Reklama

Kandaulismus

Pipi (Ne, 3. 2. 2008 - 19:02)

Hm, tak to je zajímavý. Ani jsem nevěděla, že představy, které mám, mají nějaký odborný název. Takže jsem kandaulistka :-)

Jarek (Ne, 3. 2. 2008 - 19:02)

To Petr :
Petře, myslím si, že svou ženu zbytečně a předčasně podceňuješ. Má-li ráda sex samotný, nikdy není vyloučeno, že nepřistoupí na milování se s dvoumi muži. Hodně (a snad nejvíc) záleží na tobě samotném.

Petr (Ne, 3. 2. 2008 - 14:02)

Toto téma mě silně vzrušuje. Už jen představa, že cizí muž svádí moji manželku. Manželka je ale hodně konzervativní a nikdy by k tomu dobrovolně nepřistoupila. Rád bych něco vymyslel s chlapem, jehož manželka taky nechce.Třeba bychom mohli zajít na pivo a něco na ty naše drahé polovičky vymyslet. Je tady někdo takový? Nejlépe ze sev. moravy. kandu2"seznam.cz

Emil (So, 2. 2. 2008 - 22:02)

Jinak už žádné reakce? Myslíte, že je kandaulismus slučitelný s patafyzikou? Jste příliš vážní přátelé. Trochu sebereflexe parafráze a mystifikace dozajista uvolní Vaše křeče.

Honza (So, 2. 2. 2008 - 03:02)

Emile, nejhorsi na tom celem je, zes urcite presvedcen o chytrosti sveho prispevku. Smutne.

Velebnost (Pá, 1. 2. 2008 - 14:02)

Klid,Kelišová,oni se vyblbnou a dají pokoj.Stejně neví,o čem píší.To jsou budoucí adepti na politické pracovníky,vědí,Kelišová,nikdo je neposlouchá,nečte,jen oni si myslí,jak jsou důležití a chytří.

Kelišová (Pá, 1. 2. 2008 - 14:02)

jéééžiišmáárjáááá
To je Sodoma Gomora. Velebný pane, dělejte něco.

Hmmm (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Emile, tvoje obhajoba kandaulismu utilitární filosofií není vhodná a je účelová. Kandaulista chce především uspokojit své potřeby a to prostřednictvím druhého či druhých. A ztotožnění utilitarismu J.S.Milla s hédonismem je už za hranicí slušnosti. J.S.M. neměl na mysli uspokojování sexuálních deviací. Jeho systém se váže na duchovní, nikoli tělesné. Epikúros? No dobře. O jeho filosofii nemáme dostatek informací, takže ji můžeme klidně překrucovat, že?

Emilka (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

Poslyš,Emile a co takhle jít opruzovat jinam,je spoustu jiných témat.To se fakt nedá číst.Díky

Emil (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

To nebylo psáno pro přímočaré jednoduché typy jako jsi ty, ale pro znalce a ty, kteří hledají orientaci a vysvětlení.(viz například k.h.) Prostě takové věci nečti. Vyhýbej se blahoskonnostem a povýšenostem a bude Ti fajn.

Emil (Čt, 31. 1. 2008 - 09:01)

Ještě pár slov o filosofickém zařazení kandaulismu: Mohlo byse jednat o tzv. utilitarismus. Podle Johna Stuarta Milla se utilitarismus také někdy považuje za typ hédonismu, protože soudí správnost jednání podle štěstí, které způsobí. A toto štěstí je provázáno s potěšením. Jedná se tedy vlastně o nesobecký hédonismus. Zatímco Epikúros radí dělat vše, co potěší nás, podle Milla bychom měli délat to, co učiní nejvíce lidí nejvíce šťastnými. Výklad: Umožním-li štěstí a rozkoš svému partnerovi a svým přátelům, spoluprožívám také tím svoji vlastní rozkoš.

