Reklama

akne

Jana (St, 8. 2. 2017 - 19:02)

Mám akne - na obličeji a...Nejkomplikovanější problém kombinovaná mastná a suchá pleť, všechny produkty z drogerie mi zanášely pleť a problém s akné neřešily. Dozvěděla jsem se že na akné a současně suchou pleť je účinné surové bambucké máslo, našla jsem kombinaci v krému s citronovým olejem, který pleť dezinfikuje a pomáhá léčit. http://www.eshop-rychle.cz/lulalu/eshop/1-1-Pletove-bambucke-kremy/0/5/48-Lulalu-bambucke-pletove-maslo-LEMON-50-ml Jsem nadšená, krém se rychle vstřebá, stahuje póry, čistí pleť, ale nevysušuje, mám obličej krásně hebký a jemný.Také Lulalu tělová másla jsou na akné vhodná,působí protizánětlivě a antibakteriálně.Bambucké máslo urychluje hojení jizev.

derminax (Út, 17. 1. 2017 - 13:01)

Prášky proti akné - http://goo.gl/vSSE84
Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

Mirka (Pá, 25. 11. 2016 - 09:11)

Já jsem na akné začala používat minerální vodu od Biodermy a jsem s ní spokojená :)

Veronika (Čt, 1. 9. 2016 - 11:09)

Ahojte, ráda bych se taky podělila o svou zkušenost. Mám akné teda "jen" na obličeji, ale byla jsem z toho dost nešťastná. Zkoušela jsem spoustu věcí, ale vždycky to zabralo jen na chvíli. Před rokem jsem vyzkoušela ošetření plazmou a po třech ošetřeních mám klid. Samozřejmě roli hraje i strava a další faktory. Každopádně pokud trpíte akné, zkuste PRP. Ze své zkušenosti věřím, že se to vyplatí.

Gába (Út, 23. 8. 2016 - 19:08)

Samozřejmě jsem chtěla napsat lepší. Omlouvám se za chybu.

Gába (Ne, 21. 8. 2016 - 16:08)

Ahojte. Já měla také akné všude. Obličej, krk, záda, hrudník (no prostě děs). Zkoušela jsem strašně moc věcí, ale něco mi pomohlo jen na chvíli, nebo to ještě zhoršilo. Tak teď používám ActiMaris Forte roztok + gel na hojení ran a je to opravdu mnohem horší. Ovšem se to musí používat pravidelně.

Jaroslav (Čt, 18. 8. 2016 - 09:08)

Ahoj všem, za sebe můžu doporučit rakytník ve formě přírodní kosmetiky (olejíček) a potom ho užívat jako doplněk stravy. Opravdu mi to pomohlo, hlavně na zádech. Po všech těch míchaných agresivních roztocích pd kožních lékařů je to výborná alternativa.

Adelka (Út, 21. 6. 2016 - 23:06)

Mám akne - na obličeji a...Ahoj, ráda se rozdělím o své zkušenosti :) Měla jsem hrozné problémy s pletí a zkoušela všelijaké přípravky a vše mi to jen a jen zhoršovalo. Nemohla jsem nikde jít nenamalovaná. Tak jsem si odkoupila vodu z aloe vera a každý den se s ní večer mazala a to hodně pomohlo a pak jsem začala ještě k tomu používat arganový olej a pleť je k nepoznání :) Aloe je sice drahá záležitost, ale fakt zabýrá a arganový olej kupuji na parfums za 69,- korun a je to taky zázrak, tak snad jsem ti pomohla. :)

Eliška (Út, 12. 4. 2016 - 19:04)

syn trpěl akné hrozně moc a velmi dlouho, lékařka mi doporučila výrobky od Cannaderm Aknea a nejlevněji to mají asi na parfums.cz co jsem našla. Používá to i dcera a je také velmi spokojená.

