Reklama

Dlouhé nehty

Návštěvník (Út, 28. 7. 2009 - 09:07)

Asi se se s těma 15cm drépkama naučila žít jako jiné ženy i když 15cm drápky nejsou častou ozdobou žen ale najdou ženy i s tak dlouhýma drápkama a jistě jim to moc sluší a naučit se dělat s takovíma drápkama je asi jem na zviku a na šikovnosti každé ženy. já viděl ženu s nejdelšíma drápkama tak 8cm a také ji moc slušeli a nebylo vidět že by jí nějak překáželi.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2009 - 06:07)

Tak mě někdo vysvětlete jak si s tak dlouhejma nehtama mohla vytírat prdel? To pokaždém použití záchodu strkala prdel do automatky???

__utma=48467763 (Po, 27. 7. 2009 - 18:07)

Kolik bylo té Němce s těma 15cm drápkama? Nepřekáželi jí už tak dlouhatánské drápky? Viděl jsi jí jak s těma drápkama zaplatila a najedla se? Co natu ženu Ríkali rodiče že má tak dlouhatánslé drápky? Rodiče neví že se ti líbý tak dlouhatánské drápky? Jak dlouhé drápky se ti líbý?

Návštěvník (Po, 27. 7. 2009 - 18:07)

Kolik bylo té Němce s těma 15cm drápkama? Nepřekáželi jí už tak dlouhatánské drápky? Viděl jsi jí jak s těma drápkama zaplatila a najedla se? Co natu ženu Ríkali rodiče že má tak dlouhatánslé drápky? Rodiče neví že se ti líbý tak dlouhatánské drápky? Jak dlouhé drápky se ti líbý?

waranek (Po, 27. 7. 2009 - 16:07)

Zdár...
No to je škoda, že si je Jíťa skrátila, ale i tak to pro mě bude velká podívaná..protože v reálu jsem viděl tak max. 3cm přírodních drápků...no nejdelší co jsem viděl tak možná 15 cm, ale to byly nějaký posraný gelovky. V HK v McDonaldu jsem čekal s našima na hambáče a najednou přijel autobusplný Němek. Jedna přišla k pultu a začala tam s těma svýma dlouhatánskýma klepat o pult..naši hned začali zhnuseně vyprávět, no a mě se mezi tím postavilo péro:o))) Fakt dobrej zážitek...
No jo snoopy něco si můžem poslat, ikdyž většinu budem mít jistě stejnou, protože mám docela solidně nazbíráno (tak 7 let)..
Tak např. "nailpassion" jistě moc dobře znáš..a spousta dalších stránek!!!
Ale jen tak to nebude, protože z práce nic posílat nemůžu a s rodiči už nebydlím a ve svém doupěti compa nemám...
Ale klíďo se zastavte na návštěvu a proberem věcičky kolem naší záliby, třeba mi vyjdou i nějaké drápkaté kámošky...a zajel bych se mrknout za tou Jitkou, pokud na ni máš Snoopy nějaký kontakt..
Rád Vám povim svůj příběh obdivování nehtů...
Na nohou mě tak ani neberou, ale to třeba protože mě ještě žádná nohama neškrábala...
Jsem rád, že se mnou už komunikuješ Snoopy...
TAK AHOJ PŘI DALŠÍ DOMLUVĚ...

Návštěvník (So, 25. 7. 2009 - 09:07)

Co že Jitka Geislerová si skrátila svoje rekodní nehty v ČR? Co jí k to napadlo?

snoopyxcz (Pá, 24. 7. 2009 - 17:07)

Tak dneska jsem zase po delší době viděl Jitku naživo, ale byli byste zklamaní. Má zkráceno tak na 5 cm s růžovým lakem. I tak je to super podívaná. Bohužel na nožkách měla lodičky, myslím, že na nožkách má tak půl cm, víc ne. Výměna nehtového materiálu ? No jasně, já toho mám tak 10 GB, takže Waranku, pošli mi Tvůj seznam na snoopyxcz"email.cz. Budu se těšit.

waranek (Pá, 24. 7. 2009 - 16:07)

Ahoj chlapy...koukám že tu probíráte téma dlouhých drápků na ženách...já jsem na ně taky velmi ulítlý! Hlavně zbožňuji kvalitní poškrabkání přírodními ostrými nehtíky..to je to pravé žůžo..bydlím nedaleko Nového Města nad Metují, vím o tom, že je tam Jitka, ale zatím jsem se neodhodlal k tomu, jít se na tu nádheru podívat..nechce se mi totiž ani trochu věřit že jsou to jen její nehty...rád si dám schůzku a vyměním materiály nehtařské materiály...
Tak zatím zrárek nehtaři:o)))

