Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Marie (Út, 5. 6. 2012 - 19:06)

Ne, nenapsala jsi to...hledala jsem, co kdo nenapsal v napadeném příspěvku slušně. Nenašla jsem nic nemravného ani sprostého ani nadávky-jen konstatování faktu, o odchodu do důchodového věku tchyně za komanče. Tehdy se do předčasného mohlo, já jsem toho využila a jsem v důchodu dvacet let tím pádem. Mohlo se jít o dva roky dříve a dost mých kamarádek toho využilo, proč ne? Co se honit v práci, když to není nutné a stát peníze dá? Takto má člověk celé dny volné pro sebe a bez stresu s nějakým nadřízeným. A myslím, že nenávist tady čiší z jiných příspěvků,ale z tamtoho ne...ani závist...v čem?

Důchodce (Út, 5. 6. 2012 - 17:06)

Byla řeč o normálním...Mne samnotného již několikrát na normálním chodníku bez cyklostezky div neporazil mladý cyklista značnou rychlostí se bezohledně proplétající mezi chodci. Takže obvykle to není otázka agresivity důchodců.

jhsdgf (Út, 5. 6. 2012 - 16:06)

Byla řeč o normálním chodníku. Nicméně, pokud by se jednalo o chodník s cyklostezkou, beztak jsou pruhy oddělené a babka neměla co do koho bourat kolem. nesmí ohrozovat ostatní a má jet ve vl. pruhu (pro cyklisty).

abcd (Út, 5. 6. 2012 - 15:06)

My máme ve městě na chodníku označeny cyklostezky. Takže je to diskutabilní.

jhsdgf (Út, 5. 6. 2012 - 15:06)

Jízda na kole po chodníku je zakázaná! Kolo může jet po chodníku jenom v případě, že jej vedete vedle sebe, ale jet na něm nesmíte. V opačném případě riskujete i pokutu. Takže babka neměla na kole na chodníku nic dělat. Pokud nezvládá jízdu na kole v běžném silničním provozu, nemá na něj vůbec létzt. Nicméně, jak je vidno, nezvládá jízdu na kole ani na chodníku. Takové osoby jsou pro ostatní řidiče hotovým neštěstím. A nebezpeční jsou i pro chodce.

Důchodce (Út, 5. 6. 2012 - 13:06)

s kolem na chodníku, no to...Jenže s tím kolem (na tom kole?) nejela na chodníku Dáša, ale ta babka.

ach jo (Út, 5. 6. 2012 - 11:06)

s kolem na chodníku, no to...Je otázka, jak to myslíš. Všímám si, že jízda kolem po chodníku se bere často jako normální- až na ten detail, že to tak není.

xyz (Út, 5. 6. 2012 - 11:06)

s kolem na chodníku, no to se nediv. Ta starší paní zřejmě žádný hulvát nebyla

ach jo (Út, 5. 6. 2012 - 11:06)

Nevím, co tady pořád řešíte. Jestli je někdo hulvát nebo slušný člověk, to snad nezáleží na věku. Bohužel, ze slušného se působením okolí někdy může stát hulvát, ale opačně to bývá jen výjimečně.

B (Út, 5. 6. 2012 - 10:06)

Zastávám se Dáši.Babka se měla přinejmenším omluvit.A je otázkou,zda vůbec může jet po chodníku s kolem.

Dáša (Út, 5. 6. 2012 - 08:06)

To ti stačí jedno...nejde o to naražení ale o ty nadávky. Já jsem za to nemohla,jak se po mně všichni otáčeli jako bych kdo ví co provedla.Nejsem zvyklá někonu nadávat,a ještě boz důvodu.

Pěkné kecy, (Út, 5. 6. 2012 - 08:06)

za komunistů se na předčasný důchod nedalo jít. Zjistěte si nejdřív fakta.

Ruza (Út, 5. 6. 2012 - 06:06)

přesvědčila jsem se ,že...To ti stačí jedno naražení starého člověka k tomu, abys napsala do této diskuse, že jsi se přesvědčila o agresivitě důchodců? Směšné! Kdybych měla psát o tom, čeho se dočkávám od mladých co chvíli, diskusi bych zaplavila!

A co se týká toho marasmu, souhlasím naprosto s předcházejícími pisateli.

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 22:06)

Mám dojem, že dnes jsme v...http://diskuse.doktorka.cz/cinkali-jste-znovu-klicema/

Dáša (Po, 4. 6. 2012 - 22:06)

přesvědčila jsem se ,že jsou důchodci agresivní,šla jsem po chodníku když v tom do mně něco ze zadu vrazilo,nevěřila jsem svím očím, babka asi 70 roků do mně narazila kolem,to jste ale neviděli jak mně začala nadávat.Byla jsem tak šokovaná že jsem nic neřekla ,ale ted mně to mrzí mněla jsem se také ozvat protože jsem vyfasovala pěknou modřinu na noze.

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 22:06)

Mám dojem, že dnes jsme v...tak jednoduché to nebude, tehdy se jednalo o změnu pololitického sytemu. Je třeba je tamodtud vytřískat, ale i když se to povede (a já věřím, že se to povede) bude problém náprava lidských hodnot .To je BTW problém, který se v této diskuzi vlastně projevuje

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 22:06)

Máš pravdu, ten marasmus...Mám dojem, že dnes jsme v horším marasmu, než jsme byli v roce ´89, když jsme zvonili klíči. Jen ti současní mocipáni si dnes neuvědomují, že tam už jsou jako kůl v plotě. Doufám, že tak i skončí. Na toto téma je však tady na Doktorce jiné diskusní téma.

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

Pravda, není koho volit......Máš pravdu, ten marasmus kolem nás se projevuje pak taky ve vztazích, v rodinách...nedůvěře v kamaráda, kolegu ani nemluvě

K. (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

U nás neexistuje žádná...Pravda, není koho volit...
Myslela jsem že budu mít klidné stáří a přitom přišla doba z nejtěžších. Nemyslím teď jen finance, ale to všechno, co se děje. Ten příšerný marasmus...

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

jsi drsnej, ale máš pravduZ vlastní zkušennosti vím, o čem píšu. Nejsem v důchodu starobním, ale invalidním.

Reklama

Přidat komentář