Reklama

Dlouhé nehty

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 10:07)

Vždyť si s takovejma drapákama nemužete ani utřít zadek! Ale dobře pudou trhat kaštany!!

Honza (Čt, 30. 7. 2009 - 10:07)

Rekl bych, ze podle hesla cim delsi tim lepsi. Nicmene pokud je to vice nez rekneme 10 cm, uz se tezko da mluvit o sperku. Tady by asi bylo na miste pouzivat vyraz zbran.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 09:07)

Honzo a jak dlouhé nehty se ti líbý na ženách? Já jsem vídal dlouhé nehty od malička na mamce a později i na ségře. Ségra měla jednoho času docela hodně dlouhé nehty až takové ty hodně dlouhé drápy co moc žen nemívá. Ale byli nádherné a také uznávám na ženách hodně dlouhé nehty jako jiní kluci co sem píšou.

honza (Čt, 30. 7. 2009 - 00:07)

Ja myslim, ze to asi uplne normalni neni. Ja sám jsem na to prisel asi kdyz mi bylo 12 a hrozne jsem se stydel,kdyz jsem to vykladal svoji sestre. Hledela na mne dost nechapave.
Musim rict, ze je to dost mimo koukat zenam na ruce jak mají dlouhe nehty. Ackoliv si rikam ze je to porad docela nevinna zalezitost porad ve mne zustava takovy divny pocit.

Abych ale zustal trochu pozitivni, pro mne jsou dlouhe nehty, decentne namalovane, sperk, ktery dotvari krasu zeny. Stejne jako treba prsteny nebo jine veci, cim se zeny zdobi. Co se tyce prakticnosti, nemam nejmensi pochyby, ze se s tim da zvladnout temer vse.

Taky se domnivam, ze to vyzaduje urcitou miru odvahy a sebevedomi mit dlouhe nehty, nebot komentare a pohledy ostatnich lidi nemusi byt vzdy uplne povzbuzujici.

David. (St, 29. 7. 2009 - 22:07)

Waránku chtěl bys ještě vidět tu Němku s těma 15cm drápkama? Tře má teť ještě delší? S jak dlouhýna drápkama je tvůj sen vidět ženu? Ty asi hodně sleduješ hodně dlouhé drápky viď? Svěřil ses někomu jinde než na doktorce že se ti líbý na ženách tak dlouhé drápky? rodiče vi že se ti líbý hodně dlouhé drápky na ženách a co na to říkají?

Návštěvník (St, 29. 7. 2009 - 17:07)

Číčo nepřekážejí ti už někdy ty 3ccm drápky? Co třeba při zapínáni knoflíků u kabátů nebo při placení když zbíráš drobné? číco ty máš přírodní drápky nebo umělé a chceš je mít ještě delší jak?

waranek (St, 29. 7. 2009 - 12:07)

A drahé dámy, slečny, holčičky...kdyby se některá z Vás chtěla pochlubit se svým výpěstkem, rád ty Vaše nádhery ohodnotím...bát se nemusíte, jsem jen obyčejný mladý investiční technik a moc rád se bavím o dlouhých nehtech...

číča (St, 29. 7. 2009 - 10:07)

Já mám krásný drápky cca 3cm, to je něco! Pěkně s nima umím jezdi na těch necitlivějších místech, jen bych jsi chrochtal blahem

waranek (St, 29. 7. 2009 - 09:07)

No holky, dámy, slečny kdyby jste některá z Vás chtěla pochubit se svými pěstovanými drápky, bude mi velkou ctí ohodnotit Vaši píly. Nemusíte se bát, jsem jen takový normální mladý investiční technik, který zkoumá (zatím jen v Evropě) četnost žen s dlouhými drápky, a prozatím je to šílenost, když si představím co žen by mělo úžasný nehty, kdyby se o ně pěkně staraly. Tak třeba v Berlíně jsem za celý 3 dny bloudění a počumování neviděl ani jedny přírodní nehty...to jsem opravdu nevěřil vl. očím!!!
Tak se prosím snažte, ať ten svět k něčemu vypadá...

waranek (St, 29. 7. 2009 - 09:07)

Hele Lucko, však já ani nepočítám s tím že takovou ženu můžu někdy najít, ale jen tak pro Vaši informaci jsem napsal svůj sen...vím že s dlouhými nehty je obtížné dělat některé věci..to se tady probírá celou diskuzi, ale to já prostě neřešim, buď je ta dotyčná má hodně dlouhé a je na ně pyšná a umí s nimi provokovat a neumí si bez nich spoustu věcí představit.. takové ještě doufám existují..a pak může být slečínka, která dl. dr. jen tak zkouší, chtěla by je, ale nedokáže s nimi nic, a tím pádem má krátké, se kterými je spokojená a nepíše zde takový narážky..A nejhorší jsou Ty co si myslí, že budou mít dlouhé, nemají sílu na to aby si na ně zvykli, a tím pádem tady prudí do ostatních, které toto podiuhodné téma opravdu zajímá, a kteří zde hledají kamarádky s dlouhými drápky jako zrovna já...

Je možný, že zde píšou nějací úchyláčci, vůbec se však nedivim, také jsem si myslel, že jím jsem, protože pozorovat děvčata s dlouhými nehtíky sem bral dost vážně, a připadal jsem si jak úchylák...Jenže později mě kamarádka navedla na slovo obliba a já si uvědomil, že to obliba opravdu je...prostě se mi to líbí, vzrušuje mne to..nemůžu za to...a chci to...jenže je hrozně obtížné, aby se mi sny vyplnily, protože už je ten svět překynutý těma Vašima gelovkama, že mi to příjde horší než kdyby nebyli dlouhý nehty vůbec...strašidla s gelovkama a porcelánama...vždy budu bojovník za pěstování vlastníc špičatých drápků...je to doufám všem jasný...někdo se připojí???

