Reklama

Herbalife

katae (Čt, 15. 1. 2004 - 08:01)

Od pondělka jsem na Herbalife, shodila jsem zatím 3 kg, ale to se nepočítá. První 4 kg jsou jen vyprázdnění střev, to jde vždycky najednou ze začátku. Až v dalších týdnech se uvidí, jestli to má nějaký efekt....původně jsem myslela, že jsem naletěla, ale prodejce se mi na třetí den ozval.

Katka (St, 14. 1. 2004 - 20:01)

tak to jo, ale psala jsi, že si asi nalítla... tak hlavně, že je všechno v pohodě.. Jak dlouho "seš" na Herbalife? Hubneš?

katae (St, 14. 1. 2004 - 08:01)

V pohodě, své zboží jsem dostala, jen mi nevyhovuje ten poštovní styk. Beru si zboží i např. od Avonu a radši mám prostě osobní kontakt, proto hledám nějakého prodejce přímo z UH. Děkuju.

Katka (Út, 13. 1. 2004 - 20:01)

co se stalo? já na ty stránky koukala a už dost podezřelý je to, že na nich není, kromě emailu, uvedený žádný kontakt... jestli chceš, můžu ti doporučit dealera, sice není z Uherského Hradiště, ale zato vím, že je solidní a taky ví o čem mluví...

katae (Út, 13. 1. 2004 - 13:01)

Pokud "je" tady nějaký prodejce herbalife z Uherského Hradiště, ozvěte se mi, prosím katae"email.cz.

katae (St, 7. 1. 2004 - 08:01)

Máte někdo zkušenosti s koupí výrobků herbalife přes stránku http://mujweb.cz/www/herbalife.prodej/ ? Jestli ano, budu moc ráda, když se mi ozvete, možná jsem naletěla.

Katka (Pá, 2. 1. 2004 - 21:01)

ahoj všem, teda Mirku, do tebe se to tady pěkně opřelo. Já jsem teď po vánocích nabrala takový kila, že se nemůžu dočkat až mi v pondělí přijde balíček s Herbalifem a zkusím ho. Bude to poprvé a jestli uspěju nebo ne, to vám pak napíšu. Každopádně pokud neuspěju, Mirku neboj, ty to ode mě určitě neschytáš. No, přeji ti pevné nervy s těmi hladovými psi ;-)

Jitka (St, 1. 10. 2003 - 10:10)

Ahoj Mirko,asi nemáš co dělat a nudíš se, že děláš takový "sport". Ale když Tě tahle přízemní zábava uspokojuje, tak Ti přeju příjemnou zábavu a zážitky. Pak se nesmíš ale divit, že Tě někdo nazve třeba tou "káčou". Buď za to ráda, příště to může být horší - třeba Tě někdo někam rovnou pošle. S pozdravem Jitka.

Mirka (St, 1. 10. 2003 - 09:10)

Mirku, nedá Ti to, viď? Seriózní distributor by neměl používat takové výrazy. Nikdo z nás tě neurazil. Což se teď už o Tobě říct nedá. Já jsem se tě snažila vyprovokovat a povedlo se :o)). To je takovej můj sport. Za bandu ignorantů tě zdraví pěkná káča.

Mirek (St, 1. 10. 2003 - 07:10)

Díky za uznání.

Mirka (Út, 30. 9. 2003 - 14:09)

Miroslave, moc pěkné!!!

Mirek (Út, 30. 9. 2003 - 14:09)

Vladimíre,nic ve zlém, ale až budu chtít Vaši radu co mám nebo nemám dělat, tak se Vás zeptám, jinak si je nechte od cesty, nejsem na to zvědavej. A když bych náhodou chtěl vědět jak dávkovat nebo pracovat s Herbalife, tak se zeptám někoho, kdo tomu rozumí a má s tím zkušenosti, ne Vás.Mirko,v reakci na Husajna musím podotknout, že budeš asi pěkná káča. S takovým názorem na mě se jdi nechat vyšetřit. Netuším proč mě k němu přirovnáváš. A jen tak mimochodem, nejsme vypláceni z peněz distributorů. Víš jen co jsi si někde přečetla nebo slyšela a blbě žvatláš (pardon, píšeš).Jitko,jsem rád, že jsi se zase objevila, já tady končím, tohle nemám zapotřebí. S bandou ignorantů, kteří si myslí že sežrali všechnu moudrost světa a dokáží jen do všeho šťourat, by člověk vůbec neměl komunikovat, snižuje to jeho vlastní důstojnost. Ahoj a kdyžtak napiš na e-mail.

Jitka (Pá, 26. 9. 2003 - 11:09)

Mirku,to dávkování F1 je skutečně tak psáno na každé etiketě, jak psal Vladimír. Cituji: dávkování: rozmíchejte dvě polévkové lžíce (asi 26 g) instantního nápoje v 250 ml polotučného mléka. A jako 1 dávka je uváděno právě to množství 26 g.V tomto případě by opravdu bylo 1 balení F1 na cca 21 dní.Tyto informace psané na etiketách jsou psané v plných dávkách a spíše orientačně. Dávkování je skutečně individuální a jiné ze začátku užívání než třeba při užívání po dvou měsících (nejen u F1). A právě proto provádějí distributoři se svými klienty tzv. zákaznický servis, aby nedocházelo k různým nedopatřením. Hezký den všem, Jitka.

Mirka (Pá, 26. 9. 2003 - 10:09)

Hebalife je především obchod. Společnost byla založena v roce 1980 panem Markem Hughesem v USA. K tomu ho vedla smrt je ho matky, která celý život vedla boj s kilogramy. Její smrt měla souviset s užíváním léků proti nadváze. Je samozřejmé, že distibutor musí své klienty a hlavně ty potencionální PŘESVĚDČIT. Je sice finančně zajímavé prodat výrobek, ale ještě zajímavější je získat tohoto zákazníka pro další prodej.V systému Herbalife existuje hierarchie podle dosažených výsledků v prodeji produktů. Čím více se podaří prodat, tím se posunujete na žebříčku finančního efektu.Klasická pyramida kde logicky profitují ti, kteří jsou nad vámi. Máte samozřejmě šanci okamžitě vstoupit na úrovň prodejců s určitými výhodami a kompetencemi. Podmínkou je udělat jednorázovou objednávku za desetitisíce, ovšem pokud ji neprodáte, co s ní?Velmi zajímavé jsou také setkání distibutorů. Sál, který pojme aspoň sto lidí, kde především nové distributory přesvědčují o účincích, které máte předávat dál.S tímto mám osobní zkušenost. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla v sektě.Dodnes když vidím svoji fotku s plackou "Chceš zhubnout? Zeptej se mě jak!" jsem sama sobě k smíchu.

Vladimir (Pá, 26. 9. 2003 - 09:09)

Mirku,v dalsim materialu je ta polevkova lzice vrchovata, s kopeckem. To ale neni tak dulezite. Dulezite je, ze je tam napsano 25 gramu a 22 davek na baleni. Dam si tu praci a napisi jim mail zda maji zastarale udaje na strankach i kdyz tomu neverim. Jeste se vas zeptam. Vy mate nebo jste videl ten "Product Label" kde je uvedeno ze davka je 9 gramu a baleni obsahuje 60 davek ? Radsi bezte s pravdou ven hned protoze by jste z toho mohl mit i popotahovacky. Jednak od firmy Herbalife, jednak od svych klientu kterym jste uvadenim nespravneho davkovani mohl ublizit.

Mirka (Pá, 26. 9. 2003 - 09:09)

Jitko, proč do vařeni? :o))

Jitka (Pá, 26. 9. 2003 - 08:09)

Mirko,když je někdo přesvědčený o něčem, že to tak je a má to podloženo zkušenostmi, výsledky, výzkumem atd., tak je podle Tebe fanatik? V tom případě je fanatikem každý, kdo má o něčem přehled a zajímá ho to. Nejseš zrovna tak i Ty "fanatikem" kupř. do vaření? :-))) S pozdravem Jitka.

Mirka (Pá, 26. 9. 2003 - 08:09)

Mirku, Ty seš fanatik. Jsem ateista, ale bohudík, že je to Herbalife. Když pomyslím na zbraně, vidím Tě jako Husajna.

Mirek (Pá, 26. 9. 2003 - 08:09)

Mirko, promiň, už nic zdůrazňovat nebudu. Ani to, jak co funguje. Měj se fajn.

Mirek (Pá, 26. 9. 2003 - 08:09)

Vladimíre, každý jsme odborník na něco jiného. Já dělám Herbalife dost dlouho na to, abych věděl o čem mluvím a jak to funguje nejlépe. A když něco nevím a zajímá mě to, tak se zeptám lidí, kteří s tím pracují déle než já. Zkuste si schválně dát na váhu 2 zarovnané polévkové lžíce třeba moučkového cukru nebo hladké mouky a odečtěte si výsledek. Proto se dělá zákaznický servis, aby to klienti brali tak, jak to je skutečně nejlepší. To, co jste si přečetl je etiketa stará několik let, (nechápu proč je ještě uváděna na stránkách) a od té doby se výzkum a vývoj produktů posunul poněkud kupředu.Nicméně si dál čtěte, kritizujte, a já budu dělat to, co znám.

Reklama

Přidat komentář