Reklama

Chcete zhubnout 3 - 5 kg? Já taky!

Rony (Pá, 27. 5. 2005 - 08:05)

Ahojte holky, tak já včera měla ještě višnový jogurt light, před pátou housku s light sýrem a večer nakrájené rajče na měsíčky a posoleno. Jenže v osm jsem se neudržela a dala jsem si krajíc suchého chleba:o(No a takhle je to se mnou pořád:o(V tom je u mě problém, že když bych šla na grilování, tak si nevezmu jen kousilínek kuřátka, ale celou krkovici a vína nespočet, protože když už je událost, tak ať to za to stojí. Jo a teď ráno si dám smaženku:o) Jsem dneska cestou do práce přemýšlela o tom, jak jsem jedla dřív, když jsem hubla. Představte si, že jsem si skoro každé ráno dopřávala hrnek kakaa a koláče. A neměla jsem problém. Asi stárnu:o)

Zofie (Pá, 27. 5. 2005 - 07:05)

Ahoj hubnoucí kolegyně.Dnešní ranní stav na váze: 61,3kgDnešní menu:snídaně-hrst vloček, malý bílý jogurt activie, malé jablkodopoledne 2 malé svačinky:větší grep, 2 knädkebroty, 1 malé Apetito lightoběd: zeleninový salát(zelí,paprika,rajče,okurek) s kousky kuřecího masaodpolední svačinka: 1/2 grahamové housky a tvarohová pomazánka(netučný tvaroh,paprika,kmín)na vycházce: 1 malý kopeček zmrzliny a pak cola light někde v zahradní restauracivečeře: lehounká - banánový koktejlZítra máme grilovací párty na zahradě, ale až v podvečer. Dopoledne si dám něco lehkého a tak našetřím nějaké ty joulíky na kousek grilovaného kuřátka a decinku studeného vinného střiku.A v neděli máme výšlap do hor, tak to zase pěkně vypotím.Přeji sluníčkový a hubnoucí víkend.

Rony (Čt, 26. 5. 2005 - 15:05)

Pro pořádek: Dnes ráno snídaně: dalamánek podél rozkrojený /to je dobrý fígl, jak zmást bříško:o)/ s light florou a nakladené plátky rajčateOběd: koupené grilované kuře, prsíčka, i s kůži /to zase jako vocaď pocaď a hlavně ta kůže je to nej:o))/ a k tomu pivní rohlík /prostě světlé pečivo/Po obědě malá buchtička poletá čokoládou /mlsna je mlsna/. Od té doby nic. Stačila jsem už vypít 2 l tekutin, do večera chci ještě min. půllitrJá zkrátka musím mít pocit, že nedělám radikální změny, pak jsem zbytečně vynervovaná z toho, že se za něčím těžce dřu a případné výsledky žádné.

Zofie (Čt, 26. 5. 2005 - 14:05)

Rony, do srpna dost času, jen se nesmí čekat. Při průměrném úbytku 1/2kg týdně, což je doporučovaný proti jojo efektu, by jsi mohla dát dolů 5-6 kg. Ale jak tě čtu, jdeš do toho s odhodláním a bereš si na to pomoc ze všech stran - změna jídelníčku, pohyb, masáže. Tak ať ti to vyjde a občas napiš, jak se daří.Já chci do srpna dát dolů 5kg, doufám, že mi pomůže aktivní dovolená. Jedu k moři na cvičební dovolenou, tak snad mě netrefí v horku šlak.

