Reklama

existuje posmrtný život?

RYTIR (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)

A ja to vis na 100...PRO TY CO NEVERI.JAK FUNGUJE TELO? KREVNI OBEH? DOBRA....A KDO HO RIDI? SRDCE? DOBRA.A KDO RIDI SRDCE? MOZEK? DOBRA. A KDO RIDI TEN MOZEK ?????????? NA TO NEZNA ODPOVED ANI TEN NEJVETSI UCENEC CO KDY ZYL.JA VAM ODPOVIM .RIDI TO ENERGIE ,KTERA JE NEZNICITELNA.PRO TY CO POMALEJI CHAPOU.KDYZ MATE RADIO A NEDATE HO DO PROUDU PUJDE? NEPUJDE ZE,PROTOZE NEMA ENERGII.A TELO KDYBI NEMELO ENERGII TEDY DUSI TAK BUDELE VASE TELO LEZET NA ZEMI JAKO KUS MASA NIC VIC.TAK TO JE.POSMRTNY ZYVOT URCITE JE JDE O TO JAKY .ALE TO ZJISTE NEBOJTE SE.

Kubrt-Martin (St, 24. 3. 2010 - 18:03)

Posmrtny zivot...Ještě jsou tady na Zemi ničemné bytosti zvaní démoni, kteří se za zemřelé vydávají a navádějí lidi ke špatnému chování. Není to však život lidí po smrti, ale jiná existence života padlých andělů. Těm by jsme se měli vyhýbat a prosit Jehovu Boha o ochranu před nimi.

Margita (St, 24. 3. 2010 - 17:03)

Posmrtny zivot existuje,kolikrat mi byl nekdo navstivit tim ze se sami otevreli dvere,nebo byli slyset kroky,klepani atd..at uz to byli cizy lidi zemrely nebo nasi blizky to je jedno ale tim vim ze posmrtny zivot je.

Kubrt-Martin (St, 24. 3. 2010 - 17:03)

urcite je posmrtny zivot lebo...Bible, ale učí, že duše je smrtelná. Např.: Všechno, co chce činit tvá ruka, konej právě svou silou, protože není práce ani vymýšlení ani poznání ani moudrost v šeolu, v místě, k němuž jdeš. - Kazatel 9:10. Ezekiel 18:4 píše taky, že duše, která hřeší zemře. Nadějí pro nás je vzkříšení o kterém učil Ježíš, když byl na zemi. Nyní panuje se svým Otcem, Jehovou Bohem v nebesích jako archanděl Michael a už brzy bude křísit spravedlivé a nespravedlivé. Kdyby jste studovali Bibli se SJ věděli by jste to. ?

Miroslav Šeda (St, 24. 3. 2010 - 14:03)

A ja to vis na 100...ve spánku vo sobě nevíme, ale jsme na živu

Jindra (Po, 15. 3. 2010 - 16:03)

jeto velice zajímavéJak mi to dokážete, že existuje posmrtný život, umřel mi syn 24 let,myslím, že není nic. ale ráda bych.

tom (Út, 9. 2. 2010 - 09:02)

koukněte na www.zkus.webnode.cz

dusan (Út, 9. 2. 2010 - 08:02)

nikdy jsem po tom...urcite je posmrtny zivot lebo to co uci biblia vedci tvrdia ze biblia je na takej urovni ze ludia by hu nedokayali napisat

Sarah wyviallin (St, 20. 1. 2010 - 10:01)

No samozřejmě,že existuje.Copak jste se nedívali na horory?Duši mrtvých jsou skoro stejně hmotní jako živý člověk.

i (Po, 18. 1. 2010 - 18:01)

Mám za sebou klinickou smrt a neviděl jsem nic. Žádný tunel, světlo, hlasy, prostě nuda.

Ladislav (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Mila jolano vzdycky,kdyz odejde nejaky clovek,tak se v prvni tridny vraci ke svym pribuznym a davato to dost jasne najevo.

rr (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Ano, existuje.jeto velice zajímavé

A to máš přelou (Ne, 21. 4. 2013 - 02:04)

