Reklama

Co Vy na baculky?:))

Blanka (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

To není pravda, jen jsem napsala, že i s těma kily, jsem měla vztahy a třeba i ty nabídky na focení.....to ty ses toho chytl, že to není možné a, že tady upřednstňuji, být tlustá........neupřednostňuji, jen už po několikáté zmiňuji neházet všechny do jednoho pytle......Tlustá holka, může být upravená, hezky oblečená, voňavá a pro někoho žádoucí a ten někdo si ji bude muset sakra zastat aby si ji uhájil, před okolním světem, viz tyto příspěvky, toť vše......i bandurky jsou jenom lidi.....to jsem chtěla a né aby nás někdo urážel a svýma názorama ještě více tahal na dno....

aag (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

pro ladenu.....jo ten...ale ty jsi nepsala "Hura,hubnu,fandete mi",to bychom ti fandili,ale "ja jsem tak krásně otylá,nakynutá,tučná a ti muži se stydí si to přiznat,ze se jim to líbí"

Blanka (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Děkuji, už mám další dvě kilča dole,rozhodně se nehodlám odratit od těchto debilů....... Moc děkuji za podporu, člověka to vždy tak nějak nastartuje a to je to co hrošice potřebuje....je to hodně o psichyce. Ale já jsem bojivníce

Daniela (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Blanko,já před tebou smekám.Máš vůli.Jsi šikulka.Kašli na jedovaté anonymy.Držím palečky ať jdou kilča dolů.

Blanka (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

pro ladenu.....jo ten dokument byl hrozný....ale ono třeba i když vážíš 135 kg, a zhubneš na 98 kg, tak máš neskutečný pocit, že jsi to dokázel, že místo černých velkých hadrů, si můžeš jít do normálního krámku něco koupit, a ono ti to je....neskutečnej pocit a přesto je to pořád 100kg a ty to považuješ za úspěch a chceš jít dál......ale pak tě někdo obviní z honění trika.....

Blanka (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Také nemám pocit, že bych si tady honila triko, byla jsem upřímná jak ve věcech poz, tak jsem si i přiznala, že mám problém.....myslím, že ty co se takto rozepsaly, této objektivity nejsou schopni.......

Ladena (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Mas pravdu Romano II ja to taky videla a bylo to fakt neskutecny,ten kdyby zhubnul na 120kg tak by se citil uplne stihlej jak byl natom zle.A ty tukovy nadory to bylo nechutny,uplny pytle masa.

Romana II (Út, 25. 5. 2010 - 19:05)

být spokojený sám se sebou je základ vyrovnanosti. Měřím jen 162 cm, takže zhubnout opravdu potřebuji. Jitko, souhlasím, ale přece jen si dovolím poznámku - nic není z ničeho. Když bude obézní člověk málo jíst, zákonitě zhubne. Ta kila jsou z jídla, ne ze vzduchu. Podpoří to nedostatek pohybu. Ano, nám ženám se v jistém věku mění metabolismus, zpomaluje spalování tuků a mnohé ženy mají hormonální problémy, které také mohou vést k tomu, že hubnou pomalu a obtížně. Ale není to o tom, že to dotáhnu na sto dvacet kilo a přitom jedla málo a zdravě a přitom se rozumně hýbala-tomu nevěřím. Ovšem-je to nakonec o vůli, schopnosti svoje potřeby potlačit, něco obětovat, opravdu jíst málo a nízkokalorické věci. A hýbat se. Já mám sedavé zaměstnání a nedostatek vůle a miluju jídlo. Ale musím říct, že dokážu zhubnout během víkendu dvě kila. Stejně tak pak během rozpapaného večera na grilovačce u známých nebo na opulentní hostině na oslavě nějakých kulatin je dát za ten večer zpátky. Miluju maso, sladké. Mně neštve to, že nemohu zhubnout-jistě že mohu, každý může, když bude chtít. Mně štve nedostatek mojí vůle, s tím bojuju. Samozřejmě sto kilo je extrém, tam by to nikdo neměl nechat dojít.

Viděla jsem nedávno v televizi film o nejtěžším muži světa, o nejtěžší ženě světa, která už nežije, o nejtěžším adolescentovi světa, který v šestnácti váží 37O kilo. Obezních je v Americe neskutečně mnoho. Ten dokument o člověku, který se vyžral na 47O kilo mně dost šokoval, stejně jako záběry na operaci, kdy mu odstraňovali tukové nádory mezi nohama o celkové hmotnosti sto deset kilo. Na jednu stranu mi bylo líto toho člověka a jeho zničeného života, resp. přežívání v posteli, kterou roky neopustil. Stěhovali ho na plošině, probourali zdi. Na druhou stranu-jak se mohl nastěhovat do postele a vyžrat se na půl tuny, natolik, že se nemohl mýt a proč jeho přítelkyně mu nosila denně ta kila hamburgerů, stejků a hranolek ? Zzávislost -na jídle, stejně jako na cigaretách, automatech ...

Patrik (Út, 25. 5. 2010 - 19:05)

Mně zas přijde strašně...Já se pamatuju na nejstrašnější tlustoprdku svého života, hospodářku na střední. Všem vykládala, že nic nejí celý den. Na stole ale měla stále několik pytlíků se slanými nebo ochucenými chipsy. Její obezita byla nevídaná. Křeslo jí nestačilo, sedávala prdelí na dvou židlích. A měla problém, když se musela zvednout ze židle, vždycky se musela opřít o stůl a hekala. A to jí bylo nějakých 25-30 let. Váha musela být 130-140 kg.
To David. Já považuju za normálních jenom tak do 10 kg, patnáct se mi zdá už moc. Záleží, jak jsou kila rozprostřená po postavě.

Jitka (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

Mně zas přijde strašně legrační David, nejen že se donekonečna opravuje, ale navíc si myslí, že tlusté ženy dělají všechno proto, aby tlustými zůstaly.
Omyl kolego, tyto ženy aby se z toho nezbláznili, jakože se to některým stalo, se snaží se s tím vyrovnat alespoň takto.
Takže prrrr v únáhlených soudech, jsou různé chem. procesy v těle které zatím neumíme vysvětlit.

David (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

sorry -sorry

David (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

Nj, jsi zodpovědná,...srry-legračních

David (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

ahoj Davide - já jsem zpět...Nj, jsi zodpovědná, zdejší hrošice ze svého metráku dělají pomalu nový ideál krásy.... a hubnout nehodlají. Tvrdí, že jsou pak přitažlivější, což je nesmysl. Mně osobně nevadí ani 15 kg nadváhy, mám rád pěkné prdelky. Ale to, co tady obhajují tlustoprdky, to je do nebe volající ! Tvých 66 kg je proti tomu opravdu lgračních.

Romana (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

66 kilo-překlep.

Romana II (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

ahoj Davide - já jsem zpět diskuzi moc nečetla. Těch deset kilo je ale dost. Jsem vdaná a v pohodě manžel, i chlapi se po mně kouknou-ale mně ty kila navíc vadí. Nasedly tam, kde o to žádná nestojí. Na zadek, bříško a stehna. Abych nebyla úplně nešťastná, tak se příroda ovšem slitovala a narostla mi i prsa, tak už nemám jedničky jako při těch pade.
Já chci zhubnout-ale bez jídla jsem nervní, podrážděná, nesoustředěná, málo výkonná. Vážím 6ž kilo-a jsem docela malá. A dala jsem si cíl to dát dolů. Musím !

David (Út, 25. 5. 2010 - 18:05)

já jsem taky bacule, mám...Rmano II, to se tu už mockrát řešilo. Tady si honí triko metrákové hrošice. 10 kg navíc nemůže normálnímu chlapovi vůbec vadit. Ba právě naopak.

Romana II (Út, 25. 5. 2010 - 17:05)

já jsem taky bacule, mám dobrých deset kilo nadváhu. Ale chlapi si mně všímají víc, než když jsem měla padesát kilo, nebo i těch pětapadesát, takže nevím, asi otázka vkusu.

Romana (Út, 25. 5. 2010 - 17:05)

a bůček,klobasy atd. v...Já obéza nejsem... naopak tu zastávám názor, že ženská má být maximálně s nadváhou do pár kilo

aag (Út, 25. 5. 2010 - 17:05)

Že by ses nám předved ty ?...a bůček,klobasy atd. v cévním řečišti otylií se neukládá,popř. nezpůsobí problémy jako u mužů? a neříkejte,ze jste o zelenině,obézy!

Romana (Út, 25. 5. 2010 - 16:05)

sám vypadáš jako opice,...Že by ses nám předved ty ? Pochybuju, že někdy v 65 vypadáš tak, že bys budil zájem opačného pohlaví. A jak ti píše můj předchůdce, budeš mít vážné potíže s erekcí. Cévy plné tuku ze sežraných bůčků a klobásek nedovolují plné prokrvení údu. Že máš drzost tady prudit, to člověk žasne. Utíkej na diskuzi seniorky na netu, to je pro tebe

Reklama

Přidat komentář