Imigranti
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Samci, vítejte. Starší ženy v Rakousku si prý vydržují běžence na sex. A šíří se to
Uprchlíci v Evropě vzbuzují vedle strachu a lítosti také chlípné touhy. Aspoň to tvrdí ve svém články s odkazem na další média server Wienerin. Mladí uprchlíci mužského pohlaví jsou „vydržováni“ postaršími rakouskými ženami.
Není tajemstvím, že bohaté ženy ze západoevropských zemí běžně jezdí na africký kontinent, kde jsou jim po dobu jejich „dovolené“ k dispozici zdejší mladí. Jak ovšem nasvědčuje např. reportáž magazínu Biber, masivní migrační vlna tento fenomén přenesla na starý kontinent. Minimálně rakouské ženy se tak nemusí za erotickým dobrodružstvím táhnout přes půl světa a mohou dát svým chlípným touhám průchod přímo ve svých ložnicích.
Magazín Biber zmapoval několik případů, kdy postarší rakouské ženy u sebe nastálo ubytovaly uprchlíky, kterým poskytují ubytování i peníze. Není to ovšem „zadarmo“. Od mladých uprchlíků mužského pohlaví za to žádají sexuální služby a projevování náklonnosti. „Chce ode mě sex čtyřikrát denně. Jsem pro ni jen sexuální nástroj, nic víc a nic míň,“ říká uprchlík jménem Hasan, kterému starší rakouská žena zajišťuje za jeho sexuální služby pohodlný život.
Hasan si to plně uvědomuje a nehodlá na svém postavení nic měnit. Už si příliš zvykl na to, že nemusí pracovat a za ubytování a jídlo platí svým tělem. Navíc má, na rozdíl od většiny svých méně šťastných kolegů, zajištěn i pravidelný sex. Minimálně Hasan tak s největší pravděpodobností nespáchá žádný sexuální delikt, kterým je mnoho migrantů nechvalně proslulých. Oboustranné spokojenosti se nediví ani šéf organizace Männergesundheitszentrum Manfred Buchner.
„Pro mužské uprchlíky je to vlastně báječná závislost. Nikoli pouze psychická, ale i materiální. Mnozí z nich čelí tomu, že skončí na ulici,“ říká Buchner. Prezident rakouské Federace psychoterapie Peter Stippl je však kritičtější. „Ti muži jsou materiálně zajištěni a nikdo je neznásilňuje. Ale přesto jde o zneužívání. Jako ve všech případech, kdy je špatná situace jedné strany zneužívána pro sexuální uspokojení druhé, tedy bohaté strany. Mladí uprchlíci se tak vzdávají své svobody.“
Mladí uprchlíci se setkávají s postarším movitými Rakušankami v několika konkrétních barech. Obě strany dobře vědí, že se tam mohou potkat a uzavřít společný „obchod“. Podle novinářky Melisy Erkurt je však obtížně přimět jednu či druhou stranu, aby o těchto záležitostech promluvily. Nicméně i bez pozornosti médií a příslušných úřadů „vydržování“ si mladých uprchlíků bude s největší pravděpodobností fungovat dál. Kde je poptávka, tam je i nabídka.
www.parlamentnilisty.cz
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
"fitness koučka"
Co to je,:Fitnes koučka? Nechtěl autor napsat: Kočka?, sedělo by to! Ale pokud je to to Anglické: Coach, tak by neměl kurv.. angličtinu ani češtinu!!! Těch zprzňených anglikanizmů máme v češtině už hafo!!!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Včera jsme byli v Německu...Můžeš napsat o jaké máslo se jedná, kdo ho vyrábí a jeho složení???
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Včera jsme byli v Německu...A bylo to vůbec máslo ? Protože takto levné nebylo ani před zdražením. To stálo okolo 70 - 80 eurocentů. Samozřejmě jak kde, někde bylo i levnější, ale v akci.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Včera jsme byli v Německu...To by mne zajímalo, kde jste ho koupili. Já jsem byl minulý týden v Marienbergu v aquaparku a pak jsme se zastavili v místním Kauflandu a tam ho měli za 2,20- EUR. Nejlevnější stálo 1,99- EUR (200 g).
