Reklama

Herbalife

Lola (Po, 23. 6. 2003 - 11:06)

Cenově snad, i když i o tom by se dalo polemizovat, ale ne již kvalitou, když se to musí ředit (to je aspoň můj názor a pohled na věc). Jak je vidět, na trhu je spousta věcí a záleží na každém, co si kdo vybere. Mám ještě jeden dotáz, Mirku, můžeš mi napsat, zda-li máte ve svém sortimentu ještě nějaké výrobky s obsahem Aloe Vera? Díky a měj se hezky, Lola

Mirek (St, 18. 6. 2003 - 15:06)

My máme cenu 690,- (zatím, jednou za čas se to upravuje vůči euru). Je toho ale míň, jen 240 ml. Zase na druhou stranu se ten koncentrát ředí, takže to vychází zhruba cenově na stejno.

Lola (Út, 17. 6. 2003 - 17:06)

Mirku, prodejní cena je 719,- Kč od této částky si odečti 41 % a to je cena, za kterou si tento gel kupuji. Jinak "naše" dávkování je následující: na odstartování regenerace a jako zdravotní kúra se doporučuje vypít každý den 3x 20 ml(malý panák). Kúra = 2 - 3 láhve, dle poškození organismu. Pro prevenci a udržení vitality je možno po kúře dávkování snížit na 2x 10 ml denně (polévková lžíce). U dětí je dávkování samozřejmě poloviční vzhledem k jejich tělesné hmotnosti.A jak je to u vás s cenou? Díky, Lola

Mirek (Po, 16. 6. 2003 - 13:06)

Myslím prodejní cenu pro zákazníky Lolo, ale zajímala by mě i samozřejmě i nákupní cena se 40% slevou (jen pro informaci a možnost posouzení, jak to máme nebo nemáme drahé). Naše dávkování je ráno (na lačný žaludek) a večer 1 víčko naředěné 1 - 1,5 dcl vody.

Lola (Po, 16. 6. 2003 - 10:06)

Ahoj Mirku, já to piju 3x denně 15 minut před jídlem. Je toho jeden litr. A cena? Záleží na tom, zda-li máš na mysli cenu nákupní a nebo prodejní? Je tam totiž 40% rozdíl, rabat, zisk - to záleží na tom, jak tomu kdo říká :o).

Mirek (Čt, 12. 6. 2003 - 14:06)

To máš pravdu Lolo, každému vyhovuje něco jiného. Jeden známý mi zase nabízel úplně jinou věc na pití, taky na bázi Aloe. Teď je toho fakt hodně. Já to piju ráno místo džusu ("Americká snídaně" - cha, cha), chvilku mi trvalo než jsem si na tu chuť zvykl ale dost mi to pomohlo upravit trávení. Na kolik tě přijde ta "evropská" a kolik toho je?

Lola (Čt, 12. 6. 2003 - 13:06)

Ahoj Mirku, díky za zaslání obsahu "Vašeho" Aloe. Ten "náš" evropský je opravdu vyroben z gelu, kterého tam je 90,1 % a který dodává do těla potřebné vitamíny, minerály, enzymy atd. Dále jeden litr Aloe Vera Gelu obsahuje 9 % květového medu (kvůli tomu, že gel samotný je hořký a čirý) a ten zbyteček do 100 % jsou stabilizátory a konzervační složky. Je skvělé, když má člověk možnost si vybrat, co mu nejlépe vyhovuje a co mu přinese nějaký užitek. Měj se hezky, Lola

Mirek (Čt, 12. 6. 2003 - 12:06)

Aha, to nejde, tak to napíšu sem.Takže je tam glukóza, koncentrát aloe vera, voda, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sušená citronová šťáva (aroma), výtažek z vojtěšky, výtažek z heřmánku, sorban draselný, benzoan sodný (konzervanty) akyselina askorbová (antioxidant). Jinak energetická hodnota na jednu dávku je 36 kcal (151 kJ), sacharidy 9,02g, z toho cukry 7,2g, sodík 4 mg. Schváleno MZČR pod č.j.: HEM-350-2.3.01-628. Víc z té etikety nevyčtu.

Mirek (Čt, 12. 6. 2003 - 11:06)

Lolo, posílám ti to složení Aloe od Herbalife, po gelu ani památky. Měj se.

Mirek (Po, 9. 6. 2003 - 14:06)

Podívej se Půlnoční myško, názory si prezentuj kde chceš, je mi to jedno, ale trošku už zacházíš do urážek a to se mi moc nelíbí. Pokud chceš diskutovat, tak fér a bez napadání a osočování. Těmi nesmysla míním to, že vůbec nic nevíš o tom, jakým způsobem Herbalife pracuje a ani o tom, jak to funguje a proč. A nejen jeho produkty, ale i firma jako celek.A ještě něco, jezdím MHD a bazén ani vilu nepotřebuju k tomu, abych byl spokojenej, úplně mi stačí 3+1 v paneláku na sídlišti.

Mirek (Po, 9. 6. 2003 - 14:06)

Ahoj Lolo, napíšu ale chvíli vydrž, já ho nemám u sebe a všechno si pamatovat nemůžu. Jenom ti řeknu, že je tam výtažek z aloe, heřmánku a vojtěšky, ale koik je toho přesně, to fakt z hlavy nevím. Kdyžtak ti to pošlu na e-mail.

Lola (Pá, 30. 5. 2003 - 08:05)

Ahoj Mirku, můžeš mi napsat, z čeho se ten váš džusový koncentrát skládá? Kolik obsahuje gelu? Dík, Lola

půlnoční myš (Čt, 29. 5. 2003 - 19:05)

Trošku opožděná reakce na Mírovu odpověď ze dne 27.5.2003No, to je pohoda, taková bedýnka prášků a koktejlu Herbalife -za čtyři tisíce- to se vyplatí.. no ne ?!Mirku, rozesmívá mě, jak nadrcené to vy všichni distributoři máte. Ty fráze využíváte v každé volné chvíli. Je to přímo obdivuhodné, ale za ty prachy co to nese se človek i přemůže, viď ;-)Psal jsi, že tady rozšiřuju nesmysly.Ovšem já tady jen a pouze sděluji svůj názor, stejně jako ty. Tak, jako jsou mé názory nesmysly pro tebe, tak tvé názory jsou nesmysly pro mne, když už to tak bereš.Ale tento chat je od toho, aby se tady každej vyjádřil a NE JENOM příznivci - k nimž já ROZHODNĚ nepatřím.Mimochodem, já zachraňovat opravdu nepotřebuji, ale díky za tu péči.Do tvych kšeftů mi nic není, to je fakt, když to tak ale bereš, pak jsi mi nemusel odpovídat.Každopádně, přeju ti dost úspěchů, ať nachytáš co nejvíc idiotů, kteří se budou také chtít stát distributory, když už vidí ty miliony, které slibujete ;o) To pak půjdou kšefty jedna radost. Ostatně, prodáš-li pár těch bedýnek toho zdraví v kostce, tak budeš mít za chvíli na nové fáro...vlastně, asi chodíš pěšky, ne? když už jsi tak pro to zdraví, pak jistě víš, že auta znečišťují ovzduší a to ničí zdraví nás všech.Taky ti přeji ať se ti do cesty postaví dost bohatých a naivních tlouštíků. Už tě vidím se koupat v novém bazénu u té tvé vilky.No nic, jenom takové přátelské přání štěstíčka do kšeftu ;-)Lidunečečka ví, proč to jde. Jde to proto, že člověk je tvor nepoučitelný a lidé -přestože byli před Herbalife x-krát varováni zkušenostmi ostatních-tak ho kupují dál a dál.Spokojená klientela, říkáš? Žeby placebo? Ajajaj :-)Chceš abych se vrátila ke své "frázi" a nepsala na toto téma ? (mimochodem, já jsem to pochopila, nemusel jsi dodávat, že je to právě to téma, které jsem založila - nesuď ostatní podle sebe, ne každý má zpomalené vedení :-)A myslíš si , že je to tady jenom pro přívržence týhle vaší pyramidy? Já sem budu psát své názory, ať už se ti líbí nebo nelíbí.Pokud se ti nelíbí a není ti to vhod -(těch zákazníků, kterých jsem ti právě odehnala , promiň, tolik peněz o které jsi přišel, to je mi vážně moc líto :-/ )-pak si sem založ nové téma a doporučuji tento název:" HERBALIFE 2-pouze pro sympatizanty "Ať žije demokracie ! Čau.

půlnoční myš (Čt, 29. 5. 2003 - 19:05)

Moment, namicham si koktejl Herbalife a hned wam sem neco napisu ;-)Mate radost, co ? Hlavně Mirek skáče štěstím, žejo kámo.

Jana (Čt, 29. 5. 2003 - 10:05)

Narazila jsem na tuto diskusi a tak se připojuji se svým názorem. Ze začátku upozorňuji všechny, že nejsem distributorem Herbalife. Můj názor je ten, že podstata neúspěchu Herbalife v naší zemi je ta, že lidi se na to koukají jako na dietu a ne jako na styl stravování. Před 3 roky jsem zhubla, ale ne pomocí Herbalife, ale jenom svou vlastní pílí a dřinou. Samozřejmě, že když mě to stálo tolik úsilí a odříkání, nechtěla jsem zpátky už ty kila, co jsem měla dřív. Snažila jsem se jíst, tak abych nepřibrala. Vůbec se mi to nedařilo, najednou mě vzal záchvat pažravosti a přežrala jsem se a hned ručička poskočila nahorů. Byla jsem vzteklá a nespokojená sama se sebou, protože, buď jsem byla hladová nebo přežraná. Nebyla jsem takový cvok, abych to řešila zvracením, nebo projímadlem. Známá u nás v paneláku dělá distributorku, tak mě tenkrát nabídla, jestli to nechci zkusit s Herbalife. Tak jsem to zkusila a proč taky ne, když mi z dobré známosti nabídla, že na mě nebude vydělávat a bude mi to prodávat za nákupní cenu. Po půl roce se ke mě připojila i moje mamka (taky za nákupní cenu) a ta teda hodně zhubla. Od této doby obě pijeme koktejl a jsme v pohodě. Pijeme jenom koktejl bez těch všelijakých F1,F2.... Trošku jsem tenkrát ještě zhubla, ale malounko, než jsem vychytala kolik si můžu dovolit jíst, ale teď už mám pokoj. Ráno si dám koktejl (teplé mléko) a navečer taky. K svačince si dám třeba nízkotučný jogurt s 10 lžičkama ovesných otrub, kdo se v tom vyzná, tak dobře ví, jaká je to kalorická bomba. Obědvám, samozřejmě, že se nepřecpávám a odpoledne jím hodně zeleniny, jím i chlebík, samozřejmě tmavý. Sladkostem, sladkému ovoci a bílému pečivu se vyhýbám na 100 honů. Váha stojí a mamce taky. A teď to hlavní. Hodně tady děvčata máte Candidózu a nevíte co s tím. Ježišmarjá, já měla problémy! Veřte nebo nevěřte, mě ten hrozný a zatracovaný Herbalife pomohl. Přiznám se, že stále se stravuji v duchu protikvasinkové diety, nic jiného mi nezbývá, nechci se nikdy vrátit, tam kde jsem byla. Herbalife totiž pročišťuje střeva a teď kontrolní otázka??? Kdepak se Candida nejvíce drží! No, přeci ve střevech. Výsledek - candidoza v pohodě. Zlepšila se mi pleť, mám pravidelnou stolici, s čímž jsem dříve měla velké problémy, dřív jsem trpěla záněty močového měchýře a minulý rok jsem už nedostala alergii na trávu, že by zrovna ten druh nerostl?? Ještě uvidím letos. Možná mi to pomohlo i s celulitidou. Já ji nemám, kdežto moje vrstevnice už jo a pořádnou. Mamka tenkrát bojovala s přechodem, osteoporozou a artrozou a samozřejmě i se zácpou, váha tak nějak byla pro ni vedlejší, ale když se nabídla příležitost, tak proč ji nevyužít. Všechno se jí zlepšilo. Takže děvčata já nevím, já bych ten Herbalife nezatracovala. Myslete si co chcete, budu ten Herbalife pít dokud to půjde, ať jsem zdravá. Taky mě čeká přechod a hrozba osteoporozou. A ještě důležitá věc, je fakt, že mamka měla hlad, když se snažila zhubnout, to je fakt. Ale, když se zamyslím, ono to asi bez toho hladu nejde, že jo. Hlavní je vydržet, protože výsledky se dostaví, až za několik měsíců, možná i let. Toť je jenom můj názor a nikomu ho nevnucuji.

Mirek (St, 28. 5. 2003 - 11:05)

Ahoj Lolo, nevím jestli patřím mezi světlé vyjímky, ale dělám seriózně. To je základ všeho, nejen Herbalife. Když tady začínali, tak na tom chtěl každý jen vydělat prachy a chodilo se i "přes mrtvoly". Nikdo ani pořádně nevěděl jak se to má správně brát a pak nebyly ani ty slibované výsledky, což je logické. Dneska se dělá úplně jinak, včetně kompletního zákaznického servisu pro klienty, ale ta averze vůči Herbalife jako celku tady pořád je (a bohužel i dnes někdy oprávněně). Ale nemělo by se míchat dohromady chování a jednání některých jedinců s účinky produktů (nejen že jsou tady schváleny a atestovány, ale mají i lékařský certifikát). Je nesmysl někomu slibovat 10 kilo dole za měsíc nebo vůbec něco v tomhle ohledu. Každé tělo si hubne tak jak potřebuje, není vyjímkou třeba je 2 kg za měsíc, ale taky třeba i 6 kilo. Je to hodně individuální. My máme Aloe ve formě džusového koncentrátu, vlastně se dá říct že kudy teče, tudy léčí. Vyhojuje vlastně celý trávicí trakt (aktivuje regenerační činost buněk sliznice, střev a žaludku) a tím zlepšuje jeho funkci. Ty enzymy které v tom jsou uvolňují trávicí šťávy z povrchu sliznic. Dokonce mám klientku, která si s tím vyléčila hemeroidy, dává to i na opary a jeden můj kolega se s tím zbavil zánětu dásní. Zatím se měj.

