Reklama

bolesti hlavy

makula (Po, 19. 11. 2007 - 20:11)

Dobrý den! Potřebovala bych poradit. Už pár měsíců trpím mravenčením celého těla. Byla sem na neurologii dostala sem prášky a byla vyslaná na rehabilitaci. v poslední době se k tomu přidalo i mravenčení na temeni hlavy. nevíte někdo co to může být?'

mona (Út, 25. 9. 2007 - 01:09)

Ahojky mě je 29 let a mám od svých asi 12 let těžké migrény. Ve svých 17 letech jsem dostala těžkou mozkovou mrtvici s následným pravostraným ochrnutím, ale s migrénou to nemusí souviset jelikož se mi to stalo po velmi složité operaci srdce. Léta běželá dál a migrény pořád přetrvávaly až do roku 2002 ,kdy jsem se dostala k psychiatrovi, protože u ,mě vrcholil stres, neklid, hyperaktivita, nespavost, slintáni, vynecháváni menstruace a byly mi nasazeny léky pro spětné uvolnováni serotoninu, jsou to léky řady SSRI a zabraly mi dokonale upravila se mi menstruace vymizela migréna neklid a časem i nespavost, ale asi před 8 měsíci jsem léčbu přerušila a postupně se mi začaly vracet všechny problémy a navíc se mi začala vracet silná migréna, ted jí mívám v průměru 1x za týden, ale někdy mě drží i více dní za sebou vždy je takového rázu že mi tlak klesne naněkdy až na 50/60, před očima mám mžitky a přestávám vidět vždy na jedno oko, když mi mžitky vymizí tak mi tepe ve spáncich a mám velice zvláštní chut v ústech a tzv.světloplachost a rozostřenost zraku, jako kdybych nemohla najít očima bod na který se chci podívat a vzácně se mi stáva,že se mi jako kdyby blokne oční nerv a já nemužu pohnout okem a mám pocit neůnosného tlaku na jedno oko. Vyšetřeni, která jsem podstoupila byly EEG,CT mozku a vyšetření očního tlaku, ale na nic nepřišli cpali do mě spousty léku a bez výsledku až ty léky u psychiatra /SSRI/ mí pomohly je jich více, já jsem brala apo-parox. Ale pokud trpíš Zdenku bolestí hlavy, která neustává a trvá již několik dní, jak píšeš a je se zvracením ,může se jednat o akutní zánět mozkových blan a ten se odhalí na Cetéčku mozku,ale chce to jednat rychle, protože důsledky můžou být vážné podobné příznaky měla i moje kamarádka a ta ochrnula taky na pravou stranu, já jsem se s ní seznámila až v lázních kde jsme byli obě po pravostrané hemiparéze. Ale podotýkám,že ten Tvůj problém to být nemusí, ale raději se nech důkladné vyšetřit, přeju Ti at se to brzo vyřeší a Ty at už jsi bez problému ,tak ahoj a měj se fajn.'

zdenek (Pá, 7. 9. 2007 - 16:09)

ahoj mam uz trapim 6dnu silne bolesti hlavy.pred 3dny jsem byl u doktora a poslali me na rengten a potom jsem byl orl ambulace.dostal jsem lek a vecer jsem zvracel a druhe den u doktora rekl mu ze lek vubec me nepomaha.dal mi jinou lek.brali me krev.co to muze byt???prosim napiste a dekuju a jsem neslysici

Kamil (Po, 13. 8. 2007 - 12:08)

ahoj mám menší problem je mi 17 let a když se zadýchám při jake koliv aktivitě začne mě strašně bolet levá část hlavy a asi po15min to přestane nevíte co mi je? prosim'

Návštěvník (St, 4. 7. 2007 - 20:07)

ahojki tady lea ja odpovidam na e.mail od ladi docela se mi to zamlouva ja mam bolesti hlavy (migrenu) asi dva roky je to silena bolest na prave strane chodim pravidelne na neurologii doktorka mi dala rosemig ktery mi opravdu pomaha ale nesmim delat vubec nic takova je to bolest lezim a chodim zvracet taky to muze byt psychickeho stavu coz ja mam odchazim s prace k vuli jedne pipine ktera me dostala uplne na dno prehnala jsem to s tabletkama malem jsem se z toho zblaznila znama mi doporucila B komplex a rybi tuk tak se chci zeptat jestli to ma cenu mozna ze jsem to vse napsala chaoticky ale pro me by bylo lepsi kdybych se s nekym kdo ma takove problemy pobavila z oci do oci ale ladiku kdyz napises tak budu rada nebo nekdo kdo je tady a cte si moje psani diky lejka

Radana (St, 4. 7. 2007 - 08:07)

Ahoj, je mi 27 let a asi pred rokem me zacaly silne bolesti hlavy (čela) spojene s malatnosti, unavou a pocitem na zvraceni. Vzdycky se mi to stavalo po sportu (byla jsem asi 1-2hod po sportu cervena v obliceji); asi po pul roce to odeznelo a ted to mam zas zpatky.Jakmile si lehnu a zaspim to, rano jsem v pohode.Nevite, cim by to mohlo byt?'