Davide...no na tu Němku jsme tam všichni přítomni čuměli...a pak jí naši řešili takovou dobu..ani přesně nevím co povídali..ale prostě jim bylo jasné že s takovými nehty ta holka nic nezmákne...Jo nejraději bych jel tenkrát s tím německým zájezdem, pořádně jí zkontroloval a vše povyprávěl...

michal (St, 29. 7. 2009 - 08:07)

v 8 letech mi nasi několikrát rikali abych si ostříhal nehty,ale ja na to porad nedbal. az jednoho dne jsem se probudil s nalakovanyma nehtama trpítivym modrým lakem.
bylo to za trest neslo to umýt. to vam byl trapas mezi kamarády venku od te doby jsem si uz pravidelně stříhal nehty.

Mína (St, 29. 7. 2009 - 07:07)

Je to jedna adresa, musíš ji celou zkopírovat, teď jsem to zkoušela a funguje bez problémů.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2009 - 21:07)

Míno pd těma adresama jak jsi udl(a) jsem žádné dlouhé drápky nenašel. Můžeš prosimtě napsat nějaké jiné adresy?

Mína (Út, 28. 7. 2009 - 20:07)

Nádhera. :-) Hlavně nositelka.
http://www.standeyo.com/NEWS/06_Weird/06_Weird_pics/060929.long.nails.jpg

David. (Út, 28. 7. 2009 - 19:07)

Co řikali rodiče na tu Němku že má tak dlouhé drápky? To její poklepávání drápky o pult muselo být nádherné obzvlášť když měla drápky 15cm. Najít holku s 2cm ´přírodníma drápkama není zas takoví problém. Můžeš mi prosimtě poradit kde na netu hledáš hodně dlouhé drápky? Dík za radu.

Lucka (Út, 28. 7. 2009 - 19:07)

waranek: Já bych chtěl slečínku s vlastními drápky, tak 2cm dlouhé by bylo z hlediska její šikovnosti vhodné. Bohatě by to stačilo...

:-))
a jakou šikovnost po slečínce požaduješ, aby to s 2 cm drápky zvládla? :)) 2 cm a přírodní k tomu, to je do postýlky dobrý, na údržbu domácnosti dost k ničemu a na sport nebo outdoor už vůbec ne...
tak přeju hodně štěstí :-))

jujiv (Út, 28. 7. 2009 - 17:07)

Denisko jestli máš možnost,mohla bys mi taky poslat foto?:) jujiv"seznam.cz

jujiv (Út, 28. 7. 2009 - 17:07)

Ahojky Miško, mohla bys mi prosím taky poslat fotky tvojich nehtíků na mail?
jujiv"seznam.cz

číča (Út, 28. 7. 2009 - 14:07)

chlape nešťastný, když tě tak vzruší drápky, co potom to ostatní?
Fakt někdy je mi těch hochů líto, furt musí řešit co s tou zralou kukuřicí mezi nohama. V tomto, to mají ženy tedy podle mne jednoduší, nevzpomínám si, že by mne kdy vzrušil upravený nehet muže .)

waranek (Út, 28. 7. 2009 - 13:07)

Jo to mě taky hned napaadali věci ..jako jak si s nima utírá ten zadeček....mě bylo tenkrát tak 15....no té němce mohlo být tak 18-20 let....kočka největší...neviděl jsem jí jak platí ani jak papá, ale neuvěřitelně mě vzrušila tím zvukově lahodným poklepáváním...obě ruce měla na pultu a když si obědnávala a pak vyčkávala na svou objednávku tak s nimi (těmi 15cmetrovými) vzácně a velice pyšně poklepávala a poťukávala...vzrušuje toto hravé dráždění žen ještě někoho???
Já bych chtěl slečínku s vlastními drápky, tak 2cm dlouhé by bylo z hlediska její šikovnosti vhodné. Bohatě by to stačilo....ale chtěl bych na sobě alespoň 1dnou cítit třeba ty 15 cm....kdybych je měl okolo těla...připadal bych si jak ve vězení:o)))
No v Itálii, když jsem montoval hlinikový okna v Miláně...tak se mi hrozně těžko montovalo, protože v té ulici prošlo nesčetně žen s drápky a různého druhu, takové ty Indky, Arabky, nejoblíbenější šikmooké drápkalky....ale pozor, prošla tam i jedna starší (tak 50let) blonďatá uchovalá a vyšperkovaná dáma, mohla mít tak 4 cm přesah, ale neuvěřitelný, prostě ten pravý vytoužený tvar...samozřejmně vlastní...a ta mě dostala tím, že jak šla tak s nimi hrozně lákavě pohybovala, jako by s nimi chtěla do někoho vystřelit:o)))
V té chvíly kdy okolo mne prošla se mne zmocnila ohromná slabost a musel jsem jít kus za ní...pozoroval jsem jí zezadu tak 200m až jsem z ní byl stvrdlej, a když jsem si uvědomil, že s ní stejně nemůžu mluvit, tak jsem počkal až vychladnu, rozloučil jsem se s ní pohledem, počkal jsem až vychladnu a běžel jsem pokračovat...doufám, že ta výloha ještě stojí, protože ta práce musím přiznat stála za hovno...

Reklama

Přidat komentář