Reklama

Herbalife

Mirek (Út, 27. 5. 2003 - 14:05)

Ani bych neřekl že o tom něco víš, už se to dělá dost dlouho. A zkažený žaludek může být možná tak z těch tvých nesmyslů co tady rozšiřuješ a ne z přírodních produktů, které mají v sobě vše co organismus potřebuje. Možná by měl spíš někdo zachraňovat tebe než Herbalife, podle tvého projevu a neustálého obviňování vypadáš, jako když to potřebuješ opravdu nutně. Do mých "kšeftů" ti nic není, ale přesto ti odpovím. Jde to.

půlnoční myš (Út, 27. 5. 2003 - 12:05)

Opravdu, Mirku? Vím o tom víc než dost.Pokud je to teď tak, že Herbalife vrací peníze, pak to musí být nová strategie, kteoru se snaží navnadit si novou klientelu, jelikož ví, že upadla velmi nízko.Snažíš se tady zachraňovat něco , co už je dávno pohřbeno v myslích většiny lidí. Alespoň těch, co s tím mají nějaké zkušenosti.A co jinak? Jak jdou kšefty, Mirku? Dobrý? Možná si tady nějaký naivní duše najdeš. Vy všichni, kdo si chcete zkazit žaludek, napište Mírovi, on už to zařídí ;o) Náš zákazník, náš pán.. no ne, Mirku ?!

Mirek (Út, 27. 5. 2003 - 07:05)

Jsi na velkém omylu půlnoční myško. Když klient nemá do 30-ti dnů žádný výsledek, tak Herbalife vrací buď peníze a nebo dává zdarma náhradní produkt, to záleží na volbě klienta. A je to o OBOUSTRANNÉ serióznosti, takže si toho podvodníka a zloděje příště radši odpusť, buď tak hodná. Nevíš o tom ani co by se za myší drápek vešlo a jenom plácáš nesmysly.

půlnoční myš (Po, 26. 5. 2003 - 23:05)

Odborník ti peníze nevrátí, ale Herbalife taky ne. Vyhnete se tem podvodnikum, kteri maji naucene fraze, kterymi argumentuji a melou dokola porad to same! Je to dobry divadylko a na miste hercu jsou jenom penezu chtivi zlodeji.Ono bude asi nejlepsi, pokud chce nekdo zhubnout, dat se do sebe a trochu si zacvicit, zabehat, zajezdit na kole nebo zaplavat, nic se neosvedci lepe. Ze neni cas? A to chcete opravdu zhubnout? Misto nejake te telenovely si, mile damy, zacvicte. A ze se ji nechcete vzdat a ten dil musite videt? no tak muzete u toho treba behat na miste, to je jedno, chce to proste jenom trochu pohybu do tech vasich linych telicek =o)Hodne stesti a herbalife se vyhnete, radím vam dobre. Viď, Mirku ;o)

Mirek (Po, 26. 5. 2003 - 08:05)

Kristi, máš funkčnost Herbalifu vyzkoušenu na sobě nebo jen opakuješ názory jiných? Možná bys měla vědět, že "léky" na hubnutí problém neřeší ale pouze potlačují. A než bych měl dát odborníkovi peníze za chemii se spoustou vedlejších účinků, tak je dám radši za přírodní produkty od "samouka", který je mnohdy odbornější než celý odborník. Už jen z toho důvodu, že se v tom co dělá a jak to funguje opravdu vyzná (neplatí to obecně, ale u nás určitě). To je samozřejmě jen můj názor. A ještě něco, vrátí ti ten odborník peníze, když to nebude fungovat? Asi ne, viď.

ivka (Pá, 23. 5. 2003 - 15:05)

Kristi, ja myslim, ze me by uz pomohla jen freza a nebo hoblik ...mam pres 20 kg navic....byla jsem proste cvok, ze jsem resila dulezitejsi veci, nez svuj vzhled...ted zjistuji, ze bylo pro me v dany moment dulezity, je uz davno pryc a ja jsem jaka jsem...

Kristi (Pá, 23. 5. 2003 - 15:05)

Čokožroutko, zkus kouknout na www.potrebujidoktora.cz . Jsou tam k dostání léky na hubnutí LÉKY, takže fungují a jsou na lékařský předpis. obávám se, že vyjdou podobně draho, jako herbalife, ale narozdíl od něj, fungují. Můžeš být pod dohlodem odborníka (doktora, ne samouka) a nebo ne, jak Ti to vyhovuje. Také jsem mívala do 30 míry "miss" a teď se k nim velmi pracně a velmi draho vracím, takže Tě chápu :-)))

Mirek (Út, 20. 5. 2003 - 14:05)

Jenom prášek nebo tableta pochopitelně nestačí, mělo by tam být jedno vyvážené, pokud možno pestré jídlo. K tomu zelenina a ovoce. A když se ten koktejl rozmíchá třeba do dvou deci podmáslí nebo kefíru, tak je to tak syté, že se to ani pomalu nedá vypít.

iva (Út, 20. 5. 2003 - 08:05)

no jo Mirku,ale nejsem kosmonaut,aby mi stacil jen prasek ci tableta...ja se snazim jist malo,pestre a obcas musim snist hodne-treba ryze ci testovin,protoze mam pocit,ze v zaludku nic nemam...jen mi tam sloucha voda a nekdy je to neprijemne...

