Reklama

akne

Lada (So, 24. 5. 2014 - 10:05)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenosti s akneroxidem a opalováním? Akneroxid používám již několik měsíců, ale začíná léto a když jsem si byla koupit další tubu v lékárně, lékarnice mi sdělila, jestli se mažu faktorem 50 abych neměla ze sluníčka skvrny, které se samozřejmě nedají již potom odstranit. Celkem mě to vyděsilo. Máte zkušenost s tímto gelem a následném opalování? Zajímalo by mě po jak dlouhé době bych se mohla jít opalovat od doby kdy se namažu naposledy...... děkuji o to, že se podělíte o své zkušenosti a rady....

Jolaney (St, 16. 4. 2014 - 17:04)

Všem, které trápí akné a...Dobrý den, stránky jsou nedostupné, mohla bych poprosit jiný kontakt? Z akné jsem po 5ti letech už vážně zoufalá. Kdybyste něco věděla ozvěte se mi prosím na e-mail: [email protected]

Karolina (Po, 29. 4. 2013 - 20:04)

Dobrý den,Zeno dovážim do...Dobrý den, chci se také zeptat zda je možné si přístroj vypůjčit na zkoušku? Prosím Vás o podrobnější informace na e-mail: [email protected]. Děkuji.

Karel (Pá, 3. 12. 2010 - 10:12)

Zdravím,
mám problémy s akném u nosu.
V místě, kde je nos spojen s tváří mám v koutcích akné, které trvá cca. 5 let (je mi 22).
Myslíte, že by mi kožní pomohl?
Děkuji

Dasa (St, 10. 11. 2010 - 18:11)

Ahoj,prosím nemáte někdo zkušenosti se Sudocremem? já jsem si ho teď koupila, na nějakých diskuzích na netu byl moc chválen, jen nevím,jestli si to můžu dát na celý obličej nebo jen na jednotlivé pupínky.

Pavla (Út, 9. 11. 2010 - 19:11)

Ahojky, mám problém se svoji pletí. Je mi 20 let a před 4 měsíci jsem pro 4 letech užívání vysadila antikoncepci. Od té doby mou menstruaci doprovázejí velké pupínky na obličeji. Nedají se vymáčkout, nemají ani bílou hlavičku, prostě nic. Pak po týdnu zmizí. Jenže já si je samozřejmě stihnu rozškrábat, protože musím zkusit jestli nebudou vymáčkout. Což nejdou. Nemáte někdo prosím typ na nějakou kosmetiku? Děkuji moc a mějte se :)

Zuza (Po, 6. 9. 2010 - 14:09)

Ahoj, ja doporucuju vitaminy na zlepseni kvality pleti, treba Dermax, ten je i pro posileni vlasu a nehtu.

Anna (Pá, 2. 7. 2010 - 23:07)

K Ince jsem chodila,protože...To je škoda, Inka je super, pomohla mi jako nikdo, navíc je opravdu moc milá, kolikrát jsem neměla celou částku, takže jsem zaplatila zálohu a zbytek jsem přinesla prostě až jsem měla/chtěla..a taky jsem po paní Ince nechtěla žadné potvrzení, resp. ona po mně:-))je moc hodná..kdo Vám nabídne takhle platit bez jakýchkoliv úroků, sankcí..to je u ní běžné..doporučuji zkusit!!

staska99 (Čt, 11. 3. 2010 - 08:03)

Bratr od puberty trpí...akné-stačí se omývat šalvějí ne vodou pít třezalku ašalvěj do měsíce je poproblému.tak jsem vyléčila spoustu mladých mužú.šalvěj je největší léčivka,když bolí zuby,uši ,kostičky,proti paradentoze ale spoustu jiných neduhú.

Suzanne (St, 10. 3. 2010 - 19:03)

Mám akne - na obličeji a...Jsem si koupila v solné jeskyni Letňany přípravek na léčbu akné Mon Platin. A to je teda bezvadná věc. Doporučuji všem s citlivou pokožkou a problémy s akné.

Danuska (Pá, 5. 3. 2010 - 22:03)

Vsade sa tu hovori o RSB ale ked hladam neviem o tom nic blizie najst ani v zoznamoch liekov, viete mi ot om nieco blizsie povedat??

