Reklama

existuje posmrtný život?

Anna (Pá, 22. 2. 2008 - 21:02)

Tak to byl záhul..uf!!!
No,tak tohle jsem si nějak představovala,ale nikdy jsem to nedokázala vysvětlit.

Anna (Pá, 22. 2. 2008 - 21:02)

Tak to byl záhul..uf!!!
No,tak tohle jsem si nějak představovala,ale nikdy jsem to nedokázala vysvětlit.

mona (Pá, 22. 2. 2008 - 21:02)

Ahojte!
Pred chvilou som dočítala toto a spadla mi sánka:
http://sweb.cz/camilla.morkovice/prednaska_pavlik.htm
http://www.sweb.cz/jpavol/clovek_jako_energoinformacni_str.htm
Je to síce dosť dlhé, ale to "utrpenie" stojí podla mna za to. Našla som to nahodou v googli. Neviem zatial, čo je to za zdroj, nakolko je dôveryhodný a tak, ale o chvilu to idem nejak preklikať-hadam čosi o tom bude niekde viac-čo je to vôbec zač.
Normálne mam z toho sánku na stole.
Caute.

Anna (St, 20. 2. 2008 - 18:02)

Ano přiznávám se,že jehovistickým plátkům se směji..jsem hříšník a přijdu kvůli své necitelnosti do pekla.A nejen kvůli ní-celkově žiji v hříchu.

Jaxa (St, 20. 2. 2008 - 17:02)

Anno, smějete se tomu, co je pro jiné lidi svaté? Neuvažovala jste někdy jen tak hypoteticky, že by oni mohli mít pravdu a vy jste se mýlila?

mona (Pá, 15. 2. 2008 - 10:02)

Ked vidím náhodou ludí, čo na ulici stoja a ponúkajú nejaké časopisy (neviem, či jehovisti), tak ich radšej vygumujem zo zorného po?a, aby ma neoslovili. Ale ako vidím, tak asi prichádzam o vela :D

Anna (Pá, 15. 2. 2008 - 07:02)

Ne:-))))))
Zřejmě mi při nějaké cestě metrem vrazili něco jehovisti do ruky-občas si ten jejich plátek vezmu.Clověk se zasměje více než u PRDEL,nebo Trnky Brnky(humorná peridodika vycházející v CR)

mona (Čt, 14. 2. 2008 - 23:02)

PS- to ste čítali nejaký vtip?

mona (Čt, 14. 2. 2008 - 23:02)

To ano, ja viem. Ale napadloa mi teraz jedna stará známa analogia: vedci tvrdia, že vesmír sa postupne rozpína...

Anna (Čt, 14. 2. 2008 - 22:02)

mona:každopádně je to tedy výkonná linka.
Někde jsem četla,že chrlej proto,že přijde Armagedon,takže to ted musí fofrovat!
Bohužel,to s sebou nese i větší množství zmetků:-))

resku"centrum.c (Čt, 14. 2. 2008 - 22:02)

Strašně mě to zajima ataky jestli existuji mimozemštani a jejich inteligence.jinak vše mě zajima co bylo a bude a někde je

mona (St, 13. 2. 2008 - 16:02)

