Reklama

Duchovní cesta

Faith (Út, 25. 7. 2006 - 20:07)

No nechci vyrusovat, ale uvedu, ze vetsina lidi co jdou duchovni cestou co ja znam, nebo ctu od nich na internetu, maji nesmirny zajem o nasi planetu a take jsou zapojeny na chraneni miru.
Nekteri patri do takzvane svetelne organyzace, kde se pravidelne modli a zasilaji bozskou energiji na leceni nasi zemi. Takovych organyzaci existuje mnoho a maji cleny po celem svete. A hodne se spojuji pomoci internetu.
Dalsi maji nadani se duchovne spojovat a komunykovat s duchama z jine sfery. A berou si svuj osobni cas to vse vypsat na internnetu a knihach protoze dostavaji dulezite informace. Napriklad - www.Matthew books.com
nebo www.Matthew messages.com
Existuje mnoho lidi po celem svete, kteri umi kopirovat vynalez na vylepsovani energiji na ruznych mistech, ktere jsou negativne nabyty. Jako eletricke veze, vojenska zazemi a nebo davaji posityvni energiji do mist v morich, ktera jsou hlavne poskozena jadernymy zkouskami. Pouzivaji mensi koule, ktere jsou udelany z urcitych materyalu a jsou typu jako neco je zapper. www.Don Croft.org
Pusobi to nesmirne posityvne na vsechna mista, i jako domov, kancelar a i ma vliv na mentalitu lidi.
Jeden z nejvyspelejsich duchovne vericich je clovek: www.davidicke.com
Napsal aspon sedum knih, kde informuje o pravde ohledne deni a historyje na nasi planete. Dela prednasky po celem svete a nedavno ji mel v Aryzone, kde prislo kolem tisice lidi.
Bohuzel vetsina lidi si voli se nezajimat o deni na nasi planete, nebo jsou proste ignorantcni a nebo jsou spatne informovani pres Tv a novin.
Jinak ja verim, ze lidi se musi informovat a to potom neni zastrasovani. Zastrasovani je napriklad zplanovani 911, vybuchy v metru v Londyne apd. a lidi by meli znat pravdu a postavit se aby se nic takoveho zase neopakovalo. Proste nenechat volne ruce kryminalnikum.
Ja osobne take patrim do mystycke skoly, a mirumilovnych organyzaci. Take si preji predavat pravdu a informovat lidi, aby nebyli vyuzivani a neustale klamani.
Napriklad www.The Messenger-9-11
Educate-Yourself.org
Nejake zajimave uryvky se najdou na www. Zvedavec
Ale vidim, ze vy tu nemate zajem o deni na nasi planete a bojite se pravdivych informacich a tak vam uplne preji uspesnou duchovni cestu.

Evelyn (Út, 25. 7. 2006 - 08:07)

Pro helen: Vítám Tě mezi námi. Co Tě nejvíce oslovilo z duchovních směrů? Nebo jen tak bádáš ve svém vlastním nitru? Poděl se, chceš-li.

Evelyn (Út, 25. 7. 2006 - 08:07)

Pro Faith: Moje milá, opravdu netuším, co tady po nás vlastně chceš, abychom udělali. Co kdyby ses konečně těch uzkostných a v Tobě stále strach nahánějících myšlenek zbavila? Stvoř v sobě sílu ze samých krásných pozitivních myšlenek a obrať se s důvěrou, to musím obzvlášť podtrhnout - s Důvěrou - k té Nejvyšší síle a pros celým svým srdcem, aby bylo všem trpícím pomoženo. Tvá modlitba, Tvá neochvějná důvěra budou všem mnohem více ku prospěchu a ku pomoci, než šíření paniky a strachu. A pokud se skutečně považuješ za člověka připraveného jít po mystické cestě, tak to udělej. Často si myslíme, že musíme udělat něco konkrétního, třeba sehnat lidi a peníze, založit organizaci, jednat a mluvit a zařizovat nevímco, a ono přitom se stačí ztišit, upřímně a s důvěrou se obrátit k Bohu či jak si Jej nazveme, poděkovat Mu za vyslyšení prosby, a to je vše. A pokud si myslíš, že prosba a modlitba je v tomto případě málo, tak já Ti říkám, že to je ta nejvyšší pomoc, jakou můžeme světu nabídnout.

helen (Út, 25. 7. 2006 - 07:07)

taky se snažím jít po duchovní cestě

Faith (Út, 25. 7. 2006 - 06:07)

Ty umis krasne fantazirovat, ale bohuzel ja verim na fakta a je videt, ze potrebujes nejaky cas najit pravdu. Bohuzel to vypada, ze v cestine se nenajde moc informaci, ale tisic informaci je v anglickem jazyku. Bohuzel ne kazdy clovek studoval anglictinu a tak se tezko dostane k informacim.
Ohledne posedlosti ti pripomenu, ze kdyby lidi byli "posedli" v zacatku nacizmu, druha svetova valka by nenastala.
(illuminati ji take naplanovali) nasadili Hitlera, ktery mel illuminati krev od sveho otce a jimi financne podporovany pro nastaveni druhe svetove valky.
Illuminati planuji sve lidi do vsech svetovych vysokych pozicich. Maji to vse nesmirne promyslene. Vetsina minystru, soudcu, zdravotniku, novinaru patri k nim.

