Reklama

Herbalife

iva (Pá, 8. 8. 2003 - 09:08)

Jitko, plne souhlasim s Tanou - take jsem se presvedcila, ze vse je jen komerce a nasprtane vety...mozna, ze se uz doba zmenila a vy tem vetam verite, mozna jste videli i par lidi, kterym to skutecne pomohlo, ale ja jsem se presvedcila jen o blafovani ... takze jsem to opravdu brala jen jako doplnek stravy a ne na moznost zhubnuti, ale to je asi dano tim, ze pouzivam vlastni mozek...a kdyby to tak stoprocentne fungovalo, tak by na svete nebylo obeznich a treba to hradili i zdravotni pojistovny, protoze by pak nemuseli lecit jine nemoci, ale to se take nikomu nehodi, protoze vse je jen obchod, provize...bludny kruh...a co je tedy spravne, kde je hranice ferovosti a kde vypocitavosti?jinak ti take preji hodne naivnich ovecek a preji hodne prodanych vyrobku

Jitka (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

Ahoj Táňo,možná, že to vidíš jako "propagaci produktu", ale proč ne - propagují jiní svoje produkty, tak proč bychom je nepropagovali i my? Záleží pak ale na účinnosti toho propagovaného produktu a my se tedy nemáme za co stydět. Ale jedna věc, my dušičky nechytáme a nikomu nic nevnucujeme, každého věc a přesvědčení, jestli chce užívat naší výživu nebo produkty někoho jiného anebo vůbec nic. A druhá věc - nepotřebujeme nic papouškovat, zamysli se nad tím logicky, o čem tady píšeme, protože jak je vidět, tak Ti to nedochází. Hezký den, Jitka.

Táňa (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

Líbí se mi věta: "...a že místo vlastní zkušenosti raději papouškují názory jiných "odborníků" na zdravou výživu a "zaručené" diety". Když jsem si přečetla Jitčin příspěvek, tak mi ty její věty taky připadají jako PAPOUŠKOVÁNÍ NÁZORŮ HERBALIFISTŮ.

Táňa (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

pro JITKU: Tak tomu se říká propagace produktu! Žádný kaz, žádná vada, jen pěkně našrocené věty z přednášek, které mají ukázat, jak je Herbalife TOP. Klobouk dolů, Jitko. Jen tak dál, ať se dušičky nachytají. Však oni jeden den procitnou ze své nevědomosti a uvědomí si, že ten Herbalife je to pravé pro jejich spokojený život.

Jitka (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

Ahoj Ivo,to, že produkty jak píšeš nefungovaly, opravdu není záležitost produktů (ty fungují u každého), ale je to záležitost lidského faktoru: buďto jsi očekávala rychlý výsledek, který se nedostavil (jak Mirek píše 10 kg za měsíc), nebo jsi doporučený program nedodržovala, nebo to třeba bylo v době, kdy se ještě neprováděl zákaznický servis a nikdo Ti program nedoporučil a pak následně s Tebou Tvoje výsledky každý týden nekonzultoval. Ale věř nám, produkty fungují 100%, není to "nefungující" dieta, ale výživa pro naše tělíčko. Mohla bych vědět před kolika lety jsi naše produkty užívala a co všechno jsi užívala? Díky za odpověď a měj se hezky, Jitka.

Jitka (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

Ahoj Mirku,díky za Tvůj názor. Vím o čem mluvíš - tuhle na diskuzi na centru nějaká paní doporučovala ale hodně příšernou dietu (5 dní jíst ovoce a zeleninu, natvrdo vařené vejce, knackenbrod a nevím co ještě konkrétně, a pak dva dni jíst úplně všechno a pitný režim tam představoval ani ne 1,5 l tekutin denně). Prý tímto způsobem zhubnula 4 kg za týden. Já jsem to "psychicky" :-)nevydržela a odpověděla jsem jí. Její odpověď byla ve smyslu, že na té dietě není nic špatného, že tam je zastoupeno vše. Tak jsem to zase "psychicky" nevydržela a odpověděla jsem jí a najednou z paní vypadlo, že ví, že to není zase tak dobré, ale že potřebovala rychle zhubnout a že i když se tam 5 dní nejí tak pak ale ty dva dni se jí úplně všechno. Načež jsem jí znovu odpověděla, ale už neodepsala. Zato odepsala jiná a od té jsem se tedy dozvěděla věci, to bys koukal. Tak jsem jí odpověděla a opět jsem se nestačila divit, co odepsala. Prakticky to na mě dělalo dojem, ať jsem tam napsala, co jsem napsala (psala jsem tam o způsobu životního stylu, o kterém se můžeš dočíst v každé solidní a rozumné literatuře a článcích), tak prostě paní přístupná nebyla, protože věděla, že jsem distributorkou (to i sama vydedukovala), ale přitom na živ. styl měla prakticky stejný názor, ale nedokázala to sdílet jen díky tomu, že věděla, co dělám.Takže lidé buďto papouškují to "zaručeně fungující" od těch "odborníků" nebo se třeba snaží nějaký životní styl vést, ale už nedokážou přiznat to, že vlastně neví, o čem Herbalife je a budou papouškovat zaručené názory na Herbalife a budou ho zatracovat i když svoji zkušenost s produkty vůbec nemají - ale slyšeli od známé, že...Jinak dělám v Rakovníku asi 8 měsíců. Dělá nás tady víc, máme tady 2 studia a máme hodně spokojených klientů. Jak říkáš - jiné než spokojené nebo nadšené klienty nemáme. :-) A kdepak pracuješ Ty? Třeba budeme kousek od sebe :-) Jinak Ti přeji také moc spokojených či nadšených klientů a budu ráda, když se ozveš. :-) Měj se moc hezky, Jitka.

Mirek (Pá, 8. 8. 2003 - 07:08)

Ahoj Ivo,docela by mě zajímalo, jaké jsi s tím měla výsledky. Píšeš, že ti to nepomohlo a že jsi měla Herbalife 2x, ale zkus napsat kolik jsi chtěla zhubnout, jak dlouho jsi to používala, co jsi vše měla a kolik jsi zhubla. Je mylné očekávat, že za měsíc půjde dolů 10 kilo. Už jsem tu psal, že Herbalife je vnitřní výživa a ne dieta. Vyživuje organismus až do úrovně svalových buněk, tím pádem posiluje svalovou hmotu, ale hubneš na tucích. Takže ten váhový úbytek nemusí být v první fázi příliš viditelný, spíš jsou důležitější centimetry po obvodech. Jen tak mimochodem, staral se o tebe někdo když jsi to používala (konzultace, úprava dávkování atd.)?

iva (Čt, 7. 8. 2003 - 15:08)

Jitko...kdybych mela pozitivni zkusenost s Herbalife, tak ji napisi, na hubnuti to proste az tak urcite neni, možna jako doplnek stravy a ve Statech to zas tak az popularni take neni...vse je jen na sikovnosti prodejcu...nekdo umi prodat i mrtvole zimnik....Ono kdyz se do reklamy da jen to, co se chce slyset nebo je potreba slyset, tak se vzdycky najdou ovecky...me to proste nepomohlo a mela jsem to celkem 2x - ale verila jsem, ze mozna jako doplnek , ale videt ani citit to bohuzel nebylo...ale rozhodne vam preji hodne platicich a spokojenych ovecek...a krasny a pohodovy den

Mirek (Čt, 7. 8. 2003 - 15:08)

Ahoj Jitko,dík za názor a jsem rád že se mnou souhlasíš, že vše je jen a jen v lidech. Obávám se jen, že to u nás v republice lidé NECHTĚJÍ chápat a že místo vlastní zkušenosti raději papouškují názory jiných "odborníků" na zdravou výživu a "zaručené" diety. Viz třeba některé metody tady na Doktorce (Hubnutí, Zhubněte se mnou atd.). Je to strašný, co jsou všechno ochotní do sebe nacpat aby se zbavili nějakého toho kila, ale už vůbec nepřemýšlejí, co bude dál až skončí s tou svou kůrou. A přitom mají úplně snadný a vyzkoušený "recept" pod nosem. Ale to je jejich věc, my víme své. Kde pracuješ? Držím ti palce a přeji hodně úspěchů a spokojených klientů. I když to "spokojených" je asi zbytečné, protože my ani jiné nemáme.

Jitka (Čt, 7. 8. 2003 - 13:08)

Ahoj,jdu přispět se svojí zkušeností s těmito produkty. Užívám je asi tak rok, podařilo se mi zatím zredukovat 9 kg (což je 36 kostek tuku) a redukuji dále, přes obvody mám dole asi 30 cm. Možná, že se to někomu bude zdát málo, ale já jsem velice nadšená, protože před tím rokem jsem měla 65kg při výšce 153cm. Pro mě je podstatné to, že to jde dolů a že se cítím velice dobře. Dále jsem si s pomocí těchto produktů vyřešila některé zdravotní potíže (gynekol. problémy - nepravidelnost, bolestivost, chronický únavový syndrom - častá únava, oslabená imunita - častá nemocnost, dále jak se říká mě bolel celý člověk. Tyhle potíže jsou už pryč. Dále trpím alergií (chodím každý měsíc na injekce), ale už i tady u tohoto problému nastalo veliké zlepšení.Jinak, co se týče tady těchto různých negativních názorů, souhlasím plně s Mirkem, protože produkty fungují na 100%, vše ostatní je jen v lidech - ať už v těch, co tyto produkty nabízejí a prodávají (já jsem jedna z nich) anebo v těch, co produkty užívají. Když se dělá něco poctivě a seriozně, ne jen s vidinou peněz nebo s vidinou velmi rychlého výsledku za minimálního snažení se, tak je úspěch zaručen. Co se týče finanční stránky, srovnávám s jinými firmami, které nabízejí také kvalitní přírodní potr. doplňky, tak jsou naše produkty cenově srovnatelné s jejich. Je veliká škoda, že lidé naše produkty chápou jen zatím jako "nefungující" dietu na hubnutí a nechápou je jako plnohodnotnou výživu se všemi živinami (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy,...) pro náš dennodenně namáhaný a znečišťovaný organismus. Ale věřím, že lidé dozrají a poznají, že to není pouze podvod a tahání peněz z lidí. Přeji vám všem zdraví (ať už s produkty od Herbalife nebo od nějaké jiné firmy anebo úplně bez nich) a aby jste se měli stále lépe, lépe a lépe. :-) S pozdravem Jitka.

Mirek (St, 9. 7. 2003 - 13:07)

Ivo, vžyť ti nemám co promíjet. Rád uvítám každou zkušenost. Nechtěl jsem říct že si něco vymýšlíš, jen aplikovat tvoji zkušenost na příkladu té klientky. Když to tak je u tebe a u kamarádek, tak proč by to nemělo být i u jiných? Tělo si hubne tam, kde to potřebuje, je to individuální záležitost. A věci od Herbalife učinkují hlavně na problematických partiích. Jinak 5 kilo dole za 10 dní je super výsledek, držím palce aby se to udrželo, případně to šlo ještě dolu. Gratuluju.

iva (St, 9. 7. 2003 - 11:07)

Mirku, tak promin, ja to brala dle sebe, vzdy kdyz jsem nabrala - tak co centimetr to kilo nahoru a kdyz jsem zhubla, tak take ale opacnym smerem...totez mely kamaradky...ale asi kazdy pribyva jinde...prijemny den. Jinak ted jsem za 10 dni zhubla 5 kilo a jiz tyden se to drzi...takze mam radost a delim se...doufam, ze to vydrzi

Mirek (St, 9. 7. 2003 - 09:07)

Ahoj Ivo, takže ta klientka by vlastně měla za 14 dní jakoby zhubnout 4 kila, pokud je to tak jak říkáš (neber to prosím jako nedůvěru). Ale jelikož má na váze jen kilo dole, tak se jí skutečně vyživila a posílila svalovina, jiná možnost není (což je samozřejmě dobře, protože ta její postava pak taky podle toho bude vypadat a je to vlastní podstata Herbalifu. Ne dieta, ale vnitřní výživa, u které se rovnou hubne na tucích, ale vyživuje se organismus). Ne jako po "zaručených" dietách, kdy pak člověk většinou vypadá spíš vychrtle a nezdravě.

iva (St, 9. 7. 2003 - 07:07)

Mirku, nechci ti moc oponovat, ale ze sve zkusenosti vim, co centimetr v pase je jedno kilo dolu ci nahoru...

