Kdy jste se naposledy pokakali
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ten poslední příspěvek jsem nepsala já. To mi někdo ukradl přezdívku a dělá si ze mně srandu. Napíšu víc zítra k tomu dnešku. Teď jdeme s kamarádkami ven.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Betty těch remcalů impotentních si vůbec nevšímej, je nás tu víc milovníků pokakaných slečen, kterým to udělá velkou radost!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Páni ta tvá ségra je úžasná a jak si to užívá, co by tu každý kluk za takovou dal!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Denisko si moc šikovná, zajímalo by mě jak velký a úžasný hovínko umíš vytlačit, ach!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Holky jste opravdu moc úžasný a Káčko tvá ségra je boží, hned bych ji chtěl! Betty senzace a Terko jsem tu, nečekal jsem že se to tu zas rozjede, je to nádhera, kdyby některá chtěla napsat tak [email protected], budu se těšit
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Holky jste opravdu moc úžasný a Káčko tvá ségra je boží, hned bych ji chtěl! Betty senzace a Terko jsem tu, nečekal jsem že se to tu zas rozjede, je to nádhera, kdyby některá chtěla napsat tak [email protected], budu se těšit
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Schválně jsem se pokakala taky a je to moc fascinující. Svobodně tlačit do oblečení velkou potřebu a velký hovínko a nechat si to hřát na zadečku
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ve škole jsem to pustila naschvál i když jsem už trochu v kalhotkách měla a věděla jsem že to dlouho stejně neudržím ... jinak reakce mě byly jedno hlavně že mě někdo viděl
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Souhlas. Já bych to taky neřešil. Různí lidé zkouší různé věci. A proč? No třeba v duchu hesla, že zkusit se má všechno, a zakázané ovoce nejlíp chutná. Každopádně jsou i lidi, co dělají o dost horší věci. Kačka nenapsala kolik let je ségře, ale jestli je v pubertě, tak to je přímo živná doba pro nejrůznější podobný experimenty. Třeba to byl jenom jednorázový úlet a chtěla to vyzkoušet. Hodně lidí to zkusilo nadělat si do kalhot (já taky, klidně to přiznám) ale málokdo má odvahu o tom mluvit, protože většina společnosti to pořád vnímá jako tabu a něco naprosto netolerovaného. Myslím, že je asi lepší přistihnout ségru jak se schválně pokadila, než jak konzumuje alkohol, nebo experimentuje s drogami. A i pokud v tom našla zalíbení a dělá to častěji, tak je to pořád její věc a nikoho tím neomezuje. Tolik můj názor i když počítám, že to tu za něj zase od některých rádoby lepšolidí patřičně schytám.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ségře je 19. Nějak se s tím pořád nemůžu smířit, ona ségra je v dost věcech jiná než já a je taková že by nejraději vyzkoušela všechno, chodí hodně na párty s kamarády, pije a občas i kouří to vím, dokonce si myslím ale nemám na to důkaz, že taky i s těma drogama experimentovala.
Ale tohle bych do ní nikdy neřekla. Chápu že je tohle v podstatě neškodný vůči jejímu zdraví, ale prostě to nedokážu pochopit. Víte jaký to pro mně byl šok, když jsem ji viděla?
Na to říct ji že jsem ji viděla nemám asi dost odvahy a hlavně vy ji neznáte, ještě by se to obrátilo proti mně.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj no podle toho co píšeš že zatím co ty jsi asi klidná taková ta introvertní povaha tak tvoje ségra bude asi tak trochu povaha poděs jak se říká. A jak se to celé seběhlo? To jsi přišla domů tam smrádek a ségra v klídku v plných kalhotkách a vůbec jí to nevadilo? No chápu že to byl asi šok a co tvé oči viděly v tu danou chvíli jaksi tvůj mozek odmítal zpracovat :0) no pokud je to jak říkáš tak s tím asi nemůžeš dělat nic. Pokud to byl od ní jednorázový úlet tak už je to bezpředmětné no a pokud je pokakanda a dělá to pravidelně tak to minimálně dokazuje že plánování jí moc nejde a pokud třeba ještě bydlíte s rodiči tak je jenom otázkou času než jí u toho přistihne někdo další. A ty jsi starší než ségra? Každopádně pokud nemáš odvahu se jí na to zeptat tak je zbytečné se tím zabývat dál a říkat to někomu dalšímu že jsi jí při tom přistihla by asi nebyl dobrý nápad.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Jo poděs to jí přesně vystihuje. Jsem o 5 let starší a je pravda že jsme se ségrou dost odlišný povahy.
Musím přiznat a omlouvám se za to že některý tady vaše používaný slova, jako třeba že ségra je pokakanda, mně trochu děsí. Snad to tak vážný není... Doufám...
Zkusím ti popsat jak se to seběhlo jestli podle toho nějak dokážeš posoudit jak na tom ségra je.
Bydlíme obě u rodičů, akorát přes týden jsme v Praze (když teda není karanténa). Teď jsme obě jen doma u našich a právě tam se to stalo. Naši chodí teď normálně do práce a my travime většinu času doma. Já jezdím nakupovat potraviny babičce. Když jsem minulý týden jela nakoupit a z nákupu jsem se vracela ještě zpět domů, protože jsem babičce zapomněla vzít ještě buchtu od mamky, tak se to stalo. Měla jsem vlastně být pryč víc než hoďku ale tím že jsem se vracela tak to bylo snad ani ne půl hodiny.
Přišla jsem že jen skočím do kuchyně, ale v pokoji jsem zahlídla ségru jak stojí u počítače jen v kalhotkách a v nich ...
Měla sluchátka, takže mně neslyšela a ani neviděla a já zas rychle vyběhla z baráku. Nevěděla jsem co dělat, ale v tu chvíli jsem hlavně nechtěla aby věděla, že tam jsem.
Asi vám to přijde zvláštní že vám to takhle popisuji, ale už jsem to ze sebe asi potřebovala dostat.
Každopádně děkuji že se mi s tím snažíte pomoct.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Kačko, Kikina a Jitka vesměs napsaly přesně to co bych asi napsala já. Prostě jdi na to v klidu a nehroť to. chápu, že je to pro Tebe něco, a cím ses dosud nesetkala. Pohled na jinou dospělou holku, jak je pokaděná je svým způsobem fascinující. Já takhle předloni viděla svou spolužačku na střední při nedobrovolné nehodě při tělocviku. A byla jsem tím natolik ovlivněna, že jsem to nakonec asi dva měsíce potom sama v soukromí zrealizovala. no holt se mi to zalíbilo a už v tom taky jedu.
K tomu přiznání : No řekněme, že určité okolnosti mně k tomu přinutily. nechci se tady o tom tak úplně rozepisovat, pořád je to veřejná diskuze. Kiki ví co všechno bylo v pozadí. Každopádně to byla asi nejvíc trapná situace v mém životě, říct svým rodičům, že v dospělosti se pokakávám a činím tak, protože se mi to líbí. Bála jsem se reakce. čekala jsem, že se dozvím, že jsem se asi zbláznila, ale jejich reakce byla úplně šokující. táta nad tím jenom mávnul rukou a pronesl něco ve smyslu, že je to lepší než kdybych chlastala nebo fetovala. No a máma to dorazila když pronesla : teda Romčo, doufám, že se po tom aspoň pořádně umyješ! A táta si ještě přisadil : Radši přestaň hulit, cigára ti škodí víc, než posraná prdel :D Musím říct, že jsem byla dokonale uzemněná. Já mám fakt ty nejlepší rodiče na světě. Nicméně, jak jsem napsala, tak toho nezneužívám. Mám mladšího bráchu a ten to neví a fakt vědět nemusí, takže plánovat musím pořád a nemůžu si nakadit do kalhot, kdy se mi zlíbí. Když jsem měla vztah, tak jsem to podobně jako Kiki musela omezit a třeba čtvrt roku jsem žádnou akci neprovedla. teď jsem momentálně single, ale nabídky mi tu kluci prosím žádné nepiště. V poměrně krátké době po sobě mi dost blbě krachly dva vztahy a momentálně chci být nějaký čas sama. To já to dlouho nevydržím, protože jsem hodně vztahová a kluka ke svému životu potřebuju, ale teď si dám pauza. Maturita na krku, ale sranda je, že pořád ještě nikdo neví kdy přesně a za jakých podmínek, takže trochu komplikace pro nás všechny které letos čeká zkouška dospělosti, ale věřím si, že se s tím popasuji a když holt budu v krizi, tak svůj stres vyventiluji do kalhotek :)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
