Reklama

Jehovisti

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

.

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

.

Maja (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

Souhlasím, hledají na...nikdo mi nevzal ani korunu, podte se podivat. masochista je zijici bez Boha, to ja nejsem

Souhlasím (Po, 18. 2. 2013 - 13:02)

Hej, jehovisti
záměrně...Souhlasím, hledají na Doktorce, kde jsou většinou lidé v zoufalé situaci, nemocní. Rozhazuji sítě.

Tony (Po, 18. 2. 2013 - 13:02)

Hej, jehovisti
záměrně...Jen houšť a větší kapky.

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Hej, jehovisti
záměrně falzifikujete překlady Bible, aby vám to pasovalo do krámu. A otravujete lidi, nikdo vám o to nestójí. Ulovíte dycky enom toho, kdo je zrovna ve svízelné životní situaci (opuštěný atd.). Haňba vám vy Satanovy děcka

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Mne nic neukradli, Ty dusevni...Sama jsi kastrát

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Mne nic neukradli, Ty dusevni...Ty nemáš vlastní názor, jsi masochista, co ti škodí, to se ti líbí. To já nejsu

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

To víš, já ti dám adresu, nejsu magor... Co vzali mně? Vzali jste zdravý rozum mojemu tatovi. Tvrdíte o sobě, že jste praví křesťani, podle mě je základem křesťanství láska k bližnímu, ale od té doby, co je tata u vás, tak je spíš plný nenávisti k liďom, kteří nejsou SJ. Kážete vodu a chlaščete víno. Pěkně ptáčkovi zpívali, když ho do klece lapali. Chcete grunty, nemovitosti a prachy. Jste zkušení manipulátoři, máte kvalifikovaný psychologický trénink. Jde vám o to, abyste lidi rozdělovali. Lepší je lidi spojovat. Proč SJ odmítají třeba stýkání svojich děcek s rodinou, která néni členama SJ? A netvrď mi tady, že to nikomu nezakazujete. Jste mor. SJ=Satan

Dana (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7

Rozarka (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

..........Mne nic neukradli, Ty dusevni kastrate

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

..........

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

..........

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Jsou horší než zloději, kradou lidskou důstojnost.

Jehovisté nepat (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Jsou horší než zloději, kradou lidskou důstojnost.

Maja (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

blbnete asi Vy, kdo nepouziva...Anti, řekni, co svědková vzali Tobě. Nebo taťkovi, dej adresu, půjdu se tam podívat, co Vám ukradli...

Rozarka (Po, 18. 2. 2013 - 11:02)

Zblbli aj mojeho tatu a ten...blbnete asi Vy, kdo nepouziva hlavu je dusevni kastrat

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 10:02)

Zblbli aj mojeho tatu a ten fčil (f jako fčela vy češtináři) prodává zahradu co zdědil. Bábina se musí obracat v hrobě, lesi to vidí. Pokaždé, dyž tatu vidím, tak do mě hustí nejaké sračky, ale vůbec mě to nezajímá. Zlanařili ho v době, kdy se na ňho vys*ala jeho bývalá, z mamou je už nekolik roků rozvedený.

Anti (Po, 18. 2. 2013 - 10:02)

Jehovisti slídijou po dědinách a štubujou grunty, pak zmanipulujou lidi, aby ty grunty na ně přepsali. Jde jim enom o majetek. Je to čistá manipulaca s liďama. Kážou vodu a chlaščou víno.

Maja (Ne, 17. 2. 2013 - 17:02)

V čem jsou hlavní pozitiva bezkrevní chirurgie?
Stručně se dá říci, že pacientovi, který je operován bez krve, se dostává té nejkvalitnější péče v první řadě proto, že operovat bez krve může jen zdatný a vzdělaný operatér. Další důvod pro tvrzení, že bezkrevní operace je kvalitnější, spočívá ve stylu provedení operace: Při tomto postupu totiž operatér dbá na to, aby krevní ztráty byly co nejmenší, a má také k dispozici to nejmodernější technické vybavení určené speciálně pro takovéto minimálně invazivní zákroky.
Mezi velice významné kladné stránky bezkrevní medicíny patří to, že pacient a lékaři nemusí řešit různé okamžité či pozdní komplikace, které jsou spojeny s podáním transfúze. Mezi tyto komplikace patří zejména přenos různých infekčních chorob (hepatitis, AIDS, syfilis, cytomegalie a další). Ačkoli jsou dárci i darovaná krev testováni, přece není přenos nákazy jednoznačně vyloučen. Není totiž možné zaručit 100% spolehlivost testu, zvláště když si uvědomíme, že u některých patogenů je možné prokázat jejich přítomnost v krvi až po několika dnech či dokonce týdnech od proběhlé nákazy, a existují dokonce viry, jejichž inkubační doba se počítá na celé roky!

Reklama

Přidat komentář