Reklama

Dlouhé nehty

Návštěvník (St, 1. 7. 2009 - 21:07)

Také v tom nevidim žádnou úchylku když maji holčiny a ženy dlouhé nehty a vím že jedna žena má prý asi tak 15cm dlouhé nehty ale umělé. Když se jí tak dlouhé líbý a tu ženu neomezují tak proč né. A nemyslím že je úchylná. Jeto jen a jem její věc. A může jí být jedno cosi oní lidi myslí.

gabriela (St, 1. 7. 2009 - 20:07)

Jezisi,jaky fetis a uchylky.Mam kratky,pred rokem gelovky,delam rukama,jak chroma jsem nebyla,dobre se mi snima seskrabala obcas pripalena jidla pri miti.Pro me je spis uchylka byt od nekoho pokakana,ale nehty?!

Návštěvník (St, 1. 7. 2009 - 19:07)

pro 30. 6. 2009 21:08:19: ti, kteří tenhle fetiš mají to možná ani nevědí, ale nezaujatý člověk to spozoruje dost dobře ;-) Třeba tento příspěvek opravdu zavání úchylkou: "...jak máš dlouhé nehty a na jak vysokých podpatcích chodíš? Jak nejdelší jsi měla nehty jak nejdelší jsi viděla v reálu?"

Návštěvník (St, 1. 7. 2009 - 13:07)

Lucko jak měla ta tvoje kámoška dlouhé ty gelovky že byla jak chromá?

lucie (St, 1. 7. 2009 - 12:07)

30. 6. 2009 12:19:14,: mám 1cm tipy

eva: jj, je to tak, mám kámošku co si jednou nechala udělat gelovky a byla jak chromá. a ani já si na svoje nehtíky nemůžu stěžovat :)

Návštěvník (Út, 30. 6. 2009 - 21:06)

Proč myslíš že je to tady samá úchylka na dlouhé nehty? Když se někomu líbý dlouhé nehty tak to nemusí být hnet úchylka. Tady na doktorce se líbý dlouhé nehty jak ženám tak i mužům a některým i hodně dlouhé.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2009 - 20:06)

teda tady na doktorce je to, koukám, samá úchylka - na chlupy, na vlasy, na nehty...

tomas (Út, 30. 6. 2009 - 19:06)

Ahojíky Ann taky mam rád dlouhé nehty líbí se mi to poslala by si mě nějakou fotku tvý ch nehtů na mail uhlir6"seznam.cz děkuji budu rád pa pa

Návštěvník (Út, 30. 6. 2009 - 16:06)

Ahoj Evo jek máš dlouhé nehty a na jak vysokých podpatcích chodíš? Jak nejdelší jsi měla nehty jak nejdelší jsi viděla v reálu?

Johny (Út, 30. 6. 2009 - 16:06)

Ahoj Martinko, ukazes mi sve dlouhe drapky? muj mail johannf"seznam.cz

Eva (Út, 30. 6. 2009 - 12:06)

S dlouhými nehty je to jako s vysokými podpatky...Některá to zvládá bravurně, jiná by se přerazila :-)).Já osobně se neobejdu ani bez dlouhých nehtů, ani bez těch šteflí.A nikdo mi s ničím pomáhat nemusí.

Martina (Út, 30. 6. 2009 - 12:06)

Já mám nehty dlouhé 5cm a dá se říct že mě skoro v ničem neomezují. Chce to opravdu jen cvik a nauči se brát věci bříšky prstů a ne jen nehty. A pak to snima jde. Jak tady někdo píše že viděl ženu s 13cm mehtama tak to už musí být trošku nepohodlné ale věřim že to ta žena s takovíma nehtama také zvládá.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2009 - 12:06)

Proč myslíš že by chlapy uvítali drápy délky jejich penisů? Vím jak se zapínaji knoflíky s xxl nehtama protože jsem viděl ženu jak si s xxl nehtama zapínala dlouhý kabát a pak z kapcy vytáhla klíče a zamkla auto. Šlo jí dobře. Ale jek platila mincemi nebo vybírala peníze z bankomatu to jsem neviděl. Ale myslim si že to musí jít že to chce jen cvik a zvládne se s kakovíma nehtama všechno. Upravené xxl nehty jsou vždy hezké. Jak ty máš dlouhé gelové nehty? A co píšeš tak ti v něčem překážeji?

lucie (Po, 29. 6. 2009 - 14:06)

na těch příspěvcích z poslední doby je zajímavý, že ti chlapi co je píšou by asi opravdu na ženách uvítali drápy délky jejich penisů :)))
no vzhledem ke svým zkušenostem s "běžnými" dlouhými gelovkami bych v takovém případě potřebovala někoho kdo by mě obstarával 24 hodin denně :o)
jak si totiž pánové myslíte že by bylo s XXL drápy snadné umýt se, zapnout halenku, zařídit to vše co se dělá na záchodě :), otevřít auto, řídit ho (!), vybírat peníze z bankomatu, platit bankovkami či mincemi, nedejbože vytáhnout něco z kapsy nebo psát na klávesnici přípsěvky do téhle diskuse :))
možná by vás to po pár dnech celodenní péče o takovou "praktickou ženu" přešlo... :))

Návštěvník (Po, 29. 6. 2009 - 12:06)

Já viděla nedávno v autobuse ženskou, která měla nehty tak 1 cm (myslím tu část, která přesahuje přes prst) a už z toho mi bylo divně... 13 cm je snad úplně nereálných.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2009 - 15:06)

Ano ta žena S 13cm nehtama byla opprav dová dáma jak říkáš to bylo naní hnet poznat. Byla samé zlato doty na jehlovích podpatcích a černý kožený kabát až k zemy.Na svém vzevnějšku si asi hodně zakládala i na těch 13cm nehtech a viditelně nane byla pyšná.

Johny (Út, 23. 6. 2009 - 11:06)

takove drapky muze mit jen opravdova dama....

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 13:06)

Zaleží natom co jsi představuješ pod pojmem dlouhé nehty. Jestli takovou tu běžnou délku co má většina žen nebo nějaké exrémě dlouhé.Jednou jsem viděl ženu která měla nehty určitě 13cm.Ale ženy s takovíma nehtama nepotkáš každý den. To už je velká vzácnost.

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 11:06)

Opravdu plnohodnotné příspěvky:-)Obzvlášť posledních pět je takových košatých:-)Jen tak dál a dozvíme se třeba, jaká je šance potkat ženu dlouhými nehtíky:-))

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 11:06)

mela je kamosova matka, moc ji sluseli

Reklama

Přidat komentář