Reklama

bolesti hlavy

Jana (Út, 2. 2. 2016 - 17:02)

JanoPetře,velmi...Nikomu to nenutím. Ale mně to pomohlo. Je na každém ať si zvolí svou cestu a to čemu věří.

Dalibor (Út, 2. 2. 2016 - 06:02)

Také jsem měla problémy s...JanoPetře,velmi zajímavé,že by čaj chiropraktik.
Zase sem cpeš klamavou reklamu a nikdo na to není zvědaví.

Jana (Po, 1. 2. 2016 - 21:02)

Také jsem měla problémy s krční páteří, zády, migrénami. Všem doporučuji bylinný čaj Zdislavatea: http://zdislavatea.cz/caje/detail/32 .Mně odblokoval záda za 2 dny. Piju ho pořád jako prevenci a už žádné prášky brát nemusím. Vřele doporučuji :)

Ivanka (Po, 25. 1. 2016 - 14:01)

ja si myslim ze bolest od krcni patere muze do hlavy vystrelovat a projevovat se hodne zpusoby. pokud trpite hodne bolesti asi bych si dala ataralgin - je orientovany primo na tento problem.

ivan (Po, 4. 1. 2016 - 09:01)

Dobrý den, chtěla bych se...boli mam hlava 5dni semtam krk co moze mat 2dni zasebov visoki tlak

??????????????? (St, 9. 9. 2015 - 09:09)

Pak je pacient i lékaŕ dost...?????????????????????????????

Mmm (St, 9. 9. 2015 - 09:09)

Pak je pacient i lékaŕ dost hloupý.

hmhm (St, 9. 9. 2015 - 08:09)

A ještě odatek- na předpis se napsat může a lékaři jej i píší, samozřejmě ale pacient si hradí celou částku sám.

hmhm (St, 9. 9. 2015 - 08:09)

Ataralgin není žádná...Nebo spíš- Ataralgin sice až taková novinka není, ale lidé ho až tak moc neznají. V porovnání s Ibalginem a tak dále se až tolik neprodává. Proto je třeba zvednout tržby, aby z toho výrobce měl co největší zisk. Ataralgin jsem také vyzkoušela, ale opět jsem se vrátila k výše zmíněnému Ibalginu. Ataralgin mi nezabíral.

Fan (St, 9. 9. 2015 - 07:09)

Ataralgin není žádná novinka a je tu aspoň 15 let!!! Na předpis se nepíše.

--- (Út, 8. 9. 2015 - 20:09)

Ataralgin je novinka posledních měsíců a po ordinacích chodí dealeři a nabízejí. Funguje to tak, že lékař předepíše lék a z toho má pak provizi. V poslední době se např. jedná jen tak namátkou právě o ataralgin, ocutein, proktis a další. Jsou to v podstatě novinky na trhu a jde o to je začlenit a dostat do povědomí lidí. Samozřejmě lékaři se nebrání, mají z toho %.

Máma (Út, 8. 9. 2015 - 18:09)

Já si rozpustím Magnezium s B6 a k tomu vezmu ibáč. Ničemu to nevadí. Bolí mě hlava tak 2 krát za týden a někdy mi stačí jen ten hořčík.

olča (Út, 8. 9. 2015 - 13:09)

Já teda beru atalargin taky už hodně dlouho a to na něho nemusela žádná reklama být...

jarin (Út, 8. 9. 2015 - 08:09)

Nejedná se o migrénu, ale o...Přesně tak, s ataralginem teď zasírají net všude. A ty trapné reklamy v televizi, jak tam ta blbka heká. Už proto si ho nekoupím. Mně zabírá ibalgin a nalgesin, když si ho dám sem tam, tak se svět nezboří. A navíc bych ataralgin ani nemohl, obsahuje kofein a ten mi nedělá dobře.

Tim (Út, 8. 9. 2015 - 07:09)

Ataralgin obsahuje guaifenesin. Když si koupíte guajacuran a paralen a dáte s k tomu kafe zabere to taky hned.

Lena (Út, 8. 9. 2015 - 07:09)

Brala jsem Ataralgin ještě když na něho žádná reklama nebyla.

No (Po, 7. 9. 2015 - 20:09)

Přeju vám, že vám na...Nejedná se o migrénu, ale o reklamu na výše zmíněný lék.

Ravi (Po, 7. 9. 2015 - 19:09)

i já mám dobré zkušenosti...Přeju vám, že vám na bolesti zabírá ataralgin, já mám takové bolesti hlavy, že nezaberou jiné léky než čípky, ani bych žádné prášky nesnědla, protože mám i silnou nevolnost. Určitě se tedy u vás nejedná o migrénu.

Babák (Po, 7. 9. 2015 - 14:09)

i já mám dobré zkušenosti s Atalarginem,je taky šetrný k žaludku, byl mi doporučený lékářem.

Théta (Pá, 4. 9. 2015 - 15:09)

Souhlasím, Ataralgin zabírá a taky Nurofen Rapid je šetrný k žaludku. Rychle se totiž vstřebá.

Reklama

Přidat komentář