Reklama

Herbalife

Vladimir (Čt, 25. 9. 2003 - 17:09)

Mirku,asi nejste takovy odbornik na Herbalife za jakeho se vydavate. Budu citovat z tzv. Product Label:Directions: Simply blende or stir 2 tablespoons (25 grams) of Thermojetics Formula 1 with 8 fl. oz. of nonfat milk .... One serving of Thermojetics Formula 1 French Vanilla provides 9 grams of soy protein. Servings Per Container: 22 ________________________________Takze, jedna denni davka o hmotnosti 25 g obsahuje 9 g sojoveho proteinu. Z jednoho baleni o hmotnosti 550 g pripravite 22 dennich davek.Obavam se tedy, ze pravdu mam ja a ne Vy.

Mirka (Čt, 25. 9. 2003 - 14:09)

Psal jsi, že kdo bude chtít, ať zavolá.Pak píšeš, že jsi tím nemyslel mně a Vladimíra. Proč to zdůrazňuješ? Já jsem pochopila, že když nechci nic vědět, že Ti volat nemám. Já čtu pořádně.

Mirek (Čt, 25. 9. 2003 - 14:09)

Ne, ale právě tebe jsem tím nemyslel. Jenže to bys musela pořádně číst.

Mirka (Čt, 25. 9. 2003 - 14:09)

No, já myslím, že jsem Ti netelefonovala. Nebo ano?

Mirek (Čt, 25. 9. 2003 - 13:09)

Vladimíre nezlobte se, ale pokud tvrdíte, že jste na www.herbalife.com vyčetl 25g na jednu dávku, tak uvádíte lidi v omyl vy. Je tam totiž zcela jednoznačně psáno 9 gramů u F1. Cena za jednu dávku vychází z celkové ceny produktu, která je dělené počtem nahrazených jídel, tj u Formule 1 1.125 :60 = cca 21,- Kč. Ceny produktů stanovuje přímo vedení firmy v přepočtu na koruny. S tím já bohužel nic nenadělám a musím se jimi řídit.ad 1) Tak podrobně toho člověka neznám, vím že nemocný nebyl, jen hrozně hubenej až vychrtlej.ad 2) Měření se provádělo vždy ve stejném místě, po dvou týdnech +2 cm, potom každý týden stále stejná hodnota (včera mi říkal že na obvodech přes paže má 2 centimery navíc).ad 3) Myslím tím 30% živin, které jsou v potravě obsaženy. Jinak nejsem dietolog, takže k ostatnímu nemám co dodat a dík za informace (zase se mi trochu rozšířil obzor). Jen snad to, že Herbalife je všude atestován jako vnitřní buněčná výživa a já to nijak nezdůrazňuji, ale pouze konstatuji, takže o nějakém špinavém triku nemůže být ani řeč. To že ostatní živiny také působí na buňečné úrovni je jasné, ale tohle je diskuze přímo o Herbalife a nikoliv o všeobecných věcech. To je myslím reakce i na ad 4). Přeci nikoho neuvádím v omyl tím, že tu zkouším vysvětlit, jak vlastně Herbalife funguje a jaké s ním jsou výsledky. Ty výsledky jsou nejen z vlastní zkušenosti, ale jou to i zkušenosti lidí, kteří se mnou hubnou. Mluvím s nimi o nich každý týden a nedovolil bych si tvrdit něco, co by nebylo podloženo jasnými důkazy.PS.: Tím telefonováním jsem nemyslel Vás Vladimíre, Mirko, .... atd. ale lidi, kteří by to i přes všechny negativní názory zde uvedené chtěli vyzkoušet, už třeba jen proto, že jim nic co zkusili nepomohlo. A kdyžtak ne trvale.

Vladimir (St, 24. 9. 2003 - 16:09)

Mirku,klidne nam to vysvetlete, napiste. Utracet cas a penize telefonovanim je, myslim, zbytecne.ad 1)to by jste musel popsat podrobneji. Jaky byl BMI index a mnozstvi tuku u toho cloveka drive a nyni, zda byl nejak nemocny, a pod.ad 2)Staci kdyz jste namerili mene jen jednou, pri prvnim mereni. Nebo jste po 4 x namerily vzdy +2 cm ? Takze na konci +8cm. ad 3)Nejde o to zda je vyuzito 30 %, 25 % nebo 35% ( z ceho, objemu potravy ? )I nevyuzita cast ma svuj vyznam, vlaknina pro spravnou funkci strev.Jde ale o to, ze zduraznujete ze Herbalife pusobi na 'bunecne urovni'. To je ten spinavy trik protoze kazda zivina pusobi na bunecne urovni.Navic, Formula 1 obsahuje bilkovinu sojoveho puvodu, ktera je jednak levna oproti syrovatkove, hovezi, vajecne.Pak ovsem nevim proc je Herbalife tak drahy. A navic sojova bilkovina ma mensi 'biologickou hodnotu' ( BH ), ktera urcuje kolik bilkoviny se z daneho zdroje ulozi. Ta cini jen 74 u soji, u bilku to je 100, u syrovatky 104. Dale sojova bilkovina neobsahuje esecialni aminokyselinu methionin, neni tedy plnohodnotna, musi byt kombinovana s jinymi zdroji rostlinych aminokyselin, nebo clovek musi jist i zivocisne bilkoviny.ad 4) Ano, je to muj nazor ze uvadite lidi v omyl. Nevim zda vedome nebo nevedome. Dale davate mylne informace o davkovani. Nekde jste psal ze jedna denni davka prijde na neco kolem 20 Kc. ( pri davce 9 g, pokud se nepletu ) Podle doporucenho davkovani ze stanek www.herbalife.com je mnozstvi na jednu davku 25 g. Coz je 56 Kc na davku. ( pri cene 1250 Kc za 550 g). Tato 22 gramova davka obsahuje jen 9 g neplnohodnotne bilkoviny. Kdyby jste bral Herbalife 5x denne tak dostanete 45 g neplnohodnotnych bilkovin coz nedosahuje doporucenou denni davku. A stalo by vas to 280 Kc. Nezda se vam to prilis mnoho ?

Mirka (St, 24. 9. 2003 - 10:09)

Nezklamal!

Mirek (St, 24. 9. 2003 - 09:09)

Vladimíre: 1. Když někdo přibere za dva roky 27 kilo, necvičí a o tuk bys na něm nezavadil, tak to není náhoda.2. Chyba v měření může být tak jednou, možná dvakrát, ale ne 4x po sobě.3. Jde o to, kolik živin z normální stravy se do buněk vůbec dostane (u dospělého člověka je to asi 30%).4. Pokud jsi si všiml, tak nic neprodávám, jen se snažím vysvětlovat, takže na mě nechoď s nějakými podvody (to je otázka tvého názoru).5. (i pro Mirku) Zbytečně tady ztrácím čas vysvětlováním něčeho a někomu, kdo to ani slyšet nechce. A měl bych k tomu ještě pár metafor, ale budu slušnej.6. Pokud třeba někdo budete chtít vědět jak to funguje doopravdy a nenecháte se odradit názory lidí, kteří tomu nerozumí (myslím Herbalifu), tak mi zavolejte. Ty výsledky jsou garantovány, i finančně. Číslo na mě je na začátku ve 3. příspěvku.Mějte se všichni fajn a díky za Vaše názory.Mirek

Mirka (Út, 23. 9. 2003 - 14:09)

Vladimíre, k tomu není co dodat! Ovšem Mirek se nevzdá, už se těším na jeho reakce.

Vladimir (Út, 23. 9. 2003 - 13:09)

Tim ze nekoho uvadim v omyl je dle meho podvodny zpusob prodeje. Proc zduraznujete ze Herbalife pusobi na bunecne urovni kdyz kazda potravina ktera je stravena take pusobi na bunecne urovni. Tim chcete rict, ze kdyz nebudu jist Herbalife tak me bunky nebudou dostavat zadne ziviny protoze ostatni potraviny nepusobi na bunecne urovni ?Objemove narustu svalu bez zateze nelze dosahnout. Pokud tvrdite neco jineho uvadite ostatni v omyl.Chyba v mereni obvodu hrudniku o 2 cm je docela snadna. Staci se o trochu vice nadechnout nebo vice zatnout svaly.Zkuste si vzit 2 kg masa, treba teleciho, a naplacat si ho okolo obvodu hrudniku. Kolik si myslite ze bude zmena v obvodu ?Obavam se, ze v pripade narustu o 2 kg bez zvysene pohybove aktivity zmena hmotnosti byla v tucich.

Mirek (Út, 23. 9. 2003 - 07:09)

Ahoj Terko,nevím jestli ti bylo špatně po koktejlu (spíš bych řekl že koktejl v tom byl nevinně), ale pokud se potíže projevily po třech dnech, tak to spíš byla tzv. detoxikace. Způsobují to tabletky na pročištění organismu (F2 - braly se 2 najednou, ostatní jen 1). Ty mají v sobě nestravitelnou vlákninu která stahuje vodu z těla, nabobtnává ve střevech a pokud se u toho víc nepije, tak to způsobuje právě takové obtíže. Záleží to hodně na dávkování a na zákaznickém servisu. Pokud jsi tablety brala podle etikety, tj. 3x denně hned od začátku, tak se nedivím, že ti bylo zle. Doporučujeme je dávkovat 1. týden 1x dennně, 2. týden 2x a teprve od 3. týdne plné dávkování, aby si na to tělo přivykalo postupně. Jestli jsi ale vůbec nepila koktejl a přičítáš zhubnutí jen tabletkám (jo, nejsou to léky), tak je to omyl. Jen po nich zhubnout nemůžeš, protože základní hubnoucí složka na kilogramy je právě ten koktejl.