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Včera jsme byli v Německu...No to je skoro jako tady za komunistů. :-(
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Včera jsme byli v Německu na nákupu a máslo jsme koupili za 52 eurocentů, což je asi 13.50,- Kč za čtvrt kila. Nepodražilo tedy, cena je stále stejná.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
"Metabolický syndrom...Dokonce i v Německu máslo notně podražilo. Opravdu by mne zajímalo, kam to všechno mizí a co tím velkokapitál sleduje.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
ale vy asi jen umíte kecat.Pokud se někde bude chtít odpálit nějaký pomatený terorista, stejně tomu nezabráníte. A pokud se někde jenom budou srocovat migranti, tak se na to policie vykašle, protože by jim pracně musela dokazovat nějakou trestnou činnost a na to by to chtělo nějaké svědky. A už vidím, jak se hlásíte a co si vymyslíte. Každý "ochránce" lidských práv s Vámi vyběhne.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
ale vy asi jen umíte kecat.Váš způsob uvažování mi přijde poněkud infantilní. Řešit migrační krizi otravováním policie (a navíc anonymně), která má už beztak dost svých starostí, je poněkud slaboduché. Tím se nic nevyřeší. Chce to volit takovou vládu, která bude hájit naše národní zájmy a nepoleze do zadku EU a jejím pomateným představitelům. To je to nejúčinnější řešení. Nebo si snad myslíte, že se migranti naší republice vyhnou, když je budou každou chvilku lustrovat policajti a stejně je pak někdo zdarma nakrmí a nechá v klidu vyspat ?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dneska, když máte na...ale vy asi jen umíte kecat.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dneska, když máte na...ale vy asi jen umíte kecat.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
"Metabolický syndrom zabíjí bez bolesti"
Přestaňte dávat do potravin chemické jedy!!! Dřív se takový sajrajt nevyráběl a také jsme žili! Jeden z příkladů: Zákaz spalování bramborových natí! (EU) Máme přece chemikálie, které zničí různé plísně! ( těžké kovy.) Ale o tom, že se plísně přizpůsobí a stanou se rezidentní už EU mlčí! A tak se vyrábějí čím dál silnější látky, které poškozují lidská organizmus! A co by jsme dělali s těma fabrikama, co jsme postavili, nejdřív se musí zaplatit a pak ještě vydělat nějaký obolus - dividendy pro akcionáře! Co na tom, lidí je dost! V hodně státech je třeba zakázaný Aspartam-zvyšuje pocit žízně a lidé pijí nepřiměřené množství tekutin a poškozují si ledviny! Uděláme transplantaci a opět na tom vyděláme! A takhle je to se všemi chemickými sajrajty v potravinách! Nechápu, proč tam musí být : Zvýrazňovach chuti, zvýrazňovač vůně, umělé barvivo, vylepšovač mouky, zpomalovače tvrdnutí, protiplísňové látky (opět těžké kovy), rychlosoli ( v uzeninách-pamatuji ještě za komunistů, jak lékaři doporučovali jíst uzené maso jeden x za týden a to 10 dkg!!!), Glutamáty a podobný svinstvo! Lidé se pak přejídají a tloustnou!!! Když doma upeče mamina buchty a to bez těchto sajrajtů, jsou 100 x chutnější, něž ty "vylepšené" průmyslově vyráběné! Samozřejmě na másle a ne na ztuženém rostlinném oleji,který způsobuje kornatění tepen a poškozuje srdce a kde jsou karcinogenní emulgátory. Možná právě proto došlo k zdražení másla, protože Češi preferují máslo a ne rostlinné tuky ve kterých je kde co! Nepomohlo ani strašení, že máslo obsahuje Cholesterol! Možná to je nepřímý nátlak na obyvatelstvo, aby kupovali více tyto tuky!!! Můj tchán vždycky říkal:Stačí 1/2 hlupáků, co naletí na reklamu (kdesi jsem slyšel informaci, že 30ti sekundová reklama v nejsledovanějším čase v TV stojí 350 000 Kč?) a firma to má doma i se ziskem! A takhle je to se vším!!! Podobnou fintu jsem zažil v minulosti, když v NDR byla slintavka a později prasečí mor. Hned se u nás objevilo ve sdělovačích prostředcích jak je škodlivé máslo a později sádlo! Aby poklesl odbyt a mohlo se vyvážet do NDR!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
"Trump neobdivuje...Potrefená hloupá husa se přeci ozvat musí ... Hlavně že se nedávno chvástal nejnovější a nejmodernější bojovou lodí - mírutvorce. :-D At' jde už konečně vzorem ...
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
a konat.Musíte je k tomu...Dneska, když máte na každém rohu šmírovací kamery, není pro policajty problém zjistit, odkud kdo volá a co se kde děje. A když zjistí, že je jen zkoušíte a děláte si z nich srandičky, pěkně Vás osolí. Ony ani ty telefonní budky už nemusí zaručit anonymitu. A na migranty nějaké takové triky neplatí. Navíc neumí jazyky (a to jak ti migranti a tak i ti policajti) a už vidím, jak se budou domlouvat, nebo někde o půlnoci shánět tlumočníka do arabštiny či jiného exotického jazyka.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
neudělají.Doprdele už kurva něco dělejte!!!Mě se ten postup osvědčil.Pokud mě chtěli odbít,řekl jsem jim to,a byl to ok.Chce jen nekecat.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Nebuďte naivní. Policajti...a konat.Musíte je k tomu donutit...Já pokud jim volám,tak z budky,jméno neřeknu nebo si ho vymyslím.Navíc jim řeknu,že si počkám,jestli přijedou,a pokud ne,že budu volat jinam.Je to jen o tom nekecat,a něco dělat.Policajti dobře vědí,že se hovor nahrávaá,a neví,kdo jim volá.Tak riskovat nebudou...
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
"Trump neobdivuje Asada:"
A kdy zaplatí Trumpe Američtí prezidenti za to, že posílají své vojáky vraždit po celém světě???
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
pokud někde uvidíte...Tímto postupem budeš trestat akorát policii a ti hajzlové, co za to mohou se budou jen smát, jak jim roste konto!!!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Samci, vítejte. Starší...Podobně se chtěla obohatit i Žilková.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz