Reklama

Co Vy na baculky?:))

Daniel (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

Ale ve skutečnosti jsou to...Máš pravdu, ale nic to neřeší. Některé mají až nezdravé sebevědomí. Kde to jsme, že tlustoprdismus je považován za cosi normálního. Já mám velmi přísné požadavky na potenciální partnerku a to jak na vzhled, tak i na chování a vlastnosti. Bacule s nadváhou jsou velmi obtížným hmyzem na seznamkách, proto se zřejmě velmi těžko seznamují. Pošlou vám foto svého obličeje, ale tlustoprdismus postavy zůstává skryt. Pak z toho máte šok při pokusném randeti. A to jejich sebevědomí, to bych chtěl mít... ale už se s nima nepářu. Dokážu jim říct, že jsou obézní, i když zkraje jsem to nedovedl. Zírají na mně, jak kdyby jim to té doby nikdo neřekl.

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

no tak te´d pro, změnu si byl nechutný TY....každý chvilku, tahá pilku.....

Na bacule se ne (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

Ale ve skutečnosti jsou to prasnice alias tlustoprdky. Málokdy jsou to totiž milé baculky s mírnou nadváhou, ale krávy s ohromnýma řitěma a přetékajícími špeky. Nadváha přes 10 KG je opravdu nechutná a ty ženy jsou nechutné. Měly by spěchat do nemocnice a tam se podrobit radikální odtučňovací dietě.

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

Done, done, ty jsi dobrej.......podle mě už jsem nevleze.....nemá na to.....

don (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

no ty budeš asi fakt nějakej kokot s vyholeným pérem a bicepsy jak kola od traktoru,šlachovity jak kližka,tak takový jsou někteří nejhorší hulváti,pamatuj!!když mluvíš o jakékoli ženě nepěkně,jsi obyčejný prase!!!!!!!!!!

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

tak proč né, každý má jinej styl a každému se líbí něco jiného a věřím, že chlapi jsou z tebe paf.....jak by to vypadalo kdyby jsme byly všichni stejní jak podle nějaké šablony....pěkná nuda

Zuzana (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

Já jsem selka, mám i kroj. Jsem kus ženský pořádný. Jsem se sebou spokojená. Žádná křeč jen červený tváře, kyprá figura a zdravíčo. Co si přát víc?

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

no já ti klidně svou fotku pošlu, já se za sebe nestydím, ale co ty????? to bude asi problém....
jinak nemám ráda, čajovny, habyty, korále.
tvůj problém je ten , že všechny házíš do jedné škatule....... ale tak to nením , každý je jiný a mělo by se takto respektovat......to je to o co mě v naší diskuzi šlo.....selky se mě taky nelíbí

aag (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

To bylo dost...taková uz je vlastnost anonymní diskuse... holt tak neuvidíme mne,ale ani blanku,či např. tebe.

aag (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

nedá se říci,ze bych globálně pohrdal všemi dívkami s nadváhou. takové venkovské,selské typy,k těm to patří a k jejich bezprostřední povaze to i sluší. navíc to nejsou jen chcíple hroudy,ale umí i vzit za práci. nemam rad tlusté z měst,sedí po čajovnách ověsene hábity,korály a záhyby sádla a nadávají velice sebejiste na zlý svět kolem nich,co nechápe jejich rozměrnou "krásu". buržoazní hnus.

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

nechte ho...je to nešťastný idiot . Dle jeho příspěvku , má evidentně problém z velikostí....čehoko-li, proč asi.....
a bohužel mu k tomu, nepomůže ani dieta, ani kolo a a ni nic jiného, prostě se takto narodil.....

Míla (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

vím,jak se chovat k...To bylo dost ošklivé....proč se tak vyjadřuješ?

Škoda jen, že u Tvého nicku nevidíme Tvojí fotku..jak vypadáš..když jsi tak kategorický ve svých soudech..

aag (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

ty se mnou žiješ , že to...nyní ti sdělím převratné tajemství-z prace se da jet oklikou,nebo se jet domu převlect a pak vyjet někde do kopců. zní to neuvěřitelně,ale je to tak.

aag (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

aag to jsi posral,určitě...vím,jak se chovat k krásným ženám. tímto je ovšem nesmysl plýtvat na obézní velryby,které se samy docela průbojně a nesebekriticky pasují do role tech krásných a dožadují se stejného zacházení. takovému jednání je treba vystavit okamžité stop. jen zoufalý loudil lichoti tlustici v naději,ze mu alespoň tato bečka podlehne.

tajemný (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

děvčata,doufám že vás jeden nedonošenec nenaštval,hlavu vzhůru a věřte,že na kretény jednou dojde,přeji všem hodně zdravíčka....

honza (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

Blani,kašli na toho magora.Chtěl bych vidět jeho starou-asi hvězda největší.Já baculky miluju a ty jsi Blani určitě pěkná ženská.

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

Holky, děkuju, děkuju......jsem ráda, že jste sem mrkli......nějak mě ubývá sil, reagovat na ty jejich ........nemám slov

Zuzana (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

Baculky jsou echt ženský, krev a mlíko.
Bylo, je a bude jak říkám.

Anabel (Út, 25. 5. 2010 - 13:05)

aag to jsi posral,určitě jsi na sebe velmi pyšný co jsi napsal,ale u mne jsi obyčejný čurák,když nevíš jak se chovat k ženám,tak sem nelez!!!!!!!!!

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 12:05)

ty se mnou žiješ , že to tak víš...já do práce jezdím na kole, tedy není to do kopce......to je průser, asi zmněním zaměstnání......

Reklama

Přidat komentář