terka (Po, 22. 9. 2003 - 14:09)

Zdravím všechny,chtěla jsem se s vámi podělit o mojí zkušenost s Herbalife. Vždy jsem měl a problémy s přejídání, tím pádem i s váhou. Je to asi 5-6 let, kdy jsem zakoupila tuším že pětisložkový Herbalife. Asi po třech dnech užívání, kdy se po ránu měl pít koktejl, se mi po něm zvedal žaludek. vyrešila jsem to tak, že koktejli jsem nepila vůbec a léky jsem zapíjela pouze před hlavním jídlem, kterým bylo cokoliv, na co jse měla chuť, přes guláš až po smažený sýr......Dopoledne jsem pila jednu 1,5 l minerálku, potom hl. jídlo a odpoledne zase1,5 l minerálky, neměla jsem vůbec hlad, dokonce jsem si mohla vybrat jestli se naobědvám nebo navečeřím, dle situace. Tím pádem mi měsíční příděl tabletek vydržel cca 3 měsíce. Zhubla jsem ani nevím jak, a nejvíc, co se mi kdy v životě podařilo. Díky ale mému opětovnému zajetí do starých stravovacích návyků, se to časem opět dorovnalo....

Mirek (Po, 22. 9. 2003 - 09:09)

Vladimíre:souhlasím že sval v zátěži se zpevňuje a rozvojem (cvičením) nabývá na objemu. Když přestaneš cvičit, tak sval samozřejmě ochabuje a povoluje se. Určitě si dovedeš představit, jak pak takový člověk vypadá, třeba po několika letech.Ale na celkovém objemu můžeš nabrat i bez cvičení (tuky). Dovyživování organismu Herbalifem je komplexní záležitost zaměřená na to, aby člověk nabral zdravým způsobem na celkové hmotnosti. Mám klienta, který necvičí, za 6 týdnů přibral 2 kila na hmotnosti, 2 cm přes hrudník, ale všechny ostatní míry má stejné. Takže kde jinde by se ty dvě kila vzaly, než na svalové hmotě. Těch přkladů je víc, ale to bych mohl "propsat" celý den.PS.: Ještě mi prosím vysvětli, co myslíš tím " prodej podvodným způsobem". Pokud ti jde o ne zrovna korektní distributory, tak je jich docela dost, zrovna tak jako lidí, kteří to prodávají bez licence a bez jakýchkoliv záruk. Ale jsou i lidi, kteří to dělají poctivě.

Vladimir (Pá, 19. 9. 2003 - 17:09)

Herbalife je potravinovy doplnek jako kazdy jiny jen je prodavam trochu podvodnym zpusobem. Myslim tim reci, ze pusobi na bunecne urovni. Kazda potravina ktera je zpracovana pusobi na 'bunecne urovni'. At je to obycejny chleb, Herbalife nebo jiny pot. dop. Dalsi nesmysl je ten ze kdyz bunku 'dovyzivim' tak naberu na obemu svalove hmoty. Na obemu mohu nabrat jen tim ze sval zatizim. Kdyz nebudu drzet hladovku a budu mit prijem bilkovin, on uz se 'dovyzivi' sam. Naopak kdyz budu mit nejaky svalovy objem vznikly jako reakce na zatez a prestanu sval zatezovat tak mohu produktu Herbalife snist nekonecne mnoho a stejne me svalove hmoty ubude. Prebytecnou bilkovinu z Herbalife vyloucim treba moci.

Mirek (Po, 1. 9. 2003 - 09:09)

A taky ty jeho produkty budou pravděpodobně prošlé a nebo v baleních bude úplně něco jiného než tam má být. A o nějaké následné péči o klienty už vůbec nemůže být řeč. Schválně si porovnejte ceny s www.herbalife.cz a zkuste přemýšlet. Pokud by originál produkty v expiraci někdo prodával takhle levně, tak na tom bude jen prodělávat, protože za tuto cenu je nepořídí ani s nejvyšším možným rabatem z centrálního skladu Herbalife. A pak je tedy nakupuje od lidí, kteří s tím končí. Když jsem volal ze zvědavosti na podobné číslo, tak mi nabídli za celý komplet buněčné výživy "celých" 500,- korun a to i za prošlé. Pak jen vymazat datum spotřeby, natisknout nové a spokojeně konstatovat: "Milý a hloupý kliente, ať je ti blbě. Nezhubneš a mě to vadit nebude, hlavně když zaplatíš!"

