Reklama

Duchovní cesta

ego.... (Čt, 9. 11. 2006 - 11:11)

..moc rád si vás všechny čtu.. už dlouho. Nechci se nijak vyjadřovat - jsem ten co mlčí,ale jedno přeci jen..... myslím že mlha je zároveň baba jaga a že má pravdu.. howgh :-)

d. z tmy (Čt, 9. 11. 2006 - 11:11)

...len som si nie ista, ci CHCEM splyvat s nejakym imagimarnym nebom:))

d. z tmy (Čt, 9. 11. 2006 - 11:11)

Mila Evelyn,
neboj, nad rybnik sa vznesie hmla a milosrdne zahali zapach nas, nehodnych
mrsin, ktorych oci si nezasluzia splynut s nebom...
.)

d. z tmy (Čt, 9. 11. 2006 - 11:11)

Mila Mlha:)

Nic sa bolestivo nedotyka, nic nie je videne ako zle:)
Proste sa tu zjavila babka jaga. Tak ako ty, ako ja, ako hocikto iny. Bez naroku na odpovede. Piseme a vari ocakavame, ze bude na nas niekto reagovat? Piseme hlavne preto, ze chceme pisat:).
Nikto z nas jej nepovedal krive slovo, nikto ju nevyhana. Ver, ze som zazila na takychto diskusiach aj onakvejsie vyrazy. Nevadia mi. Babka, je milo mila, mohla by pisat rozpravky:) Ale za to jej cerveny koberec k noham prestierat nemusim, ci vari ano? Citam ju. Je to malo? Alebo vela?
Preco pranierovanim odsudzovat pranierovanie (ktore tu aj tak nevidim)?

mlha (Čt, 9. 11. 2006 - 10:11)

Ano. To, co se bolestivě dotýká, a co je viděno jako zlé, nemá menší hodnotu, než to, co by si ego přálo. Sama víš, že temnota umož?uje působení světlu. Já nejsem škodolibá ani hodná, nejsem chytrá ani hloupá.Jsem jenom prostý přírodní úkaz a ty, Evelyn, která se chceš pokládat za moudrého člověka, mi nerozumíš? Jsem milosrdná k očím těch, jichž rozum mi často zlořečí. Zlobí se na mne, že nevidí, když poskytuji intimitu a soukromí k tomu, aby mohli pročistit hladiny svých duší od všeho nedobrého a zlobí se na mne, když se místy protrhám, protože pak je vidět vše, zač se stydí. Mým úkolem je ustoupit tehdy, když barva vašich očí má splynout s barvou nebe. Vždy ustupuji barvě očí mrtvých a málokdy barvě očí živých. Můj ústup není pro zážitek, ani za odměnu. Je Samozřejmostí.

Evelyn (Čt, 9. 11. 2006 - 10:11)

Milá mlho,
vážně si myslíš, že nadávky jsou tím pravým k pročištění rybníčka?
:)

mlha (Čt, 9. 11. 2006 - 09:11)

Poslali vám anděla v podobě baby jagy a vy, pošetilci,jej povýšeně přehlížíte a se pohoršujete. Bylo vám jí už dávno zapotřebí, neboť váš poklidný rybníček již dlouho zapáchá mršinami samolibosti.

maja (Čt, 9. 11. 2006 - 08:11)

.....svět se točí, čím dál tím víc,jak tobogán, není už vzdálenost,
a není otazník, a není vykříčník,
love tobogán, není už přítomnost a vůbec nic co bylo dříve kolem nás, jenom ty a já a slunce napořád

Evelyn (Čt, 9. 11. 2006 - 08:11)

Dobré ráno!

Qellogathi,
já bych řekla, že Baba Jaga je přesně ten typ človíčka, který pociťuje velký nedostatek lásky a chce upoutat naši (něčí) pozornost za každou cenu.
:)

Qellogathi (St, 8. 11. 2006 - 23:11)

Tak promiň, i tak na tom nesejde.

- - -
Ty bábo prokletá, nám to ale nandáváš co? (:
Jsi fakt talent, jen co je pravda.

Lokomotiva (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Q,
ja se neurazil. To bylo v humorne rovine :o)
Podivej se na to z pohledu chrousta. Myslis ze ho zajima, jak nazyvaji lide to obdobi, ktere ve kterem zije?

Baba Jaga a jej (St, 8. 11. 2006 - 18:11)

i ja se s vami loucim, zablesenci!!!
Sbohem kotatka...
Jdu si uzivat s Alfanmyelem Malignumsem Malifernussem Hulvaticusem.
mrrrrnouuuyyysss!!!!.....

Evelyn (St, 8. 11. 2006 - 18:11)

Ahoj d.,
to se teprve uvidí. Kdybych se dlouho neozývala, tak jsem se asi opravdu ocitla v Černobylu. Vzpomínejte na mě v dobrém.
:)

d. (St, 8. 11. 2006 - 17:11)

Ahoj Evelyn,
bola si v Cernobyle?
:))

Evelyn (St, 8. 11. 2006 - 17:11)

Krásný podvečer všem!

Jaký jste měli den? Mně se zdálo, že Sluníčko prozařuje opravdu vším. Asi jsem měla štěstí na samé zářící bytosti, s nimiž jsem se dnes potkala.
:)

Baba Jaga a jej (St, 8. 11. 2006 - 16:11)

Yedeh, yedeh musheenkah,
cohrjee seh yeez comeenkah,
yedeh, yedeh dawdahlee,
wahze summee tsookrawee.
yedeh, yedeh dawdahlee,
wahze summee wazjrahlee...

Ochlastove, milackove, fetáci a milujici duchovní pamprdacci, vzdyt vy nevite kde je sever... Tady ma skutecne uroven jenom jesenni vanek a nazloutle listi!

Mazejte do svych cel a nevychazejte dokud se neuvidite popravde, jak jste, debilove! Jen pak to bude dukaz, milackove, ze jste jiz normalni...

Je, to je mi vec - vzbudila jsem se s konskym rehtem, milacci... Neco mne lechtalo a to - se mi jen Leviathanek - muj cerny milacek uvelebil na hlave kdyz sem spala. Jeho hunate ocasatko mi smejdilo pod nosem. Mars odsud, ty mrsko jedna... auuu, ted mne stipla jedna bleska blesata poblesena!!!

Klaudye, had supinatej chladnej mrchozrout tady se zatim plazi a pod posteli se chichna jak se stary smejd a smeje se mi jak se tady rozciluju. Jen at, i tak je jehovistou a jednou na nej prijde armahgetdoom, na kazdeho ceka jeho karma, milackove cha ha chnap!!!
((((((((((((((((:

Zablesenci!!!
Proklinam vas, Proklinam vas, Proklinam vas, Proklinam vas, Proklinam vas, Proklinam vas,
.... hnupove mazani arogantni soplacci.

Armydore, Furmityore, Humarnathe Somaeli, staniz se!!!

BOZSTVA PRISERNEHO DESU PRIDTE NACHOVAT ZABLESENCE Z DUCHOVNI CESTY JEJICH VLASTNIMI NEKROFILNIMI STREVY!!!!!!

Tfuuj hnus, milacci....

jen pockejte...

Qellogathi (St, 8. 11. 2006 - 02:11)

a jeje, to bylo neadekvátní, ne?
Měl jsi se přeci Q. poděkovat, že tě opravil, abys to jindy řekl správně(((:
- kdybych ja pleskl, že Oktober je Listopad a mne někdo řene, že to není správné, tak se normálně... urazím(((((((

Lokomotiva (Út, 7. 11. 2006 - 23:11)

Nojo no, ty aby ses neozval. Ja myslim, ze je tem chrousum jedno, jesi litaj v Novemberu, nebo Octoberu :o)))

Qellogathi (Út, 7. 11. 2006 - 23:11)

L.,
Začátek Listopadu není čistě náhodou November?

Lokomotiva (Út, 7. 11. 2006 - 23:11)

Este by me zajimalo, proc moje sestricka vzdycky dostane tu vetsi pulku cokolady.
A dokonce, kdyz si je vymenime, tak je ta jeji pulka zase vetsi nez ta moje. :o((((

Reklama

Přidat komentář