Denisa (Út, 2. 3. 2010 - 23:03)

No prave - antikoncece :-/ jsem ji vysadila a jsem za to rada, protoze uz pul roku nemenstruuji i pres normalni telesnou vahu. Je mi jasny proc asi! no ale bohuzel se mi samozrejme po vysazeni zhorsila plet,mam pupinky i na zadech,v dekoltu a na krku,kde jsem je driv nemela. Neznate nekdo prirodni recept proti akne? Mne treba paradoxne pomahal olivovy olej, i kdyz mam mastnejsi plet,ale na kazdodenni pouzivani to asi neni,protoze zase trochu ucpava pory. Treba neco ve stylu maska z bilku, prosim poradte!! Ale ne zadnou chemickou kosmetiku, mela jsem i ty nejkvalitnejsi,nemuzu rict,ze nezabraly,t ano,ale maximalne na pul roku. Verim spis prirode a bylinkam :-) Diky

donny0007 (Ne, 28. 2. 2010 - 22:02)

Mám akne - na obličeji a...ahoj mi na akné zabrala zejména antikoncepce, ale i přírodní produkty této firmy:

http://www.fin-fm.cz/akne.html

Britunka (Čt, 25. 2. 2010 - 11:02)

mne pomohlo cistit si poradne...Ahoj,

zabývám se poradenstvím dermatologie od značky Miss Cosmetic, sama jsem měla problémy s pletí a začala využívat, nyní mám pěknou pleť. Pokud by jste chtěli více informací, můžete se mi ozvat, ráda odpovím dotazy. Chválím také ty, kteří si pleť pravidelně čistí (ráno, večer):). Také na pročištění doporučuji ALOE VERA. Kontakt na mne:[email protected]

Aneta (St, 24. 2. 2010 - 18:02)

Dobrý den,Zeno dovážim do ČR....dobrý den ,chtěla bych se zeptat,zda by šlo přístroj zeno tedy zapůjčit?..já osobně mám mírnou až střední formu akné,jak kdy,ale už jsem vyzkoušela mnoho přípravků a mám strach investovat tolik peněz,když by to nemuselo mít účinek.Něco jako laser jsem ještě nezkoušela a proto by mě zajímalo,jestli by to mohlo konečně zabrat:).. děkuji za odpověd Aneta můj mail je: [email protected]

Tomáš (Po, 15. 2. 2010 - 12:02)

Ahoj, chtěla bych se...Dobrý den,Zeno dovážim do ČR. Pokud trpíte vážným a špatně se hojícím akné, Zeno není pro Vás. Zeno je určeno pro mírné až střední akné. Působí teplem o přesné teplotě, kdy dochází ke zničení bakterie, která akne vytváří. Mám velice kladné zpětné vazby od zákazníků, už jenom tím, že si dokupují náhradní cartridge. Je možnost si přístroj oproti vratné záloze i zapůjčit. Zaplatíte si akorát vlastní aplikační hlavici.Nejlépe je včas zachytit vytvářející se uhřík, když ještě není vidět, ale už bolí.Pak se ani nestihne vytvořit a stačí na něj i jedna aplikace.Osobně trpím na opary a i když k tomu Zeno není určeno, funguje i na toto.

zenule (Ne, 31. 1. 2010 - 16:01)

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s léčením akné pomocí přístroje ZENO. Zní to velice slibně, ale tak je to vždycky:)  Děkuji

Zuza (Pá, 4. 1. 2013 - 09:01)

já jsem si pžed Vánocema na netu objednala mýdlo Planoxin. Mohu jen a jen doporučit. Pupínky se začínají zacelovat a už nemám takové fleky jak dřív. K dokonalosti to má sice daleko, ale už to je pokrok.

Ilona (Čt, 3. 1. 2013 - 19:01)

Mám také dost problematickou plet.Na doporučení kamarádky jsem začala používat kosmetiku Tepezcohuite a mohu jen doporučit.Je i cenově dostupná :-). vice se dozvite na tepezcohuite.cz

Jirka (Út, 1. 1. 2013 - 12:01)