Existují postupy, pomocí...Při banálním úkonu mě při pomyšlení na mou smrt zalilo nádherné blaho a teplíčko,strašné hřejivo,pocit nad všechny,které lze poznat,nevím proč a napadlo mě myšlenka,že po smrti chci přece odpočívat,aspoň na chviličku,protože jsem tak neskutečně unavená a uondaná tím podělaným životem,že mi přišlo najednou divné,že hned zas něco budu muset,tím,že má existence neskončí,třeba je to tam kdesi po smrti jiné a pokud je další existence,až mě to najednou zděsilo,chtěla bych alespoň 1000let odpočívat,chápu,že tam čas jako naše klasická fyz.veličina asi neexistuje,ale,kdy tedy odpočíváme,pokud i po smrti existujeme?Od mala prudila matka-závislost na tom co pustí,pak bylo třeba zlomit,co předurčila a nebýt takové hovno,snad se zdařilo a něco tu nechám,ale ta závislost na něčem,někom,která provází celý život je děsivá,pořád něco musíme,těším se na smrt už jen proto,že tohle pomine a tak nevím,mám se těšit,nebo ne?Když se naivně pachtím a najednou se pokouknu kolem sebe,děsím se,co to a koho kolem sebe mám?Zjišťuju,že je to taková kakofonie,až běda,a kupina lidí rozličná,ale k čemu?Když si představím,s kým bych si mohle vyjet na 1.Máje,nebo kdo by si chtěl vyjet se mnou,nenapadá mě nikdo a nic,jenže,pro mě je to milý den a tak zjišťuju,že mé setkávání v tomhle životě je na nic a mám se děsit,že podobné útrapy mne potkají i po smrti?Nechci.Ale musíme-li přejít do jiné existence,je pro nás vůbec někdy,někde volba o svobodě rozhodnutí,o přání,o tom kam chci,co chci,jsme otroci a závislí i po smrti?Blázni a neuvědomělí jsou pak šťastlivci,co když se tím ,že jsou mentálně někde posunuti,či odsunuti,chrání?Pak na ně nikdo nemůže.

Pepina52 (Út, 2. 4. 2013 - 10:04)

Existují postupy, pomocí kterých si člověk může pokusně ověřit - pro svou osobní potřebu, nikoliv jako důkaz pro druhé - že existuje i cosi víc než pouhá bezduchá hmota, což je jaksi základním předpokladem pro existenci posmrtného života.
Literatury je o tom již dnes na netu volně tři habaděje. :-D
Takže každý kdo má trochu odvahy a chuti experimentovat, může si existenci duchovního světa sám pokusně ověřit.
Namátkou vhodná literatura.
Josef Dürr, Experimentální démonologie
Joga od staré Indie k dnešku
dr. Johannes Faust, Magia innaturalis
Arbatel, Z magie starých
a mnoho dalších.

omyl (Čt, 28. 3. 2013 - 19:03)

Já v posmrtný život... Když, křesťan řekne:´´musíš věřit v Ježíše a budeš spasen´´, dobře, tak když stačí jenom to, tak budu věřit v Ježíše (věřím, že existuje) a můžu páchat jakékoliv zlo. Do toho budu chodit každý týden do kostela, řeknu farářovi své hříchy a až výjdu ze dveří, tak se budu chovat zase jako hajzl, protože jsem se přece zpovědí očistil.

Tohle je klasický omyl. Když se budeš chovat takhle, tak je ti nějaká zpověď houby platná. Ty totiž vycházíš z toho, že Bůh se dá oklamat tak snadno, jako lidé. Takováhle rádo-by víra nikoho nespasí. Na to bys musel opravdu uvěřit. Mám pocit, že si to plete i spousta věřících.
Já věřím tomu, co ty- záleží na tom, jaký člověk opravdu je, ne v co ne/věří.

Posmrtný život? (Čt, 28. 3. 2013 - 18:03)

Jen klam a mam.
Ale existuje umírání, které nemá konce. Protáhne se ti na celý život, který ti ještě zbývá.

Bhíma (Čt, 28. 3. 2013 - 17:03)

Já v posmrtný život věřím. To jestli příjdem po smrti do pekla, nebo do nebe záleží na srdci jedince. Podle mě se osvícené bytosti na nebi dívaji na to jaké má člověk srdce a ne v jaké náboženství věří, nebo jestli je ateista. Když, křesťan řekne:´´musíš věřit v Ježíše a budeš spasen´´, dobře, tak když stačí jenom to, tak budu věřit v Ježíše (věřím, že existuje) a můžu páchat jakékoliv zlo. Do toho budu chodit každý týden do kostela, řeknu farářovi své hříchy a až výjdu ze dveří, tak se budu chovat zase jako hajzl, protože jsem se přece zpovědí očistil. Podle mě záleží jaký je člověk skutečně uvnitř, jaká je podstata jeho bytosti. Není v tom nic mystického.

Stejně (St, 27. 3. 2013 - 01:03)

Nicmene takrka kazda cirkev,...máme ta tajemství nesmírně rádi,to nás šponuje a věříte v posmrtný život?A proč tu jsme a žijeme,kolikrát,nesmyslný život?

D (Út, 26. 3. 2013 - 11:03)

Nicmene takrka kazda cirkev, kongregace, sekta ci podobny spolek se ve skutecnosti povazuje za kuratora podobnych tajemstvi.

Lidem z vnejsiho sveta, kteri do daneho milieu nepatri, se casto rika, ze dana tajemstvi jsou pristupna i jim, jen musi "hledat cestu k bohu", "nechat se bratrsky poucit", studovat ruzne svate texty, "znovu se narodit", "prijmout velkorysou nabidku nicim nezaslouzene milosti od spasitele" atp.

Podobnych hlodu je nepreberne mnozstvi.

Rony (Út, 26. 3. 2013 - 11:03)

myslíte,že tady na Zemi...Ne,žádná taková skupina neexistuje,ačkoliv se popularizačně-propagační literatura fantasmagorického zaměření nás snaží přesvědčit že ano.

Reklama

Přidat komentář