Kedysi som všetko zaujímavé, čo sa mi stávalo volala "milá náhoda", "zvláštna náhoda" alebo, že : "To je zaujímavé" alebo jednoducho:" No sranda!". Ale už je toho akosi moc a hlavne posledný rok a pol v mojom živote je obzvlášť plný "náhod", nad ktorými sa už fakt nestačím diviť. A ktoré ma stretávajú tak často (tí istí ?udia, tie isté situácie-alebo šokujúco podobné dejá vu- napríklad aj včera- už som sa musela smiať...), kým ich nevezmem na vedomie, prestanem ignorovať, no a potom mi vždy vstúpi do života niečo úplne nové. Neviem, už mi to príde ako nejaký "zákon"-škaredé slovo :O - alebo cyklus, alebo čosi také...Neviem to vysvetliť.
Kde sa berie materiál, z ktorého sme, to netuším. Neviem. Nie som veriaca, ani som nikdy nebola. Cez tieto letné prázdniny by som sa mala dokopať a začať niečo čítať- chcem si porovnať bibliu, korán,...základné knihy základných svetových náboženstiev- ale ked si predstavím tú masu papiera na lúštenie, ked si ich zoženiem, tak Dovidenia, strácam guráž. Ale som zvedavá, čo sa píše a ako sa to dá všelijako vyložiť. Čo ak je tam Odpoveď? Len nejako zakamuflovaná do podobenstiev, symbolov, personifikácií a metafor?
Logicky a primitívne si v tejto chvíli populačný rast a s ním súvisiaci "materiál" vysvetlujem tak, že niekde pribudne, inde ubudne :-D Kto materiál chrlí, neviem.

Anna (St, 13. 2. 2008 - 15:02)

Náhody neexistují.Prý by se vesmír zhroutil.Nevím už kde jsem to četla.
Ořech:můžeš mi napsat konkrétnější představu?Tedy posmrtného života-máš nějakou?
Ta další a další výroba je podezřelá i mně.
Ale kde končí Ty předchozí duše?

orecha (St, 13. 2. 2008 - 13:02)

ahoj Mona, tvojekoncepce zni celkem promyslene az na to, ze pokud by platila "recyklace" castic vedomi, tak mi nejde na rozum (uplne stejne jako v pripade nesmyslne reinkarnace)....odkud se to bere: neboli populace neustale roste a "vyroba" z jiz pouziteho materialu je velice nedostacujici. Zatim nejlogictejsi odpovedi nachazim v monoteismu...je to davno mimo stredovekou predstavivost mracku v nebicku a ohnicku v peklicku, jak tu nekteri zminili. Ale ta inteligence Vsehomira tu je a byla. Je to Buh. A jen hlupaci si mysli, ze mame stesti na nejnepravdepodobnejsi proces ve vesmiru, jaky by kdy mohl bez inteligentniho vedeni nastat. Staci mit otevrene oci, vazeni. Tolik nahod najednou neni matematicky proste mozne...

mona (St, 13. 2. 2008 - 11:02)

Plazma!!! :D :D :D
To nemá chybu :-)
Aj ked to znie ako dobrý fór, nie je to podla mna vôbec odveci...

Anna (Út, 12. 2. 2008 - 20:02)

Absolutně si netroufám odhadovat.Možná jiná dimenze,jiný prostor,paralení svět.Ale v nebíčku na mráčku fakt nebudem:-))))
Třeba to bude hrůza-třeba budu v nějaké podobě"pekla",prázdnotě.Těžko si představit i jakou budu mít podobu-ale jistě ne svou mysl,takže určitě budu uvažovat jinak.Budu třeba nějaká plazma:-))))

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 17:02)

Hlavně pokoj od Woga.Není to plus?

E. (Út, 12. 2. 2008 - 16:02)

Jo, fakt věřím na nebíčko a peklíčko :). Nebe si představuju jako něco krásného, kde bude všechno skvělé a lidi tam budou šťastní. A peklo jako nekonečné utrpení, bolest... Co si teda myslíš ty (Anna), že bude po smrti?

. (Po, 11. 2. 2008 - 21:02)

Tak to se budu asi vařit v pekle protože tohle považuji za největší omyl lidstva.Je to výmysl lidí co se zkrátka nedokáží vyrovnat se svou smrtelností,tuto fámu předávali dál a dál a věří se v ní až do dnes.Jak smutné :(

Anna (Po, 11. 2. 2008 - 20:02)

Počkej Ty fakt věříš na nebíčko a peklíčko?Jak si to představuje?jako fakt čertíky v pekle a v nebíčku pánbíček a andílky?

Reklama

Přidat komentář