Reklama

Kousání nehtů

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 03:12)

.

..

..

anjelska prince (St, 20. 12. 2006 - 15:12)

ahojky babes a ja si oskrabujem ra&ny na rukach,bruchu a nohach.dost casto ked som nervozna.od mala ked som mala bradavice.poradi aj dakto mne.

Petr (Út, 19. 12. 2006 - 09:12)

To je teda obrovská láska jestli ho opustíš kvůli kousání nehtů. Jak to vůbec můžeš říct? Neříkej mi, že sama nemáš nějaký zlozvyk....vždyť každý jsme jiný. A nesnaž se ho přesvědčovat, dokud nebude chtít sám, nepohneš s ním. A ničit kvůli tomu vztah....no comment.

gabca (Ne, 17. 12. 2006 - 22:12)

můj přítel si kouše nechty a nechce s tím přestat ani kvůli mě. takže jestli toho nenechá mám ho opustit? třeba pak přestane

Petr (Út, 12. 12. 2006 - 18:12)

Taky si koušu nehty od malička. Kolikrát vypadaly už opravdu zle, že jsem se bál, že nedorostou, ale zdá se že maj úžasnou regenerační schopnost :o).
Teď už to není tak hrozný, dřív jsem byl dost nervák, ale když nad tím tak přemejšlim, tak si je prostě koušu nevědomě. U TV, u počítače.....teď jsem musel strávit 2 týdny v nemocnici na infeknčím oddělení, se dvěma nakaženejma spolubydlícíma, a to si člověk sakra rozmyslí jestli si strční prst do pusy, dyž může chytit něco opravdu ošklivýho. Jde o to naučit se při tom přistihnout a pak už je to v klidu. Já když si to uvědomim, není problém toho hned nechat. Je to prostě jen návyk. Jsem si jistej že by pomohla hypnóza, ale kvůli takový kravině mi to přijde blbost podstoupit, hold na svoje nehty celkem ****, přece jen nejsu holka a mé přitelkyni to nevadí, takže nic neřeším. Ale je vážně jen o UVĚDOMĚNÍ SI toho, že to děláte.

David (Pá, 8. 12. 2006 - 10:12)

Jako dobrá metoda by mohlo bejt pověsit si na zeď plakát mých rukou! je to odstrašující!!! mám nehty tak okousané, že je konce prstů předběhly o půl cenťáku! přestat už se snad ani nedá, protože zarůstají. na nohách to mám podobný, protože jsem si v dětství kousal nehty i tam.
NEKOSEJTE SI NEHTY!!! nebuďte jako já. prosím.

renata (Pá, 17. 11. 2006 - 21:11)

Ahoj ikdyž sem si koupila hnusnej lak po kterym mě je vždycky blbě neustále u tv nebo když jsem nervózní si je okoušu někdy až na maso a potom ta bolest potřebuju se toho zlozvyku zbavit kvůli sobě ale hlavně kvůli klukům :-) PŘESTANTE HNED PAK UŽ BUDE POZDĚ, VĚŘTE MI

zuzka (Po, 6. 11. 2006 - 10:11)

NEHTE SI UDELAT GELOVE NEHTY ME TO POMOHLO A VYPADATE VZDY UZASNE.

pinkGirl (Ne, 5. 11. 2006 - 14:11)

ahojky, nevíte někdo jak přesta si kousat nehty, už jsem uvaovala i o tom, že bych šla k psychiatrovi, ale to bych mu tam řikala: "víte,jsem hrozně nervní člově, škola mi leze až nad hlavu a jedině kdy nejsem nervní, je když jsou prázdniny" to by asi nešlo. Nehty si koušu fakt ranec dlouho a nevim co mám dělat, už mě to štve, vim to že to dělám a pak bych si nejradši nafackovalala. Takový ty věci jako že když jsem byla malá tak mi babička dávala na prsty pepř, to nepomohlo. Koupila jsem si drahej lak na nehty, to taky nepomohlo, průhlednej s ňákou pčísadou že to prej pomáhá, to pomáhá ale ne asi takovejm lidem jako jsem já. opravdu mě to štve, potřebuju se toho zbavit, ale nevim jak :-( pomozte někdo prosimm

Kukhy (Pá, 3. 11. 2006 - 17:11)

Mám jednu radu, neříkám ž eje zrovna ideální a pro nehty dobrá ale pak už si nechty nikdy kousat nebudete. Kupte si nějakej drahej lak, kterýho vám bude škoda okousat ho, to se někde píše ale to pomůže jen, pokud se to ještě s něčim spijí. Já sem to udělala tak, že sem si pod lak dala 2 vrstvy vteřinovýho lepidla. Pak sou nechty tak tvrdý, že už nejdou ani okousat! Nehcty mi to sice zničilo, ale na odnaučení kousání nehtů to stačí. Tak už stačí jen lepidlo nechat odrůst ostříhat a chlubit ne svýma nehtama!
Vim že si teď řikáte "to je kráva, si ty nehty ještě zničim" ale posuďte sami, nemáte je zničený už dost? ...