Emil (Čt, 31. 1. 2008 - 09:01)

pro k.h.
Já si myslím, že otázka není dobře položená, protože míří k obecným záležitostem,zatímco jde o ryze individuální záležitost. Za sebe bych tedy odpověděl: Nejde ani tak o věk, jako o jistou formu zralosti. Této zralosti může být dsaženo v různém věku, nebo vůbec ne. Mladí upřednostňují spíš swingers,je to módní. Kdo má zkušenosti se swingers, může se v budoucnosti třeba na žádost partnera vrátit ke komornější formě, tedy k trojce nebo čtyřce. Pokud mají všechny tyto formy fungovat bez následků, musí na být vhodní lidé. Tedy zralí, tolerantní, zaměřeni spíše hedonisticky než duchovně (milovníci spíše rozkoše než boha). Právě výběr vhodných typů bývá úskalím, neboť někdo je žárlivým, aniž by si to byl ochoten připustit, což se projeví až při činu. Následky bývají fatální.

k.h. (Út, 29. 1. 2008 - 12:01)

Zná někdo odpověď na otázku, ve kterém věku se nejčastěji projevuje kandaulismus? Je to záležitost i mladých párů, nebo je to takříkajíc vyšší škola sexu mezi zralejšími páry? Kdy to opravdu může fungovat bez nepříjemných následků?

Emil (Út, 29. 1. 2008 - 10:01)

Podle všeho brzy dojde k tomu, že bude poblíž Prahy (cca do 20 km) obnovena činnost Swingers clubu, který fungoval velmi úspěšně již v minulosti. Pokud máte někdo zájem o členství (pochopitelně máme zájem o slušné, kulturní, zdravé a optimistické členy) napište prosím na adresu: alexandr12"post.cz. Podle zájmu bude club otevřen co nejdříve. Může být také zajištěn odvoz z konečné metra Háje.

Emil (Út, 29. 1. 2008 - 10:01)

Zareagoval jsem na inzerát, ve kterém se 54letý muž nabízel páru středního věku na sex. Dali jsme si všichni tři schůzku U Pastýřky v Nuslích. Pán byl sympatický, domluvili jsme se, že k němu pojedeme domů. Nejprve nám pustil Péčko, potom rozdal ručníky a postupně jsme se vysprchovali. Když jsem vyšel z koupelny, moje partnerka ho již svědomitě kouřila. Pán měl slušné vybavení, byla radost pozorovat, jak si to spolu rozdávají. Samozřejmě jsem se přidal, ale náš host měl své preference. Do mé partnerky se udělal celkem čtyřikrát. Byl to hezký večer, Janě to moc slušelo a bavilo ji to, třímala vítězně oba naše ptáky v obou rukách jako zástavy, strkala si je střídavě do úst a povykovala radostně jako dítě na Matějské pouti. Pán byl zkušený, pohostinný a výkonný. Jsem si jistý, že se naše návštěva u něho bude brzy opakovat. Vřele doporučuji, je to hezké zpestření vztahu,vyzkoušejte!

lm (So, 26. 1. 2008 - 15:01)

priznam sa ze by som takto chcel vidiet manzelku...ako ju niekto na stole poriadne pretahuje

XXL (So, 26. 1. 2008 - 07:01)

je to zvlastny pocit pozerat sa na manzelku, ako si to rozdava s cudzim chlapom.A hlavne ked ma pritom v tvari pocit stastia rozkose uziva si to na plno jednoducho, ked si vas nevsima len sa oddava naplno sexu.

dd (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

zbožnuji sympatické ženy, které při orálním milování stříkají a jsou hodně mokré, ať už přitom ejakulují nebo pouští fontánku. můj email je romance2"email.cz zbožnuji velká, citlivá vzrušená prsa,mnam,mnam.max.dikrétnost.sympatický 41 let.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2008 - 07:01)

http://pcdnv4.xtube.com/watch_video.php?cv=0&idx=6&v=lIEzpQ8813_&cl=Z8N1PLuAVM_

trojkaři (Čt, 24. 1. 2008 - 12:01)

Ahoj také souhlasím s Emilem a JJ již několikrát jsme tuto akci podnikly,ale najít někoho kdo vyhovuje nám a našim podmínkám je téměř neproveditelné pochopitelně máme jako hlavní zdraví,sympatie a další druhou roly hraje čas a momentální dá se říci i chuť.Jsme normální manželský pár bereme to jako částečné zpestření a ne jako každé pravidlo sexu.Už jsme pár takových dá se říci milenců měly a ze strany ženy byl u nich velký rozdíl /pozornost,slušnost, vůně/ nevím přesně co dále.
Při téhle akci nějaké foto není zas tak podstatné vždy jsme trvaly na nezávazné schůzce.
Problém je v tom alespoň podle mne že toho třetího si každý v představách vylíčí podle své nějaké představy a pak je problém takohého muže najít.Rači ani nebudu psát jakého hledáme,protože v tom máme jasno ahoj

Reklama

Přidat komentář