Reklama

akne

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 10:05)

Ahoj lidi! Já měla problémy z akné od puberty. Měla jsem ho fakt hodně - takové ty velké. Pak jsem brala antikoncepci Diane 35, tak mi hodně pomohla, ale když jsem ji teď po letech vysadila, obličej se šíleně mastil (jako dřív) a uhříky se začaly znova dělat. Co mi fakt pomohlo,je poctivá péče a přípravky zn. Eucerin + krém Tea Tree na mastnou pleť. Je to víc jak 2 měsíce co jsem antinu vysadila a nemám ani pupínek! Ale chce to fakt každé ráno vyčistit čist. pěnou (já obyč. AB), pak ple´t. voda - Eucerin a pod make-up si dávám Eucerin krémgel. No a večer se dobře odmalovat, pak si obličej myju čist. gelem a pak pl. vodou Eucerin a na noc natřu Tea tree krémem. Zhruba 2x týdně si dávám peeling - Eucerin. Je to fakt o poctivosti to všecko dělat. Protože nic jiného jsem nezměnila a je to super. Navíc zn. Eucerin věřím, protože mi jako jediná super funguje i proti sluneční alergii. Jsou to fakt kvalitní věci!

Říhová Dana (Út, 5. 5. 2009 - 21:05)

Dobrý den, ráda bych Vám pomohla s Vašim problémem a doporučila proodukty, které opravdu pomáhají.Věřím, že by pomohly i vám. Jedná se o čistě přírodní produkty. Pokud byste měl zájem o více info, napište mi na můj e-mail, ráda Vám poskytnu více info.

michal (Út, 5. 5. 2009 - 15:05)

Dobrý den, mam problémy s uhry na zádech a za krkem. nevím co snimi poradte? je mi 22 pred tím jsem uhry mel ovsecm po zimě se neobjevily. Ted se ovšem zvetsuji a jsou bolestivé.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2009 - 17:04)

Zkusten kosmetiku MOENIA,nemá chybu,je pro náročnopu,citlivou a alergickou pleť.
www.moenia.cz

Mia (Ne, 26. 4. 2009 - 09:04)

PROSÍM O RADU!!!!
je mi 24 a mám sice pár (3 - 4 max) ale hodně hlubokých a bolavých pupínků na čele a zádech. během jejich hojení se mi ještě několikrát zanítí a nakonec mám celé čelo poseté tmavými skvrnami. navíc na celém nose mám spoustu tmavých teček a pigmentových skvrn. Největší problém je, že pleť nemám mastnou a po použití třeba normadermu od Vichy se mi udělá atopický ekzém na tvářích, bradě a kolem úst.
Co s tím mám dělat???? Chem. peeling? Jaký by jste doporučili? Bojím se zhoršení ekzému.
Má někdo podobnou pleť? jakou kosmetiku používáte???

Daska (Čt, 23. 4. 2009 - 22:04)

Pro Spokojenou: a proc se nepodelis o sve zkusenosti tady v diskuzi, aby si to kazdy, kdo ma problemy s pleti mohl precist?

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2009 - 00:04)

Kristo, už jsi s propagací svého shopu trapná.

Krista (So, 18. 4. 2009 - 23:04)

Na problémy s akné je dobrá kosmetika Clinique, pleť dobře vyčistit některým z čistících přípravků na mastnou a/nebo nečistou pleť, viz http://www.abby-kosmetika.cz/chci-byt-krasna-oddeleni-pro-damy/odlicovani-a-cisteni-pleti/?vyr=14
pak nanést emulzi nebo krém pro smíšenou a mastnou pleť - viz
http://www.abby-kosmetika.cz/chci-byt-krasna-oddeleni-pro-damy/denni-kremy/?vyr=14

Důležitá je také životospráva, vyhýbat se pálivým, ostrým, kořeněným pokrmům, alkoholu, sladkému, ani nadměrná konzumace masa není vhodná. Zbavit se akné není opravdu lehké...

Spokojená (So, 18. 4. 2009 - 15:04)

Ahojky,
s akné jsem se trápila tři roky.
Mohu se s vámi podělit o všechno, co jsem zkoušela a nezabralo to, ale co vás asi bude spíš zajímat, je, jak jsem dosáhla krásné hladké pleti. :-) V případě, že budete mít zájem si se mnou napsat nějaký ten mailík a podělit se semnou o zkušenosti...budu se těšit:-) lilinka.lu"seznam.cz

Daska (So, 18. 4. 2009 - 13:04)

holky, pijte kazdej den koprivovej caj, papejte zinek a lactobacily, dvakrat tydne na oblicej kvasnice a kazdodenni hygiena-cistici gel, tonikum, krem atd, a hlavne..nesahat a nemackat, a kdyz uz musite tak hlavne cistyma rukama, vydezinfikovanou jehlou a pak to necim rychle potrit...mne tohle moc pomaha, akorat jsem bohuzel trochu labilni clovek, mivam deprese a pak prijdu k zrcadlu a zacnu si vymackavat pory a do vseho si rypat, pak se samozrejme neco zaniti a maler je na svete a pak to zas davam do kupy :-D

solo (St, 1. 4. 2009 - 21:04)

Pomuze osetreni kyslikem pomoci kyslikoveho koncentratoru.

Petka (Po, 30. 3. 2009 - 13:03)

Zdravím. Jen jsem chtěla doporučit krémovou čistící masku od Cannadermu. Je fakt vynikající...výsledek je vidět už po prvním použití. Stojí sice 500,- Kč, ale opravdu stojí za to!!!

Ilča (Pá, 27. 3. 2009 - 01:03)

Nene, tu řadu přímo proti akné jsem nezkoušela,ale poradkyně mi doporučila masku a hydratační krém proti komedonům
Vanilaaa: Nějjak nechápu,cos tím měla na mysli..

DKL (Po, 9. 3. 2009 - 21:03)

kožní problémy jsou díky "nepořádku uvnitř těla".Pro zdravé a čisté střevo užívám OKG FactorBase.Na pročištění OK Alfa a OK Omega-brutnák s pupálkou.Vnitřní čistota se pak projeví lepší pletí.Na www.okg-fit.cz/ds jsou zkučenosti.Jistě si také vyberete.Teď na jaře je to nejlepší.Pak písnite.

Eva (So, 28. 2. 2009 - 21:02)

Ilča, a čo konkrétne používaš z Mary Kay? Neskúšaš náhodou tú novú sadu na akné?

vaanilla (So, 28. 2. 2009 - 21:02)

Protože je to asi na dýl a jestliže máš nějaký problém tak ho nemusejí mít všichni stejný jako ty. Slečna nebo paní chce poradit každému zvlášť já si myslím že by sis toho měla spíš vážit něž všechno hanit

Ilča (So, 28. 2. 2009 - 00:02)

Dobrý den, je mi 21 let a s problémem akné se potýkám snad už od svých 12 let...v pubertě jsem z toho měla velké komplexy, takže mi to na sebevědomí zrovna moc nepřidalo.Nejdřív se mi začlo objevovat na čele a nose a posledních pár let se mi zhoršilo na tvářích a z čela docela zmizelo...Vyzkoušela jsem tolik přípravků, že než bych je všechny vyjmenovala,tak bych tenhle příspěvek psala do rána.2 roky jsem dokonce kvůli akné začala brát antikoncepci diane 21..poté se mi plet krásně vyhladila,jenže po čase se dostavily vedlejší účinky, takže bylo nutné ji vysadit..a chtěla bych vám proto říct-Neberte antikoncepci kvůli akné,,je spousta jiných možností, které vám tak neničí tělo jako tohle.A když ji po čase vysadíte, akné znovu uděří v plné síle..Je pravda, že každému pomáhá a vyhovuje jiný způsob léčby aknozní pleti, já chodila 10 let na kožní, ale nikdy mi nic nepomohlo s větším a lepším výsledkem...Ted jsem narazila na kosmetiku MAry Kay a nemůžu si ji vynachválit..používám ji zatím měsíc,ale po těch 10 letech jsem neviděla takový obrovský učinek na své pleti..tato kosmetika je sice dražší,ale dlouho vydrží(půl roku)!!!

Hanka (Čt, 12. 2. 2009 - 15:02)

Dobrý den já bych vám chtěla doporučit OK gel,hodně lidí je spokojeých, pokud by jste chtěli vědět více pište toiflovah"seznam.cz

Martina (St, 11. 2. 2009 - 20:02)

Ahoj,já mám akné od svých 13 let, teď je mi devatenáct. Jako spousta z vás jsem vyzkoušela všechno možné od různých mastiček (skynoren, eclaran, erifluid,duac gel...), antibiotik až po hormonální antikoncepci a všechno bez valných výsledků. Zatím nejvíce se mi osvědčil Zineryt.HA já osobně nedoporučuji, brala jsem Diane 35 a ta docela i pomáhala, ale bylo mi neustále zle, bolela mě hlava, natékala lítka a začala jsem přibírat.Osobně si myslím, že každý je jiný a každému pomáhá něco jiného, proto to chce zkoušet a zkoušet.Myslím, že úprava životosprávy také neškodí (hodně pít neslazené nápoje a jíst tmavé pečivo a né příliš tuků) a výsledky se alespoň u mě pomaloučku dostavují

vladis (Út, 10. 2. 2009 - 08:02)

Vyzkoušejte něco nového!!
Zdravím.Před časem jsem měl podobný problém a nemohl jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na antioxscan"gmail.com.Vladis

Reklama

Přidat komentář