Návštěvník (St, 22. 7. 2009 - 21:07)

Jak dlouhe drápky se ti liby na zenach a hocinach? Jak nejdelsi drapky jsi videl?

snoopyxcz (St, 22. 7. 2009 - 00:07)

Bohužel jsem jí neviděl ani na fotkách, ale psala, že právě nehty na nohou měla nejdelší koncem léta, když mohla nosit sandálky, na zimu je musela zkrátit asi na cenťák.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2009 - 20:07)

8cm na rukou je dneska docela vzácnost ale 6cm na nohou to se asi jentak neuvidí. Velká skode viď. Videl jsi aspon její fotky na kterých měla vidě ty drápky na rukou a na nohách? Opravdu škoda že není takovích žen víc. Jak se stěma drápkama vešla do bot?

snoopyxcz (Út, 21. 7. 2009 - 18:07)

Naše rekordmanka je z Nového Města nad Metují a jmenuje se Jitka a opravdu se svými 10 cm nehty dělá úplně všechno a bez problémů, no snad kromě vytahování bankovní karty, to opravdu nejde. Nejdelší nehty na nohou jsem viděl v reálu kolem 1,5 cm přesah, ale to je veliká vzácnost, bohužel. Kdysi jsem si psal s jednou holkou z Prahy a ta měla údajně na rukou nehty kolem 8 cm a koncem léta na nohou kolem 6 cm přesah, ale myslím, že už to dávno vzdala, škoda. Jinak když budeš mít štěstí, tak v Novém Městě nad Metují můžeš naší rekordmanku potkat. Má školu pro nehtové designérky.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2009 - 17:07)

Já slišel že jedna pani v Praze má také drápky kolem 15cm ale umelé. česká rekordmanka má drápky 10cm a přírodní a toje velký rozdíl. Viběl jsi tu rekordmanku jak s 10cm drépkama něco dělá a je pravda že snima dělá úplně všechno a že jí vůbec v ničem neomezují? Souhlasim s tebou že jsou sexy dlouhé drápky i na nohou. Jak nejdelší jsi viděl drápky na nohou v reálu? Nemohl bys mě také seznámit s tou majitelkou nejdelších drápků v ČR? Rád bych taky ty její drápky viděl na vlastní oči.

snoopyxcz (Út, 21. 7. 2009 - 12:07)

Nesmíte všemu věřit co se tady napíše. Míša možná má hooodně dlouhé drápky, protože se jí moc líbí, ale 15-16 cm, to jsi Míšo trochu přehnala. A jestli je to pravda, tak jsi jednička v ČR a možná i v Evropě a já Tě seznámím s majitelkou zatím nejdelších nehtů v ČR abys jí to ukázala. Mimochodem nejdelší nehty na rukou nosí jistá paní a má délku kolem 10 cm. Viděl jsem je na vlastní oči a jsou skutečně exkluzívní. No já bych tak tipnul 5 cm a kdovíjestli. Já dlouhé drápky taky obdivuji a přál bych si, aby jich bylo víc a víc jenže on to je přece jenom určitý handicap a každá žena to dlouho nevydrží. Těší mě, že v poslední době se objevují čím dál tím víc i dlouhé drápky na nohou. To je taky moc sexy, jen tak dále.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2009 - 09:07)

A videl jsi tu ženu jak stema 8cm nehtama brala neco do ruky a jak třeba sbírala drobné mince při placení? Neprekazeli ji uz tak dlouhe nehty? Jak víš že měla ty nehty urcite 8cm? To věřim že to musela být moc pěkná žena. Co měla na sobě? Měla na sobě něco koženého a co?

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2009 - 15:07)

Co měla ta žena v tom obchodě s tema 8cm nehtíkama na sobě? Měla na sobě něco koženého a co?

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2009 - 15:07)

Co měla ta žena v tom obchodě s tema 8cm nehtíkama na sobě? Měla na sobě něco koženého a co?

Ken (Ne, 19. 7. 2009 - 11:07)

mohlo jí být tak kolem 40 a bylo to v Ostravě v obchodě, moc pěkná žena

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 20:07)

Prosím tě, to si ani nemůžeš pořádně utřít prdel, nebo ty kaštany potom pomocí těch nehtů utrháváš???

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 18:07)

Ahoj kde jsi viděl tu ženu s 8cm nehtíkama a kolik ji bylo? Máš pravdu že je škoda že není víc žen s takovíma nehtíkama nebo ještě s delšíma.

Reklama

Přidat komentář