No vyl to pro Tebe šok, ale toto zdraví škodlivé není tak bych tomu nechal volný průběh nakonec to můžeš zkusit sama než něco začneš odsuzovat a desit se toho.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Kačko, jestli ti mohu radit, tak to nech plynout a nesnaž se do toho zasahovat. Určitě bych nezkoušela ten balík plenek jako dárek, jak tu někdo navrhoval. Mohla bys toho dost pokazit. Nevíš v jaké je to rovině. Ségra to mohla jen zkoušet, protože to někde zahlédla na internetu, kde je podobných věcí hafo nebo se bavily s kamarádkama, že někdo měl nehodu. Takhle to začalo u mne, že jsem chtěla zkusit, co zažívala moje kamarádka, když se nedobrovolně pokadila do kalhot. Možností je spousta a s internetem tohle přestalo být tabu. Skoro bych, stejně jako Kikča, hádala, že to mohl být její první pokus. Udělat to jen do kalhotek je riziko. Když se ti podaří pořádná porce a má to tu správnou konzistenci blátíčko, tak je skoro jistota, že to nohavičky neudrží, vyvalí se to na stehna, padá na zem a je co uklízet. Chce to přes vrch minimálně ty silonky jak píše Kikina nebo pěkně těsné legíny. A když už pouze spoďárky, tak to ale chce takové ty boxerky s nohavičkami třeba do půle stehen. Tam je pak dost času se dostat do sprchy nebo do vany, když už hrozí, že se něco přece jen dostane ven. A i kdyby se stalo, že tohle bude Tvoji ségru uspokojovat a bude z ní pokakanda, tak s tím zase nic neuděláš. Když to budeš zkoušet nějak lámat, tak akorát uškodíš jí, vašemu vztahu a nakonec i sobě. Na internetu najdeš řadu o dost horších čuňáren než to, že si dospívající holka schválně nadělá do kalhotek.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Promiň vím že je to pro tebe něco nového a já tady mluvím nahlas a veřejně o věcích o kterých jiní nemají odvahu mluvit potichu a tajně ale tak já jsem zvyklá psát na rovinu a bez okecavani. No přemýšlím nad tím a úplně jasno v tom nemám. Nehoda to určitě nebyla to je jasný že se pokakala úmyslně. Jednak na to aby se ti stala nehoda doma v bytě kde je to na záchod pár metrů je potřeba hodně rychlý průjem a samozřejmě že když se ti stane nehoda a jsi z toho znechucená a stydíš se že si to neudržela jak malý děcko tak se jdeš samozřejmě hned osprchovat a nestojís pak zkakaná před compem se sluchátky v uších :0) takže sestře se to asi evidentně líbilo nebo jí to minimálně nevadilo. Jestli to dělá častěji těžko říct. Na jednu stranu to že byla jenom v kalhotkách dokazuje že si to naplánovala tak aby to neschytalo další oblečení a nepřišlo se na to. Kalhotky můžeš koupit u Vietnamců za 30 korun použít je a vyhodit. Na druhou stranu kdyby v tom uměla chodit a už to dělala nějaký ten čas tak by si podobnou akci určitě lépe naplánovala. Sice nemohla počítat s tím že zapomeneš tu buchtu ale i tak píšeš o časovém prostoru něco přes hodinu a to není zrovna kdovíjaký prostor na samotné provedení akce očistu úklid vyvětrani bytu atd. Zkrátka docela riskovala a o to odhalení si tak trochu koledovala. Další věc že v tom neumí moc chodit je i ten fakt že byla jenom v kalhotkách. Kdyby byla trochu zkušená tak by věděla že množství a konzistenci kakání nikdy nelze úplně odhadnout dopředu a někdy to kalhotky nepoberou a vyvalí se to z nich a to je pak riziko že z tebe může v bytě něco vypadnout a můžeš za sebou zanechat stopy. Já na jejím místě jako zkušená bych si vzala přes kalhotky aspoň silonky které lze rovněž vyhodit a hlavně zabrání sjíždění kakání na nevhodné partie takže tak. No celkově když se nad tím zamýšlím tak bych to vnímala spíš jako ten experiment než že by to dělala pravidelně ale to je pouze moje domněnka. Každopádně tohle je ještě v pohodě až jí