Reklama

Imigranti

Tony (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Twigy!

Vždyť ta diskuze existuje teprve od 2. 10. loňského roku.

To máš jako kometa koho oblétávat. Když na mne nemá argument, tak na mne vytáhne, že jsem násoska.

Jenže jak tu kdosi napsal: ANI DURCH PROCHLASTANEJ MOZEK NEDOVEDE VYPLODIT TAKOVÉ PTÁKOVINY JAKO DÉČKO.

Tony (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Jinak milé Déčko, máš pravdu, že u nás počet přistěhovalců narůstá. Jenže pouze minimum z nich jsou neintegrovatelní muslimové? S Ukrajincema v druhé generaci nebyl z logiky věci žádný problém a není ani s pracovitýma Vietnamcema, kteří nemají žažraný pod kůží beduíndký inšalláh, pod jehož vlivem žijí pouze ze dne na den. Je u nás etnikum, které se u nás poprvé objevilo už za krále Václava IV. a drtivá většina jeho příslušníků žije ze dne na den dodnes. A už je pomalu trestné je pojmenovávat staletým názvem pocházejícím ze staré Byzance.

Twigy pro D (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Ahoj Twigy. Dík za tak...Ahoj - D, mám ráda, když člověk dokáže dobře vyjádřit nejlépe vlastní myšlenku, mám ráda chytré lidi a líbí se mi, když jsou navíc trpěliví a nad věcí - proto tě ráda čtu.
Já jsem našla tuhle diskuzi před mnoha lety, to zn. v době, kdy se tu ještě dalo opravdu slušně diskutovat. Dnes sem někdy chodím pro relax po práci a taky abych neztratila přehled o tom, co si myslí jiní. Jen mi tu vadí hrubost a útočnost většiny lidí.

Tony (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Šašuldo, podle takové...Děláš intelektuální osvětu? To si teda fandíš. Už jsem tu vícekrát napsal, že nejsi nic jiného než namyšlený Jájínek, proto jsi přesvědčený, jakou tu neděláš intelektuální osvětu.

D (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Milé Déčko, vůbec...: Proč migranti trčí v Calais a Britové je nevítají s otevřenou máručí?

Imigrace do Británie je každý rok značná, a nezanedbatelná je i emigrace z ní. To ovšem neznamená, že stát úplně rezignuje na její kontrolu. Kdyby tak učinil, každoročně by se do Británie přistěhovalo mnoho milionů lidí.

Ani v Česku se ovšem nediskutuje o tom, zda do něj pustit a strpět v něm úplně každého, kdo do ČR chce. To nikdo nepochybuje, že to nejde. Naopak jde o to, že někteří by zde nechtěli pustit vůbec žádné migranty , a domnívají se, že lze zamezit růstu procentuálního podílu "nepůvodního" obyvatelstva na celkové populaci ČR. A to v podmínkách volného pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu po celé EEA, a navíc i aktuálně v době obrovské imigrační vlny z Blízkého východu a Afriky do Evropy. Jak absurdní!

No (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Ne, není třeba se s tím...Je vskutku komické, jestliže o konfrontaci svých názorů s jinými píše ten, kdo za jedině správné intelektuální vidění považuje jeDině ty názory své.

D (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Ne, není třeba se s tím...Šašuldo, podle takové logiky bychom mohli požadovat třeba i deportaci, internaci, nebo dokonce anihilaci domácích pensistů, jelikož bychom se nechtěli smířit s možností jejich další střeleb v českých či moravských hospodách.

Lidé jakéhokoli původu, věku či pohlaví jsou schopni všeho možného. Nejen blahodárné intelektuální osvěty, jakou tu nyní dělám třeba já, ale i prdění na veřejnosti, srážení dětí na přechodech pro chodce, nebo zlomyslného uřezávání živých hlav.

Imigranti a jejich potomci pochopitelně nejsou výjimkou. I v ČR dělají každý den spoustu chvalitebných, neutrálních i škaredých věcí. To, že dělají, jako všichni ostatní lidé, i věci škaredé, nemůže zabránit a nezabrání růstu jejich procentuálního podílu na celku české populace.

Tony (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Ahoj Twigy. Dík za tak...Milé Déčko, vůbec nevidím, že by ti tyto diskuse dávali něco si vyjasnit. Naopak vidím, že máš stoprocentně jasno a tak ti z logiky věci nemůže dojít, že jsi mimo realitu. V pár jednotlivostech máš pravdu, ale celkově jsi nehorázně mimo. Nezbyde ti, než to psát na doktorku. Už vidím, jak bys dopadl, kdybys takové věci obhajoval v Británii v hospodě.

Proč migranti trčí v Calais a Britové je nevítají s otevřenou máručí?

Cynik - realist (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Ne, není třeba se s tím...... smířit,...trestů smrti..., chybičky se vloudily.

Cynik - realist (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Opět naprosto pomýlené,...Ne, není třeba se s tím snířit. Proč se smiřovat s násilnostmi, hořícími auty a budovami, snahou imigrantů přerovnat Evropu k obrazu svému? Proč se smiřovat s nerovnoprávným postavením žen, tresty za odklon od náboženství, dokonce i s vyhlašováním trestů smrt? Máš k tomu něco, šašku?

D (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

On nám Decko chce radit....Opět naprosto pomýlené, osobní vidění problému, namísto jedině správného, intelektuálního, neosobního vidění.