Lola (St, 28. 5. 2003 - 08:05)

Ahoj Mirku, dle všeho, co jsi tu napsal, patříš mezi světlé výjimky. Proč? Já osobně Herbalife nezkoušela, ale za to moje kamarádky, který byla nalákány na Herbalife právě za účelem "rychlého" zhubnutí. Je taky pravda, že to bylo asi před 10-leti, kdy jsem byla na střední - v té době asi všechny holky, které nedělaly profesionálně sport jako např. moje maličkost, chtěly zhubnout a mít krásnou hladkou pleť. V té době za ty přípravky utratily kolem 2.000,- Kč (ovšem nedokáži přesně říci, co všechno za tu cenu dostaly) a bohužel se nedostavil takový výsledek, na který byly "nalákány". V této době je asi filozifie Vaší firmy nejspíše jiná, ale opravdu, v době, kdy jsem se "seznámila" s Herbalifem, byly holky "nalákány" na hubnutí. Jak už jsem psala ve svém předešlém příspěvku - užívám Aloe s tím, že vím, že do svého těla dodávám potřebné vitamíny, enzymy, aminokyseliny atd. v přírodní podobě. Můžeš mi jen pro zajímavost napsat o Aloe, kterou máte v nabídce? Díky a měj se hezky, Lola

Mirek (St, 28. 5. 2003 - 08:05)

Ahoj Lolo, dík za názor. Nikoho však nelákáme, pouze poskytujeme informace tomu, kdo o to stojí a ten se pak rozhoduje už jen sám. Chtěl bych jen k tomu podotknout, že po Herbalife se nehubne velice rychle, jak píšeš, ale maximálně tak 4 kila za měsíc. Víc by ani nebylo zdravé. S tou Aloe máš pravdu, také ji máme v nabídce. A ještě k té bojovosti diskuze. Rád přijmu názor někoho jiného, pokud je ovšem založen na reálném základě a vlastní zkušenosti, ale vadí mi když někdo odsuzuje něco co nezná nebo o čem nemá dost informací.

Lola (Út, 27. 5. 2003 - 15:05)

Musím uznat, že se tu rozjela celkem zajímavá a někdy až bojová diskuse na téma HERBALIFE. Hodně lidí je tu proti tomuto produktu (v podstatě se ani není čemu divit, člověk je nalákán na to, že velice rychle zhubne a ono nic; ovšem to "nic" je většinou jenom proto, že si lidé myslí, že když do sebe nahážou nějaké pilulky, napijí se skvělého koktejlu atd., tak že zhubnou, aniž by se o to museli nějak sami přičinit). Nikdy jsem neužívala Herbalife (taky proto, že jsem na něj neslyšela chválu, ale právě opak), přesto si myslím, že užívání nebo lépe řečeno využívání přírodních "sil", které tu jsou prezentovány, je pro náš organismus přínosný. Pravidelně 3x denně piji gel z Aloe Vera od německé firmy (není to propagace, jen chci napsat, že i když se tento gel doporučuje mimo jiné i při hubnutí, pro mě je mnohem důležitější, co obsahuje a co dodávám svému tělu - vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, saponiny atd.). Raději budu kupovat a pravidelně užívat tento přírodní produkt, než do sebe házet chemické prášky. Už tak je kolem nás spousty chemie, tak proč si dodávat dobrovolně další. A jen tak mimochodem - bylo období, kdy jsem měla o 15 kg víc a shodila jsem je. Jak? Nastoupila jsem do nové práce, nervičky zapracovaly a chuť na jídlo nebyla. Nikdy mě nenapadlo, koupit si nějaký zázračný "lék", abych jeho užíváním zchudla. Můj názor je, že když se chce, všechno jde a jde to i u lidí, kteří mají genetické "proporce" k tomu, býti při těle.

Mirek (Út, 27. 5. 2003 - 14:05)

Ještě jsem zapoměl, víš proč to jde lidunečečko? Protože Herbalife opravdu funguje. A možná by ses měla vrátit ke své "frázi" a nepsat o něcem, co jde mimo tebe. Myslím tebou zavedené téma tady na doktorce, kdybys to nepochopila.

Reklama

Přidat komentář