Hanča (Pá, 13. 10. 2006 - 19:10)

Na jedné stránce je napsáno,že pokud nezabírají jiné metody,chce to si nehty ostříhat úplně nakrátko,aby nebylo co okusovat,ale jsou mezi námi tací,kteří si je stejně zahlodají až do masa,a pak to pěkně bolí:-)Sama sem to tak dělala,dřív sem si nehty kousala ukrutně,přesněji řečeno,když jsem byla ještě malá holka.Pak ve svých třinácti,co jsem začala dbát výrazně o svůj vzhled,jsem se svými nehty začala dost zaobírat.Chtěla jsem je mít stejně vypěstěné,jako ty Pražské paničky.A že mám dost slabou vůli,moc sem to nevydržela.Sem typ nervózního člověka,a tak to nebylo jednoduchý.Pořád jsem z nehtů slupovala horní vrstvy,až byl nehet úplně tenký a chtě nechtě jsem ho musela ukousnout.Dnes už si ale nehty snažím nekousat,i když mi občas uklouzne vědomí a sem tam si odloupnu již zmiňovanou horní vrstvičku a pak lituju toho,že budu muset zase nějakou chvíli čekat,než mi nehet zpátky doroste a zacelí se.Ale jedno jsem zjistila,dlouhé nehty opticky prodlužují prsty,vypadá to fakt dost elegantně:-)A hlavně mi dělá dobře,když se kamarádky díví,že mám tak dlouhý nehty:-)PS:Lak na nehtech taky nezabírá,já si ty nehty okusovala i s nim:-)

brtík (Po, 9. 10. 2006 - 21:10)

ahojte vsichni!tak sem si kusavala nehty,ale jednoho dne mi mamka rekla ze mam nadherne ruce a od te doby sem prestala!Chce to fakticky pevnou vuli!takze vam vsem drzim pesti a verim ze t dokazete!

Ala (St, 27. 9. 2006 - 17:09)

Můj přítel si od dětství kouše ne ani tak nechty, jako kuži na kloubech ruky, ale uplně všechny a často až do krve,vypadá to strašně. Zkoušel i sůl,pepř apod.,ale nic nepomohlo. jednou pomohla vůle,zlepšilo se to, ale vydržel to jen nějakou dobu. Je nervák. Má s tím někdo zkušenosti? Bude to mít asi stejný podklad jako kousání nehtů..

Dita (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Ahoj vsem ,kteri hledaji pomoc s kousanim nehtu- pricin je nekolik, v podstate se jedna hlavne o psychiku.Pomaha homeopaticky lek Aconitum potence 9 CH nebo Arsenicum album potence 9 CH - oboji od fy Boiron-ke koupi a i objednani v kazde lekarne, stoji kazde cca 50 Kc,takze je to zvladnutelne.Chce to take vuli,drzim palce a dejte vedet jak to pokracuje.Stepanko-dcerce toto urcite dej,u deti to funguje dobre.Davkovani je vetsinou 3x5 globulek denne.Rudo-nevzdavej to-hlavu vzhuru,uvidis,co se podeje.

Dita (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Ahoj vsem ,kteri hledaji pomoc s kousanim nehtu- pricin je nekolik, v podstate se jedna hlavne o psychiku.Pomaha homeopaticky lek Aconitum potence 9 CH nebo Arsenicum album potence 9 CH - oboji od fy Boiron-ke koupi a i objednani v kazde lekarne, stoji kazde cca 50 Kc,takze je to zvladnutelne.Chce to take vuli,drzim palce a dejte vedet jak to pokracuje.Stepanko-dcerce toto urcite dej,u deti to funguje dobre.Davkovani je vetsinou 3x5 globulek denne.Rudo-nevzdavej to-hlavu vzhuru,uvidis,co se podeje.

Dita (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Ahoj vsem ,kteri hledaji pomoc s kousanim nehtu- pricin je nekolik, v podstate se jedna hlavne o psychiku.Pomaha homeopaticky lek Aconitum potence 9 CH nebo Arsenicum album potence 9 CH - oboji od fy Boiron-ke koupi a i objednani v kazde lekarne, stoji kazde cca 50 Kc,takze je to zvladnutelne.Chce to take vuli,drzim palce a dejte vedet jak to pokracuje.Stepanko-dcerce toto urcite dej,u deti to funguje dobre.Davkovani je vetsinou 3x5 globulek denne.Rudo-nevzdavej to-hlavu vzhuru,uvidis,co se podeje.

pro bebe od pet (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Pro všechny co si koušete nehty kousala jsem si je snad 10 let nebo i déle. Nechci propagovat firmu, ale až to mi pomohlo od Avonu prodávají stojí to 199kč a vydrží to aspon na 6 měsíců je to jako lak a natírá se to na nehty je to hrozně hořké a nemůžete si ani oliznout prsty při jídle je to fak hnus chtěla jsem mít dlouhé nehty a lakovat si je pak si je můžete nalakovat a přes to natřít každy den jsem to natírala a prsty s

Šárka (Čt, 6. 7. 2006 - 09:07)

Moje dcera si kouše nehty již třetí rok. Nepomohly žádné hořké laky, nadávání, zákazy a už si nevíme rady. Nemá skoro žádné nehty a ty kousíčky má strašně zničené. Prosím poraďte mi, co s tím. Nehty má už i v lůžku zničené a vyrůstají ji tam nad nehtem ještě takové kousíčky nehtů. Je to hrůza. Díky za radu.

Návštěvník (St, 21. 6. 2006 - 17:06)

kousala jsem si nehty docela dost dlouho, až jednou jsem si řekla dost a dovolila jsem si sobě jen okusovat malíček, zbylých devět nehtíků je pěkných jen ten malíček .... je chudáček, takže kompromis.

Návštěvník (St, 21. 6. 2006 - 17:06)

kousala jsem si nehty docela dost dlouho, až jednou jsem si řekla dost a dovolila jsem si sobě jen okusovat malíček, zbylých devět nehtíků je pěkných jen ten malíček .... je chudáček, takže kompromis.

Reklama

Přidat komentář