Reklama

Jehovisti

prdí (Ne, 21. 4. 2013 - 02:04)

jehovistí nebo neprdí?

Superman (So, 20. 4. 2013 - 23:04)

Když ptáčka lapají...Peníze jsou zkázou lidstva, všechny vás přivedou do hrobu. :P Kdo tvrdí, že svět stojí na penězích ještě nepoznal Krista. ?

Superman (So, 20. 4. 2013 - 21:04)

Že by přiznání?Myslíš to, že vám přeji příjemný poslech J. S. Bacha ? Ano, to přiznávám. ? Nechápu, proč jsou lidé ke svědkům Jehovovým tak krutí. Jsou to milí a příjemní lidé.;)

Superman (So, 20. 4. 2013 - 20:04)

Je tam varování před...Jo, správně. Dejte si na nás Bacha. ? ? ?

Jehovisty (So, 20. 4. 2013 - 20:04)

také neznávám,oni už jsou přímo fanatici a tak by to být nemělo.Jinak na samotného Boha věřím.

přečti si bibli (So, 20. 4. 2013 - 20:04)

a pochopíš.

Superman (So, 20. 4. 2013 - 17:04)

Vy jste břídil ani jsem to...Taky jsem to nemusel dočíst do konce (ale ještě si to přečtu), abych vám napsal, že...

Bůh je podle Bible VŠEMOHOUCÍ. Ale... místo toho, aby ďábla zničil tak ho svrhl ještě mezi lidi ??? Kdepak je ta Boží láska ? Aby měl ještě více možností jak lidi zlikvidovat ? Pokud to tak je, tak je zodpovědný za zlo, které se na zemi děje (podobně jako ten Jakub, co jen přihlížel jak jeho dva kamarádi zabijí tu dívku). Takže ten "svatý Bůh" zase není zas tak svatý, ale je to ďáblův SPOLUPACHATEL. ? ? ? Ale přesto Ho máme milovat a uctívat Ho. Tak kdo je tady potom břídil ? :P

:D:D (So, 20. 4. 2013 - 16:04)

Tak to dopadá, když nemají...Vy jste břídil ani jsem to nemusel číst do konce :D Podle vás Bůh řídí celej svět, proč teda nechal v bibli zapsat že celý svět leží v rukou toho ničemného ? Proč lidi varoval že příchodem konce času bude na světě čím dál více hladomoru, zemětřesení, válek, lidé budou nevědční bez přirozené nákolonosti atd. atd. proč stále svalujete vinu na Boha když Satan vlastní svět ? Bůh mu přeci dal šanci aby prokázal jestli si lidi dokážou vládnout sami. To je přeci tak otázka všech otázek o kterou se opírá celá Bible. Jste tak naivní že ze všeho viníte boha ale ten sám nechal zapsat že až příjde jeho čas vráti život mrtvým a příjde soud. Jen bl.bec si může myslet že život tznikl náhodou a že evoluce je příroda. Vše má v sobě svůj kód stvoření a mnoho fyziků tohle ví a moho z nich to tvrdí, jenže to se v TV nedozvíš. To kdo řídí svět jak se nazývají je jedno, jsou tajní, takže jsou okultní, využívají satana a démonů ke svému prospěchu, netají se tím ani nejvyšší hvězdy hollywoodu, pro případ Kabala je satanská nauka. Probu´dte se konečně a vypněte TV a začněte smýšlet jako vaši rodiče kteří věřili daleko více, protože daleko méně čuměli na výdobytky dnešní doby která se čím dál evidentnějí ukazzuje že je v područí SATANA. Přejí příjemný den :)

SJ (Čt, 18. 4. 2013 - 22:04)

Co tu hledáš jehovisto na... Jehova v současné době příliš do dění nezasahuje a zázraky uzdravení se nedějí jako v 1. století, za dob Krista a apoštolů, kdy je zaznameno cca 5 vzkříšení, uzdravení mnohých malomocných, slepých, chromých...
Kdo těm zázrakům chce věřit,stačí mu svědectví zapsaná v Bibli, kdo ne, neuvěří ani kdyby byl očitým svědkem.
Takže i když věřím v Boha,nevylučuje se to s tím, že potřebuji i doktora nebo doktorku.cz. :-)
Dobrou noc

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Co tu hledáš jehovisto na diskusi o zdraví? Léčí tě jehova, jdi si za ním, tady léčí lékař.

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

.

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

.

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

.

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

.

Jehovisté nepat (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

.

