bohdaneč a další, všude jsem byla a nikdy neviděla takové tady popisované scénky. Každý si nemusí kazit svědomí a hlavně každý nemá záíjem na tom, ubližovat svému partnerovi. Kdo chce ubližovat, nebo tady píše ty kraviny, není zadaný a pokud ano, je to ubožák. Jinak do lázní jezdím již 15 let, je mi 45 a jsem opravdu atraktivní, vy slintové o které se neopře ani kolo.Lázně jsou krásné právě tím odpočinkem, který si každá žena zaslouží, vyjma těch co tady popisují své románky, vesměs vymyšlené a tupci se na to hned chytí. Dojděte si někam ulevit a neprzněte to krásné, co lázně jsou i bez těch vašich keců. D

tak (Po, 24. 3. 2014 - 15:03)

Bělohrad neznám , ale...to jsem ten kámen nějak minula. Ale přesto byly lázně super- potkala jsem bezva partu, kteří si to užívali jinak a jsem za to ráda.

Milovan (Po, 24. 3. 2014 - 14:03)

Bohdaneč a Bělohrad? To...Bělohrad neznám , ale Bohdaneč ano . Tam šoustá kámen cihlu .

a co (Ne, 23. 3. 2014 - 15:03)

Podobně to vypadá v...Bohdaneč a Bělohrad? To jsou takové malé lázně, tam je snad jen léčení.

Rudolf (Ne, 23. 3. 2014 - 14:03)

Němky ve Františkových...Podobně to vypadá v Mariánských lázních .

Robert (Ne, 23. 3. 2014 - 14:03)

Němky chlastaj všechno ....Němky ve Františkových Lázních chlastaj jako o život a pak jsou velmi přítulné . V Německu bude mnoho českých kukaček .

? (So, 22. 3. 2014 - 18:03)

Nevíte, že krásným sexem...Spíš obráceně. Onemocnět- AIDS, chlamydie, kapavka, syfilis...

Fera (So, 22. 3. 2014 - 13:03)

Nevíte, že krásným sexem mimo manželství se dá krásně vyléčit !! Kdo neví ať zkusí !!

m (So, 22. 3. 2014 - 12:03)

když nejsou nemocní, tak...No právě, aby si užili nezřízených sexuálních orgií. Něco podobného vídám denně u nás u důchodců. u doktora se předhánějí, která bába má víc nemocí a v čekárnách se šourají, jako kdyby byly v posledním tažení, ale v jiných situacích jsou najednou čiperné jako čamrdy...

Souhlas, (So, 22. 3. 2014 - 11:03)

Když to tu člověk čte,...když nejsou nemocní, tak proč tam chodí?

Rudo (So, 22. 3. 2014 - 10:03)

když ti to stačí ke spokojenosti.

Jana (So, 22. 3. 2014 - 08:03)

Když to tu člověk čte, tak mám pocit, že většina lázeňských pacientů si lázně vůbec nezaslouží. Místo hekajících poloinvalidů jen samí sexuální kanci a nymfy v plné kondici! :-)

Viktor (Pá, 21. 3. 2014 - 17:03)

Němky chlastaj všechno . Viděl jsem je pít i pivo s colou . Když jsou namazaný , tak se sami nabízej . Jezdil jsem v mládí služebně do NDR a byl jsem totálně vyčerpanej z těch jebaček s nimi .

Rudolf (Pá, 21. 3. 2014 - 17:03)

Milý Zdeňku , v Jáchymově...To mohu potvrdit . Já osobně opíjím Němky bavorákem / fernet tonik / 1:4 / / . Pak je omrdám .

Martin (Pá, 21. 3. 2014 - 14:03)

Ahoj má někdo nějaké...Milý Zdeňku , v Jáchymově jsou nejlepší vdané Němky . Stačí pár kol s rumem a dá Ti každá . Za 3 týdny pobytu jsem jich ojebal 7 .

A chlamydie (Čt, 20. 3. 2014 - 22:03)

Za meho pobytu jsem dostal 4...také...

jarda (Čt, 20. 3. 2014 - 22:03)

Za meho pobytu jsem dostal 4 ženske fakt super nikdy nezapomenu

co? (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

nerozumím, člověka tobě...Snad také rodiče, ne jsou ti nejbližší a sourozenci. Proč by měla mít hned milence.

tomu (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

nerozumím, člověka tobě nejbližšího, chtělo by to možná trochu rozvést. Z mého pohledu jsou nejbližší osoby děti a partneři. Nebo jsi měla taky milence?

Petula (St, 19. 3. 2014 - 08:03)

Jen díky lázním jsem mohla poznat jaký je můj manžel parchant. Nevěra jako taková by mi v podstatě až tak nevadila. To se dá překousnout a odpustit nějaké to zasunutí kdesi a rychledávajícímu objektu . Alkohol příležitost daleko od domova. Podhoubí pro nevěru jak vystřižené.
Ale mnohem bolestnější a neodpustitelné je její absolutně nepochopitelné načasování a události pak včetně jeho lži, kterou chtěl dost zásadní věc shodit na člověka mi nejbližšího aby ho očernil v mých očích a sám vypadal jako udatný a starostlivý hrdina. Tak to bylo daleko větší fuj.
Je třeba přefiltrovat komu věřit a komu ne. Taková morální inventura v mém životě mi pomohla poznat a chovat se podle toho.
Sundat růžové brýle nenechávat se opíjet rohlíkem a pro zachování svého života nebát se i rány rozdávat. Mít ruce za zády a nechat se fackovat by dělal opravdu jen blázen. A to nejsem. To sakra ne.

Reklama

Přidat komentář