Reklama

Kousání nehtů

ata (Út, 6. 9. 2005 - 01:09)

Mám pro vás prima tip. Známá kadeřnice si také kousala nehty. Začaly jsme dělat pravidelnou manikůru, min. 1x týdně a nehty jí začaly krásně růst. Všimly si toho téměř všechny její zákaznice. Ovšem nesmím odjet víc jak na týden na dovolenou.... :)))

Jitka (So, 7. 5. 2005 - 17:05)

Ahoj. Přemýšlela jsem o gelových nehtech, ale je mi trapné jít do nehtového studia s okousanými nehty! Moje nehty jsou opravdu miniaturní.(např. nehet na prsteníčku je dlouhý asi 5mm). Chtěla jsem si je přestat kousat ale opravdu to nejde. Na jak dlouhé nehty jdou nalepyt umělé nebo gelové nehty?

Jana (Út, 7. 9. 2004 - 19:09)

Ahoj Jitko, nevím, jestli to ještě je aktuální ale našla jsem tuhle diskusi na netu a chci tě pozvat do svého klubu o kousání nehtů. Taky to dělám, od narození, a už to nějak neřešim. Jsi zvána a nezlob se, že jsem si takhle drze vzala tvou adresu. pa Jana http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=12851&k=7 quick.cz-zábava a volný čas - kousání nehtů (kdybych sem ten link dala špatně:))

Jana (Út, 7. 9. 2004 - 19:09)

Ahoj, nevím, jestli to ještě je aktuální ale našla jsem tuhle diskusi na netu a chci tě pozvat do svého klubu o kousání nehtů. Taky to dělám, od narození, a už to nějak neřešim. Jsi zvána a nezlob se, že jsem si takhle drze vzala tvou adresu. pa Jana http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=12851&k=7 quick.cz-zábava a volný čas - kousání nehtů (kdybych sem ten link dala špatně:))

Hanka (St, 21. 4. 2004 - 21:04)

Já jsem měla taky nehty umělé, ale potom co jsem si je přestala nechat lepit se mi mé nehty tak zničily (zeslábly, ztenčily a taky špatně rostly) tak teď si je stejně koušu zase a nic nepomáhá.

Petra (Út, 30. 3. 2004 - 16:03)

Holky mám lOO% radu: nechte si nalepit umělé nehty, nalakovat francouzskou manykůru. uvidíte "svoje" nádherné nehty, nebudete ukrývat ruce a hlavně - přestanete si je kousat!!!Behem dvou měsíců Vám dorostou Vaše nehty a to už bude po zlozvyku! Věřte mi,je to moje zkušenost (trpěla jsem 25 let). Pa

Jitka (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

To bych radsi. Tam to nejde tak casto.

Jindra (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

holky jestli přestanete s rukama, začnete s nohama. Věřte mi!! :))

Jitka (Út, 9. 3. 2004 - 10:03)

Ahoj, tak to jsme na tom stejne. Taky si uz delsi dobu nehty kousu. Jednou se mi to podarilo asi na 3 mesice prerusit, protoze jsem si nasla kluka a stydela jsem se. Pak jsem to prestala resit a byla jsem v tom znova. Co je ale zajimave, ze vzdy kdyz jsem na dovolene, tak si nehty nekousu a hezky mi narostou. Pak prijde ta kazdodenni rutina a uz v tom jedu. Takze, jestli je tu nekdo odnauceny kousac, tak poradte! I kdyz, ja vim, chce to poradnou motivaci!!!!

bebe (Po, 8. 3. 2004 - 23:03)

Pomoc!!! Už strašně dlouhatánskou dobu si koušu nehty a nemůžu přestat. Často o tom ani nevím, ale když to zjistím, nepřekonám se a musím své dílo "dokončit" :-) Vyzkoušela jsem nechutně chutnající vodičky, laky na nehty, postupně snižovat intenzitu ohryzávání... nic nepomáhá! Mám štíhlý dlouhý prsty, všichni říkají, že mám krásný ruce, jen ty nehty! Proto mě to tak děsně štve - ale nemůžu si pomoct. Rovnou říkám, že ve stresu jsem, hlavně školy mám pořád nad hlavu - hodně se musím učit, a právě při učení si nehty nejvíc koušu, protože mi asi nějakej hlásek v podvědomí našeptává: "to nestihneš, dělej, jinak se to nestihneš naučit..." - nebo já nevim. Please, jestli někdo něco dobrýho víte, poraďte! Dík moc, je to hnusný, ale moje slabá vůle na to nestačí... :o(

Reklama

Přidat komentář