Reklama

bolesti hlavy

Gorbatschow (Pá, 14. 11. 2003 - 21:11)

Ahojte. Moj problem nie je zdaleka tak obtazujuci ako silne migreny popisane vyssie, ale chcel by som vediet odkial sa berie bolest hlavy po dlhsej ture, prip. inej fyzickej cinnosti. Nastava u mna vzdy, ked idem na vylet po dlhej pauze a nie som vo forme. Samozrejme citim sa potom celkovo unaveny, ale preco ma boli akurat hlava a nie napr. nohy? Pri turistike predsa nepouzivam hlavu :-). Ak to niekto viete, alebo tiez zazivate, podelte sa o poznatky. Gorbi

Zajoch (Pá, 23. 5. 2003 - 17:05)

Opět hyeny tahající z vás peníze, nikomu nevěřte, zejména těn, co si chtějí nechat zaplatit za své bylinky či rady....'

Petra (Pá, 23. 5. 2003 - 15:05)

Pane bože, zase ta dealerka Aloe ! Je nějaká rubrika, kde na ní nenarazím ? :-). Hodně na téma bolesti hlavy jsem napsala do tématu "Migréna", takže pokud s ní opravdu trpíte, zajděte za neurologem a peníze, které jste ušetřili nenakoupením gelu, který léčí naprosto zcela úplně vše si doplaťte za preventivni antimigrenika a tryptany při záchvatech migrény - i když i na ty Vám přispěje pojišťovna, protože mají, narozdíl od předraženého zázraku s aloe, prokazatelné účinky.'

AVG (St, 7. 5. 2003 - 14:05)

Aloe Vera Barbadensis Miller je rostlina, ze které se získává šťáva s obsahem okolo 200 vysoce hodnotných, čistě biologických látek - od enzymů přes stopové prvky a aminokyseliny až k životně důležitým vitamínům a minerálním látkám. Aloe Vera gel může pozitivně ovlivnit celou řadu zdravotních potíží, nejčastěji a s výborným efekter se podává při migrénách (úleva již po 10 dnech užívání), má pozitivní vliv na trávicí trakt (žaludek, žlučník, střeva), ale i na záněty, alergii, kožní projevy jako jsou akné, ekzémy, opary apod., srdečně cévní problémy a problémy pohybového aparátu. Aloe Vera gel není volně k dostání, ale lze jej objednat na tel.: 604 263 714, nebo přes e-mail: avgel"seznam. Bližší informace najdete na webu http://www.sweb.cz/avgel/.'

Zdena (St, 7. 5. 2003 - 14:05)

Ado, tak nám tedy poraď, jak se zbavit bolesti hlavy. Díky za všechny, Z.'

Ada (Ne, 4. 5. 2003 - 18:05)

Ahoj, migréna mě trápila již od 13 let, téměř každý den. Měla jsem takové stavy, že jsem zvracela, nesnesla hluk, světlo. Někdy jsem si říkala, že už nemůže být nic horšíh. Žádný lékař si stím nevěděl rady, absolvovala jsem různá CT, EEG. Užívala jsem i několik prášků najednou. !!Teď jsem konečně našla řešení a hlava už mě více jak dva měsíce nebolí. Můžu poradit i vám. NApište mi, těším se. Ahoj všem'

Helena (St, 9. 4. 2003 - 15:04)

Vise nez rok mam bolestivou spodni cast prsu.Po opakovanych sono lekari nic nenasli.Jedni mi rekli, ze to zpusobuje HM (uzivam)a ze ji mam uplne vysadit, druzi poradili ze naopak HM muze muj problem odstranit.Nepomohly ani nasazena antibiotika (podezreni na zanet). Bolest je neustala, v obdobi menzes zvysena.Prosim o radu. Dekuji!

micinda (St, 9. 4. 2003 - 14:04)

často to bývá od nervů.'

xxx (St, 9. 4. 2003 - 14:04)

hlava jak vyšitá'

Helena (St, 9. 4. 2003 - 13:04)

Vise nez rok mam bolestivou spodni cast prsu.Po opakovanych sono lekari nic nenasli.Jedni mi rekli, ze to zpusobuje HM (uzivam)a ze ji mam uplne vysadit, druzi poradili ze naopak HM muze muj problem odstranit.Nepomohly ani nasazena antibiotika (podezreni na zanet). Bolest je neustala, v obdobi menzes zvysena.Prosim o radu. Dekuji!

Láďa (St, 9. 4. 2003 - 02:04)

Nevím, zda ti lékaři poradí, neboť v tomto směru sami tápou a tápou po celém světě. Já jsem celkem slušný migrenik:-))) Hlava jej začíná bolet většinou za levým uchem, bodavá bolest a přechází na celou hlavu???To nemusí být zánět trojkl. nervu ten zacíná mezi 5. a 6. obratlem a tam bych začal, myslím na neurologii. Asi je to pro tvého přítele spouštěcí faktor migrény. Při velkém záchvatu doporučuji ležet na posteli bez polštáře s hlavou hodně vytočenou dostrany, to pomáhá mně. Já jsem již díky migréně přišel o několik zaměstnání, a také to začínalo ve spánku, proti tomu se nemůže bránit léky. Pomáhá mně poslední dobou přemíra vit. "E" 2x denně 2 tobolky. Mají za následek prokrvení a urovnání oběhových systémů. Budeš-li mít dotaz tak se uzvi, e-mail tam je. P.S. mam za sebou i vyš. CT a MR ve fakult. nem. v Plzni a nic nenašli.'

Janča (Út, 8. 4. 2003 - 09:04)

Můj přítel má velké bolesti hlavy, lékaři mu předepisují ibuprofen a neví, co s ním. Byl na rentgenu, tam mu nic nenašli. V noci ho to budí a hodinu trvá šílená bolest k nevydržení. Co může způsobovat takové bolesti hlavy? Může to být zánět trojklaného nervu? Kam má jít k lékaři, aby mu konečně řekli, co mu je?'

Reklama

Přidat komentář