Karolína (Pá, 29. 8. 2003 - 22:08)

Objevila jsem na netu číslo na nějakýho distributora (603 485097) a ten to má za hodně málo, podle těch ostatních. Je ještě levnější, než ten na adrese www.hl.cz.Až si to budete objednávat, nezapomeňte porovnat ty nabízený ceny, rozdíly jsou neuvěřitelný.K.

Marie (Pá, 29. 8. 2003 - 07:08)

Na net jsem se dostala až dnes. Takže nikdo se o mě momentálně nestará, dřív jsem měla telefonické spojení s jednou vaší dealerkou. Byla moc milá a v podstatě říkala totéž co ty. U mě je problém s tou žravostí. Centimetry ubývaly hlavně první měsíc, kdy jsem byla více disciplinovaná. S tím čajem máš pravdu, zanechává sucho v puse, takže to nutí víc pít. Kdybych něco od Herbalife potřebovala, můžu se na svoji distributorku obrátit. Vyzkoušela jsem i nápoj s aloe vera, byl moc dobrý. Přeji ti úspěšné zákazníky. Mar.

Mirek (Pá, 22. 8. 2003 - 15:08)

Ahoj Marie,ten kompletní program je správně cenově (i s poštovným), je to cena přímo stanovená od Herbalife. Pokud to někdo prodává levněji a to výrazně, tak je možné, že to:1. není žádný distributor2. nemáš jistotu že dostaneš to, co si objednáš3. může to mít prošlou expiraci4. nebudeš mít žádnou garanciMůže to být člověk, co nakupuje produkty od takových lidí, kteří s prací chtějí skončit a potřebují se toho zbavit. Už jsem viděl dost takových inzerátů, že někdo koupí Herbalife (i prošlý), ale tito lidé nejsou distributory, nýbrž jen podvodníci. Dokonce jsem se dozvěděl, že se dá takhle "nakoupit" místo našeho zboží třeba pudingový prášek, prášek do pečiva, kakao, ale i sádra. Ještě k čaji, doporučil bych ti ho vypít litr a půl jen za dopoledne (1 a 1/2 kávové lžičky). Pomáhá to doržovat pitný režim, bude tě nutit víc pít (měl by nechávat sucho na patře) a tím se taky trochu zasytíš.Ještě otázka, stará se o tebe někdo? Myslím tím jestli ti někdo volá ohledně konzultací výsledků, úpravy dávkování atd. Kolik už jsi sundala kilo a centimetrů?

Marie (Pá, 22. 8. 2003 - 08:08)

pro Mirka: to je dobrý nápad, dát prášek do kefíru nebo podmáslí. Ještě dnes si zákys koupím a večer vyzkouším. Zatím jsem zvládla všechny čtyři večeře tenhle týden, pak už jen piju vodu a bylinné čaje. Kromě toho se snažím zatím obden půl hodiny posilovat podle speciálu muscle-fitnes pro ženy a k tomu aspoň půl hodiny běhu, spíš běhochůzí. Kritické dny jsou pro mě právě dny následující po začátku - tedy po 3-4dnech, víkendy. Každopádně dík za tip. Mimochodem ty dvě zarovnané lžíce prášku je právě těch 9gramů. Mám takovou hodně přesnou váhu, takže to mám ověřené. První dávka, kterou jsem použila, byla komplet za 4180,-Kč, tedy včetně všech F a čaje. Pak jsem si přiobjednala kromě základního koktejlu ještě čaj, občas ho používám, nastudeno, ten tu moji slabost trochu zlepší. Mám pocit, že dostatečné pití odstáté vody mi pomůže skoro stejně. Při nákupech pak mám nějaké bonusy, takže koktejl je pak o něco levnější.Na internetu jsem zjistila, že existuje dealer, který má ten koktejl o dost levnější, je to možné?

Mirek (Pá, 22. 8. 2003 - 08:08)

Ahoj Marie,300 ml mléka na 9 gramů koktejlového prášku je hodně a věřím, že to moc nezasytilo. Zkus jen 2 dcl a 2 zarovnané polévkové lžíce prášku (tohle dávkování vydrží zhruba 28 dní při režimu na dvě dávky denně). Pokud bys měla stále pocit že tě to nemůže zasytit, tak si ten koktejl rozmíchej do podmáslí (skoro se to nedá vypít) nebo do kefíru (podle příchutě, dobrá je do něj čokoláda a jahoda). Máš k tomu koktejlu ještě nějaké doplňky? Držím palce abys to zvládla.

Reklama

Přidat komentář