Ale v nynejsi situaci, inteligentni lidi si uvedomuji, ze americka vlada se chova jako mafije, jelikoz organyzuji tragedyje jako 911, valky a pritom si vydelavaji nesmirne zisky a zubozuji zivot pro americke a jine obcany.

To ze vetsina lidi ve vysokych pozicich patri do satanicke organyzace existuje mnoho faktu.
Zatim radili na svete valkama a vsemoznym ovladanim.
Ale jejich hlavni zamer je financni zisk a znicit demokratycky zivot a hlavne snizit populaci o 80% a ze zbyvajicich udelat jenom delniky a otroky.
Oni maji vypracovany plan ale nekdo to tajne zkopiroval a zverejnil. Proste je to tlupa surovcu, kteri jsou bezohledni i mezi sebou a chodi i pres mrtvoly dosahnout ceho si preji. Napriklad maji styl jak nicit ekonomicky narody, jak se zbavit populace v Afryce (AIDS), coz bylo vypracovane v americkych labratorich jako i SARS.
Umi dyrygovat hurykany a tsasumy. Coz bylo vynalezene Teslou, ale ukradene americkou vladou a vyuziva se to negatyvni cestou.
Do Illuminati patri americka vladni skupina, anglicka - a hlavnim centrem je Royalita a dalsim vyznamnym clenem jsou izrailcti sionisti. A ti sionisti zacali uplne radit, jestli se k vam dostanou pravdive zpravy. Takze tato hlavni trojka cini tragedyje na nasem svete. Maji nesmirne spatnou svetovou historyji a ty proste nemas zdani o cem mluvis, kdyz fylozofujes, jak by vse bylo lepsi na svete, kdyby vladla jedna vlada. Zapominas, ze satanicka vira veri na cineni zla.

Jelikoz znam zivot v Kanade a vidim, jak vsechny mozni lidi z ruznych narodnosti si zijou v miru, take bych si prala, aby byl tak cely svet.
Ale Illuminanisti jsou satanickeho vereni.
Neni too zadna carodejska organyzace, ale skupina asi 500 mocnych lidi.
Zatim se vrazdi v Iraku a Lebanonu a to diky jim. Nacpavaji si kapsy penezmy, zatimco planuji jak dale rozestvat lidi do nenavisti a valek. Ale ta nejhlavnejsi vec je ta, ze nevinni lidi umitaji.
Ja urcite takou vladu nasemu svetu nepreji.

Nemas zdani kolik informaci, faktu, svedku existuje ohledne te skupiny.

M. Aureliano (Út, 25. 7. 2006 - 02:07)

Pro Faith: Dokážu pochopit tvé zaujetí illumináty. Když jsem si o nich poprvé přečetl, taky mi to zpočátku velmi ovlivnilo :-) Nicméně je podle mě dobré si uvědomovat, že kolik je lidí, tolik je různých pohledů na svět (tolik je i různých představ světa). Hodnocení jedné a té samé události dvěma lidmi může být naprosto protichůdné a přitom mají oba lidé z hlediska svého popisu světa svou

M. Aureliano (Út, 25. 7. 2006 - 00:07)

Pro Romana: Tvůj příběh mi připadá tak přesvědčivý, že tě podezřívám z toho, že ses rozpomenul na nějaký svůj minulý život, kde jsi byl tím chytrákem :-)) Moc dobrý :-)
Tvůj přístup je mi blízký. Noví vidoucí říkají: čaroděj ničemu nevěří, protože dokáže zřít energetickou podstatu, strukturu vědomí. Čaroděj musí věřit. Věří tomu, čemu se rozhodne věřit. Bez toho by neměl nic :-)

Roman (Po, 24. 7. 2006 - 23:07)