Svědek Jehovův (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Ano, jen více pomluv a urážek, ať mužeme nastavit i druhou tvář.
Koneckonců není to nic nového, první křesťany lidé jejich doby obviňovali ze všeho po čem ve své kruté duši toužili.
Nevím o nikom,koho by nepřijetí transfúze zabila, ale možná někdo takový je. Vím ale o mnoha lidech, kteří zemřeli na její podání.
Je sice pravda, že ne všechny pracoviště jsou ochotni operovat bez krve, ale i tato pracoviště existují a co víc, rekonvalescence, je daleko kratší, než při operaci s použitím krve.
Víte kolik by se ušetřilo životů, kdyby se svatost krve respetovala ve středověku, kdy bylo pouštění žilou "lékem" na téměř všechny nemoci?

Superman (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Svým způsobem jsou...Jsem nepokřtěný svědek Jehovův, ale jsem hrdý na to, že můžu poznávat Boha JHVH. ?

názor (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Chovají se slušně?Špíše...Jsou to vlastně chudáci, jsou jim vymílané mozky sektáři a oni jak loutky poslušně dělají co je jim diktováno. Svůj mozek přestanou používat a dopadá to i na jejich rodiny a děti.

Dalibor (Čt, 18. 4. 2013 - 20:04)

Ahoj všichni věřící i nevěřící,řeknu svůj názor a at si na to řekne každý co chce.Podle mě je největší zlo církev.Jehovisti jsou sice lidé,kteří se snaží chovat slušně,ale jejich vedoucí to dělají jen pro peníze a moc lidí je neposlouchá(naštěstí)Ale cirkev ovládá příliš mnoho lidí a to není vůbec dobře.Já věřím jen v to,co si vybuduji,co vlastní snahou vydělám,jak tím uživím rodinu a td.Nikdo mi na chleba nedá jen tak,tak čemu jinému mám věřit?

Superman (Čt, 18. 4. 2013 - 18:04)

Tak to dopadá, když nemají SPRÁVNĚ "vymytý mozek." ? Jak se z toho můžou dostat ? Já osobně bych tedy tady nerad klečel před jejich zelenou vlajkou. A to každá víra věří v Boha ! Katolíci mají své dogma, muslimové zase korán a svědkové Jehovovi se zase snaží kázat podle Bible. A k tomu jsou tady ještě buddhisté věřící na sebeosvícení a ateisté, kteří už ničemu nevěří. ? ? ? A teď pozor pokračujeme...

Mnozí jsou ideologicky naprogramováni odmítnout každý důkaz a rozumový závěr o Bohu.

Tvrdí se, že za vším stojí ilumináti. Teď nevím v jakém poměru jsou k nim templáři, zednáři nebo satanisté, ale je rozumné věřit na Stvořitele, který by celou tu vražednou mašinérii řídil ? Tak to potom musí být pěkný břídil. ? Mně ani SJ nechtěli pokřtít snad proto, že mám trochu víc svobodnější uvažování ? A k té nekonečné smyčce. Je logické se domnívat, že třeba za bouchnutím šampaňského stojí nějaké démonské síly ? A to se budeme na ty nečisté síly vymlouvat donekonečna ? Může zastavit Někdo nevyhnutelné, například letící kulku ? Ano ve filmu by to Superman dokázal, ale zatím mě Nikdo takovou schopností neobdařil. A pomůžou nám modlitby před tím ? Asi těžko... ? ? ? Máme hledat Boha, Bůh však zůstává neviditelný stejně jako ta jitrnice, kterou svět ještě neviděl od hospodského z pohádky "Obušku z pytle ven." ? A tak, když máme věřit tak čemu ??? Je jenom JEDNA ABSOLUTNÍ PRAVDA ! To ostatní je klam. Ale co když ten klam vypadá jako pravda ??? Jak říkám: "Žádná svobodná vůle není, jsme jenom loutky v divadle." Co se Bohu nelíbí odloží do krabičky. (Hlavně ten čertík, který se utrhl z provázku a chce hrát klauna :o ) A může být člověk dobrý jak chce, kdo chce psa být, vždycky si hůl najde. Už toho mám tak akorát dost. ale co můžu dělat, když nejsem opravdový SUPERMAN. ? Kde Boží Slovo nic nezmůže, tam už nic nepomůže. ? ? ?

VZKAZ PRO TEČKU: "Klidně si to tady tečkuj, když si myslíš, že si to nikdo nepřečte." ? ? ?

Reklama

Přidat komentář