pro Pavla a Helenu: Nevím co...Ahoj,
rada bych se s Vami podelila o svou NEGATIVNI zkusenost se salonem Inka, ktery jsem pred zhruba tremi mesici navstivila. Po vysazeni antikoncepce se mi velmi zhorsila pleť. Zkousela jsem vsechno mozne, ale nic nezabiralo. V TV jsem videla reportaz (reklamu) o salonu Inka, ktera zachraňuje pleť, zbavuje akne, pigm skvrn atd… tak jsem si rekla, ze to zkusim, kdyz to pomohlo tem nasim hvezdam, tak snad i me…
Ince jsem volala a objednala se na bezplatnou konzultaci. Uz v telefonu se me pani Inka ptala kde pracuju a co vlastne delam. Samozrejme se zeptala tak, ze mi to v tu chvili neprislo divne, az zpetne…
Druhy den jsem pochopila… Pracuji totiz v zahranici (coz je zrejme synonimum pro penize), takze me vzala ihned… Odsedela jsem si dve hodiny u staricke paní, o kterou jsem se spíš obavala, aby se nezamotala a nespadla ze zidle. Vyslechla jsem si nekolik pribehu, o tom, jak mam smutne oci, ale ze diky ni budu zase stastna. O tom, jak ji lidi miluji a jak ji posilaji dekovne dopisy, ze jim zachranila zivot… Sve pribehy obcas prolozila par slovy o kosmetice jakou pouzivaji a co by se se mnou melo dit, ale az spetne jsem pochopila, ze u pani Inky jde hlavne o ty pribehy, kterymi spoustu lidi zmanipuluje…
Kdy jsem se zacla ptat, rekla ji o vysazeni antikoncepce, rekla, ze je to hloupost, ze zaludek a plet spolu nesouvisi a ze je uplne jedno, jestli budu jist cokoladu a pit colu nebo ne… uz to me trosku dorazilo (z vlastni zkusenosti mam vyzkousene, ze to je to jedno neni). Potom rekla, ze sport pleti take neprospiva a ze jedine jeji metoda mi pomuze, jako jedna na svete a hlavne, ze ji musim verit…to zopakovala asi 5krat…asi vytusila, ze mam jiste pochybnosti… Neustalym opakovanim ‚hvezdnych‘ jmen (Prusova, Maslikova) me pochybnosti spise prohlubovala…
Nicmene nakonec doslo po hodine a pul na rec o cene a procedurach, ktere mi zarucene pomohou… Prvni cisteni – 8000, potom peeling – 9000 plus kosmeticke pripravky, ktere si musim koupit, jinak to nema vyznam – 11000. Proces cisteni a peelingu by se opakoval několikrat, samozrejmě minimalne 5–8krat az by se plet uplne uzdravila.

Po navsteve Inky jsem na maly okamzik zavahala, ze bych za to ty nehorazny penize snad i dala, kdyby to fakt pomohlo…

Kosmeticke pripravky jsem hledala na internetu, bohuzel uz si nevzpomenu na nazev, ale mela jsem docela problem tuto firmu vubec najit. Pak jsem nasla, ze se jedna o spanelskou kosmetiku, ktera se prodava jen prostrednictvim dealeru…

A tak jsem hledala dal, informace o pani Ince a zjistila, ze jeji business je ohrozeny lekarskou komorou a hygienou (nedivim se, prostredi a neporadek v salonu me o jeji profesionalite nepresvedcil.

Take se mi nelibilo, jak vyuzivala trapeni svych klientu. Ocekavala bych, ze se o ‚mem pribehu‘ s pleti nedozvi nikdo dalsi, ale ja jsem za ten cas slysela cela jmena klientu, kteri jsou takovi a makovi a neumi anglicky a matku maji takovou… no…hodne zvlastni (…zrejme soucast manipulace)

Pani Inku jsem vypustila z hlavy a nechala si plet lecit ve svycarsku, kde mi velmi pomohli a cely postup byl od zacatku profesionalni a seriozni. Necha jsem si vysetrit krev, kde se zjistilo, ze mam velky nedostatek jodu a pretizeni jater, coz zpusobuje toxikaci organismu(je mi 23 a mam zdravy zivotni styl, proto me tato info velmi prekvapila). Bylo mi doporuceno jake potraviny jsou pro me nevhodne a mam je omezit(maso, mleko, korenena jidla, tucne, spatne stravitelne…) a jakymi potravinami je mam nahradit.
Az na druhem miste jsme zacli resit kremy a kosmetiku, ktera hojivy efekt urychli a bude pro me vhodna. Nadchly me bylinkove zabaly, piti cisticich caju. Takhle nejak si predstavuji reseni problemu… Zadne prasky, leky, antibiotika, cim nas radi zasobuji cesti lekari.
Po mesici je moje plet o 100% lepsi, ale nejen plet, ale celkove muj fyzicky a psychicky stav je vyborny.
Chtela bych upozornit, ze tato lecba me stoji desetinu toho, co by me stalo masakrovani pleti u pani Inky…

Nejde jen o krasnou plet, ale i o to, byt zdravy. Akne je jen dusledek a telo nam rika, ze se mu neco nelibi, z toho, co do nej davame. nebo ze mu neco chybi..

Muj nazor na pani Inku je velmi negativni, je to manipulatorka, ktera vyuziva sve manipulatorske schopnosti na lidech, kteri se svou pleti trapi a jsou zoufali, jako jsem byla ja.
Vsem Vam drzim palce, at najdete reseni, pro svou plet a pro svoje zdravi!!!

Reklama

Přidat komentář