Reklama

Dlouhé nehty

snoopyxcz (Út, 11. 8. 2009 - 08:08)

Pokud chcete vidět reálné extrémní dlouhé nehty, tak mrkněte na www.nailpassion.com.

Jirka (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Dlouho jsem tu nebyl a koukám že se diskuse rozjela na plné obrátky. Holky jen tak dál. Štěpo jsi jednička a gratuluji k tvím 4cm drápkům a spozorovat tě někde jak píšeš že ráda poklepáváš s drápkama o ten stůl o skleničku a o ten pult tak bych tě také nenasitně pozoroval jako jiní protože drápky 4cm se jentak běžně nevidí a ješte vidět nějakou ženu jak snima někde provokativně o něco poklepává jako ty. Štěpo doufám žě si nechéš drápky růst ještě hodně dlouho a že nepřemýšlíš o tom že si je zkrátíš.

Štěpa (Po, 10. 8. 2009 - 22:08)

Zdeno gelovky určitě nedoporučuji. Viděla jsem zničené drápky po gelovkách a nebyl to hezký pohled a je škoda ničit si svoje vlastní nehty. Navíc ani nevipadají moc přizozeně a jsou silné.Ale jiné ženy na ně nedají dopustit a moc si je chválí. Já tedy né. Ale to je můj osobní názor.

Zdena (Po, 10. 8. 2009 - 20:08)

Dello tím si nejsem moc jisté že bych si zviklo a děsím se třebas jen těch knoflíků.Dávali ti knoflíky hodně zabrat? ato jen malé nebo i velké knoflíky? Když mám upravené ruce tak se my k nim líbý i upravené a dlouhé nehty ale nevím jak bych snima zvládala koždodení činnosti. Dello jak jsi měla dlouhé gelovky že jsi si naně nehohlo zviknout a jak často jsi chodila na doplnění?

Della (Po, 10. 8. 2009 - 19:08)

Zdeno, měla jsem gelové nehty, vypadaly krásně, ale některé věci s nimi vůbec nešly dělat. Psát na PC ano, ale rozepínání knoflíků byl děs. Ano, svoje nehty si určitě zničíš, ale až to odroste, měly by zase být jako dřív. Já měla gelové nehty vlastně proto, že ty moje se mi třepily a lámaly. Jedla jsem vitamíny a nehty už mám v pořádku. Ten gel mi vadil, že byly nehty tlusté a ztratila jsem cit. Třeba na ples jsou nádherné, na zahradu a domácí práce nic moc. Někdo si ale zvykne.

Zdena (Po, 10. 8. 2009 - 19:08)

Ahoj holky máte některá skušennosti z gelovkama? Chtěla jsem si je nechat uděl,ale hodně o nich čtu že ničí vlastní nehty i Štěpa to tu píše ani je asi nedoporučuje. Holky děkuji za radu.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2009 - 19:08)

Táhni s tou tvou šmelinou k čertu! Tady jsi na špatné adrese, navíc jsi v Česku, takže ten tvůj hantec nekóříme!

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 18:08)

Dobrý den, konečně je v Plzni možnost diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter, NLS-diagnostika, nejvyšší model této řady. Je to nástupce přístroje Oberon s daleko pokrokovější metodou screaningu a ještě přesnějšími výsledky. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely, certifikovaná i pro Českou republiku. Nejpřesnější metoda vyšetření i na nádorová onemocnění v raném stádiu, samozřejmě je zahrnuta i ostatní diagnostika. Rozsah použití: Organoetalony, biochemická homeostáza, patologie, histologie, cytologie, alergeny, mikroorganismy a helmiti, alopatie, homeopatie, fytopreparáty, metaterapie, zhotovení metasody, potravinové doplňky, potraviny. Naše zkušenost ukazuje, že i při vyšetření některých zdravých klientů, byly nálezy skrytých stádií onemocnění, kde je daleko snažší i kratší terapie (výhoda včasné diagnózy). Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky, systém

Štěpa (Po, 10. 8. 2009 - 16:08)

Jančo psala jsem že my nějaké činnosti s drápkama jdou hůř a psala jsem i jaké. Také se my hůř rozepínají a zapínají knoflíky u kalhot a hlavně ma těsných džínách. Velké knoflíky u kabátů zvládám dobře. Jančo na takové věci si musíš najít svůj sistém když chceš mít dlouhé drápky a naučit se nebrat třeba ty knoflíky jak jsi tu zmiňovala a jiné věci drápkama ale bříšky prstů a pak to snima půjde. Já mám o proti tobě velkou víhodu že mám drápky vlastní na které jsem si zvikala od krátkých až do teť. Do gelovek bych nešla hodně ničí vlastní drápky. Jančo přeji ti hodně uspěchů a dlouhými drápky.

Janča (Po, 10. 8. 2009 - 14:08)

Ahojky Štěpo Jak to děláš že ti ty 4cm nechýtky vůbec v ničem nevadí? Já si nedávno nechala udělat gelovky které se my moc líbý a nemohla jsem si naně ani náhodou zviknout a překáželi my už i při rozepínání knolíků u kalhot to bylo utrpení. A to jsem je měla asi jen cenťák a po týdnu museli jít bohužel dolů. Štěpo obdivuji tě že to snimi zvládáš.

Štěpa (Po, 10. 8. 2009 - 14:08)

Ahoj waranku k holkám a ženám už dlouhé drápky patří jako i ke mě a líbý se my ty pohledy některých mužů jak se nenasitně dívají když snima někde poklepávám o stůl nebo o skleničku nebo v obchodě o pult. Je vtom částečně i to provokování jak píšes. Ale někdy zas lidé kroutí podivně hlavou když moje drápky vidí. Ná každý máme stejný vkus. To byto pak na tom světě vipadalo. Až my půjdou odesílat fotky tak se pak s drápkama ráda pochlubím. Teť pánové otázka na vás...co vás láká na holkách a ženách s dlouhými drápky?

waranek (Po, 10. 8. 2009 - 12:08)

Ahoj Štěpi a Kači....
To jsem rád, že zde rozjíždíte pořádnou debatu...
Otázka na Vás dámy...co Vás láká mít tak dlouhé nehty???Rády s nimi provokujete???Např. nějakým poťukáváním nebo třeba proťukáváním prsty o sebe???
Právě že to nevíme, jestli nám s těma drápkama nekecáte!!!
Pro jistotu...můj mail: vlada.simek"seznam.cz

Štěpa (Po, 10. 8. 2009 - 11:08)

Odpověď Pro Radka je od Štěpy to jsem zapoměla písnout. Radku a jak víš že mám krásné drápky? Co tě na dlouhých drápcích u žen tolik přitahuje?

Návštěvník (Po, 10. 8. 2009 - 10:08)

Ahoj Radku nevím odkuť jai. Jistě budeš mít to štěstí a potkáš holku nebo ženu s drápkama jako mám já. Určitě nejsem se 4cm drápkama jediná. Jak už jsem tu psala já potka jednu pani a ta měla drápky dlouhé 7-8cm a toje důkaz že jsou ženy i s delšími drápky a já mám sakra co dohánět.

Radek (Po, 10. 8. 2009 - 01:08)

Ahoj Stepo...kde se da na ty tvoje krasne drapky podivat,treba v realu?....anyi"seznam.cz

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 22:08)

Katko a ty máš drápky umělé nebo přírodní? Já osobně jsem zásadně pro přírodní protož umělé drápky vlastní hodně ničí.

Katka (Ne, 9. 8. 2009 - 22:08)

tady jsou stranky z drapkama, je to pekny asi si takovy necham narust ted mam cca 2cm

www.OurNails.Com

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 20:08)

Na nohou už drápky nemám. Ale kdo ví třebas mě to zas chytne a nechám si je zas narůst. Jano je to škoda že u nás nejsou žádné stránky věnované dlouhým drápkům. Ty máš asi hodně foteček s drápkama a to možná i s extrémníma ale asi jich bude hodně z netu a dudou dělané jen kvůli fotečkám a na ukázku takže jich asi moc reálných nebude viď?

snoopyxcz (Ne, 9. 8. 2009 - 19:08)

Aha, tak to znamená, že teď už delší drápky na nohou nemáš, škoda. Tu dvacítku žen u nás samozřejmě jen odhaduju, protože jinak to ví snad jen PánBůh. Škoda, že nejsou nějaké internetové stránky u nás věnované dlouhým nehtům. No a na fotečky Tvých drápků se už moc těším.

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 19:08)

snoopyx psala jsem že jsem mívala na nohou drápky půl cm. Také mám drápky potažené gelem i když je mám docela pevné ale při moji délce by se už asi lámali nebýt toho gelu a nestojím oto aby se my každou chvíli nějaký zlomil. Jak dlouhé drápky mají holky nebo ženy v té dvacítce u nás? Ty to budeš jistě vědět když se oto tolik zajímáš a máš tolik materiálů o nehtech a fotek.Fotečky svích drápků ti pošlu až ropohybuji pc.

Reklama

Přidat komentář