Podle toho, co říkáš, by to vypadalo tak, že nějací zloduchové si "zaplevelili" své vlastní, významnější, vyspělejší, bohatší země, avšak Češi nyní mají šanci si svou vlastní zemi "ubránit".

Tak to ovšem evidentně není. I v Británii, Francii, Německu si dříve lidé taky mysleli, že své země mohou "uchránit" před imigrací, imigrace však masivně pokračovala, a pokračuje i nadále, a tyto země mají nyní zcela jinou etnickou skladbu obyvatelstva než ještě před pár desítiletími. Takto se to jistě bude vyvíjet i v České republice. Jak se cizinci přistěhovávají, Češi vystěhovávají, cizinci v ČR plodí více dětí než Češi v ČR, procentuální podíl Čechů na celé populaci ČR každý rok zákonitě klesá, a tak tomu jistě bude i dlouhá desítiletí dopředu. Nakonec budou nečeská etnika spolu s míšenci jistě představovat celé desítky procent populace, jak tomu již vpodstatě i je u nepůvodních etnik a míšenců v některých západních zemích.

Je proto třeba se s tím smířit, a vychovávat děti - s pomocí zahraničních odborníků a jejich zkušeností - k životu ve zcela jiné společnosti, než v jaké vyrůstaly dosavadní české generace.

D (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

Smím si dovolit jednu...Ahoj Twigy. Dík za tak velký zájem o mou maličkost. cítím se polichocen ;)

Pokud jde o tu tvou otázku, sám přesně nevím. Rád spojuju slúvka do vět, a rád konfrontuju své názory s jinými. Navíc se chci blíže obeznámit s českými postoji, abych lépe věděl, odkud vlastně pocházím. Též mi psaní na nejrůznější témata pomáhá si některé složité otázky vyjasnit i pro sebe sama.

Proč navštěvuješ podobná diskusní vlákna ty?

jarda (Ne, 17. 4. 2016 - 09:04)

Smím si dovolit jednu...On nám Decko chce radit. Třeba v migrační politice. Vždyť v Británii s tím nemají problém... Jenže si to tam zaplevelili neprizpusobivymi, že nevědí kudy kam, stejně jako Francie, Německo. Jenže to nepriznaji, a chtějí to zničit i jinde, kde to ještě není.

Twigy pro D (Ne, 17. 4. 2016 - 08:04)

Smím si dovolit jednu téměř intimní otázku? Co vede britského občana k tomu, aby trávil na českých diskuzích tolik času s lidmi, kteří mu evidentně nerozumí, protože mají za sebou svých 40 let, ze kterých se vymanit je pro mnohé velmi těžké, pro další mnohé takřka nemožné? Podle bezchybné češtiny a pravopisu platného zhruba před 30 lety tipuji, že jsi už dost dlouhou dobu v Británii. Znamená to, že se ti stýská? Nebo je to jiný důvod?
Ať tak nebo tak, jsem ráda, že sem píšeš.

jarda (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

Rozkrikuj se v Británii

jarda (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

Já jsem britský občan,...Prostě jsi parchant, a zrádce české domoviny, své původní vlasti. Tak zavri hubu, a rozkroku se v Británii. Třeba, kdy nám vrátí část zlatého pokladu, co si nechali po druhé světové, jako údajnou kompenzaci za pomoc a platili i výstroj československých vojáků, či za ně bojovali. Nechali si proplatit i ponožky. Nejdříve nás predhodi Hitlerovi, pak naši vojáci za ně bojují a pak nám vezmou pár tun zlata za to,že jsme za ně bojovali a nechají si to proplatit? Parchanti parchantu!!! Tam se Decko hodis. Takto jsem ti četl!!!

D (So, 16. 4. 2016 - 23:04)

Co tě vede k tomu, tu...Já jsem britský občan, nikoli britský poddaný. Mezi tím je právní rozdíl.

16.4. (So, 16. 4. 2016 - 23:04)

To musíte plakat na jiným hrobě:-D

Tony (So, 16. 4. 2016 - 22:04)

V době, kdy byl...Co tě vede k tomu, tu produkovat takové bláboly? Dle mne jsi protekční pacoš. Mnozí v ústavech mají jednostraně vyvinutou inteligenci, avšak mimo ústav je nesmí pustit. Dají jim přístup k wifině i v nočních hodinách, ono je to pro takové lepší uklidňovadlo, než kdyby do nich cpali oblbováky, a ti dotyční si myslí, že se v životě dopracovali tak, že jsou velice skvělými poddanými Jejího Veličenstva.

D (So, 16. 4. 2016 - 22:04)

Pořád omýláš jedno a to...V době, kdy byl procentuální podíl etnických Němců na populaci Spolkové republiky podobný, jako je dnes procentuální podíl etnických Čechů na populaci ČR, padaly v Německu (a od té doby tam i stále padají) stejné pseudoargumenty o údajné nemožnosti míchat "hrušky s jabkama", o údajné "potřebě" se "bránit invazi z východu", o údajné nutnosti chránit německé ženy před znásilněním cizinci, o možnosti a nezbytnosti "normálních lidí" se sjednotit a čelit "genocidě německého národa" atd. atd. Nicméně reálný vývoj se od té doby ubíral - a stále ubírá - naprosto opačným směrem. Česko je sice specifické svou relativně malou atraktivitou pro cizince, nicméně ani to v dlouhodobé perspektivě nezabrání masové imigaci do (a emigraci z) českých zemí a velkému míšení "původní" české populace s populacemi imigrantů jak v rámci českých zemí, tak i mimo ně.

Reklama

Přidat komentář