Klára (Pá, 25. 3. 2016 - 09:03)

Na akné trpím také, ale měla jsem ho, i-když jsem jedla zdravě a cvičila. Teď už na zdravou životosprávu kašlu. Radši se dobře najím. Ale na obličej používám přípravky od La Rochee a docela to i pomáhá :)

Welka (Pá, 18. 3. 2016 - 19:03)

Díky za názor, vždycky říkám že každej musí nějaký mít. A tak zkusit se má všechno a třeba na tom nějaká ta pravda bude. Koukala jsem na různé ty doplňky ve zdravíčku a radila se v lékárně a ty ceny se dost podstatně liší, přitom co jsem se snažila zorientovat ve složení tak to vyšlo celkem na stejno, možná přes tu stránku líp. Zkusím získat nějaké holky z práce na obejdnání at nemusím platit poštovné :) díky moc Sandri

Sandra (St, 16. 3. 2016 - 20:03)

četl jste někdy nějakou literaturu o očistě těla ? o tom jak člověk může sám čistit svoje tělo ? o tom, že nemusíte tělo zásobovat a řešit problémy léky a kortikoidy apod ?
Věnuji se problematice ve výživě dost dlouho a neuvěříte kolika lidem pomohlo vynechání mléčných výrobků ! dokonce se zbavili i atopických ekzémů, kdy jim mléko zahleńovalo organismus a způsobovalo reakce. Jenže zastaralé způsoby zůstanou vždycky způsoby. Mléko se pilo vždycky, tak se bude pít dál.
Zpět k vašemu dotazu, používá přípravky z tcm-liwest.cz. Mrkněte na různé článku o očištění a detoxikaci těla :) ted na jaro těch způsobů najděte spousta :)

Medik (Út, 15. 3. 2016 - 17:03)

Akné je neurovegetativní projev. Žádné zelené potraviny vám nepomohou. Mléko pijte, to jsou nesmysly. Akné přejde.

Welka (Út, 15. 3. 2016 - 14:03)

Sandro, máte nějakou stránku , kde bych se mohla zasvětit do složení zelených potravin a jak poznám kvalitní výrobky ? MYslíte že to mléko je až tak škodlivé ?

Dana (Po, 14. 3. 2016 - 18:03)

Roky mě trápí akne a všimla jsem si,že jak mám někam jít/důležitá schůzka,návštěva/ tak se mi začnou tvořit pupínky

Sandra (Ne, 13. 3. 2016 - 21:03)

ahojky , vnitřní vyčištění dost pomáhá . Zkuste zelené potraviny, změnu jídelníčku, vysadit absolutně mléčné výrobky, které takové kožní nemoci rozvíjí a uvidíte. Výsledky se dostaví :)

Roman (Pá, 22. 11. 2013 - 13:11)

Ženám prý pomáhá urinoterapie - od zdravého muže, zní to nepříjemně, no když to funguje...
Mužům zase pomáhá na padání vlasů urina od ženy (nesmí brát hormonální antikoncepci) mám problémy s padáním vlasů a jsem naprosto zdravej, zkusíme výměnu? Zkusit se má všechno, různé tabletky a vodičky nepomáhají.. když bys mi napsala na [email protected] můžeme to pořešit.

gf hftgh (Ne, 6. 10. 2013 - 21:10)

gfhfcgh fxcg

Lubica (Ne, 6. 10. 2013 - 19:10)

To je uplně normální....Prosim vas odkial objednavate chlorellu vy?

Olja (Út, 20. 8. 2013 - 12:08)

Já mám velmi dobrou zkušenost s H&B kosmetikou. Jejich výrobky obsahují bahno a minerály z mrtvého moře. Mám dost citlivou pleť, takže jsem se zprvu bála, ale teď jsem maximálně spokojená. Mají široké spektrum výrobků - já používám pleť.mýdla a krémy. Po užívání se mi pleť celkově zlepšila,srovnal se i tón pleti a hlavně jsem se zbavila navíc černých teček!
Kdyby někoho zaujalo, posílám odkaz:
http://kosmetikahb.cz/cs/home/12-bahenni-mydlo-s-mineraly-z-mrtveho-more-125-g.html
přeji hezký den!

Reklama

Přidat komentář