Mirek (Út, 8. 7. 2003 - 10:07)

Ahoj Petře, máš pravdu v tom, že Herbalife je řazen do kategorie potravinových doplňků (i podle atestace), ale třeba ten koktejl je naprosto plnohodnotná náhrada stravy. Pokud myslíš slovem "ihned" druhý nebo třetí den, tak je to samozřejmě nesmysl, ale výsledky se projevují už třeba za týden, je to však hodně individuální. Navíc v první fázi není ani tak důležitý úbytek na váze (koktejl vyživuje organismus až na úroveň svalových buněk), ale mnohem podstatnější jsou úbytky v centimetrech. Jen pro zajímavost, teď mám jednu klientku 14 dní na programu (koktejl a čaj,který spaluje tuky) a má dole sice jen 1 kg, ale zato 17 cm po obvodech (4 cm v pase, 5 cm přes boky a 4 cm přes každé stehno). Takže kdyby se jí vlastně "neposilovala" svalová hmota, tak by byl úbytek na váze mnohem výraznější, protože jak už jsem tu někde psal, svaly jsou asi 3x těžší než tuk.

Petr (St, 2. 7. 2003 - 22:07)

Je mylné očekávat, že po užitím herbalife ihned ztratím kila. Herbalife je potravinový doplněk a jako takový je potřeba ho brát. Většina lidí jí takové blafy a myslí si, že zázračná pilulka je všeho zbaví.

Petr (St, 2. 7. 2003 - 22:07)

Je mylné očekávat, že po užitím herbalife ihned ztratím kila. Herbalife je potravinový doplněk a jako takový je potřeba ho brát. Většina lidí jí takové blafy a myslí si, že zázračná pilulka je všeho zbaví.

Mirek (Út, 24. 6. 2003 - 13:06)

To je v pohodě Lolo, já to tak osobně neberu. Koukám že máte docela dost věcí z Aloe, možná by mě z toho i něco zajímalo. Od Herbalife to sem teprve všechno přichází, asi nechtějí zahltit trh nebo možná spíš pracujou na vývoji. Jinak dík za přání, doufám že ti to taky "šlape" a je jedno pro kterou firmu. Jen tak mimochodem, já jiné než spokojené klienty a klientky nemám, protože ti co nejsou spokojeni tak už vlastně klienti nejsou, ale to určitě znáš i z vlastní zkušenosti.Vždycky si rád popovídám a vše proberu na úrovni, je to rozhodně příjemnější než číst nějaké urážky od lidí, co tomu vůbec nerozumí. Takže stejný podíl díků za debatu patří i tobě, bylo to fajn. Kdyžtak se zase někdy ozvi. Mirek

Lola (Út, 24. 6. 2003 - 11:06)

Mirku, nechtěla jsem se Tebe nebo Vašich výrobků nějak dotknout. Jen si myslím, že když cokoliv musíš ředit, že to už nemá takové účinky, ale můžu se samozřejmě mýlit. Vím, že teďka asi hodně odbočím... v našem sortimentu je 19 výrobků z Aloe Vera, mimo jiné i opalovací mléko a mléko po slunění :o). Měj se hezky a přeji hodně spokojených klientů... Lola P.S.: A děkuji za normální popovídání bez jakéhokoliv napadání či urážek.

Mirek (Út, 24. 6. 2003 - 07:06)

Ahoj Lolo, teď tedy nevím, jak to myslíš s tou kvalitou. ředí se to proto, aby se to dalo vůbec pít, myslím chuťově. V té vaší je med (nebo něco takového jsi psala) a ta naše se ředí. Máme teď asi měsíc tři úplně nové výrobky na bázi Aloe. Sprchový gel, pleťové mléko (dá se použít i na ruce) a zklidňující gel, na různé škrábance, puchýře, oděrky atd. Ten sprchový gel mám doma, ostatní jsem ještě nezkoušel. Zatím ahoj.

Reklama

Přidat komentář