Mirek (Út, 20. 5. 2003 - 08:05)

V tom je možná ten problém s nehubnutím, že se snažíš jíst málo. To tělo je na něco zvyklé a pokud to nedostává, tak i z toho mála jídla se snaží co nejvíc uložit do zásob (nejčastěji tukových). V tom je právě "kouzlo" Herbalifu, Minimum kalorií, ale veškerá nutná výživa.

ivka (Po, 19. 5. 2003 - 14:05)

to mas kliku, ja jsem problemy zacala resit praci, az jsem se v ni utopila a ted se nemuzu z te propasti dostat. Jsem byla cely vikend od 7-22,30 v praci a kde nic tu nic...Zacinam silet, snazim se jist malo - akorat kdyz jsou velke nervy tak to jisti cokolada, coz se stalo zrovna vcera a na posezeni jsem sezrala 20 dkg. :(((a stejne nehubnu (vim nemam zadny pohyb) a ted se jeste dovim, ze jsem obezni, no hruza. No nic, mej se hezky a uzij dobre zbytku dne. Ja letim do dalsi prace - kde mam nastesti trochu pohybu...

Mirek (Po, 19. 5. 2003 - 12:05)

Ahoj Ivko, tak zase je po víkendu. Ten BYL!!! Samá práce. Nevím jak ostatní mužské pohlaví, ale já si nějak problémy nepřipouštím. Už tak rok mám ten názor, že nic není problém, ale asi to nejde praktikovat u každého. Ale docela mi to pomáhá být v naprostém klidu. Kdysi jsem to řešil cigaretama a kafem a k ničemu to nebylo.

ivka (Pá, 16. 5. 2003 - 15:05)

Mirku, narodila jsem se v druhe polovine minuleho stoleti - zhruba kolem roku, kdy letel Gagarin ....Jinak jsem ale tenkrat behala, nez jsem sla do prace, pak odpoledne cvicila, plavala, posilovala, behala - proste sport byl muj zivot a nic jineho nez sport. A jedla jsem stejne jako ted, pri takovem vydeji energie ... ted bych vlastne nemela jist vubec, protoze PC bere akorat pasivni a dusevni energii...ale kdo to ma vydrzet, a co lepe uspokoji nervy nez velka cokolada...vsak vis, i kdyz vy chlapy asi nervy neresite...prijemny vikend

Mirek (Pá, 16. 5. 2003 - 15:05)

Pracovat pod odborným dozorem je fajn, lidi co s nimi dělám tomu fakt dost rozuměj, až jsem se docela i divil a zkušenosti jsou k nezaplacení, i když špatné. Snad se ti ty peníze vrátěj. Já když jsem začal dělat tohle ještě k vlastní práci, tak jsem taky vůbec nic nestíhal, ale teď už je to zorganizované, tak mám i víc času na sebe. Chtělo to ovšem razantní změnu k v přístupu. Moc to nepřeháněj s těma pneumatikama, jsi pořád ještě v pohodě, kdybys viděla co k nám chodí za klientky, tak bys už nikdy neměla pocit, že máš nadváhu. Ale ty míry co jsi měla, to bylo super i v těch 28 letech. Kolik je ti teď, jestli to není tajné (nebo spíš jestli to není drzá otázka)?

ivka (Pá, 16. 5. 2003 - 10:05)

Mirku, bylo by krasne hubnout a pracovat pod odbornym dozorem, jenze nikdo nedela nic zadarmo a ja jsem vlivem sve duverivosti vuci kamaradovi prisla o vsechny svoje penize (doufam, ze ne nenavratne), takze ted mam jen na hole preziti....Takze musim zvolit co nejvhodnejsi (zdravejsi) a nejekonomictejsi stravu a pohyb, ale uz se vidim, protoze uz takhle nic nestiham, potrebovala bych, aby den mel 60 hodin - a to mluvim o praci, kterou jsem si vzala... Tady nejde o nevereni, ale o zkusenosti...jinak driv jsem mivala 90-60-90 a pak 94-74-94 asi do 28, ted mam dobre vypravovane miselinky....:(((

Mirek (Pá, 16. 5. 2003 - 09:05)

Ivko na dálku by to šlo odpárat, ale nesměli bychom se hnout od počítače a být bez jídla. Tedy pokud to nechceš zkusit pod odborným dohledem jinak (pokus o žert, je mi jasné že tomu nevěříš). Ty proporce, no já nevím, záleží na tom, jak se člověk cítí nejlépe. Podle tabulek by to chtělo tak 20 kilo dolů, to záleží na stavbě kostry a možná trochu v pase a přes boky. Ale zase nemám rád žádný "chrty", když chce člověk někoho obejmout a nabodne se na žebro, tak je to dost hrozný.

ivka (Pá, 16. 5. 2003 - 08:05)

Mirku, tak ti preji a kdyz tak mi na dalku odparej nejake to kilo :)))Neboj, to byl pokus o zert, vim, ze musim drit sama, ze to za me nikdo neudela...ale bylo by to snadne...co?A jake jsou moje proporce dle tveho nazoru? - merim 174/ vcera jsem vazila 87 a miry jsou 113-90-107.

Mirek (Pá, 16. 5. 2003 - 08:05)

Hm, stromy nejsou moc pohyblivé, to mám taky vyzkoušeno. Je fakt, že jakmile člověk změní styl života nebo zaměstnání, tak to vždycky má nějaké následky. Obvykle k horšímu.Jestli v tom byly i ty tabletky (celkem 5 složek), tak to zase tak natažené nebylo, je to fakt hodně let zpátky. Teď je ta celá sada poněkud dražší, zase na druhou stranu se to pořád technologicky vyvíjí, nové patenty atd. Co si budeme nalhávat, koruna už taky není co bývala. Jinak díky za přání, jako bys to přivolala, od včerejška mám dvě nové klientky (20 a 30 kilo nadváha a šílený proporce). Tak uvidíme, klidně přej dál.

ivka (Čt, 15. 5. 2003 - 14:05)

no ja to mam horsi, protoze ja kdyz prijdu vecer domu a rozsvitim, ona to vidi odrazem od banky a hned na me zvoni...v sobotu a v nedeli radeji nepoustim radio ani televizi, aby nevedela, ze jsem doma a kdyz zvoni - tak 5-6x denne, tak neotviram - tedy vetsinou. Pripadam si jako vezen ve svem vlastnim byte.No me to zacalo vlastne take v 26, kdyz jsem mi neuhnul strom na zavodech pri jizde na bezkach...jinak je mam uz obe operovane - jedno od 20 a to druhe ve 23...pro me je nejhorsi, ze me to dost boli, hlavne do schodu a tak...no ja se vlastne tem kolenum ani nedivim, kdyz ted nosi 30kg navic...a nejsou na to stavena...byla zvykla na pravidelny pohyb - nekdy i 2x denne behani, plavani,strileni,cviceni... a najednou nic, jen sezeni u PC a jizda autem rovnou do postele.... a to jsem si tenkrat nedokazala predstavit zivot bez behani...zvlastni...budu s tim asi muset neco delat...Uz si presne nepamatuji bylo to v krabici a mam pocit, ze k tomu byly nejake tablety ve vice sklenickach, je-li to mozne, ale to uz opravdu nevim.Jinak ti preji hodne dalsich zajemcu...

Mirek (Čt, 15. 5. 2003 - 13:05)

Máš pravdu že tenkrát asi fakt nebylo co hubnout, koukal jsem se pro jistotu do tabulek. Moje kamarádka má taky podobné problémy s kolenem, já to sice neslyším, ale prý to vrže i při chůzi. Peněz do toho dala taky spoustu a nic nepomohlo. A to je jí teprve 26.Ta cena je ale fakt divná, to jsi měla jenom ten koktejl nebo i ty další 4 složky? Je fakt že sis opravdu vše doplnila, protože ten koktejl je vlastně plnohodnotná náhrada stravy a je v něm uplně všechno. Vždyť to jsou taky potravinové doplňky a ne léčiva. No já to dělám něco přes rok a nemůžu si nějak moc stěžovat na nedostatek zájemců. Takže to odrazování neřeš, když to někdo bude chtít zkusit, tak beze všeho, když ne, tak se svět taky nezboří. Já se tou prací a vlastně neustálým kontaktem s lidmi docela fajn odreaguju od všeho ostatního a hlavně mě to baví. A to je asi to podstatný.Ta tvoje sousedka je mi nějak povědomá, mám v baráku to samé a je to dost příšerný. Když vím že je to ona kdo zvoní tak radši nejsem doma.

Reklama

Přidat komentář