Tohle je čistě má spekulace. Moje profese je vymýšlet si pracovní verze příběhů. Jsem analytik. Moje profese je založená přibližně na tom, že v okamžiku kdy slyším jednoduchý fakt, vymyslím si k němu rychle příběh a začnu uvažovat o důsledcích. Neznamená to že tomu příběhu věřím. Jen mě zajímá hra s důsledky. Takových příběhů vymyslím v dané situaci několik, mají být co nejvíce odlišné. Pak podle možných důsledků se vybere ten nejpravděpodobnější, to je ten, kde se nejvíce důsledků shoduje s pozorovanou skutečností. Moje profese je generovat příběhy a nevěřit ničemu. Ve chvíli kdy bych něčemu uvěřil, závěry by nestály za nic. Baví mě to, cítím se v téhle poloze jako doma. Tak mě nemusíte brát moc vážně.

op (Po, 24. 7. 2006 - 21:07)

Romane, prosímtě, jde o "čistě" tvůj vlastní výklad nebo je z nějaké cojávím kulturně antropologické literatury?

Faith (Po, 24. 7. 2006 - 20:07)

Google: Three WorldWars Orientation

Faith (Po, 24. 7. 2006 - 20:07)

To M. Aureliano: v mem zkracovani jsem zapomela napsat ne jen - vylepsovani ega, ale melo to byt - vylepsovani znalosti ohledne ega.

Meli jste si moznost precist predpovedi Edgara Gaice? Nebo Nostradamus? Vse se zatim vyplnilo a dale nas ceka - New World Order.
Ohledne NWO existuje milion informaci. Ale nenajde se to v normalnich zpravach a jak se na tom pracuje a jak krok za krokem k tomu dochazi.
Preji si nastavit jednu vladu pro cely svet. A nenapadne vymivaji lidem mozky, aby si to neuvedomovali a pripravuji je nenapadne pro zmeny.
Normalni lidi si take nevsimaji co probiha uz po mnoho generaci. Tak ani ted nemaji zdani o duvodu s napadenim arabskych statu a ze se pripravuje napadeni dalsich. NWO je jejich cilem.

Doposavad se jim darilo vyvolavat valky a nasazovat politycke strany. Momentalne maji sve cleny v kazde vlade a dulezitych pozicich. Ti presidenti co nesoulasili s jejich planem byli popraveni.UNA je jima take z toho duvodu vytvorene - na podporu NWO.
Jejich plany jsou proti lidstvu a co by vas melo take zakjimat, ze planuji mit nasi planetu bez nabozenstvich a jen mit to jejich. Po treti svetove valce planuji odhalit to jejich nabozenstvi zare prince - satana.
Dulezite informace jsou napriklad na Google: Galactic Overview
Vzdelejte se o skupine co vse vede - Illuminati.

Vy berete me informace jako politycke, ale NWO je zalozeno na satyanistyckem vereni.
Bohuzel mnoho lidi bude odmitat informace, na ktere nejsou zvykle, lidi byli drzeni v neznalostech po stoleti a vetsina je lina svobodne premyslet a hlavne zkoumat.
Lide musi prokouknot zakulisi Illuminati a jejich NWO a doufejme, ze lidi se vzchopi a nebudou podporovat Illuminati valky a ze treti valka nenastane a ze vira v bozskou energiji vyhraje a skonci nadvlada Illuminatu.

Pro Martina: nejake buddisticke informace jsou na: www.Zen buddismus cz.

Evelyn (Po, 24. 7. 2006 - 15:07)

Lidé vždy hledali, hledají a hledat budou. Pocit štěstí, naplnění. Ve své nevědomosti však hledají na nesprávném místě. Tam, kde nikdy nalézt nemohou. Líbí se mi, jak to vyjádřil pan Eduard Tomáš:
"Není trvalého štěstí v žádném předmětu světa. V žadné druhé osobě a v žádné jiné věci. Je v Bohu, v Absolutním "Já jsem". V našem vlastním duchovním srdci. V Království nebeském, které je v nás. Proto nemůžeme štěstí nikdy nalézt mimo sebe, jen ve vlastním nitru."

Roman (Po, 24. 7. 2006 - 14:07)