Rony (Čt, 26. 5. 2005 - 09:05)

Zofie, přiznám se, že nemám uplně tu vervu se vyhecovat k takovejm výkonům, aby výsledek byl úbytek 3-5kg. Nicméně doufám, že do příletu přítele /což je konec srpna/, budu mít dole alespoň ty 3 kila. Hodně lidí si řekne - co je to 3 kila? To jdeš jednou na záchod na velkou a je to dole. Houby, mě se od vánoc nedaří dostat dolu ani deko a to ti říkám, tak, jak žiju teď /životospráva a cvičení/, tak jsem žila i předtím a dostala jsem dolu těch 10 kilo. Malé porce mi radila i ta paní z toho kosmeťáku, kam jdu na ty lymfodrenáže, určitě na tom něco bude. Nezatěžkáš tak tělo a hezky v klídku si ty malý porcičky trávíš. Dokonce říkala, že se může jíst cokoliv /ona se třebas i ve tři ráno probudí a musí si jít do ledničky zobnout něco malýho/. Ale skutečně malý porcičky. Já si myslím, že u mě by stačilo vyvarovat se uplně světlému pečivu a chlebu, jíst výrobky light, vynechat uzeniny, jíst hodně ovoce a zeleninu a pokud už nějaké klasické jídlo, tak malou porcičku. Podmínka samozřejmě hodně pít /u těch drenáží je požadavek 2-3 litry, aby se ty škodlivyny odplavily/. A sladký - když budu uplně na nervy, že si něco budu muset vzít, tak si vezmu. Ale ne si brát sladký pokaždý, kdy se zlíbí, si myslím. A večer po tý pátý tu zeleninku. A cvičit. A hlavně mít hnací motor. Což já teoreticky mám - až mě přítel v srpnu uvidí, tak se nesmí zhrozit. Takže na otázku, zda jdu do toho s vámi odpovídám - nejsem schopna radikálně změnit jídelníček, ale vše, co jsem tu napsala, se pokusím dodržet. Myslím, že by nebylo na škodu si tu psát co jsme jedli, dělali a tak. Ale po pravdě, ať si dokážem, že jsme přeci jen lidi:o)

Zofie (Čt, 26. 5. 2005 - 09:05)

Ahoj Rony. Tak to ti neřeknu, jestli ten sex hraje roli v hubnutí. Zřejmě ano, protože přináší pocit štěstí a jsi v pohodě a netáhne tě to k přejídání. Jsi najezená lásky.Ale když není, tak to prostě musíš řešit jinak. Já jsem už 5 let vdova a jsem opravdu sama. Tak nahrazuji sex sportem, tam se také vyloučí endorfíny. Jasně, že to nejde srovnat, ale bohužel jiné řešení zatím nevidím.Možná se až příliš soustředíš na hubnutí, i přehnané posilování je více na škodu. Všechno chce svůj režim, jak jídlo ,tak cvičení.Mě se teď osvědčují malé dávky jídla, ale častěji. Tak si to jídlo, na které jsem byla zvyklá, dělím na 6-7 porcí. V podstatě jím každé 3 hodiny, nejvíce snídám a jak jde den, tak pomalu ubírám na jídle. Večer také nehladovím, je prý to špatné, tak si dávám ale jen zeleninu nebo nějaký mléčný nápoj.Jestli máš trenérku, ta ti určitě poradí i s jídelníčkem. Mě právě tenhle systém poradili ve Fit centru. Doporučili i vynechat běžný chléb,který nadýmá, moc mi nedoporučili ani ty müsli, jsou plné cukrů a tuků. tak experimentuji a doufám, že to přinese nějaký výsledky.Jdeš do toho s námi?

Rony (Čt, 26. 5. 2005 - 09:05)

Ahoj holky, já zcela jistě vím, že nikdy pořádně svůj jídelníček neupravím tak, abych jedla pořád relativně zdravé /netučné a nesladké/ jídlo. Zdědila jsem po tátovi takovou tu vervu do dobrýho jídla, něco v tom smyslu, že když už se sejdete, tak k tomu patří dobrý jídlo a dobrý pití. Nicméně jsem od odletu svýho přítele do Anglie docela přibrala /nedostatek sexu, trápení z odloučení/, možná k tomu přispělo i přesedlání na jinou antiko. Zhubla jsem kdysi 10 kilo na tom, že jsem každý den rotopedila půl hodiny a nevečeřela /po páté hodině nejíst/. Teď se mi ale nic z toho nedaří. A to cvičím 2-3x týdně posilku /dokonce jsem si najala cvičitelku, abych nenaháněla svaly, ale ubyla na tuku/ a zbylý dny rotopedím. Je fakt, že ne pokaždý to člověk zvládá, teď mám třebas už 14ti dení pauzu, kdy nedělám nic /totální útlum, únava, znechucení/. Jasně, pokud možno si taky kupuju sýry light, vyvaruju se uzeninám /paštiky, salámy, párky, sekačka a tak/, kupuju převážně dalamánky. Zeleninu tak na večeři /třebas rajče jen tak posolený, nebo kedlubna/. Ale pořád to teď nějak drhne. Vidím na sobě, že jsem přibrala /na bocích/ a přichází léto a to je dost deprimující /plavky a tak/. Začátkem června začínám chodit na lymfodrenáže /kombinace vakupress a masáže/, možná od toho něco čekám /přeci jen partie stehna já nikdy neshodím - opět jsem něco sdědila po předcích/, ale pořád se chci spolehnout hlavně na sebe - cvičit a nevečeřet. Ale pořád mi nějak chybí to správný nasazení. Myslím, že sex je v tomhle dobrá věc. Jenže kde vzít a nekrást?:o))

Zofie (Čt, 26. 5. 2005 - 07:05)

Ahoj dámy, vidím, že zatím jsme jen 2. Nevadí, zvládneme to spolu.S tou dietou z televize bych se ani nezabývala. Ořechy, mandle, vločky, lněné semínko - příšerné množství tuků. Sice správných=rostlinných a semena obsahují hodně dobrých živin, ale přece jen je to jednostranné. Možná tak na 2-3dny, maximálně týden, ale mám pocit, že po návratu na běžnou stravu(protože ořechy a semena nemohu jíst doživotně), tak zase přiberu.Ono to chce opravdu upravit ten jídelníček tak, abych ho mohla dodržovat už stále bez obav z přírůstku váhy.Abych mohla jíst všechno, ale přiměřeně.Jinak hlásím ,že včerejšek mi vyšel, jak v jídle, tak v pohybu. Jen jsem navíc snědla 1 müsli Fit tyčinku, to na kole.Dnes mám v tašce do práce přihozené tyhle porcičky jídla:-hrst vloček,150g bílá activie,pomeranč(snídaně)-2 malé trojúhelníčky Apetita light+malá celozrnná houska, velká kedlubna(2 malé svačinky)-v krabičce kousek dušeného kuřátka se zeleninou a hrstkou rýže(oběd)- tvaroh Milko s vlákninou(odpolední svačina před Fitkem)Na chuť mám sebou 1/2 malé tabulky Pečetě(50g),aby mi nebylo líto.Domů příjdu večer, jsem sbalená do Fitka(1,5 hodiny posilování) a pak už si dám jen něco studeného k pití. Mám moc ráda mléčný koktejl - studené mléko, 1/2 banánu, lžičku medu.A tím bych měla dnes končit. Doufám, že to takhle zvládnu.Tak Blu, ať se ti daří a ozvi se určitě.

blueblueblue (Čt, 26. 5. 2005 - 06:05)

Ahoj, ještě mám dnes chvíli čas,tak z toho včerejšího kola nebylo nic, jenom, co jsme vyjeli, přítelovi praskla duše a bylo, navíc, jak jsme se vraceli tak nám téměř nad hlavou přistál včelí roj - pěkně jsem se vylekala a potom jsme ho obcházeli polem, byla jsem pěkně naštvaná, tak jsem si dala jen pár cviků a bohužel taky ledňáka - Noger - mají ho teď v akci, to je hrůza, ta naše mamina to pořád kupuje a já chodím a kontroluju skříně a mražák...Těším se, až budu bydlet sama, nic doma nebudu mít :)

zuza (St, 25. 5. 2005 - 18:05)

Já jsem zhubla za minulý týden 2 kg.V prima vařečce nějaká paní říkala tento zaručený recept:Jíst 6krát denně,pít kopřivový čaj a vodu/3l/.Vyřadit všechny mléčné výrobky,červené maso,bílou mouku a alkohol a cukr nahrazovat medem/omezeně/.Dále umlít do jedné sklenice 10 dkg vlašských ořechů a 10dkg mandlí.Do druhé 10dkg ovesných vloček a 10dkg žlutého lněného semínka.Každý den dát do misky z každé sklenice 4 lžičky,lžíci žlutých rozinek a lžíci medu nebo melasy.Několikrát za den sníst lžičku této směsi a vydatně zapít.Tato dieta je zároveň pročišťovací.Zdraví Zuza

blueblueblue (St, 25. 5. 2005 - 15:05)

Já jsem dnes měla:snídaně 2x suchá topinka + 2x tavený sýroběd: instantní polévka + 6 x sušenka BEBEsvačinka: 1-2 hrsti kukuřičných lupíneka zbytek je ve hvězdách...ale dnes jdu taky na kolo, těším se na to, protože je to poprvní za sezonuspát chodívám docela brzy, bývám unavená, tak po 9 hodině, aspoň nemám hlad. Bohužel teď budu trochu mimo tak napíši v pondělí, jak to se mnou vypadá, tak se držte.

Zofia (St, 25. 5. 2005 - 12:05)

Ještě, aby to bylo fér. Každý večer po jídle beru Lecitín. To kvůli zvýšenému cholesterolu, ale prý to má také pomáhat v likvidaci tuků ze stravy. Beru to teprve od pondělí. Já jen,že by to mohl být doping, zatím se jen trošku více "čistím".

Zofia (St, 25. 5. 2005 - 12:05)

Ahoj Blu, no já bych to takovou hrůzu neviděla, ale určitě záleží na subjektivním pocitu.Navrhuji navzájem se hecovat, spát, co a kdy jíme a jak se hýbeme.Kontrolní vážení bude v pátek, to mám zkušenost, že vážím nejméně, pondělky jsou tragické!!!Jinak nepočítám kalorie, snažím se jíst více-méně zdravě.Můj dnešní jídelníček:snídaně - hrst ovesných vloček, malý jogurt Activie a 1 malé nastrouhané jablíčkodopoledne - 1/2 sýru cottage, 2 knädkebroty, svazek ředkvičekoběd - 1/2 kostky instatních nudlí, smíchaných s malou plechovkou tuňáka ve vl.šťávě, ohřáté v mikrovlnce s 2 plátky Eidamu. Pěkně se to roztopilo a je to mňam. Jako zákusek 1/2 kedlubny.odpoledne - druhou polovinu cottage+2 knädkebroty a druhou 1/2 kedlubnyPak mám v plánu cyklo vyjížďku, tak na 1,5-2 hodinky. Žádný maraton, ale jsou to trošku kopečky, tak se pěkně zapotím.A večer, nejpozději v 18 hodin si dám sklenici studeného kefíru a zeleninový salát-čínské zelí,okurka,rajče,paprika.A šlus!Spát chodím okolo 22 hodiny,pokud budu mít hlad, tak si dám zase trošku salátu. Dělám si ho do zásoby, abych měla kam sáhnout v případě nouze.Nebo si dám ještě další sklenici kefíru.Myslím, že by to mohlo stačit, vůbec nemám odhad, kolik to může být kJ.Zítra nahlásím, jestli mi to vyšlo.A jak jsi na tom ty?

blueblueblue (St, 25. 5. 2005 - 12:05)

Ahoj, já do toho jdu, těch pět kilo mi pije krev.Všechno oblečení je mi těsné a jsem špekatá.Já už jsem zkoušela všechno, u ničeho jsem nevydržela tak např. dieta podle krevních skupin, dělenná strava, nejíst, jíst a sport, jenom jíst, doma mám spoustu knih o dietách a atd.Když otevřu skříň, první pohled je na vyzáblou modelku - i přesto stále jím.Asi 2 měsíce jsem si do pokoje na stranu skříně pověsila věci, které mám ráda, ale nemůžu je nosit (těsné) - ale nic to se mnou neudělalo.Teď je konečně hezky a já doufám, že sportem to snad nějak půjde.Jinak se docela hlídám, sladké nápoje mi nic neříkají, ani kafe, sem tam si dám zelený čaj, sladkosti jen vyjímečně, v poslední době ale asi hodně pečiva, málo zeleniny - to změním.Výška: 171 cmVáha: 64 KgCíl. 5 kgmíry 90 - 75 - 98!!!!!To je fakt hrůza že?

Zofia (St, 25. 5. 2005 - 07:05)

Tak já určitě po Herbalifu nesáhnu. Ale začínám dnes boj s 5-ti kg navíc, které jsem přibrala od Vánoc a díky nemoci, která mě do minulého týdne omezovala v pohybu i výběru potravin, se mi je nepodařilo sundat hned z kraje roku.Vyhlásila jsem nesmiřitelný boj tukům a cukrům. Z jidelníčku ode dneška vyřazuji úplně margarin na chléb,veškeré cukrovinky a čokoládu.V mé lednici jsou nízkotučné sýry Apetito, cottage,netučný tvaroh, podmáslí,něco málo vajec.V regále pro zeleninu je čínské zelí, salátové okurky,rajčata,kedlubny,ředkvičky.V mrazáku jsou porce rybího filé a kuřecího masa bez kůže.Nakouknu do spíže - knädkebrot, chlebíčky Active, ovesné vločky, nevaječné těstoviny, neloupaná rýže, luštěniny, olivový olej.No, tak to by mohlo stačit a mohu vyrazit do boje. Ještě koupit basu neperlivých neslazených vod, vyhrabat ze skříně běhací boty a šusťákovou soupravu, čelenku na hlavu, oprášit jízdní kolo. Je to všechno?Výchozí stav:Věk - 51 letvýška - 163cmváha - 62kgmíry - 97/80/97CÍL: 57KG, míry podle možností 95/75/90DO KDY? jak to půjde, nejlépe do 31.8.Jdete do toho někdo se mnou?

Pavel (Pá, 29. 4. 2005 - 18:04)

1 až 2 měsíce. www.hubnete.cz/razdva

Simča (Po, 21. 2. 2005 - 22:02)

Taky bych to ráda skusila.Takže mi dej vědět co a jak a já to skusím

Petra (Ne, 20. 2. 2005 - 14:02)

Ahoj mě se podařilo zhubnout za 7 měsíců 16kg.Držela jsem joulovou dietu a každý den cvičila(to zezačátku).Teď jezdím 30 min. na rotopedu.Tabulky s hodnotami potravin stačí zavolat na štíhlou linku-hodně štěstí

Ivan (Čt, 16. 12. 2004 - 10:12)

Když jsme u těch knížek velice dobrá je knížka SÁM SOBĚ DOKTOREM. Metody čištění organismu jsou tam trochu tvrdší, ale je tam vysvětleno hodně věcí, jak to vlastně v těle funguje a když to člověk pochpí, nebo získá tyto informace, má zase podstatně blíž k úspěchu. Jaké metody (možností je víc) na konec zvolí je jeho rozhodnutí.

Zuzanka (St, 15. 12. 2004 - 16:12)

Teda že se to tady zvrhne v propagaci Herbalife, to jsem nečekala. Možná, že to na někoho funguje, ale já tomu moc nevěřím. Vám všem, které byste se chtěli přidat, musím říct, že už jsme to společné hubnutí odvolali. Abych pravdu řekla tak se tento způsob moc neosvědčil. Všem holčinám jsem ale poradila, aby si přečetli jednu moc pěknou knížku - "Vysoká škola hubnutí". Je napsaná s humorem a hlavně se nejedná o žádnou dietu. Je tam vlastně popsáno, jak naše tělo funguje a proč tloustneme. A taky co dělat, aby se nám podařilo zhubnout. Vřele doporučuju. Mějte se moc hezky a přeju krásné vánoce bez zbytečných kil navíc.

Reklama

Přidat komentář