Reklama

Léčba přístrojem Zapper

Návštěvník (Út, 8. 10. 2002 - 02:10)

Nevěděl jsem, co to ten zapper je, tak jsem se podíval na jejich stránku. Jako slaboproudař musím konstatovat, že: Za prvé- takovou hračku, uvedených parametrů jsem schopen poslepovat za 3 hodiny ze starých vyletovaných součástek zadarmo. Za druhé- podvodník, který to vymyslel nejspíš spoléhá na to, že většina lidí nemá tušení o průběhu elektrického pole při různých frekvencích. Za třetí- docela by mě zajímalo, píchnout to na osciloskop při různých zátěžích. Za čtvrté- postrádám vyjádření odborníka na parazity, na bakterie a na viry. Ale jako kšeft to asi nebude mít chybu. Ono to nikomu neublíží a vždycky se najde dost hejlů, kteří to koupí a budou s tím laborovat, než to hodí do popelnice.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 07:09)

Milane,zjistil jsem ze na nasem trhu je nekolik druhu "zapperu". Ktereho vyrobce doporucujes na zaklade svych zkusenosti ?Predem diky za odpoved.Hodrak

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 23:07)

Zkouším přístroj Zapper od fy Bonnel už několik měsíců a mohu s čistým svědomím prohlásit, že nemá chybu. Samozřejmě nejedná se o všelék, chce také trochu změnit životní styl, jak doporučuje Dr. Clarková a v neposlední řadě nespat na geopatogenních zónách.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2002 - 19:05)

Chci si tento přístroj koupit, ale nevím zatím, který z těchto přístrojů by byl vhodnější:http://www.zapper.cz/http://www.bonnel.cz/index.htmlděkuji za odpověď.

Pavel Černý (Čt, 9. 5. 2002 - 10:05)

Který Zapper vás "léčí"? Je jich více druhů a co vím zase já z praxeje to, že to, co je v knize není shodné s tím, co je u nás v prodeji.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2002 - 16:04)

Máte prosím někdo zkušenost s používáním u malých dětí?Zkoušela jsem zapper na sobě a cítila jsem se dobře, ale nevím,zda bych ho mohla použít takéu dětí. Knihu znám a tam se píše, že v podstatě lze od 8 měsíců.

Jiří Hujer (Ne, 31. 3. 2002 - 22:03)

Rád bych se zůčastnil zašlete podromnosti.

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2002 - 12:03)

Zapper je naprosto normálně fungující přístroj, který spolehlivě ničí široké spektrum parazitů. Sám jsem se o tom na sobě i svých blízkých přesvědčil. Plísně na nohou, ekzémy a různé ženské potíže spolehlivě léčí.Bereme to už v rodině jako naprosto normální věc. Vřele doporučuji.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2002 - 10:03)

Milane, také mne nadchla myšlenka zapperu a knížka dr. Clarkové patří medzi mé nejpoužívanější. Mám za sebou určité zkušenosti se zapperem a je to dobrá věc, neměla by se však považovat za všelék a používat na všechno a kohokoliv. V žádném případě ti nedoporučuji experimentovat s ním na neznámých, a navíc vzdálených osobách. Reakce na pôsobení zapperu jsou někdy docela silné a ty nebudeš moci mít pod kontrolou, jak s tím kdo bude zacházet a s jakými následky. Každý člověk je individualita a vhodné dávkování není tak jednoznačné, jak se v knížce píše. Obzvláštní opatrnosti je potřeba u starých lidí. Krom toho každá nemoc není zapříčíněna mikroorganismy, takže v tom případě zapper nepomůže.Bez ohledu na to, že byly dosaženy prokazatelné výsledky i v léčbě nejtěžších nemocí, autorka se stala terčem nenávistných výpadů a trestného stíhání, protože ne každá léčba byla úspěšná (což zdaleka není ani u klasické medicíny, ale tam se to nestíhá) a došlo i k případu úmrtí ze zanedbání včasné účinné léčby. Doporučuji tedy postupovat s rozvahou.

Milan Peterka (Po, 11. 3. 2002 - 02:03)

Pane Hrdlička ,nepochopil jste smysl celého projektu.Výzkum je zaměřen na využití v praxi a navíc se přístroj u nás běžně nabízí a prodává. Zdravím Peterka

Hrdlička M. (Čt, 7. 3. 2002 - 23:03)

Nevím proč dělat výzkum na něčem co je dostatečně vyzkoušené a detailně popsané.Autora výzvy bych spíše vyzval aby se zabýval více praxí než pokusy.Potom bude mít zkušenosti,které hledá.Navíc je zatím tento přístroj v ČR zákázán používat na lidech a tak i případný výzkum trestným činem.

Návštěvník (Ne, 21. 10. 2001 - 21:10)

Prosím o zaslání bližších informací.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2001 - 18:10)

Prosím všichni vydržte připravuji podrobné informace o léčbě Zapperem.Budete informováni na tomto serveru. Děkuji za pochopení. S pozdravem Milan Peterka

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2001 - 10:10)

Já jsem na mail odpovídal přímo a nikdo se mi neozval

Návštěvník (Út, 16. 10. 2001 - 08:10)

Napíšete konečně nekdo co má ten přístroj léčit? Jak se má někdo přihlásit když neví, jestli má mít revma nebo angínu?

Návštěvník (Po, 15. 10. 2001 - 22:10)

Je zajimave, jak se nikdo nechce lecit Zapperem. Bud jsou vsichni fakt zdravi, nebo tuto rubriku nectou, nebo nevim, nenapada me zadna dalsi moznost. Zapper doma pouzivame, kdyz na nas neco leze, kdyz jsme ve spolecnosti kaslajicich a smrkajicich lidi. Ted jsem ho zacala i preventivne pouzivat na naseho psa. Takze se lecime obe. V lete jsme byli s partou znamych na dovolene a Zapper delal kolecko, sel tzv. z ruky do ruky. Je to jednoduche, bezbolestne, chce to jen trochu casu a citime, ze to ma ucinky.

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2001 - 19:09)

Pošlete mi prosím bližší informace. Děkuji Macháčková

Návštěvník (Pá, 21. 9. 2001 - 15:09)

Prosím,odepište kdo má zájem o informace. Zatím se mi nikdo neozval. Výzkum je velmi důležitý.Proto chci ozvěte se spíše telefonicky nebo písemně. Díky . Milan Peterka.Tel . 0604558929.

ina (Ne, 22. 5. 2022 - 18:05)

Dobrý den, máte po těch letech nějaké zkušenosti s přístrojem?

Návštěvník (Po, 3. 9. 2001 - 09:09)

Mněla bych zájem s Vámi spolupracovat. Prosím o bližší informace. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář