Reklama

akne

greta (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

mne pomohlo cistit si poradne rano i vecer plet. driv jsem si myslela, ze bude stacit vycistit si ji nejakou vodickou nebo salicylovym lohem, ktery mi driv pomahal. ale ted si ji cistit penivym gelem od La Roche Posay, Biodermy nebo Lorealu a pomaha mi to. lehce to ty pory stahne. je to trochu drazsi (kolem 300/lahvicku), ale plet mam uz lepsi. a predtim jsem taky vyzkousela skoro vsechno.

lucka (Čt, 3. 9. 2009 - 15:09)

můžu poprosit o ten kontakt do Ars kosmetiky? prosím jestli mají i internetové stránky.díky můj email je lucinka.sachulka"seznam.cz

lucka (Čt, 3. 9. 2009 - 15:09)

ahoj je mi 23 a mám problematickou pleť, začali se mi dělat uhry na krku a na obličeji, není jich nijak drasticky hodně ale vyrašily mi na bradě a na tvářích a na tvářích sem je nikdy neměla. zkoušela sem od neutrogeny peeling ale po něm se to ještě zhoršilo. už sem zoufalá. slyšela sem že u kožních doktorů se to po těch mastičkách akorát horší. přiznávám že sem kuřačka a moje životospráva není nic moc mám ráda samá nezdravá jídla. ale to na to nemá takový vliv ne?

Renata (Ne, 30. 8. 2009 - 12:08)

K Ince jsem chodila,protože jsem měla jizvy po akné.Stálo mě to 35 000kč a výsledek nic moc.Když jsem po jedné platbě žádala potvrzení o zaplacení(peníze mi dal přítel,tak jsem mu chtěla stvrzenkou dokázat že jsem peníze použila na kosmetiku a neutratila je jinak)byla pani Inka velice pohoršená a dotčená.Ona přece není žádný podvodník,tohle se ji ještě nestalo.Mě to dost šokovalo,poněvadž když půjdu do krámu,tak na korunové položky dostanu stvrzenku o zaplacení.Zde jsem platila 3000 kč a byl to velký problém.Děkuji nechci.

Eva (Ne, 30. 8. 2009 - 07:08)

p.doktorka já jsem už starší,mám odebranou dělohu,vaječníky mi nechali.Prosím v mém věku už určitě nejde o akné,někdy mám osypanou tvář vodnatými pupenci,někdy tvrdými hrboly které se zanítí a hnisají,moc se tím trápím mám vyzkoušeno nesmírně přípravků,antibiotika,dělané masti,vodičky,doporučené přírodní kosmetiky drahé,ale je to přechodné.Stále dokola.děkuji za radu

danka (Ne, 30. 8. 2009 - 01:08)

ahojky já bych moc o tvou radu stála...

Jakub (St, 26. 8. 2009 - 21:08)

Dobrý den,chci se zeptat zajak dlouho by mel zacit ucinkovat Duac Gel,pouzivam ho uz treti tyden a zadne rapidni vysledky nevidim!diky za odpoved

Hucon (Út, 21. 7. 2009 - 14:07)

Je mi 40 roků , mám problémy s pletí, chci vyskoušet roacutane . díky za veškeré informace o tomto léku.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2009 - 16:07)

Na to mám super tip! Jmenuje se to Hemagel. Stoji kolem 140kc v lékárně. Mně pomáhá na strupy po akné a opary různý oděrky. Neuvěřitelně rychle hojí. Ale protože se jedná o lepkavý gel, tak ho dávám jen na noc.

http://rodina-deti.abecedazdravi.cz/hemagel-urychluje-hojeni-ran

Kristýna (Po, 20. 7. 2009 - 13:07)

Včera jsem si rozrýpala akné...sice jsem ho vyčistila, ale teď se mi udělal strup. Potřebuju, aby se mi sloupnul co nejdříve a nezůstala po něm jizva. Máte nějaké triky, jak urychlit hojení? Doma je aloe gel, tea trea, nějaký vitamín E v masti...aknecolor...ten vysušuje, ale já vůbec nevím, co použít. Dneska můžu zajít i do lékárny a něco koupit.

PS: za jak dlouho se taková rána zahojí?

Monika (Čt, 11. 6. 2009 - 14:06)

Ahoj, aj mne sa robí strašné akné, a už som vyskúšala asi všetko...Nepomáha...Chcela som od kožnej lekárky, nech mi predpíše tabletky na akné, Rouccotane alebo Aknenormin, ale ževraj nemôže pretože ja beriem inekcie proti schizofrénii.Myslíte, že tabletky na akné nemôžem užívať kôli inekciám?Ja si myslím, že tie tabletky by mi pomohli, a som nešťastná, že mi tie tabletky Roaccutane proti akné nechce predpísať...Mám ísť za druhou kožnou lekárkou?Alebo sa len strápnim?Neviem to isto, ale myslím, že akné sa mi robí z tých inekcií proti schizofrénii.Díky za odpoveď.

anonymka (St, 3. 6. 2009 - 21:06)

Zdravím :) Také jsem měla problémy s akné, mám sice problémy s trávicím traktem takže se to může odvíjet také od toho,ale také ne. Vyzkoušla jse mnoho výrobků a poměrně drahých. Zjistila jsem že alespoň mě osobně pomáhají výrobky z mrtvého moře firmy KAWAR a co je úplně nejlepší, přišla jsem na způsob jak se zbavit akné za slušnou,řekla bych až "nízkou" cenu. Začla jsem si obližej natírat obyčejným čistým 60% líhem a poté vždy namazala zinkovou mastí. Malá lahvička 60% líhu i zinková mast jsou dostupné v každé lékárně a necháte za to cca 70kč. Toto provádím pravidelně každý večer před spaním už cca půl roku a musím říct že mnohem viditelnější výsledky jsem zaznamenala tak za měsíc.Je pravda,že ze začátku je ten líh hodně nepříjemný,strašně to štípe,ale musí se to vydržet.Už jsem si na to za tu dobu zvykla takže mě už to většinou nedělá nic. Opravdu! Zkuste to! nic nepšího jsem zatím nenašla..a jsem za to spokojená.S pozdravem..

marsela (So, 30. 5. 2009 - 19:05)

Ahojky i já bych se ráda podělila o své zkušenosti s akné.Touto chorobou trpím od 13let a nyní mi bude 26let.Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné.Docházela jsem i na kožní,kde se mi osvědčil docela zynerit.Také jsem zjistila,že je vhodnější používat přírodní kosmetiku bez parabenů.Jenomže to je právě ten problém.Většinou se zde na netu dočtete,že ta a ta kosmetika je zcela přírodní a přitom tomu vůbec tak není.Např.Nedávno jsem si koupila "přírodní kosmetiku" od Shannaz Herbal na akné.Nijak zvlášť mi nepomohla,spíše naopak a navíc to není přírodní kosmetika,protože obsahuje parabeny! To kdybych věděla,tak bych si ušetřila spousty peněz, protože tato kosm. není zrovna nejlevnější.Tímto vás nechci odrazovat od této značky, každému vyhovuje něco jiného,spíše mě štve,proč to propagují jako přírodní kosm., když tomu tak není.V poslední době se mi akné dost zhoršilo a už nevím, co bych měla používat.Četla jsem tu příspěvky a zaujala mě kosmetika od značky La Roche Possay a Mary Kay.Pokud máte někdo s těmito značkami zkušenosti, nevítě zda je to opravdu přírodní kosmetika,anebo také obsahuje parabeny ? Nebo nevíte o opravdu dobré přírodní kosmetice na akné ? Děkuji za případné odpovědi.

Hanka (Pá, 29. 5. 2009 - 07:05)

Antikoncepci Diane 35 jsem vysadila v listopadu a podle kosmeticky proces vyrovnani pleti trva pul roku. Ja to mam jine, protoze dochazim pravidelne na injekce agolutinu. Z potravinovych doplnku uzivam pouze biotin na plet a nyni v kvetnu plet vypada o 90% lepe. Uvazovala jsem o Gynexu, hodne jsem o nem cetla, ale zatim piju jen zenske caje. Jinak kdyz me trapi hodne akne, natiram si plet kremem Diacneal od Avene a jednou tydne si nanasim cistici masku a ke kosmeticce zajdu kazdy druhy mesic.

Zuzka (Čt, 28. 5. 2009 - 07:05)

Ahoj holky, nedá mi to a musím sdělit mé zkušenosti s akné. Akné jsem trpěla od začátku puberty. Vzhledem k nepravidelné menstruaci a veli špatné pleti mi gynekolog nasadil hormonální antikoncepci Diane 35. Výsledek byl perfektní pleť se spravila. Ale po vysazení - katastrofa!! Holky, neberte to, protože tím ten problém jenom odsunete, ale nevyřešíte!! Diane 35 jsem brala několik let a celkem 3x jsem se jí snažila vysadit. Menstruace se nedostavila a pleť jsem měla zhruba tak 3x horší než v pubertě. Prý je to po vysazení skoro u každého takhle, proto vás musím varovat před tím to vůbec začít brát!! Vždy jsem se nakonec k Diane 35 vrátila zpět, protože jsem si připadala s mou pletí hrozně a navíc mi zjistily cysty na vaječníkách. Teď jsem ale konečně přišla na to, jak se akné zbavit přírodní cestou!! Takže, antikonceci Diane 35 jsem změnila na Janine. Tu jsem brala asi 2 roky a pleť stále dobrá. Potom jsem jí vysadila a hned první den po vysazení jsem nasadila svou vlastní léčbu :-) Takže: beru kapky Gynex na spravení cyklu, jednou denně piju šťávu z Aloe vera, změnila jsem jídelníček (hodně zeleniny, málo masa, cukru, tuku), jednou denně zinek, hodně bylinkových čajů (momentálně akné čaj od Dr. Popov), každý den vlákninu (taky od Dr. Popov), ráno na lačno piju zelený jíl, k tomu léčba u homeopatičky, hodně pohybu, 1x měsíčně kosmetika. No a světe div se - sice vlasy ze začly hodně mastit a pleť se zhoršila, ale jenom trochu na obličeji (dřív jsem měla celá záda i hrudník). Teď jsou to 4 měsíce po vysazení, a já mám pleť skoro tak pěknou jako s Diane 35, vlasy už se tolik nemastí a cylkus sice ještě nepravidelný, ale bez vyvolání umělýma hormonama! Holky je to dřina, ale dá se to!! Po mých letitých zkušenostech můžu říct, že důležitá je hormonální rovnováha, pravidelné každodenní vyprázdnění střev, správný jídelníček a dostatek tekutin. Ještě měsíc budu pokračovat v tom co beru a pak to začnu postupně vysazovat a uvidíme. Je to krásný pocit zbavit se takového problému (kdo sám zažil těžší formu akné ví o čem mluvím) sám a bez všech těch chemií! Kdo si nechce ničit tělo hormonama, antibiotikama a podobnýma svintvama a zbavit se problému již natrvalo, tak můžu jedině doporučit!! A ještě abych nezapomněla.. Kosmetiku používám od firmy Bioline na doporučení kosmetičky a jsem maximálně spokojená. Je to hodně drahá kosmetika, ale za ten pocit to stojí. Tak hodně zdaru všem!
Zuzka

Tereza (Út, 19. 5. 2009 - 10:05)

Zdravím. Po letitých zkušenostech se snahami zbavit se akné, na nejrůznější kosmetické přípravky už moc nedám. Nejde o to vyléčit pleť jen na pohled, ale pročistit tělo i zevnitř. Mně pomohly bylinky a vitamíny - 2xdenně odvar z kontryhele a 2x denně odvar z kopřivy (myslím,že by stačilo i jednou denně), vitamín E, selen a zinek (od každého tableta 1xdenně) + 1 - 2x denně potírat pleť kapkami Citrovital. Přoji hodně zdaru!

Hanka (Po, 18. 5. 2009 - 14:05)

ahoj / dobrý den. Já jsem už na akné vyzkoušela kde co a utratila za to majlant. Po pobytu v Izraeli u Mrtvého moře nedám dopustit na přípravky s obsahem soli z Mrvého moře. Tak z 85% jsem problém s akné vyřešila. Sem tam se něco objeví, ale stačí na to dát obličejovou bahenní masku z mrtvého moře a do rána je to vysušené, bez zarudnutí a hlavně se to nehnisá. Přípravky z Izraele mi už došli, tak jsem hledala něco jiného k dostání v ČR, dvě značky mě neuspokojovaly (výsledek mizivý) až jsem objevila značku ADIbeauty - www.adi-beauty.eu a to je super - vozí to přímo z Izraele a můžu vřele doporučit. I když je to dražší, mají to hodně koncentrované, takže stačí troška a vydrží to hrozně dlouho. Myslím, že mají obchůdek někde v Praze, ale každopádně se to dá objednat u nich na netu. Hanka

Evča (St, 13. 5. 2009 - 20:05)

Na akné a i další kožní problémy je super OK Omega+.. mrkněte na www.okg-fit.cz/zdravyzivot , nebo mi písněte na mail baaruska"email.cz

Bohumil (Út, 12. 5. 2009 - 12:05)

Znám řešení, jak se zbavit této nepříjemnosti. Mohu s Vámi o tom konzultovat, pokud mi napíšete na : bohumiljaeger"gmail.com

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 10:05)

Jo a ještě jsem zapomněla, že je dobré nosit u sebe tu malou kuličku akne-stop od ryoru. Když potřete místo, kde se chce nový šmejd vyklubat opravdu zavčasu, tak se nevyklube :)

Reklama

Přidat komentář