přistihnes jak je komplet oblečená a třeba v tom u toho počítače sedí nebo se v tom sexuálně uspokojuje tak pak by to značilo že v tom jede pravidelně. A ještě dotaz. Má sestra nějakého přítele? A jak celkově je na tom se vztahy ke klukům? To může taky leccos napovědět. A k tomu proč to dělá? No ty ses zjevně s něčím takovým setkala poprvé v životě a doteď by tě patrně asi třeba ani nenapadlo že i dospělý to může nestihnout a mít nehodu natož pak aby to udělal správně to je přeci proti zdravému rozumu a slušnému vychování že? No děje se to a nejsme zase až taková menšina internet je plný videí se schválně počůranyma a pokakanyma holkama mohla tvoje ségra třeba vidět některé z nich a inspirovat se tím. Nebo prostě už se v té karanténě nudí a jebe jí z toho jako nám všem a tak si říká co by se dalo ještě dělat? Co bych ještě mohla zkusit? No tak se třeba zkusím pokakat jaký to bude. Důvody můžou být různý. Každopádně zkusila bych to nějak nenápadně nadhodit ten nápad návštěvníka s těmi plenkami to je docela úlet ale mohlo by to fungovat. Každopádně něco mi říká že dokud si o tom spolu nepromluvite tak se tím budeš trápit dál a i kdyby se ti ségra na rovinu přiznala že se pokakava a líbí se jí to tak bych to nehrotila spousta lidí dělá mnohem horší věci. Tahle úchylka se démonizuje z toho důvodu že je to společenské tabu ale jinak není ničím nebezpečná a asi jak napsala Denisa je v tom ten pocit velké pohody a svobody neřešit nějaký záchod a prostě se natvrdo vykakat do oblečení. Samozřejmě každý to nedá je tam ten faktor smrádek plus očista je někdy docela hustá a pak taky někteří i když to touží taky zkusit k tomu nikdy neseberou odvahu protože nedokážou v sobě překonat ty předsudky ve stylu přeci už jsem dospělý/á a tohle přeci nemůžu dělat takže tak. No asi je to vyčerpávající už budu končit zkus si to nějak přebrat a nějak na to v soukromí se ségrou zavést téma a uvidíš sama co ti na to řekne. Když to nezkusis tak se to nedozvís :0) Kiki.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Mám to zkopírovano a staženo
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Promiň, že to takhle napíšu, ale mám trochu trhlý nápad jak začít. Co jí takhle koupit balík plen pro dospělé a v soukromí jí to předat s tím že víš, že ji to potěší. A nebo lépe - dát jí to a zeptat se, jestli víš, proč jí to dáváš. OK, I když to neuděláš asi takhle, jak si myslíš, že by na to reagovala - čistě hypoteticky.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Možná jsi až moc slušně vychovaná, a ségra to tak vážně nebere. Vyzkoušet se má přece všechno. Ale jak jsi psala, že máš podezření na zkoušení drog, tak to by bylo vážnější. A nenapadlo Tě to vyzkoušet taky? Jaké máte vztahy? Vždyť si s ní o tom promluv, co se jí na tom tak líbí. Mně osobně to zas tak neláká, hlavně pro tu očistu. Nedávno jsem trochu ukákl nedobrovolně, když to na mně nečekaně přišlo a nestihl jsem. Ale chtěl bych se zkusit počůrat. To určitě někdy vyzkouším - oblečený ve vaně.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Stě úžasný holky, musím zase honit jak skvěle to popisujete, btw. taky jsem myslel že jsi Jitko starší, tak to se tu cítím docela stár mezi Váňa, samé mladé mocinky, mě už je přes 30 :( ale o to víc miluji pokakandy. Taky čumím že o tom vědí tvý rodiče Romano, to muselo být odvážné se jim v tomhle přiznat :o. Já si snad uziju v sobotu, ikdyž minule jsem musel po našem řádění s kámoškou gruntovat celý následující den, ale vůbec mi to nevadilo, tohle za to stoji!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz