Reklama

Agresivita dnešních důchodců

ty (So, 17. 11. 2012 - 09:11)

JJ, souhlasím. Odhopkej na...seš debil:)

60let (So, 17. 11. 2012 - 08:11)

Já bych v názvu nahradila slovo "důchodců" slovem "lidí".Ve většině důchodců jsou slušní,spořádaní lidé a pár nevrlých jedinců nejsou "všichni".Vy,kteří jste na důchodce vysazení,dívejte se víc kolem sebe a naslouchejte.Agresivita je všude kolem nás,od vlády až po samého žebráka.Nejaktuálnější téma poslední doby - pančovaný alkohol.Pokud vím,tohoto svinstva distribuce se nezúčastnil ani jeden důchodce,ale většina z nich na nic netušící jed zaplatila životem. Dál se prodává pančovaný alkohol a opět umírají nevinní lidé.Touha po mamonu jde i přes mrtvoly a nejsou to důchodci,kdo zabíjí. Ještě jeden příklad uvedu a pak záleží na každém z vás,kdo chce agresivitu vnímat,vidí ji a nemusí to být vždy důchodce. Diskotéky mládeže, neuvěřitelná spoušť,jakou za sebou nechávají. Nejsou to jen pohozené prázdné lahve a papíry,svou agresivitu si vybíjejí na popelnicích,telefoních budkách,poškození domů a jiných objektů,které jim přišly do cesty. Nedej bože,kdyby šel kolem starý člověk.

Petře (So, 17. 11. 2012 - 07:11)

podle tvého soudu bychom mohli soudit všechny mladé. Nejsem důchodkyní a dlouho jí nebudu, to jen pro rejpavou skupinu. Mladí kradou, fetujou nemakaj. Hrozná to budouctnost s takovou omladinou. Tak a teď se ozvi Petře. Tak jak ty házíš staré lidi do jednoho pytle, tak by jsi mohl házet mladé do jednoho pytle a pak bys měl pravdu. A tak je to se vším.

troubo (So, 17. 11. 2012 - 06:11)

Petře, díky.
Ty následné...víc nemám co dodat!

Petra (So, 17. 11. 2012 - 06:11)

To, co jste dnes vy, byli...Oni to nevědí, nemají v sobě tu moudrost, jen si na ni hrají.
Myslí si, že jsou nesmrtelní.
Daleko k smrti, daleko k Bohu...

Důchodce (So, 17. 11. 2012 - 02:11)

Petře, jsi ubožák! A...To, co jste dnes vy, byli jsme i my.
To, co jsme dnes my, budete i vy.

Petra (Pá, 16. 11. 2012 - 22:11)

Dnešní důchodce= ráno...Petře, jsi ubožák! A zapomínáš, že jednou taky zestárneš.
Mně je téměř sedmdesát a ani jednu z těch činností, tebou popisovaných nevykonávám. Žiju tak jako jiní ve čtyřiceti.
Hnusí se ti prostě staří lidé a myslíš že svět patří jenom vám, mladým.
Mně se zase hnusí takoví chytrolíni,jaký jsi ty, kteří mají k troše moudrosti astronomicky daleko.

Ano Petře (Pá, 16. 11. 2012 - 21:11)

Petr, jediný zde...máš pravdu. Pochval se. Reálný pohled si představuji jinak.

DDD (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

Petr, jediný zde diskutující s reálným pohledem na svět!

nona (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

je to o pohledu na svět, Petře

Petře (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

Ano, moji rodiče jsou...jablko nepadá daleko od stromu!

Tak si (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

Dnešní důchodce= ráno...říkám Petře, máš ty ale smutný vyhlídky. Já se chci dožít důchodového věku. Protože vím, že budu aktivní důchodce a nebudu ani zbla takovým jak jsi zde popsal. Asi se málo díváš kolem sebe. Na cenu rohlíků, na pány tam nahoře, na ty nadávají i mladí. Nezlob se, ale plácáš tu stupidní nesmysly. Moje maminka má úctyhodných 80 roků, stále chodí pomáhat kamarádce kadeřnici, uklízí ji kadeřnictví, nekupuje si žumpu nechodí s psíkem aby obsíral trávníky. A takových jako je moje maminka je kolem mne velmi mnoho. Asi bydlíš tam, kde se tací jak jsi tu popsal rodí a ty budeš asi jedním z nich, proto se nechceš dožít důchodu.

Petr (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

jednou tě tak budou hodnotit...Ano, moji rodiče jsou přesně takoví.Je to pro mne hodně smutné.

ne (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

jednou tě tak budou hodnotit...každý takový jistě není.

počítáte do toh (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

si říkám,že snad jednou...jednou tě tak budou hodnotit tvé děti

Také (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

Dnešní důchodce= ráno...si říkám,že snad jednou nebudu stejná jako oni.

Petr (Pá, 16. 11. 2012 - 20:11)

Dnešní důchodce= ráno obchcat a obsrat se svým psím miláčkem všechny chodníky a trávníky, potom si zajít koupit Blesk či jinou žumpu a pak se posadit k bedně a sledovat tu nekonečkou stupiditu. A celý den mezi tím nadávat na všechno. Na"pány tam nahoře", na poměry, na cenu rohlíků či buřtů. Jsou i vyjímky mezi nimi(velice vyjímečné)-jim čest! Opravdu nechci se dožít důchodcovského věku.

frk (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

Anonymko, proč to...ted řádí na cinkání klíčema

Privydelavej si (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

http://
www.penizezaemail.cz/?
ref=40095

hmm hmm (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

se ke všem chovám...Anonymko, proč to probíráš všude, i tam, kde se o tom nikdo nezmiňuje?

Reklama

Přidat komentář