Ještě se vrátím k tomu svatému grálu. Vždycky jsem si myslel, že to je nějaký rafinovaný výmysl. Co vidím kolem sebe, lidi co mají hodně peněz obvykle moc rozumu nepobrali. Často pak hledají nějaký smysl pro své počínání, když zjistí že ho nenašli v hromadění věcí a peněz, zvlášť když si uvědomí kolik času a práce je to stálo a co za svinstvo proto občas museli udělat. A nakonec mají jen hromadu krámů a peněz a jen správa nepřehledného množství majetku je zatěžuje natolik, že si na to musejí najmout zaměstnance, kteří jim lezou na nervy pak nejen v práci, ale nakonec i v soukromém životě. Pak se najde nějaký chytrák, který této situace využije a nabídne jim ten opravdový smysl života - napřílad hledání svatého grálu. Ve skutečnosti ale jediné co ten chytrák chce je dostat se za peníze zbohatlíka dostatečně daleko z jeho sféry vlivu. A ti truhlíci ve falešné naději, že nějaké opravdu zásadní zvětšení jejich hmotného majetku, nebo jejich moci jim konečně přinese kýžený klid v duši že už konečně dosáhli všeho a mají víc než kdokoli jiný, na to skočí a poskytnou mnoho peněz na výpravu za tím výmyslem. Samozřejmě, aby tomu věřili, musí ten chytrák vymyslet příběh dostatečně důvěryhodný, musí pro něj vykonstruovat dostatek zřejmých historických faktů a vylíčit v nejživějších barvách jaké obtíže a útrapy provázejí hledače takového pokladu. Samozžejmě musí aktér při výpravě riskovat svůj život. To zbohatlíky vždy potěší, když někdo v jejich zájmu riskuje život, to zaručeně funguje. Pak se vytvoří tým hledačů, poskytne se jim nutné drahé vybavení, zbraně, peníze na cestovní výdaje, na jídlo. Ten chytrák co to vymyslel samozřejmě nemůže po vyplutí na širé moře říct členům výpravy - tak jsme na moři, konečně můžeme s tou šaškárnou přestat a můžeme si užívat za cizí peníze. To nejde, zbohatlíci většinou seženou spolehlivé špehy, kteří infiltrují tým hledačů a referují o průběhu akce. Chytrák by tak roskoval, že se za ním v jeho storpách vypraví horda placených vrahů, kdyby se investor dozvěděl od špeha, že celá akce je jen velkolepá hra s jeho hloupostí. Takže chytrák musí tuhle hru hrát až do konce. Musí psát zprávy, informovat o průběhu výpravy a ideální je, když vymyslí v průbehu výpravy nějaký velmi riskantní nesmysl a podaří se přijít o větší část tým a sám být lehce zraněn a vyváznout jen neobvykle šťastnou shodou okolností. Taková příhoda celou výpravu řádně opepří a je možné po čase, když se hrdina uzdraví, žádat o nové peníze. Dokumentace o akci se samozřejmě někde zachová, někdo jí zdědí a podle pravidla, že události získávají s časem a se vzdáleností na významu, dojde ke zveličení zásluh, nebezpečí a celkovému zamotání příběhu. No a legenda je na světě. Po čase je dokonce dobře historicky podložená. Protože je neoddiskutovatelné, že ty výpravy se konaly a financoval je přece významný bohatý člověk a je snad každému jasné, že takhle bohatý člověk přece není žádný hlupák a nevydal by tolik svých peněz na věc, kterou nemá pořádně promyšlenou. Tak si myslím, že takhle nějak vznikají ty různé grály a podobné věci.

M. Aureliano (Po, 24. 7. 2006 - 00:07)

Pro Evelyn: Vždyť já přece vím že víš :-)
Pro Maritina: Dovolil bych si ti doporučit přečíst si nejdřív pár dobrých knížek (třeba Maharišiho nebo asoň první dvě knihy od Ruize) než budeš v okolí Brna hledat učitele buddhismu. Je to jistější :-)

Evelyn (Ne, 23. 7. 2006 - 23:07)

Pro Martina: Je mi moc lito, ja Ti bohuzel nepomohu, neznam. :-(

Martin (Ne, 23. 7. 2006 - 22:07)

Máte někdo tip na nějakou skupinu nebo učitele buddhismu z Brna a okolí? Jen ne Diamantová cesta lamy Ole Nydahla to mi přijde jako sekta.

Evelyn (Ne, 23. 7. 2006 - 22:07)

Pro Aureliana: To ja prece vim :-) Jen jsem chtela trosku popichnout Awaiku k vyjadreni :-)))

M. Aureliano (Ne, 23. 7. 2006 - 22:07)

Pro Awaiku a Evelyn: Aby si to ten poklad uvědomil, tak mu tady tou diskusí podáváme pomocnou ruku :))

Evelyn (Ne, 23. 7. 2006 - 20:07)

Pro Awaiku: Hmmm, a co kdyz si ten poklad jeste neuvedomuje, ze je pokladem. Ma nejakou sanci to zmenit?

Awaiku (Ne, 23. 7. 2006 - 20:07)

ahoj :)

v mém pojetí života se taky sluší občas porušovat pravidla...
a proto teď poruším sám sebe...
a ještě jeden pozdrav hledajícím...:
znáte to? -

"Klíč k pokladu je poklad sám"

(by autor, jehož jméno šťastně zapomenuto)

Reklama

Přidat komentář