Návštěvník (Pá, 22. 6. 2007 - 19:06)

může to být od páteře a může to být mygréna od žlučníku hodně záleží na druhu bolesti'

Karel (Pá, 22. 6. 2007 - 12:06)

Bolí mě hlava už delší dobu je to taková tupá bolest nad zátylkem a když se skloním tak to někdy píchne nebo když zatlačím tak se chci zeptat jestli to může být nádor je mi 25 let.Díky'

Hanka, Hanka,Ha (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

No právě,si kouzelnice, věchno za mne víš,a to já kouzlit neumím.Já žiju poctvě nemám se za co stydět.'

Hanka (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Kdyby ses obtěžovala podepsat, tak bych si Tvoje rady i početla... Takto těžko. To se za svoje vědomosti stydíš, když se nepodepisuješ? Hanka.'

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 17:06)

A ty tak dobře víš, že si tu nečetla mojí radu?Tak ještě k tomu kouzelnice.Fakt dobrý.'

Hanka (Ne, 17. 6. 2007 - 16:06)

Propagaci, vážená nebo vážený, nedělám nikomu. Pouze lidem nabízím, že zdarma vypracuji diagnostiku dle čínské tradiční medicíny a doporučím vhodnou bylinnou směs, kterou si nemusí kupovat ode mne, ale mohou si ji sehnat sami. Čínská medicína je můj koníček, vystudovala jsem roční kurz Tajemství čínských bylinných směsí a teď bych ráda svoje znalosti uplatnila. Čínská medicína bere člověka jako celek s jeho celkovým fyzickým i psychickým stavem, proto je pro jednoho člověka vhodná jedna směs, ale druhému by na stejný problém nepomohla, protože je konstitučně zcela jiný a potřebuje jinou směs. Proto nabízím udělat diagnostiku. Nikdy jsi nepřemýšlel/a, proč jednomu na bolest hlavy zabere Ibalgin a druhému ne? Protože pro toho druhého prostě není vhodný! Koukám ale, že když někdo něco nabízí ZDARMA, tak je asi nějak podezřelý... Tak jestli Ti vadí, že chci někomu pomoci, tak tyto stránky nečti. A neosočuj nikoho, koho neznáš. Ostatně jsem tu od Tebe nečetla jedinou radu. Asi Ti nějak došly, ne? S pozdravem všem příjemným lidičkám Hanka.'

__utma=22592180 (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

No,jeden lepší než druhý.Dejte pokoj oba.Když to není Hanka,tak zase Honza.Cpete se opravdu všude!'

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

No,jeden lepší než druhý.Dejte pokoj oba.Když to není Hanka,tak zase Honza.Cpete se opravdu všude!'

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

Á Honza se nikde nezapoměl,už se zase vrátil.Když to není Honza,tak zase Hanka.Zajímalo by mě,proč děláte neustále propagaci.'

Honza (Ne, 17. 6. 2007 - 12:06)

Většina bolesti hlavy je způsobená snížením hladiny tekutiny v mozku. To znamená, že příčinou je špatný pitný režim asi 4 hodiny před vypuknutím počátku bolesti hlavy.

Většina lidí pije velmi málo vody. Zpětnou vazbou je kontrola barvy a čistoty moče.
A když již hlava bolí, tak několik receptů najdete na www.aloe-gel.cz'

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 11:06)

A máš porcelánové hrníčky nebo je skladuješ v krabici?'

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 09:06)

Tak kolik už máš dušiček?Hanko.'

Hanka (So, 16. 6. 2007 - 20:06)

Pokud máte časté bolesti hlavy a lékaři Vám nic nezjistili, zkusila bych Vám pomoci. Je potřeba zjistit, na kterých místech hlava bolí. Třeba čelem prochází dráha Žaludku, po temeni a stranách kolem uší dráha Jater - dle čínské tradiční medicíny. Bylo by ale třeba udělat kompletní diagnostiku. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám konzultační dotazník, po jeho vyplnění zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.'

Katka (St, 13. 6. 2007 - 17:06)

Mám také problém s usínáním,někde jsem vyčetla,že je dobré unavit oči a potom se usíná lépe. Mám to vyzkoušené,když před spaním v posteli luštím nebo čtu,usínám dost dobře.Stačí i 10 minut. Vyzkoušejte a uvidíte.'

Reklama

Přidat komentář