Reklama

Dlouhé nehty

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

15 už mi bylo hodně dávno. Proč doufáš jestli mi je aspoň 15? Honzo můžeš mi prosímtě poradit nějak stou emailovou adresou? Dít. Já tedy moc fotek hodně dlouhých reálných nehtů nemám.

Honza (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

no dalsi fotky samozrejme.

Honza (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Ludku - doufam ze je ti aspon 15 :-)

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Honzo co máš asi jako všichni co jsem píšou?

Honza (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Hele ja to nemeril, takze uplne presne to nevim.

Myslim ze mam asi jako vsichni, kteri tady pisou.

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Je v tom jeden problém že já ten email založit neumím. Skusím přemluvit bráchu a pak email pošlu. Ta Polka má opravdu nehty 5cm? A máš ještě nějaké fotky hodně dlouhých reálných nehtů? Ty také rád uvidím.

Honza (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Brachu bych do toho asi netahal :-)

Tech fotek je asi 7 a jsou docela dobre.

Tak si zaloz mail na seznamu s nejakym pokud mozno neutralnim jmenem.

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

Honzo já sem vždycky píšu tajně z bráchovo netu svůj zatím bohužel nemám. Když by ti nevadilo tak bys musel poslat fotky které rád uvidím na bráchův email. To je asi blbost viď? Kolik máš fotek té Polky s těmi 5cm nehty a má je na fotkách dobře vidět?

honza (Pá, 14. 8. 2009 - 15:08)

dej mail a ja ti poslu link, fotky i s komentarem.

Jinak s tim zapalovacem klobouk dolu. Ja bych asi skoncil u toho zevlovani.

Na druhou stranu je to ale zvlastni, ze se clovek neodvazi s takovou zenou promluvit, protoze podle mne se docela rady o svych nehtech bavi. Je samozrejme tezke vest nejakou nezavaznou diskuzi, kdyz je z tech nehtu clovek tak vycukany, ale prece jen by to nemel byt takovy problem.

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 14:08)

Honzo a máš fotky té Polky kde má vidět ty 5cm nehty? Kde se dají sehnat holky s takovími nehty? Poraď mi prosímtě. Dík.

Luděk (Pá, 14. 8. 2009 - 14:08)

waranku nemáš vůbec zač. Vím co máš na mysli tím že ses málem když jsi viděl tu paničku s 5cm nehty a zcela tě chápu.Já jsem byl no tom uplně stejně když jsem potkal tu paničku v Tescu s dlouhými nehty jak na rukou tak i na nohou. Sledoval jsem jí stejně jako ty ještě že nikam nepospíchala a mohl jsem jí sledovat hodně dlouho. Pak se na mě podívala asi zjistila že jí sleduji ale nic na to neřekla ale ja jsem se také neodvážil nic říct.Sledoval jsem jí až na parkoviště jak dává nákup do auta a když vrátila nákupní vozík tak si šla ještě před vchod zapálit. Neváhal jsem a také jsem vyndal cigáro a poprosil jsem jí o zapalovač ktetý už měla schovaný v krabičce a krabičku v kabelce. Čekal jsem záměrně až zapalovač zas schová do krabičky a krabku do kabelky abych zas viděl jak s nehty otvírá kabelku a jak vyndavá zapalovač.Ochotně mi zapalovač půjčila a já jsem se už konečně odvážil zeptat aspoň na to jesli má nehty umělé nebo přírodní a jestli jí už nepřekážejí tak dlouhé nehty. Odpověděla že má přírodní a že jí skoro v ničem nepřážejí že to chce jen cvik. Na víc jsem se jí neptal ale sledoval jsem jí do té doby než odjela. Dnes v obchoďáku jsem zas zahlédl prodavačku u mobilních telefonů s dlouhými nehty tak jsem neváhal a šel jsem jí říct aby mi poradila s telefonem a když jsem přišel blíž tak jsem zjistil že je to kamarádova ségra kterou jsem hodně dlouho neviděl.Nehty téhdy dlouhé neměla teť má sice asi gelovky a dlouhé do 2,5cm a měla je stříbrné. Telefon snimi ovládala hóóódně svižně to jsem tedy zíral. Je opravdu šikovná s nehty.

honza (Pá, 14. 8. 2009 - 12:08)

Muj posledni zazitek je tak mesic stary. Stravil jsem dva dny s jednou Polkou, ktera mela asi 5cm dlouhe nehty. Sice gelovky, ale moc pekne. S ni jsem si uvedomil, jak silne to je. Mohl jsem to delat skoro porad. A navic jsem se mohl divat z takove blizkosti :-) uzasny zazitek.

honza (Pá, 14. 8. 2009 - 12:08)

Muj posledni zazitek je tak mesic stary. Stravil jsem dva dny s jednou Polkou, ktera mela asi 5cm dlouhe nehty. Sice gelovky, ale moc pekne. S ni jsem si uvedomil, jak silne to je. Mohl jsem to delat skoro porad. A navic jsem se mohl divat z takove blizkosti :-) uzasny zazitek.

waranek (Pá, 14. 8. 2009 - 09:08)

No ty vogo, my se z těch nehtů asi jednou poserem:o)))
A se mnou se tu nikdo nebaví...???
Co ten sraz holky, dámy, kočky nemáte chuť se pochlubit pár hžavým obdivovatelům???

Sem si zase na něco vzpoměl, když jsem studoval ve Vysokém Mýtě, a jednou nakupoval v PENNY, tak jsem najednou zpozoroval takovou postarší (tak 40) paničku..nehty tak kolem těch 5ti cm...úžesné, dle tvaru vypadaly že jsou její vlastní...nezbylo mi tedy nic jiného, než chodit jakoby vybírat zboží vedle ní. Čuměl jsem na ni pořád, byla hlavně fakt krásná, taková pyšná a trochu bych jí tipoval na dominku:o))) Zíral jsem jak největší zevl jak uchopuje různé věci..do fronty u kasy jsem si stoupnul samozřejmě za ní...a pořád se vzpřímenými kalhoty pozoroval:o)))...venku pak vracela košík a vypadl jí lístek z nákupu..to se nesmírně hodilo...sebral jsem ho, dohnal jsem jí oslovil jí s pocitem jako bych po ní něco chtěl..ona se nejprve podivila co po ní chci pak pochopila..a sebrala mi mnou podávaný nákupní lístek..já samozřejmě civět a shlédl ty její dokonalý drápy..pak jsem se na ni podíval, jé ta se na mě tak luxusně usmála, že jsem se málem...víte co:o)))..No měla úplně svý...opravdu...nebyl jsem však schopný nic jinýho říci...pak jsem pořád chodil nakupovat do toho Penáče, ale již jsem jí tam nepotkal...jo a odjela ve škůdce...prostě mazec...joo...to byla královna...ještě že jsi mi Luďo připoměl ten MaRKeT...dík

Luděk (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

snoopzx potkal jsem jí v Praze na Zličíně v Tescu a je hodně malá pravděpodobnos že jí tam potkáš. I když bych ti to hodně přál. Já tam chodím docela často a dívám se hodně holkám a ženám na nehty ato jak na rukou tak i na nohou a tu paničku s s dlouhými růžovími nehty na rukou a na nohou jsem tam potkal prvně. To je škoda že tam také nechodí častěji. Jinak tam většinou potkávám ženy s gelovkama a mají je vždycky dlouhé tak do toho 1cm. 1cm nehty mi nic moc neříkají a obzvlášť né když jsou to ty silné gelovky. Přírodní nehty jsou přírodní a ješte když jsou extrémě dlouhé. To je potom podívaná.

snoopyxcz (Čt, 13. 8. 2009 - 18:08)

Tak napiš ve kterém obchodním centru a v jakém městě jsi potkal tu údajnou skvělou paničku ať máme my ostatní taky šanci ji někdy uvidět, ale o tom silně pochybuji, že budeme mít takové štěstí.

Luděk (Čt, 13. 8. 2009 - 14:08)

waranku uplně stebou souhlasím. Já mít také slečnu která má nehty neobyčejně dlouhé tak jí také obskakuji celí den. Opravdu asi nejsou žádné ženy s hodně dlouhými nehty až na jednu co jsem viděl v tom obchodním centru. Asi je taková žena opravdu jediná nebo jsou ženy s hodně dlouhými nehty zalezlé doma a proto nejsou nikde vidět. Ale i o tom pochybuji.

waranek (Čt, 13. 8. 2009 - 14:08)

To by mě taky zajímalo, kdo to je a takhle nám tu nadává...nejspíš mějaká nespokojená slečínka, která si sama sebe s takovými nehty nedovede představit...
Jo to já si taky nedovedu představit, kdybych je měl, ale kdybych měl slečnu s takovými delšími drápky, než je to normální, tak bych jí obskakoval od rána do večera:o)))A koukat bych na ni mohl pořád...
Jo v poho Honziku, já to fakt nemyslel zle, jen mě Tvé otázky přišly dost zbrklé:o)))
Kurnik, tak oni ty holky s drápkama opravdu skoro neexistují...ani sem žádná taková příznivkyně nenapíše:o((((

Luděk (Čt, 13. 8. 2009 - 12:08)

Honzo a tím mysliš koho? Já tu jsem dnes po prvé tak že nevím. Až si přečtu pořádně celou diskusi tak se mi to také možná bude zdát. Honzo ty nemáš žádnou kuriozitu s hodně dlouhými nehty?

honza (Čt, 13. 8. 2009 - 12:08)

Ja si nemuzu pomoct, ale zda se mi jako by tu nejaky dislektik, ktery neumi psat cesky vystupoval pod ruznymi nicky a kladl furt ty same stupidni dotazy.

Reklama

Přidat komentář